Kınık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kınık İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Saha Satış Uzmanı

Elektro Kurumsal Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Kınık

Elektro Kurumsal Çözüm Merkezi / Kurumsal Saha Satış Temsilcisi çalışma arkadaşları aramaktayız.İşin Tanımı •Turkcell Kurumsal tarafta Mobil ve Sabit ürün ve servislerinin kurumsal müşterilere satış ve tanıtımının yapılması,•Potansiyel müşterilere günlük ziyaretler planlanması ve raporlanması,•Mevcut portföyündeki müşterilere düzenli ziyaretler gerçekleştirilmesi ve takibinin yapılması,•Mevcut portföyüne yeni müşteri kazanımı,•Portföyündeki müşterilerin ihtiyaçlarına uygun satışların yapılması,•Satış süreçlerinin takip edilmesi ve raporlanması,•Çalışılan kurumun en iyi şekilde temsil edilmesi.•Teknolojiye meraklı, gelişmeleri, müşteri ve rekabet bilgilerini yakından takip eden,

1 yıl önce

Satış Destek Personeli

Dekortif Home Desing - Kınık

E-ticaret lojistik operasyonlarını yönetmek ve sürdürülebilir gelişim planlarını yapmak,E-ticaret üzerinden ürünlerin satışa açılması süreçlerini yönetmek ve süreç takibi yapmak,E-Ticaret sürecinde; ürünlerin stok takibinin yapılması, ürün içerikleri ve fiyat kontrollerinin sağlanması, lojistik süreçlerinin takip edilmesi, ürün iade ve değişim süreçlerinin koordine edilmesini sağlamak,Sosyal medya ve mail üzerinden gelen müşteri sorularını yanıtlamak,E-Ticaret performansını iyileştirmek için stratejiler geliştirmek ve uygulamak,Alt yapı ile ilgili önerilerde bulunmak ve uygulamak,Yeni kampanyalar ve uygulamalar konusunda yaratıcı fikirler üreterek online satış üzerinde bu kampanyaları uygulamak,Gerçekleşen satışın ve marka performansını değerlendirerek, eksik kalan kategori & ürünleri planlama ile birlikte belirlemek,Ürünlerin kampanya & içerik & görsel yönetimini gerçekleştirmek,

6 ay önce

Sekreter

Acarhan Proje İmar Müh İnş ve Tic A.Ş. - Kınık

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aranmaktadır.Evrak dokümantasyon işlemlerini yürütecek ,Merkez ofisimizde çalışacak ,Çay kahve servisini yapacak,Telefonlara bakacak,Gelen misafiri ağırlayıp, bilgilendirecek,

10 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Signature Brand Marka Danışmanlığı - Kınık

Signature Brand Marka Danışmanlığı ofisimizde Sosyal Medya Uzmanı aramaktayız.

1 yıl önce

İş Güvenliği Uzmanı

Forum Osgb Sağlık Eğitim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Kınık

İzmir İli Karabağlar ilçesinde kurulu bulunan ortak sağlık ve güvenlik birimimizde görevlendirilmek üzere A, B ya da C Sınıfı iş güvenliği uzmanı takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

11 ay önce

İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı

Udk Mühendislik Müşavirlik San Tic A.Ş. - Kınık

Firmamız bünyesinde çalışacak İş Makinesi Ustası alınacaktır.

8 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Devsa Kağıtçılık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Kınık

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

7 ay önce

Biyosidal Mesul Müdürü

Biyodem Kimya San ve Tic Ltd Şti - Kınık

Biyosidal Mesul müdür sertifikası olan, biyolog, kimyager, ziraat mühendisi, kimya mühendisi vb. ilgili bölümlerden mezun, firmamızda çalıştırılmak üzere Biyosidal Mesul Müdür aranmaktadır.

7 ay önce

Muhasebe Elemanı

Masis Yapı Mimarlık Ltd Şti - Kınık

Şirketimize alanında deneyimli Muhasebe Elemanı ekip arkadaşı aranmaktadır.

1 yıl önce

Ön Muhasebeci

Bulgan Travel Turizm İç ve Dış Tic Ltd Şti - Kınık

Seyahat acentesi deneyimli Ön Muhasebeci alınacaktır.

1 yıl önce

Teknik Destek Elemanı

Samsun Bilgisayar Hastanesi Tic Ltd Şti - Kınık

Bilgisayar Donanım,Yazılım ve OT&VT Sektöründe çalışacak Eğitim ve teknik destek verebilecek ekip arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Stajyer (Öğrenci)

Zey Pr - Kınık

Firmamızda çalışmak üzere Stajyer (Öğrenci) aranmaktadır.Okulun staj dönemi kapsamında sigortasını yapacak kişiler başvurabilir.

