Kiraz İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kiraz İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Cnc Kayar Otomat Operatörü

Truemed Medikal Ürünler Üretim ve Paz A.Ş. - Kiraz

Cnc Kayar Otomat Operatörleri aramaktayız.

2 gün önce

Müşteri Temsilcisi

Digital Mevzuat - Kiraz

36 yıldır yayıncılık sektöründe ileri gelen firmamıza;Çağrı Merkezi, Müşteri Temsilciliği, Ürün satış pazarlama konularında en az 6 ay tecrübeli konuşma diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, işini düzenli takip eden ve sorumluluk sahibi takım çalışmasına yatkın, uyumlu bayan çalışma arkadaşları aranmaktadır. Asgari ücret+prim+sgkCumartesi Pazar Dini ve Resmi bayramlarda çalışmamız yoktur.

1 ay önce

Sekreter

Bilge Kimyevi Laboratuvar Ürünleri İmalat Danışmanlık Tic Ltd Şti - Kiraz

İSTOÇ ta bulunan İş yerimize, ulaşım sorunu olmayan,Sekreter aranmaktadır.

3 ay önce

Grafiker

Ok Ajans - Kiraz

Firmamızda görevlendirilmek üzere Grafiker aramaktayız.

2 ay önce

Temizlik Görevlisi

Estetikmed Kartal - Kiraz

Merkezimizde görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi arayışımız mevcuttur.

4 ay önce

Ofis Elemanı

Sun Emlak Gyo - Kiraz

Ofiste ve gayrimenkul sektöründe çalışmak isteyen kendini geliştirmek isteyen bayan personel aranıyor. Ücret ve sigorta vasfına göre konuşulacaktır.Vasıfsız bayan personel de olabilir ancak yabancı dili olan

4 ay önce

Masaj Terapisti

Peri Masaj Salonu - Kiraz

Peri Masaj Merkezine çalışacak deneyimli ve çalışma ahlakına uygun Masöz takım arkadaşları aranıyor. Prim + Sigorta + Konaklama.

1 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Coco Pet Shop - Kiraz

Coco Pet Shopta çalışacak Saha Satış Uzmanı aranmaktadır.Mesai Saatleri: 09:00 - 19:00 arasıdır, pazar günleri tatildir.Fazla çalışma süreleri ücretlendirilmektedir.

6 gün önce

Garson (Servis Elemanı)

Lider Kadro Turizm Organizasyon Tem Gıda Tic Ltd Şti - Kiraz

Turizm Otel,Restorant sektöründe çalışmak üzere Garson alınacaktır.

3 ay önce

Bilgisayar Bakım ve Onarımcısı

Mk Bilgisayar ve Yazılım Tic Ltd Şti - Kiraz

Deneyimli Bilgisayar Teknik Servis Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Elektronik Teknisyeni

Geylani Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Kiraz

Gaziantepte yerleşik şirketimizde, elektronik kart dizgi, montaj ve test işlemleri gibi farklı bölümlerde değerlendirilmek ve yetiştirilmek üzere tecrübeli veya tecrübesiz kadın, erkek çalışma arkadaşları arıyoruz. SON BAŞVURU TARİHİ: 20 AĞUSTOS 2019Eğitim: Endüstri meslek ve teknik liselerin elektrik, elektronik, otomasyon gibi bölümlerinden mezunu olunması gerekmektedir. Genel Tecrübe: İş tecrübesi tercih sebebidir.İş Tanımı:İşe alınan personeller elektronik kart üretim hattında çalışmak üzere aşağıda konularda yetiştirilecek ve yetiştirildiği alanda çalışacaktır. - Elektronik komponentlerin lehimlenmesi,- Kartların fiziksel ve elektriki testleri,- Kartların kablolanması ve kutulanması,- PCB lerin üretime hazırlanması,- Kartların kaplanması,

5 ay önce

Saha Satış Elemanı

Ubm İletişim Hizmetleri - Kiraz

Firmamızda görevlendirilmek üzere Saha Satış Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Bilgi İşlem Uzmanı

