Kilis İş İlanları, Kilis'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Kilis İş İlanları


Bilgisayar Bakım ve Onarımcısı

Mk Bilgisayar ve Yazılım Tic Ltd Şti - Kilis

Deneyimli Bilgisayar Teknik Servis Elemanı alınacaktır.

2 hafta önce

Anaokulu Öğretmeni

Park Wonderland - Kilis

Çayyolunda bulunan kreşimize en az 2 yıl deneyimli (Eğitim kurumlarında en az 2 yıl sgk sı ödenmiş) Anaokulu Öğretmeni aramaktayız.

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Özlem Banyo - Kilis

Özlem Banyo firmasında çalıştırılmak üzere, Akınsoft programını (öğretilebilir) ve paket programları kullanabilen 20-35 yaş aralığında Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Goldman Cash - Kilis

Çankaya öveçler de bulunan gayrimenkul ofisimize, diksiyonu düzgün, kendine güvenen , ikna kabiliyeti yüksek tecrübeli - tecrübesiz öğrenme kabiliyeti yüksek Gayrimenkul Danışmanı arıyoruz.Sadece kiralık portföy toplayacakBay - Bayan elemanlar alınacaktır.

1 ay önce

Depo Sevkiyat Sorumlusu

Ramteks Kumaş Terbiye İşlemleri San ve Tic Ltd Şti - Kilis

Depo Sevkiyat Sorumlusu alınacaktır.İrsaliye giriş-çıkış yapabilen,Sevkiyat kontrolü yapacak,Yetiştirilmek üzere depo sevkiyat sorumlusu alınacaktır.

1 ay önce

Folyo Uygulama Ustası

Safir Media - Kilis

Reklam şirketimize Folyo Uygulama Ustası aranıyor.

1 ay önce

Barista

Kaktüs Kafe - Kilis

Yeni açılan kafemize part-time elemanlar alınacaktır.

1 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Fayatlar Lojistik San ve Tic Ltd Şti - Kilis

Bilgisayar ve Ön Muhasebeden anlayan fatura kesmesini bilen, deneyimli Muhasebe Meslek Elemanı iş arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Kilis İşkur İş İlanları

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin gelişmekte olan kentlerinden biri olan Kilis, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adana ve Mersin gibi kentlere olan yakınlığı sayesinde ekonomik anlamda daima canlı bir şehir olmuştur. Bu bölgelerden gelen kalifiyeli elemanlarla birlikte daha da büyüyen Kilis firmaları, personel alımlarını Kilis iş ilanları üzerinden yapılacak başvurularla gerçekleştirmektedir. Siz de Kilis’in en büyük şirketlerinde çalışmak için Kilis iş ilanları sayfamızı düzenli olarak takip edebilirsiniz.
Kilis Açık İş İlanları
Aypi Gıda, Güllüoğlu Gıda, Emorey Gıda, Akiş Örme Tekstil, Bayteks Tekstil, GEÇÖR Plastik, İpek Plastik, Mutaş Halı, Elyaf Triko Sanayi, Çağdaş Plastik ve Deksis Yapı, ilanlarını en fazla göreceğiniz şirketler arasında bulunmaktadır. Bu firmalarda çalışarak kariyer basamaklarını birer ikişer çıkabilir, uzun vadede çok iyi pozisyonlara yükselme şansı bulabilirsiniz.

Kilis Geneli Sektörler