Kırıkkale Hava Taşımacılığı İş İlanları - Pro Kariyer

Kırıkkale Hava Taşımacılığı İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ofis Personeli

Av. Önder Özsüer - Kırıkkale

EN AZ LİSE MEZUNU ,ASKERLİK İLE İLİŞİĞİ OLMAYAN, HUKUK BÜROMUZDA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE, UZUN SÜRELİ ÇALIŞMAK İSTEYEN, DOSYA TAKİBİ YAPABİLECEK, DİKSİYONU DÜZGÜN TERCİHEN EHLİYETLİ - BAY- ELEMANLAR ALINACAKTIR.

4 ay önce

Psikolojik Danışman

Oz Psikolojik Danışmanlık (Oz Psychological Consultancy) - Kırıkkale

İzmir – Alsancak’ta bulunan kurumumuzda görev almak ve geliştirilmek üzere çocuk/ergen danışanlardan sorumlu olacak dinamik Psikolojik Danışman ekip arkadaşı arıyoruz.Önemli ; Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR) ya da Çocuk Gelişimi lisans eğitimi üzerine, alanlarında en az yüksek lisansını tamamlamış veya Üniversite/MEB onaylı Aile Danışmanlık Sertifikasına sahip,Başvuru yapacak ekip arkadaşımızın çocuk/ergen danışanlarda kullanılan test ve ölçekler hakkında yetkinliği ile çocuklarla çalışma tecrübesi bizler için özellikle önem taşımaktadır.Çalışma Yeri İzmir Konaktır.

4 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Kırıkkale

Biyoloji Öğretmeni aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız Eğitim kurumunun şubeleri için alanında deneyimli Biyoloji Öğretmeni çalışma arkadaşları aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

4 ay önce

Oto Mekanik Personel

Uzman Otomotiv - Kırıkkale

Renault Yetkili Servisinde çalışacak; * Askerliğini yapmış, * En az B ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen, * En az Otomotiv dalında okumuş Meslek Lisesi mezunu, * Ekip çalışmasına yatkın, Personel alınacaktır.

4 ay önce

Servis Garsonu

Can Pizza Gıda ve Turizm A.Ş. - Kırıkkale

Pizza Locale Bağdat Caddesi Servis Garsonu aranmaktadır.

3 ay önce

Kaporta Ustası

Afc Group - Kırıkkale

Bostancı Sanayi sitesindeki servisimizde çalışmak üzere Kaporta Ustası alınacaktır

3 ay önce

Aşçı

Sertsan Madencilik Hafriyat Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Şantiyemizde yatılı kalacak Bay Bayan Aşçı aranmaktadır.

2 hafta önce

Oto Mekanik Kalfası

Sis Grup Tic. Ltd. Şti. - Kırıkkale

ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE OTO TAMİR VE BAKIMINDA DENEYİMLİ KALFA ALINACAKTIR. MAAŞ+SGK+YEMEK

3 ay önce

Müdür

Demirkıran Dinlenme Tesisleri - Kırıkkale

Bünyemizde bulunan CAFE mizde yöneticilik yapabilecek, kendine güvenen,daha önce tecrübesi olan ve deneyimli MÜDÜR arıyoruz. * Müracaatlar şahsen yapılacaktır * Hizmet sektöründe en az 5 yıl yöneticilik deneyimi olan, * En az ön lisans mezunu, * Devamlı şekilde ürün ve personel maliyetlerini gözlemleyebilecek, gerekli durumlarda inceleme ve düzeltmeleri yapabilecek, * Vardiyada bulunan salon personellerini yönetebilecek, verilen hedeflere ulaşması için personeli yönlendirebilecek, * Personelin gerekli bölümlerde eğitimlerini gerçekleştirebilecek, * İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü, misafir memnuniyet odaklı çalışabilecek, * Dış görünümüne, kişisel bakımına ve hijyen kurallarına özen gösteren, * Sorumluluk sahibi, sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, * Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, * Yiyecek & İçecek alanında kariyer hedefi olan, * Ekip yönetimi ve müşteri ilişkilerinde güçlü, * Analitik düşünen ve sonuç odaklı çalışan, * Askerlik hizmetini tamamlamış.