3 hafta önce

Yazılım Uzmanı

Bijital Ajans İnternet Hizmetleri - Kınık

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yazılım Uzmanı aramaktayız.Web sitesi çalışmalarımıza gerektiğinde yazılımsal ilaveler ve güncellemeler yapacak,Mevcut projelerin geliştirilmesi, kontrolü, bakım ve desteğini sağlayacak,Sektördeki yenilikleri takip ederek yeni web siteleri hazırlayacak, var olan işlevselliğini artıracak,Alanında firmamıza katma değer sağlayacak yeni projeler üretebilecek,Görev tanımında yer alan çalışmaları projelendirebilecek,İş akışı sürelerine uyabilecek,

2 ay önce

Tur Departmanı Yetkilisi

Burkon Turizm ve Kongre Organizasyon Tic Ltd Şti - Kınık

Acentemiz bünyesinde;a. Yurt içi ve yurt dışı otel ve tur satışı yapmak.b. Yurt içi ve yurt dışı otel ve tur satın alması yapmak.

1 yıl önce

Psikolog

Dkd Koçluk Merkezi - Kınık

Kocaeli Gebzede bulunan Koçluk merkezimizde görevlendirilmek üzere Psikolog aramaktayız.Ekip arkadaşlarımızın her biri çocuklarımıza yıldız olup, onlara güneşin yolunu göstermektedirler. Geleceğimizin güneşi olan çocuklarımıza bugün yıldız olma idealine sahip arkadaşlarımızla çalışmaktan onur duyarız.

2 hafta önce

Üniversal Torna Tezgahı Operatörü

Hantaş Hidrolik Makina San ve Tic A.Ş. - Kınık

Firmamızda görevlendirilmek üzere Torna Tezgahı Operatörü aramaktayız. Çalışma saatlerimiz hafta içi 08:00 ile 18:30, Cumartesi ve Pazar tatildir.

6 ay önce

İç Mimar

Valense İç Mimarlık - Kınık

Çankaya Sinpaş Altınoranda bulunan iç mimarlık şirketimizde yüksek komisyon ile çalışacak İç Mimar aranıyor.

1 yıl önce

Ofis Elemanı

Gkk Restoran ve Kozmetik Tic Ltd Şti - Kınık

Şirketimizde Ofis Elemanı aranmaktadır.İşin Tanımı:*Ticaret, danışmanlık ve araştırma* Ofis dosyalama, arşiv düzeni ve dokümantasyon işlemlerinin takip edilmesi,* Şirket müdürüne günlük yapılan işlerin raporunun verilmesi* İdari işler süreçlerine destek olunması, gerekli raporlamaların yapılması.*Ofisin düzeninin sağlanması

1 yıl önce

Sloter Ustası

Piksel Ambalaj Koli ve Kutu Matbaacılık Sanayi - Kınık

Sloter ustası olup tecrübeli.Emekli olup veya emekli olmaması önemli değil iş arkadaşı arıyoruz

6 ay önce

Tornacı (Torna Tezgahı İşçisi)

Akıncılar Mekanik Güç Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Kınık

Firmamızın üretim bölümünde çalışmak üzere Tornacı aramaktayız.Kullanılması gereken Makinalar:1) Torna (İyi düzeyde kullanabilecek - Hidrolik boru ve mil işleyebilecek)2) Freze (Hidrolik Silindir imalatında gerekli olursa kullanabileceği kadar)3) Kaynak (Kaynakçı ile ekip olarak çalışacağı için kaynağı da normal düzeyde bilen)

3 hafta önce

Kınık İşkur İş ilanları

Kınık iş ilanları Ülkemizde yaşanan büyük sorunlardan biri de3 geniş bir kitlere kadar uzanan işsizlik anlamında ve iş bulma yolunda artık gerekli adımları atamaz ve teknolojik devrimleşme ile de artık insan ihtiyaçlarına duyulma isteklerinin de azalması ile iş bulmak arık günümüzde çok da kolay değildir. Bu bakımdan da Kınık bölgesinde ikamet eden ya da yaşayanlar için ön görülen büyük iş destek ve kazanımları yolunda iş bulmak için somut adımlar atmak ve son seviyede de büyük iş fırsatlarını elde edersiniz. Sistem üzerinden siz de adreslere kontak kurunuz. Pek çok insan için bütün bu iş alımları ölçütünde detaylı olarak sistem kapsamında bulunarak tüm bu içerik ve kazanımlara da anında ulaşmak ve iş sahibi olma fırsatı içerisiniz.
Kınık Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Arpadere, Arpaseki, Aşağı, Aziziye, Bademalan, Bağalan, Balaban, Büyükoba, Cumalı, Çaltı, Çanköy, Çiftlikköy, Değirmencieli, Dündarlı, Elmadere, Fatih, Hamzahocalı, Işıklar, İbrahimağa, Kalemköy, Karadere, Karatekeli, Kocaömer, Kodukburun, Köseler, Mıstıklar, Musacalı, Osmaniye, Örtülü, Poyracık, Sucahlı, Taştepe, Türkcedit, Yayakent, Yaylaköy, Yeni, Yukarı
Kınık İşkur İletişim Adresi
Akdeniz mah. Şehit Fethi Bey cd. No:47, 35990, Konak / İZMİR
Kınık İşkur Telefon Numaraları
Tel:(232) 482 12 48 , Fax:(232) 441 10 41 , E-mail:izmir@iskur.gov.tr

İzmir Geneli Sektörler