Kiğı Mali Müşavirlik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kiğı Mali Müşavirlik İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Elemanı

Gos Imalat - Kiğı

Firmamıza Nebim bilen tecrübeli,bay-bayan muhasebeci aranıyor.

5 ay önce

Dış Ticaret Uzmanı

Düzeltaş İnşaat Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Kiğı

Kütahya 1. Organize Sanayi Bölgesinde fabrikamızda çalıştırılmak üzere yurt dışı ve yurt içinde seyahat engeli bulunmayan bay / bayan Dış Ticaret Uzmanı alınacaktır.

4 ay önce

Türkçe Öğretmeni

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Kiğı

Türkçe Öğretmeni aranmaktadır.İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında şubeleri olan kurumda istihdam edilmek üzere Türkçe Öğretmenlari aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

4 ay önce

Apartman Görevlisi

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Kiğı

Apartman Görevlisi aranmaktadır.4. Leventteki projemizde görevlendirilmek üzere Sözleşmeli olarak çalışacak Apartman Görevlileri aranmaktadır.İş Tanımı;Lojmanların dış çevre temizliği ve kontrolünü yapacak,Düzenden sorumlu,Haftanın 5 günü tam zamanlı olarak çalışacak,Cumartesi - Pazar Tatil,Asgari Ücret + Ticket ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

5 ay önce

Yemek-Temizlik Personeli

Çağan Inşaat Ltd. Şti - Kiğı

Şirket bürosunda yemek ve temizlik işlerine bakacak bayan eleman aramaktayız.

4 ay önce

İşyeri Hemşiresi

Anadolu Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği Tic A.Ş. - Kiğı

Firmamızda görevlendirilmek üzere İşyeri Hemşiresi aranmaktadır.

3 hafta önce

Türkçe Ve Edebiyat Öğretmeni

Tiamo - Kiğı

Türkçe ve Edebiyat branşlarında tecrübeli öğretmenler aranmaktadır. Aranan Şartlar: Kurum kültürü ve takım çalışmasına uyumlu, Çalışma şartları ve disiplinine riayet eden, İlgili fakülte/bölüm mezunu, Çocuklarla iletişimi kuvvetli, Çankaya ve Mamak ilçelerine yakın bölgelerde ikamet ediyor olmak, Bayan İşe ihtiyacı olan adayların başvurması önemle rica olunur. Başvurular yalnızca online olarak değerlendirmeye alınacak olup, gereken şartları sağlayan adaylar ilan yayınlanma tarihinden sonra mülakat için görüşmeye davet edilecektir.

4 ay önce

Kat Görevlisi - Temizlik

Koala Bungalow - Kiğı

Antalya Kumluca da bulunan butik otelimizde oda temizliği yapacak Kat Görevlisi-Temizlik aranmaktadır. Konaklama, yemek tarafımızdan karşılanacaktır.

2 ay önce

İhracat Satış Sorumlusu

Cadı Metal Mobilya Tasarım Üretim Tic Ltd Şti - Kiğı

Firmamızda görevlendirilmek üzere İhracat Satış Sorumlusu aranmaktadır.

1 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Önder Oto San Ve Tic. Ltd Şti. - Kiğı

SAHADA ÇALIŞACAK, PAZARLAMADA TECRÜBELİ, AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, B SINIFI EHLİYETLİ, BAYAN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ALINACAKTIR.

4 ay önce

Model Makineci

Peri Tekstil - Kiğı

Merterde bulunan tekstil firmamıza fantezi giyimde (abiye)deneyimli Model Makineci aranmaktadır.

3 ay önce

Servis Elemanı

Kadir Alkan Hair Artist - Kiğı

Şubemizde çay, kahve servisi yapacak Bayan Servis Elemanı aranmaktadır.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Dünyanın Tezgahı Mutfak ve Banyo San Tic Ltd Şti - Kiğı

Ümraniye Modokodaki mutfak ve banyo tezgah teşhir mağazamız için Ön Muhasebe personeli aramaktayız.

