Kilis Reklam İş İlanları - Pro Kariyer

Kilis Reklam İş İlanları


Grafik Tasarımcısı

Deyta Reklam Organize Matbaacılık - Kilis

Kartvizit, magnet, broşür vb tasarımlarını yapıp baskıya uygun hale getirmekten sorumlu olacak Grafik Tasarımcısı arıyoruz.

1 gün önce

Tanıtım Elemanı

Gezgin Grup - Kilis

Şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere 18-25 yaş aralığında (tercihen öğrenci) kadın/erkek personeller aranıyor. Tamamen öğrenci arkadaşlarımızdan oluşan ekibimize katılarak eğlenceli iş ortamımızda yaz tatilinizi bizimle değerlendirmek ister misiniz?İstediğiniz günler çalışabilme imkanı (İsteğe bağlı çalışma programı).Ödemeler günlük yapılacaktır.Yemek+servis imkanı.Dolgun ikramiyeler.

1 gün önce

Grafik Tasarımcısı

Webius Digital - Kilis

Antalyadaki ofisimize tam zamanlı Grafik Tasarımcısı arıyoruz. Lojmanımız yoktur, sadece Antalya içerisinde ikamet edenler için teklifimiz açıktır.

2 gün önce

Gazeteci

Çocukgazetesi - Kilis

ÇOCUK GAZETESİ 11 senedir 500 haftadır haftalık yayınlanmaktadır.Ülkemizin ve dünyanın ilk ve tek çocuk gazetesiyiz. Gazetemiz konusu çocuk olan sayısız projelere sahiptir.Ülkemizin her ilinde ve her ilçesinde gazetemiz ve çocuklar ile alakalı projelerimiz için temsilciler gazeteciler ve ekip arkadaşları arıyoruz.

2 gün önce

Google Ads Uzmanı

Arslan Game Bilgisayar Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Kilis

Reklam Raporlama Departmanında çalışacak,Günlük, aylık, dönemsel raporlar hazırlayacak Google Ads Uzmanı aramaktayız.

2 gün önce

Satış Temsilcisi

Doyosoft - Kilis

Teknokentte geliştirilen bir spor teknolojisi ürününün spor ve fitness salonu gibi yerlerde tanıtımını, pazarlamasını ve satışını yapabilecek takım arkadaşları aramaktayız. Çalışma saatleri esnektir. Başvurunuz hemen değerlendirilerek olumlu olması durumunda mülakata çağrılacaksınız.

3 gün önce

Grafik Tasarım Uzmanı

Eker Matbaacılık ve Tasarım Hizmetleri - Kilis

Firmamızda görevlendirilmek üzere Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.

2 hafta önce

Halkla İlişkiler Görevlisi

Karadeniz Gözde Gazetesi Yayın Ajansı - Kilis

22 Yıldır yayım hayatına devam eden Karadeniz Gözde Gazetesi olarak firmamızda görevlendirilmek üzere Halkla İlişkiler Görevlisi aramaktayız.GAZETEYE GETİRECEK OLDUĞUNUZ REKLAMLARDAN %40 PRİM ALIN!SSK+MAAŞ+PRİM

2 hafta önce

Reklam Satış Sorumlusu

Karadeniz Gözde Gazetesi Yayın Ajansı - Kilis

22 Yıldır yayım hayatına devam eden firmamızda görevlendirilmek üzere Reklam Satış Sorumlusu alınacaktır.Kendi maaşınızı kendiniz belirleyin!Gazeteye getirecek olduğunuz reklamlardan %40 prim alın!Ssk+Maaş+Prim

2 hafta önce

Reklam Tabelacı

Ens Reklam - Kilis

Reklam atölyemizde çalışacak tabela üretimi , tabela montajı ,folyo,onevısıon sıvama gibi işlerde deneyimi olan çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 hafta önce

