Kınık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kınık İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış ve Pazarlamacı

Kale Yapı Mühendislik - Kınık

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış ve Pazarlamacı alınacaktır.

3 ay önce

ACİL YATILI SİTE-REZİDANS BAY ÖZEL GÜVENLİK / SULTANBEYLİ-TUZLA

VİZYON VİP - Kınık

sultanbeyli bölgesi yatılı, site projemizde çalışcak, 24-37 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışcak, 2600+agi+ymk+servis+mesai+lojman+faturalar şirkete ait ile çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliiğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. ( servis güzergahı sultanbeyli iett son durakdan alıp kurtköy viaport avm ve atlantis avm önünden geçip projeye bırakıyor ) 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerinden Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur.. Aşağıdaki Yetkili Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalm İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İLETİŞİM: 0505 182 50 70

3 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Visan Vida İthalat İhracat San ve Tic Ltd Şti - Kınık

Kurtköy fabrikamıza Genel muhasebe kodlarına hakim, alış satış irsaliye ve faturaların girecek, çek banka, kasa hesaplarını tutacak ödeme takibi ve Mutabakatları yapacak Muhasebe Sorumlusu arıyoruz.

4 ay önce

Ofis Sekreteri

Prodem İnşaat Demir Çelik San ve Tic Ltd Şti - Kınık

Ofiste çay ve temizlik işlerine bakacak Ofis Elemanı aramaktayız.Maaş 2000 TL,Cumartesi günleri yarım gün.

10 ay önce

Ofis Elemanı

Bozocars Otomotiv Tic San Ltd Şti - Kınık

Oto Yıkama firmamızın bekleme alanında çalışacak Ofis Elemanı arıyoruz.

11 ay önce

İşçi

Burak Öztoprak Hayvancılık San Tic Ltd Şti - Kınık

115 sağmallık süt çiftliğinde çalışacak deneyimli aile(karı-koca),iyi niyetli çalışma arkadaşları aranıyor. Kalacak yer temini yapılır.

1 hafta önce

Acil Villa Özel Güvenlik / Sultanbeyli Pendik Tuzla Akfırat Mh

VİZYON VİP - Kınık

Tuzla, akfırat mh villa projemiz'de çalışcak, formula 1 bölgesine yakın, evli olması tercihimizdir ve askerliğini yapmış, 25-41 arası, 1.75 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışcak, 2600+agi+ymk+servis ile çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliiğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. ( servis güzergahı sultanbeyli iett son durakdan alıp kurtköy viaport avm ve atlantis avm önünden geçip projeye bırakıyor ) Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İNSAN KAYNAKLARI İRTİBAT: 05051825070

5 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Ankarafen Koleji - Kınık

Mamaktaki okulumuza Fen Bilgisi Öğretmeni aramaktayız.

3 ay önce

Satış Elemanı

Elif Otomotiv - Kınık

Sahibinden.com üzerinden araç yedek parçası satışı ve ilan paylaşımı yapacak bayan eleman arıyoruz.

3 hafta önce

Garson

Bi'tat Köftev & Döner - Kınık

Beylikdüzü 5M Migros AWMde Sivasın Meşhur Köftesi BİTAT Köfteci de Garsonluk ve Organik Yöresel Ürünlerin satışında görev alacak Garson aramaktayız.Çalışma saatleri : 12:00 - 21:00 Hafta içi izin kullanacak.

2 hafta önce

Diş Hekimi Asistanı

Semboldiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Kınık

Çakmak/Ümraniyede (metroya yakın) yeni açılacak olan polikliniğimize Dental Asistanlar arıyoruz. Detaylar yüz yüze görüşülecektir.

8 ay önce

Çaycı - Büro, Otel ve Diğer İşyerlerinde

Havayolu Çalışanları Sendikası - Kınık

Havayolu çalışanlarının sendikasında çaycı ve temizlik görevlisi olarak görevlendirilecek Kadın eleman aranmaktadır.

9 ay önce

Psikolog

Selin Şit Çocuk Gelişim Merkezi - Kınık

Psikolog arayışımız bulunmaktadı. Kendi danışan portföyü olması önemli

5 ay önce

Psikolog

Işın Sultanbeyli Psiko Teknik Eğitim Tic Ltd Şti - Kınık

Psikoteknik Değerlendirme Merkezimiz için tam zamanlı çalışacak Psikolog arıyoruz.

10 ay önce

Ofis Sekreteri

Karadeniz Bilgi İşlem Dağıtım ve Tic A.Ş. - Kınık

Ofis Sekreteri alınacaktır.