2 ay önce

Muhasebe Bilgi Sistemleri Uzmanı

İlgi Bilişim Hizmetleri San ve Tic A.Ş. - Kiğı

Kocaeli bölgesinde bulunan şirketimizde çalışmak üzere Muhasebe Bilgi Sistemleri Uzmanı alınacaktır.İş Tanımı:Kurumun implementasyonunu yaptığı, sektöründe lider çeşitli firmalara iş analizi, sistem analizi gibi çalışmalarda bulunmakMikro program eğitimlerini verebilmek,Danışmanlığı yapılan projelerde ilgili birimleri eğitmek,Kurumun beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler üretmek.Mikro müşterilerinin uzak erişim, yerinde ve telefon desteğini sağlamak,

3 ay önce

Pazarlama Danışmanı

Şadi Filiz Üstündağ Saç Simülasyon Merkezi - Kiğı

Firmamızda görevlendirmek üzere Pazarlama Danışmanı aramaktayız.

3 ay önce

Tahsilat Elemanı

Av Suzan Deveciler - Kiğı

Kurum vekilliği yaptığımız büromuzda çalışmak üzere, İcra takibi başlatılmış dosyalarda ofis içerisinde veya telefon ile görüşerek tahsilat sağlamak için görevlendirilecek Tahsilat Elemanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

Aleppo Services İnsan Kaynakları Dış Tic San Ltd Şti - Kiğı

Suudi Arabistan da çalışacak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı aramaktayız.

4 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Rumana Hotel - Kiğı

Otelde Çalışacak bay-bayan Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) alınacaktır.

3 ay önce

Ofis Sekreteri

Anadolu Elyaf Tekstil A. Ş - Kiğı

En az lise mezunu, · Özgüveni yüksek ve Dış görünüme önem veren, · MS Office programlarını kullanabilen · Ön muhasebe bilgisine sahip, · Yazılı/sözlü iletişim becerisi ve temsil yeteneği kuvvetli, - Posta, kargo, kurye işlemlerini yürütecek ve gerekli kayıtları oluşturacak, - İlgili mesajları e-mail ve/veya sözlü olarak ilgili kişilere iletecek, · Planlama/organizasyon yeteneği olan, · Şirketin genel telefon trafiğinin yönetilmesi, · Misafirlerin karşılanıp ilgili birimlere yönlendirilmesi

5 ay önce

Mimar-Iç Mimar

Sardem Mimarlık Lrd. Şti - Kiğı

• Üniversitelerin Mimarlık veya İç Mimarlık bölümünden mezun, • MS Office ve Autocad ,görselleştirme programlarını (lumion, 3dmax, revit) iyi derecede kullanabilen, • Photoshop programı bilen, • Şantiye tecrübesine sahip, • Ofis ve Şantiye ortamında en az 5 yıl tecrübeye sahip, • Konsept, detay, teknik çizim, uygulama ve malzeme bilgisine sahip, • Elektrik, mekanik ve mimari proje disiplinine hakim, • Saha uygulamaları konusunda tecrübeli, • Saha ve ofis ile koordineli olup aksaklıkları giderebilen, • Projenin iş programını ve takibini yapabilen, • Projenin, metraj ve hakedişleri konusunda tecrübeli, • İşine odaklı ekip ve takım çalışmasına uyumlu olan, • Zamanı etkin yönetebilen, başarı ve sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip, • Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, • Esnek çalışma saatlerine uyabilen, • Analitik yönü kuvvetli, iletişim becerisi yüksek, • İstanbul Avrupa yakasında başlayacak olan projemizde, Mimar veya İç Mimar çalışma arkadaşı aramaktayız. Online ve Resimli Cvler Dikkate Alınacaktır.

4 ay önce

Kiğı Geneli Sektörler