4 ay önce

Mutfak Personeli

Fırtına Emlak Taş. Gıda - Kırıkkale

Daha önce kafe, lokanta v.b yerlerde mutfakta çalışmış yada mutfak işini severek yapan, Temizliğe önem veren, Sorumluluğunu bilen, Giyimine özen gösteren, 18-45 yaş arası Bayan

4 ay önce

Temizlik Personeli

Pembe Çocuk Köşkü - Kırıkkale

Anaokulunda genel işlere bakacak,tam zamanlı personel alınacaktır.

4 ay önce

Satış Danışmanı

Palme Yayın Dağıtım Pazarlama İç ve Dış Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Kitap satış mağazasında çalışacak Satış Danışmanı çalışma arkadaşları aranmaktadır.

4 ay önce

Matematik / Geometri Öğretmeni

Çekirge Özel Eğitim Ltd. Şti - Kırıkkale

TEMEL LİSEMİZ BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; ALANINA HAKİM İLETİŞİM BECERİLERİ YÜKSEK TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN GÖREV BİLİNCİ YÜKSEK ÇALIŞMA ARKADAŞI ARIYORUZ. NOT: FOTOĞRAFSIZ CVLER DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

4 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Kod Muhasebe - Kırıkkale

Bahçeşehir 2.kısım mahallesindeki muhasebe bürosu için. Bilanço usulü muhasebe kayıt konusunda tecrübeli Muhasebe Meslek Elemanı arıyoruz.

3 hafta önce

Web Tasarım / Yazılım Personeli

Medicom Bilişim - Kırıkkale

-Php - HTML - CSS - Javascript ve Mysql gibi teknolojilere hakim ve sıfırdan bir web sitesini baştan sona çıkarabilecek. (Tercihen Laravel, Codeigniter, Yii vb.) -HTML, CSS3, JavaScript, Jquery konularına hakim, -W3C standartlarına uygun temiz kod yazabilen, -Bootstrap ile responsive web siteleri hazırlayabilen, -Özgün Tasarım yapabilen yaratıcı, eleştiriye açık, -SEO ve sosyal medya konusunda tecrübeli -E-ticaret yapıları hakkında bilgi ve deneyim sahibi bizimle çalışacak bay ve bayan adaylar arıyoruz.

4 ay önce

Haşere İlaçlama Personeli

Mersin Temizlik İlaçlama Gıda San ve Tic Ltd Şti - Kırıkkale

Aydın İli Sınırlarında Yer Alan Kamu Hastanelerinin İlaçlanması İçin Haşere İlaçlama Personeli Alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Armoteks Dokuma Örme San. Ve Tic. A. Ş. - Kırıkkale

Firmamızda muhasebe bölümünde çalışacak lise veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Ön muhasebe ve genel muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli, Netsiz ve ofis programlarını bilen. Tek düzen hesap planına hakim, Günlük muhasebe işlerinin ve banka işlemleri takip edilmesi ve kayıt altına alınması, ekip çalışmasına yatkın Analitik düşünce yapısına sahip ve çözüm odaklı çalışan ,insan kaynaklarında tecrübeli bayan muhasebe elemanı alınacaktır

4 ay önce

Motosikletli Kurye

Anadolu Restoran İşletmeleri Ltd Şti - Kırıkkale

Beşiktaş McDonalds için A2 ya da A1 ehliyetli Motosikletli Kurye arıyoruz.

3 ay önce

Yetiştirilmek Üzere Web Tasarım Elemanı

Ivesgo Web Tasarım & Yazılım - Kırıkkale

Şirketimizin bünyesinde web tasarım alnında yetiştirilmek üzere takım arkadaşları aramaktayız. Hafta İçi: 09:30 - 18:00 Cumartesi: 09:30 - 14:00

4 ay önce

Satış Danışmanı

Akten Kozmetik San ve Paz Ltd Şti - Kırıkkale

Kozmetik mağazamıza Satış Danışmanı arıyoruz,

2 hafta önce

Kırıkkale Geneli Sektörler