Pleksi CNC Kesim Makinesi Operatörü

Metadizayn Reklam Ltd Şti - Kilis

Ankara Ostimde bulunan reklam ürünleri ( tabela, totem) imalatı yapan butik atölyemize pleksi lazer kesim ve cnc router kesim makinasında kesim yapabilen, dijital baskı makinasından anlayan Corel Draw altyapısı olan eleman alınacaktır. Adaylardan ricamız Corel Draw program altyapısı olmayan ve yukarıda adı geçen makinaların en az 2 sinde tecrübesi olmaması halinde hem kendi hem işverenin vaktini almaması rica olunur. Mükemmel bilmesi gerekmiyor çalışma esnasında eğitim verilecektir eksikler giderilecektir ve yardımcı olunacaktır

3 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Lord Reklam San A.Ş. - Kilis

İstanbul Avrupa Yakası Giyimkent – Esenler’de bulunan firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Elemanı arıyoruz.İş TanımıGünlük muhasebe ve finans işlemlerinin takibi ve muhasebeleştirilmesi,Beyannamelerin muhasebe ofisimizle birlikte hazırlanmasına destek verilmesi,Banka işlemlerinin takibi ve muhasebe kayıtlarının yapılması,Cari hesap takibi ve mutabakatlarının yapılması,Haftalık ödeme planlarının hazırlanması,Aylık ve yıllık nakit planlarının hazırlanması, planlanan nakit akışının uygulanması, muhasebeye işlenmesi ve raporlanması,Ücret bordrolarının hazırlanması ve SGK işlemlerinin gerçekleştirilmesi,Alış ve satış faturalarının programa işlenmesi.

1 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Vitray Dijital Reklamcılık - Kilis

Firmamızda çalışmak üzere bayan Grafiker aranıyor.

1 ay önce

Ofis Sekreteri

Bonus Ticaret - Kilis

Kızılaydaki e-ticaret ofisimizde çalışacak yetişmiş veya yetiştirilmek üzere Ofis Sekreteri arıyoruz.

1 ay önce

Tabela Ustası

Elif Can Reklam Matbaa Tic San Ltd Şti - Kilis

Atölyemizde çalışmak üzere Tabela ve Folyo Uygulama Ustası alınacaktır.

1 ay önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Gri Workshop - Kilis

Php + Html5 + Css3 yazılım dillerine hakim takım arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Yönetici Asistanı

Kuzey Ege Reklam Oto Mak San ve Tic Ltd Şti - Kilis

Ofis ortamında Yönetici Asistanı olarak çalışacak ayrıca yöneticinin beslenme ve yemeği konusuyla da ilgilenecek personel aramaktayız.

1 ay önce

Teknik Ressam

Tempo Dizayn Tic Ltd Şti - Kilis

Teknik RessamUluslararası piyasalarda reklam ajansı olarak faaliyet gösteren firmamıza iyi derecede Solidworks bilen Teknik Ressam alınacaktır.

1 ay önce

Dijital Pazarlama Sorumlusu

Lila Tanıtım - Kilis

GOOGLE ADWORDS ve DİJİTAL MEDYA UZMANI Görev Tanımı :Google Ads kampanyaların oluşturulması ve optimizasyonu,Sosyal medya hesapları ve kampanyaların oluşturulmasıGoogle Analytics ve benzeri analiz araçlarını etkin kullanabilen,Google Search Console ve Google Data Studio gibi araçlarla ilgili bilgi sahibi,

1 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Lila Tanıtım - Kilis

Sosyal Medya Uzmanı aranmaktadır.Tercihen:• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun• Teknik İngilizce diline hakim• En az 2 yıl alanında tecrübe

1 ay önce

Satış Elemanı

Bilirkişi Medya ve Reklam Hiz Tic Ltd Şti - Kilis

Sahada aktif satış yapabilecek ve saha satışında en az 1 yıl deneyimi olan çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Ok Ajans - Kilis

Ajansımızda çalışmak üzere uzun vadeli çalışmayı düşünen Grafik Tasarımcısı aranıyor.

2 ay önce

Grafiker

Fikir Fabrikası Reklam - Ahmet Karayün - Kilis

Adobe, Photoshop, Indesign, Illustrator, programlarını kullanabilen, Broşür kartvizit,kurumsal kimlik çalışmaları,araç giydirme,branda afiş vb. reklam tasarım çalışmalarını yapabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya muaf olan, Büyükçekmece ,Beylikdüzü civarı tercihimizdir.

