Kırıkkale Hizmet İş İlanları - Pro Kariyer

Kırıkkale Hizmet İş İlanları


Garson

Bekmez Restoran Nakliyat - Kırıkkale

Firmamızın yeni açılacak hizmet bölümleri / restaurant cafe bar bölümlerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip bayan Garson adaylar istihdam edilecektir.

20 saat önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Hazır Kıta Alarm Merkezi A.Ş. - Kırıkkale

Bornova / İZMİR de bulunan şirketimize, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı yapılacaktır.Bildirim gerektiren durumlarda müşterileri arayarak bilgilendirme sağlamak,Gelen çağrılarda müşterilerin tüm talep ve şikayetlerini karşılamak,Daha sonradan takip gerektiren durumlarda işlemin takibini yaparak müşterilere dönüş yapmak

20 saat önce

Dağıtım Elemanı

Kule Gıda İnşaat Turizm San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Avm içerisinde su dağıtımı yapacak Dağıtım Elemanı takım arkadaşı arıyoruz.

2 gün önce

Garson

Efecanlar İnsan Kaynakları San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Antalya Lara’da Bulunan Apart Otel’de Çalışacak, Garson alınacaktır.İş İlanına Müracatlarınızı Beklemekteyiz.Sadece Fotoğraflı CV’ler Dikkate Alınacaktır.

1 hafta önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Efecanlar İnsan Kaynakları San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Antalya Çevresi ve Bodrum anlaşmalı otellerimiz için Resepsiyon Görevlisi aramakayız.

1 hafta önce

Satış Elemanı

Lilyum Kart Asistans ve Destek Hizmetleri - Kırıkkale

Mecidiyeköy de faaliyet gösteren kurumumuza aktif saha satışta görev almak üzere Satış Elemanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Villaderm Güzellik Merkezi - Kırıkkale

Firmamızda görevlendirmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Alış ve satış faturalarının takibi ve muhasebe programına girilmesi,Günlük kasanın yapılması,Banka havale/eft işlemlerinin yapılması,Banka ekstrelerinin muhasebe programına girilmesi,Dosyalama ve evrak düzeninin sağlanması,Ön muhasebe ile alakalı diğer süreçlerin yürütülmesiÇalışma ofisi Muratpaşa Lara bölgesindedir.

1 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Baştaşlar Tarım Turizm ve Gıda San Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Gıda sektöründe hizmet veren firmamıza Pazarlama Elemanı aramaktayız.

1 hafta önce

Satış Destek Personeli

Baştaşlar Tarım Turizm ve Gıda San Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Firmamızda görevlendirmek üzere Satış Destek Personeli aramaktayız.

1 hafta önce

Pazarlama Sorumlusu

Blue Point Üretim Destek San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Otomotiv sektöründeki firmalara personel temini sağlayan firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

1 hafta önce

Veteriner Sağlık Teknikeri

İncek Veteriner Kliniği - Kırıkkale

Ankara İNCEK bölgesinde bulunan İncek Veteriner Kliniği ne kedi ve köpekten korkmayan ve sevgiyle yaklaşabilen bayan Veteriner Sağlık Teknikeri alınacaktır.

1 hafta önce

Bahçıvan

Latin Reklam Tanıtım Birimleri San ve Tic A.Ş. - Kırıkkale

URLA da ikamet eden yada edebilecek bahçe işleriyle ilgili bilgi deneyim sahibi yada ilgilenmeyi seven erkek Bahçıvan çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 hafta önce

Garson (Servis Elemanı)

Latin Reklam Tanıtım Birimleri San ve Tic A.Ş. - Kırıkkale

İzmir in en prestijli kahvaltı salonu Zeytinli Köşkte bizlerle çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. URLA da ikamet eden yada edebilecek Garson (Servis Elemanı) aramaktayız.

1 hafta önce

Fotoğrafçı

Yüksel Titiz Fotoğraf - Kırıkkale

1996 yılından beri kurulu düzeni olan aile şirketi olarak yürüttüğümüz fotoğraf stüdyomuzaFotoğrafçı arayışımız bulunmaktadır. Kendisini çalıştığı firmanın bir parçası gibi gören Fotoğrafçı olması ve aradığımız niteliklere uygun bir kişi olmasını önemle rica ediyoruz.

2 hafta önce

Ofis Elemanı

Günpak Temizlik Hizmetleri San ve Tic A.Ş. - Kırıkkale

Beylikdüzü Kavaklıda bulunan ofisimizde bizimle çalışacak temizlik, ikram ve telefonlara bakacak bayan Ofis Elemanı aranmaktadır.Not: Yakın çevrede ikametgah eden personeller alınacaktır.

2 hafta önce

İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C)

Akademik Mühendislik İnşaat ve Kimya San Tic Ltd Şti - Kırıkkale

İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C) alınacaktır.

2 hafta önce

Su Deposu Temizlik ve Yalıtım Personeli

Tekdez Dezenfekte İzolasyon Arıtma Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Tekdez; %90 ağırlıklı İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde su deposu temizliği, su deposu izolasyonu, su sebili ozonlama hizmeti veren bir firmadır.Bu işlerde sahada istihdam edilecek personel alımı yapılacaktır.

2 hafta önce

Tahribatsız Muayene Uzmanı

3D Incerta Belgelendirme Mühendislik Ltd Şti - Kırıkkale

Türkiye ve Yurtdışın da, devam eden ve yeni başlayacak olan projelerimizde görevlendirilmek üzere,endüstriyel projelerde çalıştırılmak üzere, “NDT Tahribatsız Muayene Teknikeri aramaktayız.

