Kırıkkale Kamu Hizmetleri İş İlanları - Pro Kariyer

Kırıkkale Kamu Hizmetleri İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Personeli

İlkadım İş Sağlığı ve Güvenliği Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Cumhuriyet Meydanındaki ofisimizde görevlendirmek üzere tam zamanlı muhasebe ve finans konularında deneyimli Muhasebe Personeli alımı yapılacaktır.Hafta İçi 08:30 - 18:00Cumartesi 09:00 - 13:30*Fotoğrafsız Cv ler dikkate alınmayacaktır.

2 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Özel Akant Konyaaltı Kreş - Kırıkkale

Çift dil eğitim vermekte olduğumuz kurumumuza çalışmak üzere İngilizce Öğretmeni aramaktayız.

1 gün önce

Satınalma Sorumlusu

Umar Matbaacılık A.Ş. - Kırıkkale

Firmamızda çalışmak üzere Satın Alma Sorumlusu aramaktayız.

6 ay önce

çağrı merkezi ve tesis tanıtımı

Aforia Termal Ege Bölge Danışmanlığı - Kırıkkale

İzmirde bulunan çağrı merkezi ve tanıtım ofisimize haftasonu seyahat engeli olmayan ; Bayan ekip arkadaşları aramaktayız. ARANAN NİTELİKLER; - Güler yüzlü, - Ses tonu, diksiyonu düzgün , iletişim becerisi gelişmiş, - Giyimine özen gösteren, - Öğrenmeye açık, - Takım çalışmasına yatkın, - İkna kabiliyeti yüksek, Hedef odaklı çalışabilecek.

8 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Argeline Teknik Eğitim Cihazları San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Sitemiz ve ve sosyal medya için Grafik Tasarımcı alınacaktır.

5 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Pry Group Gayrimenkul - Kırıkkale

Maaş veya prim ile çalışacak,Kazanılacak ücretin miktarı performansınıza göre kendinizin belirleyeceğinden dolayı limit yoktur.Ofis büro yönetimi ve gayrimenkul danışmanlığı yapabilecek,

1 ay önce

Veteriner Sağlık Teknikeri

Kulübe Veteriner Kliniği - Kırıkkale

Çanakkale/Kepez Hamidiye Mahallesinde yeni açtığımız 2. Şubemiz olan Kulübe 17 Veteriner kliniğimizde çalışmak üzere tercihen erkek Veteriner Sağlık Teknisyeni/Teknikeri aramaktayız.

2 hafta önce

Yönetici Asistanı

Hekimler Birliği Vakfı - Kırıkkale

Sivil toplum kurumunda Prof. Dr. ve onun özel statüsü ile ilgili çalışacak Yönetici Asistanı aranmaktadır.

7 ay önce

Muhasebe Personeli

Keynes Muhasebe ve Mali Müşavirlik Hizmetleri - Kırıkkale

Mali müşavirliğini yapmakta olduğumuz çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren müşteri firmalarımız için Muhasebe Personeli takım arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Kaporta Ustasi

Liberty Otomotiv Ticaret ve Ltd Şti - Kırıkkale

Liberty Otomotiv, en yüksek kalitede ve performansta Land Rover Defender üretmek için kurulmuştur. Klasik Land Rover Defender araçların ikonik tasarımlarını koruyarak konfor, lüks, ileri teknoloji ve yüksek performans gibi modern cağın ihtiyaçlarına uygun şekilde restore ediyoruz. Restorasyonlarımızın tamamını Kuzey Amerika ve Arap Emirliklerine ihraç etmekteyiz. Tüm restorasyon proseslerini yapabildiğimiz entegre tesisimizde, yüksek teknik kapasiteli mühendislerimiz ve becerikli ekibimiz, üst segmentteki müşterilerimizin taleplerini üretmektedir. Firmamızın Kaporta - Boya Servisinde görevlendirilmek üzere; - 30 yas ve üzeri, askerliğini yapmış - Kaporta konusunda en az 5 yıl tecrübeli - Mekanik ve kaynak bilgisi olan - Modifiyeli islerinde pratik çözümler üretebilecek - Tercihen klasik araç restorasyon projelerinde calismis - Sorumluluk sahibi, titiz ve dikkatli çalışan takım arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Semboldiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Kırıkkale

Çakmak/Ümraniyede (metroya yakın) yeni açılacak olan polikliniğimize Dental Asistanlar arıyoruz. Detaylar yüz yüze görüşülecektir.

