Kilis İş İlanları, Kilis'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Kilis İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Resepsiyonist

Ataerk Turizm ve Tic Ltd Şti - Kilis

Dorlion Suit Apart bünyesinde çalışmak üzere Resepsiyonist alınacaktır.

2 ay önce

Montaj Ustası

Star Güven Otogaz Otomotiv - Kilis

Firmamızda görevlendirilecek Montaj Ustası aranıyor.

3 ay önce

Bilgisayar Ağ İşletmeni

Sinaptk Bilgisayar Sistemleri Ltd Şti - Kilis

Business support & systems analystSINAPTK is newly established information technology company based in Istanbul / Turkey with a vision to creat new approaches in software development and technology services.We are seeking to highly talented ambitious experienced persons in below positions for fulltime employment.We will be happy to recive your job applications on below form.

2 ay önce

Müşteri Hizmetleri Görevlisi/Asistanı

WeCall Center - Kilis

Çağrı Merkezi bünyesinde Yurtdışı bağlantılı projelerimizde çalıştırılmak üzere Müşteri Hizmetleri Görevlisi aramaktayız.

2 hafta önce

Sekreter

Mirka Yapı Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Kilis

İnsaat şirketimizde görevlendirilmek üzere Sekreter alınacaktır.

3 ay önce

Kimya Öğretmeni

Devler Koleji Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Kilis

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Kimya Öğretmeni alınacaktır.

2 hafta önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Nissa Car Rental - Kilis

Araç kiralama firmamızda görevlendirilmek üzere tam zamanlı Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranmaktadır. Merkez ofisi Ataşehir Uphill Towers bulunan firmamızda, gelen çağrıları karşılayabilecek, tercihen yabancı dili olan ve gelen çağrı üzerinden satış yapabilecek, diksiyonu düzgün, akıcı konuşabilen, müşteri memnuniyet ve çözüm odaklı çalışabilecek takım arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Teknik Eleman

Aydın Fatih Bilgi İşlem San Tic Ltd Şti - Kilis

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın teknik servis kadrosunda görevlendirmek üzere Teknik Servis Personeli aranmaktadır.

2 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Emir Öz Makina Çelik San Tic Ltd Şti - Kilis

Emir Öz Makinada çalışmak üzere Ön Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

2 ay önce

Halkla İlişkiler Personeli

Elsa Güzellik Cihaz ve Hizmetleri - Kilis

Firmamızın Kızılay ofisinde çalışmak üzere Halkla İlişkiler Personeli arayışımız bulunmaktadır.Ücret tatmin edici olacaktır. Çalışma saatleri:Hafta içi 09:00 - 18:30Cumartesi 09:00 - 17:00 arasındadır.Pazar tatildir.Sadece online başvurular kabul edilecektir.

2 ay önce

Kaynak Ustası

Zemar Makina San ve Tic Ltd Şti - Kilis

Çalışkan, çalışma saatlerine özen gösterecek deneyimli Kaynakçı/Demir Doğrama Ustası alınacaktır.

3 hafta önce

Mimar

Büyük Hamit Hotel - Kilis

Otelimiz restaurant, lobby, havuz, spa, hamam projelerinin oluşumunu sağlayacak Mimar alınacaktır.

2 ay önce

Gıda Mühendisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Kilis

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterilerimiz için Gıda Mühendisi aramaktayız.İş Tanımı:Üretimin kalite standartlarımıza uygun olarak yapılmasına yönelik gerekli analiz, kontrol ve denetleme faaliyetlerini yürütmek,Üretim ve gıda güvenliği ile ilgili dokümantasyon gerekliliklerinin yerine getirilmesinde yardımcı olmak,Üretim prosesinin takibi ve istenilen hedeflerin gerçekleştirilebilecek için kendisine verilen talimatların yerine getirmek.

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Mektephane Özel Eğitim Tic Ltd Şti - Kilis

Matematik Öğretmeni adaylarının başvurularını bekliyoruz.