2 ay önce

Front-End Developer

Belka İnşaat Yatırım Tic Ltd Şti - Kilis

Firmamızın web sitelerinin geliştirilmesi ve aynı zamanda çeşitli projelerde de aktif rol alabilecek Web Arayüz Geliştirici arıyoruz. *Klasik olarak kopyala-yapıştır yapılan ilanlar gibi ilan yayınlamıyoruz. Tam ihtiyacımızı yazıyoruz bu nedenle dikkatli okuyup sonrasında başvuru yaparsanız seviniriz.Pozisyon ile alakalı detaylı bilgilendirmeye gelecek olursak; - Opencart altyapısı kullanılarak geliştirilen eticaret sitesi için arayüz tasarım ve geliştirme kısmında rol alınacak.- Opencart altyapısı kullanılıyor ve tema olarak da dünya genelinde en yaygın olan Journal3 kullanılıyor. Opencart panelini bilmeyen, tema ile alakalı araştırma yapmayan adayların başvuru yapmaması iki taraf için de zaman açısından tasarruflu olacaktır. - Yazılım ekibinin talepleri doğrultusunda web arayüzünde geliştirilmek istenen projeler için pratik ve hızlı çözümlere ulaşması talep edilmektedir. - Teknolojiyi yakından incelemesi ve geliştirmeler hakkında bilgili olması tercih sebebidir.- Flutter ile mobil uygulama geliştirilmektedir. Dart programlama dili hakkında bilgisi olması gerekmektedir. İş görüşmesi esnasında konusu açıldığında Bu ne? şeklinde bir geri bildirim istemiyoruz.

2 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Yeni Anka Reklam İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Kilis

Firmamıza Grafik Tasarımcısı arıyoruz.

4 ay önce

Fotomodel

Fiyaka Ajans Fuar Tanıtım & Organizasyon Hizmetleri - Kilis

Çekilecek olan gelinlik katalog çekimlerine kadın Modeller aramaktayız.

4 ay önce

Stand Hostesi

Sunflower Agency - Kilis

Yıl boyunca düzenlediğimiz fuar, kongre ve organizasyonlarımızda dönemsel olarak görev alabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Sekreter

Berk Grup Temizlik ve Reklam Hizmetleri - Kilis

Temizlik firmamıza ofis idaresini yapacak Sekreter aramaktayız.

4 ay önce

Fotomodel

İdea Dizayn - Kilis

Firmamıza bağlı iç giyim firmalarının çekimlerinde yer almak üzere Fotomodel adayları arıyoruz.

4 ay önce

Video Editörü

Apak Reklam Mimarlık A.Ş. - Kilis

- Sorumluluk sahibi - Zaman ile yarışmayı bilen - Düzenli · Sosyal Medyada kullanılmak üzere fotoğrafları ve videolarının çekilmesi,· Video kurgusu hazırlanması,montajlama efektlerle ve grafikleriyle yayına hazır hale getirilmesi,· Firma tanıtım ve reklam filmlerinin hazırlanması,· Görsel arşivinin düzenlenmesi, takibinin yapılması Paylaşılacak videolar için içerik oluşturulması ve hazırlanması,· Sosyal Medya için yeni stratejiler geliştirilmesi,Esnek çalışma saatleri, iç, dış ve stüdyo çekimlerine uygun, tam zamanlı çalışacak Kurgu hedeflerini belirleyerek çekimi gerçekleştirdikten sonra materyallerinin ilgili formatlara aktarılmasını ve kurgu için hazırlanmasını, görüntülerin ve/veya seslerin bir metin veya senaryo dahilinde, yapım amacına uygun olarak bütünleştirilmesini sağlayarak tüm kurgu öncesi süreç ile kurgu uygulama süreçlerini yöneten ve bu süreçlerde gerekli desteği sağlama temel fonksiyonudur.

4 ay önce

Kilis Geneli Sektörler