4 ay önce

Bayan sekreter

Deniz showroom - Kırıkkale

Hesap işleri ve temizlik işleri için bayan yardımcı araniyor

3 ay önce

Satış Elemanı

Xyh İstanbul Plastik İzolasyon Ltd Şti - Kırıkkale

Firmamızda saha satışı yapacak Satış Elemanı arayışımız mevcuttur.

5 ay önce

Lazer Kesim Operatörü

Green Elektronik Hizmetler Ticaret A.Ş. - Kırıkkale

Lazer Kesim Programlama konusunda deneyimli, Lazer Kesim Operatörü aramaktayız.

6 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Smmm Süleyman Kaya - Kırıkkale

Çukurambarda bulunan Mali Müşavirlik ofisimize Zirve muhasebe programını bilen, ofis tecrübesi olan Muhasebe Meslek Elemanı alınacaktır.

5 ay önce

Müşteri Hizmetleri Görevlisi/Asistanı

WeCall Center - Kırıkkale

Çağrı Merkezi bünyesinde Yurtdışı bağlantılı projelerimizde çalıştırılmak üzere Müşteri Hizmetleri Görevlisi aramaktayız.

5 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Göktaş Metal Kalıp Mobilya San ve Tic A.Ş. - Kırıkkale

Kapı/Kapak Mobilya üzerine faaliyetini sürdüren şirketimiz bünyesinde Fabrika ve Karabağlar şubede görev alacak, mevcut kadromuza destek olmak üzere Müşteri Temsilcisi alınacaktır.

5 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Diş Hekimi Ahmet Yaman - Kırıkkale

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere tecrübeli Diş Hekimi Asistanı aranmaktadır.Çalışma saatleri:Hafta içi:09:30-19:30Cumartesi:09:30-16:30

3 ay önce

Organizasyon Sorumlusu

Destan Oto Galeri Turizm ve Genel Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Firmamızın Bünyesi Altında bulunan; 15 Yıldır Eğlence Sektörünün Öncü İsmi Olarak 5 Yıldızlı Otel, Lüks Restorant ve Turistik Eğlence Merkezlerindeki Organizasyonlarımızda ve Çeşitli Etkinliklerimizde Görevlendirilmek üzere Kadın Adaylar İstihdam Edilecektir.

1 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Mektim Mühendislik Enerji San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Firmamızda çalışmak üzere Güneş Enerjisi Santrali kurulumunda deneyimli Elektrik Elektronik Mühendisi arayışımız mevcuttur.İş Tanımı:Ges projeleri ile ilgili gerekli bilgilerin toplanarak , gerekirse yerinde yapılan inceleme sonrası projelendirilip , çizilmesi, tek-hat şemasının çizilerek projenin onaylatılmasını sağlamak,Enerji Taahhüt projelerinin tüm süreçlerinde görev ve sorumluluk almak,İşlerin projeye uygunluğunu denetlemek,Projenin belirlenmiş olan sürede ve şekilde bitirilmesini sağlamak,Düzenli olarak teknik yönetime rapor vermek,Alt yüklenicileri sevk ve idare etmek,İSG yönetmeliklerine uyulmasını sağlamak,denetlemek,önlemleri almak,Projelerde bakım onarım faaliyetlerinde bulunmak,TEDAŞ kabulüne kadarki süreçleri takip etmek ve uygulamak.

3 ay önce

Kırıkkale Geneli Sektörler