Kırıkkale Seri İlan Ajansları İş İlanları - Pro Kariyer

Kırıkkale Seri İlan Ajansları İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Santral Görevlisi

Çem-San Çelik Mobilya İml İnş San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Firmamıza bizimle birlikte çalışacak Santral Görevlisi aramaktayız.İŞ TANIMI:Şirket santralini arayan kişilerle kurallara uygun görüşme yapmak,Üst ve orta düzey yöneticilerin talimatlarına uygun şekilde telefon bağlantılarını kurmak,İnfo maillerinin kontrolünü gerçekleştirip ilgili departmanlara yönlendirmesini sağlamak,Telefonda gelen istek ve şikayetlerini dinlemek, sorunları gerekli departmanlara aktarmak, etkin çözümler üretmek, problemlerini çözmek, doğru bilgi akışı sağlamak,Gelen misafirlerin karşılanması, ağırlanması ve yönlendirilmesini yapmak, sağlamak,Vasıfları doğrultusunda yönetimin vereceği görevlerin uygun şekilde yerine getirilmesini sağlamak.

4 ay önce

Mutfak Görevlisi

Mersin Çys Yapı Denetim Ltd Şti - Kırıkkale

Sabah 08:00dan öğlen 13:30a kadar mesaisi olacak, mutfak işlerinden anlayan, yemek yapabilen ve ofisin günlük temizliğini yapabilecek Mutfak Görevlisi arıyoruz.

5 ay önce

Tecrübeli garson

Usta Eller sulu yemek lokantası - Kırıkkale

Sulu yemek lokantasına deneyimli garson alınacak. Yer bursa çalı

7 ay önce

Endüstri Mühendisi

Ngm Dış Ticaret Makine San A.Ş. - Kırıkkale

Yeni Başlayan Projemizde Görev Alacak;Sevkiyat-Üretim- Muhasebe- Finans- Satış- Satınalma süreçlerinin gelişiminde yer alacakTercihen IT bilgisi olan,Gelişime açık,Gerektiğinde tüm departmanlara aktif destek verebilecek,

5 ay önce

Paketleme İşçisi (El İle)

Mega Tarım Ürünleri San İç ve Dış A.Ş. - Kırıkkale

EL işçiliği ile sarımsak paketleyen firmamıza Paketleme İşçisi alınacaktır.Asgari ücrete ek olarak performansa bağlı 1000 TL prim verilmektedir.

3 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Devin Bulut Objektif Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Tüm gruplara hitap edebilecek nitelikte İngilizce Öğretmeni meslektaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

3 ay önce

Sekreter

Türker Pastacılık San Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Firmamızın genel müdürlük bünyesinde çalıştırılmak üzere Yönetici Sekreteri aranmaktadır.

3 ay önce

Ağ Teknolojileri Uzmanı

Kdsl Telekomünikasyon San Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Eskişehir Merkez KDSL Telekomünikasyon ofisinde , tam zamanlı veya part time çalışabilecek. Aşağıda yazan niteliklere tam uyan çalışma arkadaşı arıyoruz. Aşağıdaki nitelikliklere uymayanların lütfen müracaat etmemeleri önemle rica olunur.

1 ay önce

Bölge Satış Sorumlusu

İstvet Hayvan Sağlığı Ürünleri ve Medikal San Tic Ltd Şti - Kırıkkale

İstanbul Ümraniyede bulunan Veteriner Ecza Depomuzda istihdam edilmek üzere aşağıdaki kriterlere uygun çalışma arkadaşı aramaktayız.

4 gün önce

Sekreter

Cevpa Pazarlama Makine San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere Sekreter aramaktayız.

7 ay önce

E-Ticaret Meslek Elemanı

Pi İthalat - Kırıkkale

E-ticaret konusunda tedarik ve kargolama hizmeti sunan Piithalat firmamıza yetiştirilmek üzere E-Ticaret Meslek Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Rıdvanoğulları Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Rıdvanoğulları Ailesi’nin ISPARTAKULE, İSTANBUL bölgesinde hizmet veren KOZA RIDVANOĞULLARI GAYRİMENKUL ofisi olarak Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz.

