Kırıkhan İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kırıkhan İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Mühendisi

İnterpos Bilgi Teknolojileri Elektronik San ve Tic A.Ş. - Kırıkhan

1994 yılından bugüne faaliyet gösteren firmamız için Satış Mühendisleri alınacaktır.Süpermarket, mağaza, restoran, oteller ve perakende sektöründe kullanılan otomasyon sistemleri, yazar kasa, monitör, AIO ve dokunmatik PC, el terminalleri ve elektronik komponentleri içeren ürün gamımız için, Ürünlerin satışını yapacak, Bayi kanalı yönetebilecek , yeni müşteriler kazandıracak, E-Ticaret süreçlerinde aktif görev alabilecek,Büyük ölçekli yerlere doğrudan satış gerçekleştirebilecek,Bayi ve müşteri ziyaretleri yapacak ve sonrasında taleplerini karşılayacak,Müşteri memnuniyeti prensiplerini şirket vizyon ve stratejileri ile paralel olacak şekilde uygulayacak, Satış Mühendisleri çalışma arkadaşları arıyoruz.

8 ay önce

Emlakçı

Başarı Emlak - Kırıkhan

Emlak bürosunda part time çalışacak arkadaş arıyoruz.

2 hafta önce

Saha Satış Personeli

Asrın Gıda ve Kozmetik - Kırıkhan

Firmamıza Saha Satış Personeli çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Diş Hekimi Yardımcısı

Özel Medidenta İzmir Sağlık Eğitim Hİz Tic Ltd Şti - Kırıkhan

Tam zamanlı çalışacak Diş Hekimi Asistanı arıyoruz.

8 ay önce

Döşeme Ustası

Orpak Mobilya İnşaat San ve Tic A.Ş. - Kırıkhan

Orpak Mobilya Pancardaki üretim fabrikamız için dikiş makinesinden anlayan Döşeme Ustaları alınacaktır.Buca, Torbalı, Karabağlar, Gaziemir servisleri vardır.

1 yıl önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Albadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Kırıkhan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli arkadaşımızı aramaktayızBu ilan ALBADENT KURTKÖY ŞUBESİ içindir.

1 yıl önce

Kurye

Cyl Kurye Hizmetleri - Kırıkhan

Acil Üsküdar bölgesine hakim kendi motosiklet ile kuryeci arkadaşlar aramaktayiz

6 ay önce

Web Tasarımcısı

Yc Makina - Kırıkhan

Yeni bir site kurulumu ve tasarımı için eleman arıyoruz.

4 ay önce

Estetisyen

Kiana Güzellik Salonu - Kırıkhan

Mecidiyeköy ve Beylikdüzü şubelerine acil Estetisyen alınacaktır.

4 ay önce

Hemşire

Özel Yalova Huzurevi - Kırıkhan

Huzurevimizde çalışacak tercihen huzurevi/bakımevi tecrübesi olan ve tercihen lisans mezunu Erkek-Kadın Hemşire alımı yapılacaktır.

1 yıl önce

Pazarlama Uzmanı

Yeşilyurt Yay İmalatı - Kırıkhan

Kocaeli Gebzede bulunan firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Uzmanı alınacaktır.İş Tanımı:Ticari pazarlama raporlarının oluşturulması yorumlanması ve aksiyon planlarının çıkarılması,Bayi, müşteri, tüketici teşvik programlarının kurgulanması, takibi ve raporlanması,Saha ziyaretleri ile sektör, rekabet gündeminin takip edilip, bu doğrultuda ihtiyaçlara yönelik satış destek projelerinin hayata geçirilmesi.

1 yıl önce

Teknik Servis Elemanı

Ufuk Elektronik Digiturk - Kırıkhan

Digiturk yetkili servisinde çalışacak Teknik Servis Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Teknik Destek Elemanı

Kırantaş Asansör İnş Tur San ve Tic Ltd Şti - Kırıkhan

Teknik Destek Elemanı aranmaktadır.

