Kilis Enerji İş İlanları - Pro Kariyer

Kilis Enerji İş İlanları


Satış Elemanı

Sayron Elektronik Enerji San ve Tic A.Ş. - Kilis

Akü şarj-kaplama, redresör, kesintisiz güç kaynağı satışı yapabilecek Satış Elemanı arıyoruz.

2 gün önce

E-Ticaret Müşteri Temsilcisi

Federal Enerji Otomasyon ve Alternatif Enerji Sistemleri - Kilis

Şirketimize ait E-ticaret sitesinde satış işlemlerini yapabilecek, diğer web sitemiz ile ilgili işlemleri de yapabilecek muhasebesini tutabilecek, aynı zamanda grafik program bilgisi olan ( el ilanı kampanya ilanı vb ) Erkek ya da Kadın farketmez E-Ticaret Müşteri Temsilcisi aranmaktadır. İzmirde ikamet etmesi şarttır.

3 hafta önce

Home Office Satış Temsilcisi

Devisso Mühendislik Gıda Bilişim San ve Tic Ltd Şti - Kilis

Güncel medikal malzeme ürünlerinin ve eğitim setlerinin satışında görev alacak, home office çalışacak Satış Temsilcileri personeller aranmaktadır.

3 hafta önce

Makine Mühendisi

Anadolu Elektrik San ve Tic A.Ş. - Kilis

Elektrik sektöründe faaliyette bulunan  şirketimizin Marmaris Aksaz da bulunan askeri projesinde çalışmak üzere  Makine Mühendisi aranmaktadır.Projenin hesap ve kontrollerinin yapılması,İş programlarının hazırlanması,Saha imalatlarının kontrollerinin yapılması,İmalatların proje ve şartname uygunluğunun denetlenmesi.

1 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Mektim Mühendislik Enerji San ve Tic Ltd Şti - Kilis

Firmamızda çalışmak üzere Güneş Enerjisi Santrali kurulumunda deneyimli Elektrik Elektronik Mühendisi arayışımız mevcuttur.İş Tanımı:Ges projeleri ile ilgili gerekli bilgilerin toplanarak , gerekirse yerinde yapılan inceleme sonrası projelendirilip , çizilmesi, tek-hat şemasının çizilerek projenin onaylatılmasını sağlamak,Enerji Taahhüt projelerinin tüm süreçlerinde görev ve sorumluluk almak,İşlerin projeye uygunluğunu denetlemek,Projenin belirlenmiş olan sürede ve şekilde bitirilmesini sağlamak,Düzenli olarak teknik yönetime rapor vermek,Alt yüklenicileri sevk ve idare etmek,İSG yönetmeliklerine uyulmasını sağlamak,denetlemek,önlemleri almak,Projelerde bakım onarım faaliyetlerinde bulunmak,TEDAŞ kabulüne kadarki süreçleri takip etmek ve uygulamak.

1 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Gümüş Grup Su Arıtma - Kilis

Fethiyede yeni açılmış olan şubemizde açık alan soğutma, su arıtma ve ısı pompası satışı yapabilecek ekip arkadaşları alınacaktır.

2 ay önce

Sekreter

Master Güç Sistemleri Tic Ltd Şti - Kilis

Ofis İçerisinde çalışacak, İhtiyaç halinde ofis dışında da görevlendirilecek Sekreter aramaktayız.

2 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Master Güç Sistemleri Tic Ltd Şti - Kilis

Ofis içerisinde ve ofis dışarısında görevlendirilecek Teknik Servis Personeli aramaktayız

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Master Güç Sistemleri Tic Ltd Şti - Kilis

Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Yönetici Asistanı aramaktayız.

2 ay önce

Mimar / İç Mimar

Atd Enerji Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Kilis

Mimar veya İç Mimar ekip arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Anadolu Elektrik San ve Tic A.Ş. - Kilis

Muğla Marmaris te bulunan Elektrik sektöründe faaliyette bulunan şirketimizin Marmaris Aksaz da bulunan askeri projesinde çalışmak üzere Makine Mühendisi aranmaktadır.İş Tanımı:Projenin hesap ve kontrollerinin yapılması,İş programlarının hazırlanması,Saha imalatlarının kontrollerinin yapılması,İmalatların proje ve şartname uygunluğunun denetlenmesi.

4 ay önce

Ofis Elemanı

Tesla Güç Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Kilis

Ofis işlerini yürütebilecek Ofis Elemanı aramaktayız.

4 ay önce

Sekreter

Stfc Petrol Ürünleri San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Kilis

Şirketimiz bünyesinde yetiştirilmek üzere Sekreter ekip arkadaşı aranmaktadır.

4 ay önce

Elektrik Teknisyeni

Enertest Enerji Test Kontrol Hizmetleri A.Ş. - Kilis

Türkiye nin değişik illerinde GES (güneş enerjisi sistemleri) scada panosu montajı işi ve ayrıca Osmangazi EDAŞa bağlı bölgelerde scada pano montajı işlerinde çalışacak Elektrik Teknikeri/Teknisyenleri alınacaktır.

4 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Atd Enerji Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Kilis

Firmamızda çalışmak üzere Elektrik Elektronik Mühendisi arayışımız mevcuttur.İş Tanımı:Ges projeleri ile ilgili gerekli bilgilerin toplanarak , gerekirse yerinde yapılan inceleme sonrası projelendirilip , çizilmesi, tek-hat şemasının çizilerek projenin onaylatılmasını sağlamak,Enerji Taahhüt projelerinin tüm süreçlerinde görev ve sorumluluk almak,İşlerin projeye uygunluğunu denetlemek,Projenin belirlenmiş olan sürede ve şekilde bitirilmesini sağlamak,Düzenli olarak teknik yönetime rapor vermek,Alt yüklenicileri sevk ve idare etmek,İSG yönetmeliklerine uyulmasını sağlamak,denetlemek,önlemleri almak,Projelerde bakım onarım faaliyetlerinde bulunmak,TEDAŞ kabulüne kadarki süreçleri takip etmek ve uygulamak.

5 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Federal Enerji Otomasyon ve Alternatif Enerji Sistemleri - Kilis

Güneş panellerinden elektrik üretimi sistemleri kurulumu yapan firmamıza gezici olarak satış pazarlama yapabilecek bay/bayan Satış Pazarlama Uzmanı aranmaktadır. Maaş ve prim usulü çalışma düşünüyoruz.

5 ay önce

Kilis Geneli Sektörler