4 ay önce

Cnc Operatörü

Türker Teknik Makine İmalat San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Tecrübeli, Cnc torna ve cnc dik işlem tezgah operatörleri alınacaktır.

7 ay önce

Housekeeping Elemanı

Asyasu Turizm Otelcilik Tic A.Ş. - Kırıkkale

4 yıldızlı otelimizde çalışmak üzere Kat Görevlisi aramaktayız.

7 ay önce

Teknik Eleman

Yaprak Botanik Bahçe Üretim ve Tic A.Ş. - Kırıkkale

Bağ - Bahçe işlerinde çalışabilecekElektrik , kaynak ve tesisat işlerinden anlayanTürkmenistan ve Özbekistan vatandaşıTürkçe konuşabilenPasaportu olan Yatılı çalışacak elemanlar.Yatacak yer ve yemek vardır.

4 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Arsay Pazarlama İthalat İhracat San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

E-Ticaret ve Sadakat projeleri alanında faaliyet gösteren BiggPlus Şirketler Grubumuzun Kavacık/İstanbul‘daki genel merkezinde görev alacak Dijital Pazarlama Yönetmeni arıyoruz.İş Tanımı:Sorumluluğunda olan web sitelerin SEO uyumlu içeriklerini hazırlamak, ilgili sitelerin içerik yönetimlerinin yapmak, kelime performanslarını takip ederek düzenli olarak raporlamak, Sorumluluğunda olan web sitelerinin trafik-performans analizlerini yapmak ve geliştirmeye yönelik aksiyonları almak, Marka iletişim stratejileri doğrultusunda dijital iletişim stratejisinin hazırlanmasına destek olmak,B2B kanallarındaki pazarlama iletişimi girişimlerinin hedef kitlelerini tanımlamak, Düzenli performans kampanyalarının tüm değerlendirmelerini takip ederek teknik geliştirme ve optimizasyonlarından sorumlu olmak,Dijital Pazarlama ve sosyal medyada dünya trendlerini takip etmek,Hedefler doğrultusunda kampanya yapısı ve stratejisi ile ilgili geliştirmeleri yapmak, pazarlama ölçümlemeleri doğrultusunda yeni ve doğru stratejiler önermek.

5 ay önce

Cafe Servis Personeli

My Market - Kırıkkale

My office bulunan market&büfemize sandviç, tost, vb. aperatif yiyeceklerin servisini yapabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

5 gün önce

Kurumsal Pazarlama Uzmanı

Dentamer Diş Sağlığı Hiz San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Dentamer diş kliniği markası olarak,diş hekimliği ile ilgili hastalarımızın her türlü ihtiyacına , hasta memnuniyetini esas alarak, güncel ve teknolojik imkanların tamamını kullanarak , uzman ve deneyimli hekimlerimiz ile çözüm bulma odaklı çalışan , bu anlamda kendisine diş hekimliği sektöründe sağlam temeller üzerine oturtmuş bir kliniğiz.Bu bağlamda, kurumlara tanıtım , sunum ve teklifler ile tedavi ihtiyacı olan potansiyel hastalarımız ile kliniğimiz arasında köprü vazifesi kurarak bağlantı kurmamızı , ihtiyaçlara cevap vermemizi sağlayacak özgüveni yüksek , iletişim kabiliyeti gelişmiş , enerjisi yüksek Kurumsal Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

4 ay önce

Ofis Elemanı

Bozocars Otomotiv Tic San Ltd Şti - Kırıkkale

Oto Yıkama firmamızın bekleme alanında çalışacak Ofis Elemanı arıyoruz.

6 ay önce

Satış Elemanı

Ahmetoğlu Kağıt San Tic A.Ş. - Kırıkkale

Ambalaj , kağıt , plastik ve Temizlik ; grubu ürünlerin satışını yapabilecek Satış Elemanı aramaktayız.

6 ay önce

Kırıkkale Geneli Sektörler