Kilis Plastik ve Ürünleri İş İlanları - Pro Kariyer

Kilis Plastik ve Ürünleri İş İlanları


Mobilya İmalat Ustası / Mobilyacı (Ahşap)

Nur Çağlar Pen Pvc San ve Tic Ltd Şti - Kilis

Kemalpaşada sütçüler yolunda kurulu atölyemizde Mutfak Mobilya Ustası ve Pvc Pen Ustası aramaktayız. Bilgi ve becerisine göre maaş verilecektir. Kemalpaşa ya servisimiz vardır.

2 hafta önce

İç Mimar

Bilka Pvc Profil San ve Tic A.Ş. - Kilis

3 boyutlu çizim ve teklif hazırlayabilecek, Ankara da ikamet eden İç Mimar alımı yapılacaktır.

2 hafta önce

Kimyager

Ceren Medikal San ve Tic A.Ş. - Kilis

Esenyurtta bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere Kalite Kontrolden Sorumlu Kimyager aranmaktadır.

3 hafta önce

Ustabaşı

Ceren Medikal San ve Tic A.Ş. - Kilis

Esenyurttaki fabrikamızda çalıştırılmak üzere Ustabaşı aranmaktadır.

3 hafta önce

Üretim Sorumlusu

Ceren Medikal San ve Tic A.Ş. - Kilis

Üretimde kullanılan plastik enjeksiyon , plastik ekstrüzyon , yüksek frekans kaynak, ultrasonic kaynak , ambalaj makinalarını üretim programlarına göre yükleme; tam zamanında üretim yapmalarını sağlamak için, makinaların ve bu makinalarda çalışan elemanların en yüksek verimle çalışmalarını sağlayacak koordinasyon ve düzenlemeleri yapmak,“Kalite kontrol edilmez üretilir “ yaklaşımı ile makina ve işçilikten kaynaklanacak kalite problemlerinin ortadan kaldırılması için parça dizayn değişikliği , makina /kalıp iyileştirme, çalışma yöntemi değişikliği , otomasyon, yeteri kadar eleman ile çalışma, iş geliştirme, iş basitleştirme çalışmaları önerileri vermek, uygulamalar yapmakMakina ve operasyonların standard zamanlara göre çalışmasını sürekli takip ederek gerekli dökümantasyoları doğru olarak doldurmayı sağlamak/denetlemek, verimlilik, üretkenlik, kaynakların verimli kullanılmasını raporlarını takip ederek, sürekli iyileştirme için proaktif önlemler almak.Bölümünde ISG ve Çevre Yönetim Sistemi, Fabrika ve Ürünlerin CE Sertifikasyon Belgelerinin gereği sistematik çalışmaların yapılmasını , eğitimlerin planlanması, yapılmasını koordine ve takip etmek, sağlamak.Makinaların periyodik bakımlarının zamanında yapılmasını , ilgili dökümantasyonların doğru olarak doldurulmasını takip, koordine etmek, sağlamak,İşyeri NETSIS programı ile çalışmaktadır. Programın kendi bölümü ile ilgili yapısına adapte olabilecek ve gerekiyorsa IT sorumluları ile yeni alt programlar hazırlama çalışmaları yapmak.

3 hafta önce

Plastik Ekstrüzyon Makinesi Operatörü (Ekstrüder)

Bilka Pvc Profil San ve Tic A.Ş. - Kilis

Firmamızda görevlendirilmek üzere Plastik Ekstrüzyon Makinesi Operatörü alınacaktı.

1 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Ansa Group - Kilis

Plastik ve ambalaj sektörü satışında deneyimli müşteri portföyü olan, aktif araç kullanabilen saha satış elemanları aramaktayız. Kriterlere uymayan arkadaşların başvuru yapmamasını rica ediyorum.

1 ay önce

İnşaat Mühendisi

Bilka Pvc Profil San ve Tic A.Ş. - Kilis

İnşaat Mühendisi / Teknikeri arıyoruz.

2 ay önce

Plastik Enjeksiyon Makine Ustası

Şahiner Boru Enerji San ve Tic Ltd Şti - Kilis

“Plastik Enjeksiyon Operatörü” alınacaktır.

2 ay önce

Kilis Geneli Sektörler