2 hafta önce

Aşçı Yardımcısı

Yeniden Doğuş Turizm ve Ltd Şti - Kırıkkale

Aşçı ve Aşçı yardımcısı aranıyor.

2 hafta önce

Planlama Mühendisi

Ee-İstanbul Proje Tasarım Yönetim ve Dan Ltd Şti - Kırıkkale

İzmit Entegre Sağlık Kampüsü projesi dahilinde görevlendirilecek. Tam zamanlı görev alabilecek, planlama konusunda daha önceden tecrübesi olan dinamik ve çalışkan Planlama Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. En az 1 projede Planlama Mühendisi olarak görev almış olması ön şarttır. Mimarlık, inşaat elektrik veya makine mühendisliği bölümlerinden mezun olması, dekorasyon işleri konusunda daha önceden tecrübeli olması aranan özellikler arasında yer almaktadır.

2 hafta önce

Şantiye Şefi

Ee-İstanbul Proje Tasarım Yönetim ve Dan Ltd Şti - Kırıkkale

Forum Mersin AVM bünyeside gerçekleştirilecek olan çelik veışıklık renovasyon işleri kapsamında görevlendirilecek İnşaat Mühendisi veya Mimar arayışımız bulunmaktadır. Gece çalışma mesaiisinde görev alabilecek olan adayımız, günlük saha raporların oluşturulması, AVM ve yüklenici firma ile koordinasyonun sağlanmasında görevli olacaktır.

2 hafta önce

Güvenlik Müdürü

Temser Güvenlik ve Koruma Org Hiz Ltd Şti - Kırıkkale

Maslakta bulunan plaza projemizde görevlendirilmek üzere daha önce Güvenlik Amirliği yapmış, Güvenlik Müdürü aranmaktadır.Çalışma şekli; hafta içi; 08:30/18:30 Cumartesi; 08:30/12:30 Pazar; Of Genel nitelikler: (Maaş+Agi+Yol+Sodexo)

2 hafta önce

Maden Mühendisi

Eçed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Maden mevzuatına hakim,YTK eğitimi almış, YTK bünyesinde görevlendirilecek,MİGEM (MAPEG) mevzuatına hakim, Maden Mühendisleri aranmaktadır.

2 hafta önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Kep Call Center - Kırıkkale

Çevrenizde Hollanda’dan Kesin Dönüş Yapmış Arkadaşlarınız Varsa Başvurularını Bekliyoruz.Beheersen van de Nederlandse taal is een vereiste.Call center medewerker Flemenkçe Bilen (Hollandaca)Çağrı Merkezi Elemanı

2 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Maxi Ticaret - Kırıkkale

E-ticaret firmamızda görevlendirmek üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aramaktayız.Sipariş listesi hazırlayabilecek ( Excel, siparişoaneli v.b aracılığı ile ),Müşteri teyidi sağlayacak ve müşterileri arayarak sipariş onayı alabilecek,Gün boyu müşterilere onlıne aktif destek verebilecek, ( Telefon , Sms , Whatsapp )Planlı, programlı ve sistemsel olarak hem telefon , hem bilgisayar kanalıyla müşterilerle kesintisiz iletişim kuracak.

3 hafta önce

Estetisyen

Endorfin Estetik ve Yaşam Merkezi - Kırıkkale

Ataşehirdeki merkezimize Estetisyen çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 hafta önce

.ÇALIŞMA ARKADAŞI

Ergun Erdoğan - Kırıkkale

KAYSERİ VE ÇEVRESİNDE BULUNAN YUMURTA ÇİFTLİKLERİNDE AŞI UYGULAMASI YAPACAK EKİBİMİZE BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI GEREKLİDİR AYDA 15-20 GÜN ÇALIŞILIR TECRÜBE DENEYİM ARANMAMAKTADIR AŞI UYGULAMASI TARAFIMIZDAN ÖĞRETİLECEKTİR İLGİLENEN BAYAN ARKADAŞLARIN SAMİM OLANLARI KENDİNİ İŞE ADAPTE EDECEKLERİN GERÇEKTEN İŞE İHTİYACI OLAN ARKADAŞLARIN 0541971 2202 NOLU TELEFONLA İLETİŞİME GEÇİP AYRINTILI BİLGİ ALMASI RİCA OLUNUR

3 hafta önce

Psikolog

Psikoaktif Terapi Merkezi - Kırıkkale

Psikoaktif Terapi ve Eğitim Merkezine klinik Psikolog alınacaktır.

3 hafta önce

Yazılım Mühendisi

Hızır Bilişim Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Gerçekleştirmekte olduğumuz ve değişik alanlarda uzmanlıklar gerektiren projemiz kapsamında, projemizin web ortamında geliştirilmesinde görev alacak Yazılım Mühendisi aranmaktadır.Tercih Edilen Nitelikler:Mobil uygulama geliştirme platformları hakkında bilgi sahibi (Android, IOS)Tecihen Hybrid uygulama kodlamak için gerekli olan en az bir tane Framework yada kütüphane bilgisi olan,IONIC ve Cordova framework kullanımını ve kodlamada gerekli kodlama ve yapısı hakkında bilgisi olan ve en az bir projede kullanmışDocker (container) teknolojilerine aşina

1 ay önce

Gümrük İşletme Meslek Elemanı

Ddp Gümrük Müşavirliği Ltd Şti - Kırıkkale

İthalat ve İhracat departmanımız da görevlendirilmek üzere Gümrük İşletme Meslek Elemanı çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 ay önce

Kırıkkale Geneli Sektörler