Tekno Sanayi Endüstri Ürünleri A.Ş. - Kiraz

Merkezi İstanbul Ataşehirde bulunan grup firmamız için Bilgi İşlem Uzmanı arayışımız devam etmektedir.İş Tanımı :- Nas ve Backup senaryoları hakkında bilgi sahibi, (Tercihen Qnap hakkında bilgi sahibi)- Office 365 exchange mail yönetimi hakkında bilgi sahibi,- Sunucu sanallaştırma tercihen Vmware hakkında bilgi sahibi,- Firewall cihazlarının güvenlik ayarlarının kontrolü ve revize edilmesi, (Tercihen Fortigate Firewall hakkında bilgi sahibi)- Antivirüs Programları hakkında bilgi sahibi, ( Tercihen Trend Micro Office Scan hakkında bilgi sahibi ) -Server 2012-2016-2019 hakkında bilgi sahibi, - Active Directory Bilgisi olan,- Günlük kullanıcı problemlerinin çözümünün sağlanması,- Bilgi İşlem taleplerinin değerlendirilmesi ve çözülmesi,- İşe yeni başlayan personellerin IT ihtiyaçlarının satın alımı, kurulumu ve teslim edilmesi,- Departmanlardan gelen IT taleplerinin değerlendirilmesi, projelendirilmesi ve yönetime sunulması,- Güncel Teknolojik Gelişmelerin şirkete uyarlanması ve projelendirilmesi,- Sunucuların efektif çalışmasının sağlanması,- Kamera ve Güvenlik sistemlerinin efektif çalışmasının sağlanması,- ERP yazılımının databese yedeklerinin alınması,- Belirli periyotlarda dış lokasyon ziyaretlerinin yapılarak sistematik kontrollerin yapılması,- Bağlı olduğu üstlerine gerekli periyotlarda raporlamalarının yapılması,- Şirket Bünyesinde kullanılan tüm yazılımların lisans durumlarının takibi ve güncel durumlarının BSAya rapor edilmesi,- Sunucu bakımlarının ve testlerinin yapılması,- IT departmanı tarafından imzalanan sözleşmelerin takibi ve performans değerlendirmesi,- Bilgisayar otomasyonun temin, kurulum ve birimlerle entegrasyonunun gerçekleştirilmesi, ortak bilgi bankasının oluşturulması, bunlarla ilgili gerekli altyapı elektrik, data ve diğer network vb. her türlü hizmetler yapılması,- Birimler arası iletişim ve veri alışverişini sağlamak üzere İç Haberleşme Sistemlerinin (Portal) oluşturması ve işler vaziyette tutulması,- Üst yönetici tarafından verilen görev sorumlulukların yerine getirilmesi,

1 ay önce

Üretim Elemanı

Diaclinica Diagnostik Kimya San ve Tic Ltd Şti - Kiraz

Biyokimya alanında faaliyet gösteren firmamızın Üretim bölümümüzde gerçekleşen,Dolum, Etiketleme-Kutulama başta olmak üzere,bölümün gereği olan işlerin yapılması için Üretim Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Daloğlu Danışmanlık ve Sağlık Turizm Tic Ltd Şti - Kiraz

Genç dinamik azimli çalışma arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Yönetici Asistanı

A2 Telekom Danışmanlık Tic Ltd Şti - Kiraz

Yatırım ve finansal danışmanlık hizmeti veren 10 yıllık geçmişi olan firmamıza Yönetici Asistanı alınacaktır.

2 gün önce

Pleksi CNC Kesim Makinesi Operatörü

Bilik Atölye Tasarım San ve Tic Ltd Şti - Kiraz

Esenler Giyimkent te faaliyette bulunan firmamıza ahşap,pleksi,metal işçiliği konusunda 5 yıl deneyimli Pleksi Cnc Kesim Makinesi Operatörü çalışma arkadaşları aranmaktadır.

13 saat önce

Satış Elemanı

Abm Mücevherat Ltd Şti - Kiraz

Fatih Çemberlitaş bulunan mücevherat firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Ütücü

İlknur Bindalli - Kiraz

Atölyemize üretim sürecinde çalışacak sanayi ütüsü kullanabilen Ütücü alınacaktır.

2 hafta önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Doku Kültür Anaokulu - Kiraz

Okul Öncesi Öğretmeni arıyoruz.

5 ay önce

Kiraz İşkur İş ilanları

Kiraz iş ilanları İnsanlar arasında yaşanan son dönemlerde yaşanan iletişim sorunları nedeni ile işsizlik oranlarında da büyük bir artış sebebi ile artık büyük bir iş boşluğu ve işsizlik kapsamında yaşanan büyük sorunlar da baş göstermeye başlamıştır. Son güncel değerlerde de Kiraz civarında yaşayan ve bulunan bireyler için de bu bakımdan ön görülen büyük iş fırsatlarında bulunma durumu anlamında sizler için de pek çok iş destekleri içerisinde yer alırınızız. Siz de bu anlamda iş fırsatlarında bulunabilirsiniz. Pek çok insan için işsizlik adına iş sahalarında sistem üzerinden detaylı incelemeler elde ederek iş sahibi olunuz. En çok tercih edilerek bu aşamalarda da iş anlamında detaylı olarak destek ve hizmetler de elde ederek size yönelik olarak her türlü iş fırsatlarından elde edeceğiniz içeriklere ulaşarak mümkündür.
Kiraz Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Ahmetler, Akpınar, Altınoluk, Arkacılar, Avunduruk, Aydoğdu, Bahçearası, Başaran, Ceritler, Cevizli, Cumhuriyet, Çanakçı, Çatak, Çayağzı, Çömlekçi, Doğancılar, Dokuzlar, Emenler, Gedik, Haliller, Hisar, İğdeli, İstiklal, Kaleköy, Karabağ, Karabulu, Karaburç, Karaman, Kırköy, Kibar, Mavidere, Mersinlidere, Olgunlar, Ovacık, Ören, Örencik, Pınarbaşı, Saçlı, Sarıkaya, Sarısu, Sırımlı, Solaklar, Suludere, Şemsiler, Taşlıyatak, Tekbıçaklar, Tumbullar, Umurcalı, Umurlu, Uzunköy, Veliler, Yağlar, Yeni, Yeniköy, Yenişehir, Yeşildere
Kiraz İşkur İletişim Adresi
Akdeniz mah. Şehit Fethi Bey cd. No:47, 35890, Konak / İZMİR
Kiraz İşkur Telefon Numaraları
Tel:(232) 482 12 48 , Fax:(232) 441 10 41 , E-mail:izmir@iskur.gov.tr

İzmir Geneli Sektörler