2 ay önce

Muhasebe Uzmanı

As Kimya San ve Dış Tic A.Ş. - Kilis

Şirketimizin İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki ofisinde çalışmak üzere Muhasebe Uzmanı takım arkadaşı arıyoruz. İş Tanımı: Müşteri ve satıcı cari hesaplarının takibini yapmak ve ödeme & tahsilat planlarını hazırlamak (öncelikli görev) Cari hesap mutabakatlarının yapılması, Borç Takip Raporu hazırlanması, Kasa hareketleri – tediye – tahsilat fişlerinin girişi, İrsaliye ve Fatura yazımı, Çek ve Banka giriş - çıkışlarının yapılması, Hizmet faturalarının kayıtlarının alınması,

2 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Deva Telekomünikasyon Paz ve Tic Ltd Şti - Kilis

Eskiden acil nakit ihtiyaçlarımızı eş,dost ve yakın çevremizden aldığımız borç para ile karşılayabiliyorduk.Günümüzde acil nakit ihtiyaçlarımızın karşılamak için bankların vermiş olduğu kredi ürünleri ile karşılamaktayız.Fakat her bankanın kredi risk değerlendirme kurulu kredi başvurularını farklı değerlendirmektedir.Kredi veren kuruluşlar size olumsuz cevap verdiğinde, kredi danışmanlık hizmeti veren kuruluşlar ekonomik durumunuz çerçevesinde destek olacaktır.Kredi danışmanlığı şekli kişiyi çoğu zaman iflas etme yolundan korur.İflasın aslında borçları tamamen ortadan kaldırabilmesi şeklinde bir avantajı vardır.Ancak kişinin kredi geçmişi üzerinde olumsuz sonuçları da göz ardı edilmemelidir.Örneğin; kredi borcu, taşıt borcu, ev borcu gibi borçları alabilmesine engel olur.Kişinin belirli bazı işlere girmemesini de engeller.Bu nedenle kredi danışmanlıkları önemlidir.

3 ay önce

Atölye Ustası

Lord Reklam San A.Ş. - Kilis

Dijital baskı reklam sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Atölye Ustası aranmaktadır.

2 hafta önce

Eğitim Danışmanı

İmg Hasar Danışmanlık San ve Tic A.Ş. - Kilis

Uzaktan online eğitim paketi satışını yapacak, sahada çalışabilecek Eğitim Danışmanı alınacaktır.

2 ay önce

Tahsilat Uzmanı

Darcan Hukuk Bürosu - Kilis

Hukuk büromuza Tahsilat Uzmanı aranmaktadır. Maaş+Sgk+Yol+Yemek+Dolgun prim verilecektir.

2 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Royal Ofis Kırtasiye ve Kopyalama Merkezi - Kilis

Kopyalama ve grafik tasarımı üzerine kurulu iş yerimizde çalışacak, baskı işlerinden anlayan Copy Center’da çalışmış kadın/erkek Grafik Tasarımcı arkadaşlar arıyoruz.

3 hafta önce

Kilis İşkur İş İlanları

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin gelişmekte olan kentlerinden biri olan Kilis, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adana ve Mersin gibi kentlere olan yakınlığı sayesinde ekonomik anlamda daima canlı bir şehir olmuştur. Bu bölgelerden gelen kalifiyeli elemanlarla birlikte daha da büyüyen Kilis firmaları, personel alımlarını Kilis iş ilanları üzerinden yapılacak başvurularla gerçekleştirmektedir. Siz de Kilis’in en büyük şirketlerinde çalışmak için Kilis iş ilanları sayfamızı düzenli olarak takip edebilirsiniz.
Kilis Açık İş İlanları
Aypi Gıda, Güllüoğlu Gıda, Emorey Gıda, Akiş Örme Tekstil, Bayteks Tekstil, GEÇÖR Plastik, İpek Plastik, Mutaş Halı, Elyaf Triko Sanayi, Çağdaş Plastik ve Deksis Yapı, ilanlarını en fazla göreceğiniz şirketler arasında bulunmaktadır. Bu firmalarda çalışarak kariyer basamaklarını birer ikişer çıkabilir, uzun vadede çok iyi pozisyonlara yükselme şansı bulabilirsiniz.

Kilis Geneli Sektörler