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

Alesta Perdelik Döşemelik San Tic Ltd Şti - Kırıkhan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Satış, tahsilat ve sipariş raporlarının analiz edilmesi ve muhasebe kayıtlarının tutulmasıBanka – Sanal pos işlemlerini yürütmek ve muhasebe kayıtlarını tutmakMuhtasar, KDV, Geçici vergi ve Kurumlar vergisi beyannamelerinin ön hazırlığının yapılması ve hazırlanmasıSabit kıymet , amortisman ve aktifleştirme işlemlerinin yapılması,Aylık raporların hazırlanmasıE-ticaret siparişlerinin takip edilip faturalarının kesilmesi ve bunların raporlanmasıÇalışma Saatleri: Pazartesi - Cumartesi saat: 09:00-19:00

1 yıl önce

BAY APARTMAN GÜVENLİK/DANIŞMA GÖREVLİSİ / KADIKÖY ERENKÖY

VİZYON VİP - Kırıkhan

Kadıköy, erenköy mh, bağdat caddesi apartman projemizde çalışacak, askerliğini yapmış, 25-37 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 2530tl maaş + agi ile çalışcak bay danışma/güvenlik personeli aranıyor. Çalışma yerine Geçen Minibüs ve Otobusler = Kadıköy-Pendik Minibüs ve Sahil'den Geçen Sarı Dolmuş ayrıca 17 ve 16 D Nolu Otobüs Projemize Yakın Yerden Geçiyor.. Güvenlik Kimlikli yada Güvenlik sertifikası var veya güvenlik kimlik başvurmuş yada güvenlik okuluna yazımış olması şartımızdır. Şantiye hariç 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Apartman-Site-Rezidans-Villa-Köşk projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

1 yıl önce

Kazancı (Sanayi Tipi)

Aslı Tekstil Giyim San ve Tic A.Ş. - Kırıkhan

Büyük bir aile olma inancı ile hareket ederek, çalışanlarımızı ürettiğimiz kumaşın çok ötesinde görmekteyiz, bu nedenle Bizim “Asıl Kumaşımız Çalışanlarımız”dır. Büyüyen bu ailenin bir parçası olmak isteyen herkesin İş başvurularını bekliyoruz.Firmamızın,Makine Enerji Departmanında değerlendirilmek üzere Kazancı (Sanayi Tipi) İş başvurularını bekliyor olacağız.

1 yıl önce

İşçi

Wood Art Dekorasyon Ahş Ür Mad San ve Tic Ltd Şti - Kırıkhan

Aydın Astim Osb de bulunan imalat fabrikamıza Aranan nitelikler kısmında belirtmiş olduğumuz iş kollarında bilgi ve tecrübesi olan çalışma arkadaşları aranmaktadır.

10 ay önce

Bilgisayarlı Muhasebe Elemanı

Süper Kauçuk San A.Ş. - Kırıkhan

Firmamıza Bilgisayarlı Muhasebe Elemanı aramaktayız.Servis+yemek+SGK

1 yıl önce

Teknik Ressam

3T Havuzculuk Ltd Şti - Kırıkhan

Havuz Ekipmanları imalatı yapan firmamıza Teknik Ressam aramaktayız.

6 ay önce

Sekreter

Av.Yunus Emre Keçeli - Kırıkhan

Avukatlık ofisimize Sekreter çalışma arkadaşı aramaktayız.Ofisin genel düzen ve temizliğini sağlamak,Günlük yemek hazırlamak,Misafirleri karşılamak, yönlendirmek ve ikram servisini yapmak,Gelen- giden evrak, kargo, kurye, posta kayıtlarını tutmak, koordinasyonu sağlamak,Gerekli evrak akışını düzenlemek, fotokopi çekmek,Telefon trafiğini yönlendirmek,Ajanda takibi, toplantı bilgilendirmeleri ve hatırlatmaları yapmak,Randevuları ayarlamak,Ofis malzeme ihtiyaçlarını tespit etmek ve bildirmek, zamanında ihtiyaçların karşılanmasını sağlamak,Gerektiğinde personelin adliyeler arası koordinasyonunun sağlanması, ofis dışı evrak takibi ve tahsilat işlerinin yürütülmesinde ulaşımı sağlamak,Yöneticinin verdiği ofis içinde ve dışındaki sair sorumluluk ve işleri yerine getirmek.

4 ay önce

Hatay Geneli Sektörler