2 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Protec Mühendislik Hidrolik - Kınık

Özellikle ofis içi satış prosedürlerine (irsaliye kesme,müşteri tel. görüşmeleri, raporlamalar, sevkiyat programı vbg.) destek verecek /hakim olacak,Müşteri ilişkilerini yürütebilecek, iş takibi güçlü Kadın Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

10 ay önce

Grafiker

Enn Yazılım - Kınık

Enn Yazılım, 2017 yılında kurulmuş olan, müşterilerine interaktif çözümler sunan, yaratıcı bir dijital ajanstır.Firmamızda görevlendirilmek üzere Grafiker Tasarımcısı aranmaktadır.

3 gün önce

Video Editörü

Apak Reklam Mimarlık A.Ş. - Kınık

- Sorumluluk sahibi - Zaman ile yarışmayı bilen - Düzenli · Sosyal Medyada kullanılmak üzere fotoğrafları ve videolarının çekilmesi,· Video kurgusu hazırlanması,montajlama efektlerle ve grafikleriyle yayına hazır hale getirilmesi,· Firma tanıtım ve reklam filmlerinin hazırlanması,· Görsel arşivinin düzenlenmesi, takibinin yapılması Paylaşılacak videolar için içerik oluşturulması ve hazırlanması,· Sosyal Medya için yeni stratejiler geliştirilmesi,Esnek çalışma saatleri, iç, dış ve stüdyo çekimlerine uygun, tam zamanlı çalışacak Kurgu hedeflerini belirleyerek çekimi gerçekleştirdikten sonra materyallerinin ilgili formatlara aktarılmasını ve kurgu için hazırlanmasını, görüntülerin ve/veya seslerin bir metin veya senaryo dahilinde, yapım amacına uygun olarak bütünleştirilmesini sağlayarak tüm kurgu öncesi süreç ile kurgu uygulama süreçlerini yöneten ve bu süreçlerde gerekli desteği sağlama temel fonksiyonudur.

7 ay önce

Kasiyer

Çiçek Izgara - Kınık

K.sanayi de bulunan Çiçek Izgara şubemizde kasiyer olarak görevlendirilmek üzere ; Deneyimli Bayan Kasiyer aramaktayız.

2 ay önce

İletişim Tasarımı Uzmanı

Capital İletişim San Tic Ltd Şti - Kınık

Kendine satış konusunda inanan ikna yeteneği yüksek takım çalışmasına uygun saha satışında tecrübeli yada tecrübesiz iş arkadaşları arıyoruz

1 ay önce

Kınık İşkur İş ilanları

Kınık iş ilanları Ülkemizde yaşanan büyük sorunlardan biri de3 geniş bir kitlere kadar uzanan işsizlik anlamında ve iş bulma yolunda artık gerekli adımları atamaz ve teknolojik devrimleşme ile de artık insan ihtiyaçlarına duyulma isteklerinin de azalması ile iş bulmak arık günümüzde çok da kolay değildir. Bu bakımdan da Kınık bölgesinde ikamet eden ya da yaşayanlar için ön görülen büyük iş destek ve kazanımları yolunda iş bulmak için somut adımlar atmak ve son seviyede de büyük iş fırsatlarını elde edersiniz. Sistem üzerinden siz de adreslere kontak kurunuz. Pek çok insan için bütün bu iş alımları ölçütünde detaylı olarak sistem kapsamında bulunarak tüm bu içerik ve kazanımlara da anında ulaşmak ve iş sahibi olma fırsatı içerisiniz.
Kınık Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Arpadere, Arpaseki, Aşağı, Aziziye, Bademalan, Bağalan, Balaban, Büyükoba, Cumalı, Çaltı, Çanköy, Çiftlikköy, Değirmencieli, Dündarlı, Elmadere, Fatih, Hamzahocalı, Işıklar, İbrahimağa, Kalemköy, Karadere, Karatekeli, Kocaömer, Kodukburun, Köseler, Mıstıklar, Musacalı, Osmaniye, Örtülü, Poyracık, Sucahlı, Taştepe, Türkcedit, Yayakent, Yaylaköy, Yeni, Yukarı
Kınık İşkur İletişim Adresi
Akdeniz mah. Şehit Fethi Bey cd. No:47, 35990, Konak / İZMİR
Kınık İşkur Telefon Numaraları
Tel:(232) 482 12 48 , Fax:(232) 441 10 41 , E-mail:izmir@iskur.gov.tr

İzmir Geneli Sektörler