Kestel İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kestel İş İlanları


Psikolog

Src Psikoteknik - Kestel

İstanbul Arnavutköyde bulunan psikoteknik değerlendirme merkezine tercihen ALG cihaz sertifikası bulunan Psikolog alımı yapılacaktır.

1 ay önce

Mermer İşçisi

Tepe İnşaat Mermer Turizm San Tic Ltd Şti - Kestel

Deneyimli spiral makinasını kullanabilen Mermer İşçisi alınacaktır.

1 ay önce

Çevre Mühendisi

Sakarya Ambalaj Geri Dönüşüm San ve Tic Ltd Şti - Kestel

Çevre Mühendisi alınacaktır.Atık Yönetimi ve Atık Geri Dönüşümü konularında faaliyet gösteren şirketimizde Çevre Mühendisi takım arkadaşları aramaktayız.Çevre danışmanlığı hizmeti kapsamında firma ziyaretleri gerçekleştirmek Firmalar için Çevre mevzuatı gereği alınması gereken izin ve lisans işlemleri, yasal zorunlulukların yerine getirilmesi işlemlerini gerçekleştirmek ve takip etmek, Yaptığı çalışmaları, sorumluluğundaki firmalarla ilgili bilgilendirme ve değerlendirmeleri zamanında ve düzenli olarak yetkilisine raporlamak.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Kartaş Otomotiv A.Ş. - Kestel

Firmamızda görevlendirilmek üzere deneyimli Satış Danışmanı alınacaktır.

1 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Art Transfer Baskı Hizmetleri Tekstil İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Kestel

Tekstil sektöründe dijital baskı alanında hizmet veren firmamız için photoshop kullanabilen tecrübeli Grafiker/ Desinatörler alınacaktır.

1 ay önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Devin Bulut Objektif Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Kestel

Merkez ve şubemizde yer alabilecek analitik düşünebilen meslek etiğinin ne olduğunu bilen mesleğini seven geleceğe yönelik birlikte çalışabileceğimiz Fizik Öğretmeni arıyoruz..

1 ay önce

Matematik Öğretmeni

Devin Bulut Objektif Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Kestel

Merkez ve şubemizde yer alabilecek analitik düşünebilen meslek etiğinin ne olduğunu bilen mesleğini seven geleceğe yönelik birlikte çalışabileceğimiz Matematik Öğretmeni arıyoruz.

1 ay önce

Türkçe Öğretmeni

Devin Bulut Objektif Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Kestel

Merkez ve şubemizde yer alabilecek analitik düşünebilen meslek etiğinin ne olduğunu bilen mesleğini seven geleceğe yönelik birlikte çalışabileceğimiz Türkçe Öğretmeni arıyoruz..

1 ay önce

Planlama Sorumlusu

Art Transfer Baskı Hizmetleri Tekstil İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Kestel

Faaliyet alanı tekstil ürünlerine dijital baskı yapılması olan firmamızda görev yapmak üzere tekstil / planlama alanında tecrübeli Planlama Sorumlusu adaylar aranmaktadır.

1 ay önce

Türkçe Öğretmeni

Tan Yıldırım Koleji - Kestel

Eğitim alanında faaliyet gösteren kurumumuzda Öğrencilerini hayallerindeki geleceğe hazırlayan TAN YILDIRIM Kolejinde 2019/2020 Eğitim Öğretim döneminde görevlendirmek üzere;Türkçe Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.Üniversite (Mezun)Yüksek Lisans (Öğrenci)Yüksek Lisans (Mezun)

1 ay önce

Matematik Öğretmeni

Tan Yıldırım Koleji - Kestel

Eğitim alanında faaliyet gösteren kurumumuzda Öğrencilerini hayallerindeki geleceğe hazırlayan TAN YILDIRIM Kolejinde 2019/2020 Eğitim Öğretim döneminde görevlendirmek üzere;Matematik Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.Üniversite (Mezun)Yüksek Lisans (Öğrenci)Yüksek Lisans (Mezun)

1 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Tan Yıldırım Koleji - Kestel

Eğitim alanında faaliyet gösteren kurumumuzda Öğrencilerini hayallerindeki geleceğe hazırlayan TAN YILDIRIM Kolejinde 2019/2020 Eğitim Öğretim döneminde görevlendirmek üzere;Sınıf Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.Üniversite (Mezun)Yüksek Lisans (Öğrenci)Yüksek Lisans (Mezun)

1 ay önce

Stajyer

Igla Algı Ajansı - Kestel

Bünyemizde görevlendirilmek üzere Grafik Tasarım departmanına Stajyer aramaktayız.

1 ay önce

Yabancı Dil Öğretmeni-Ortaöğretim

Tan Yıldırım Koleji - Kestel

Eğitim alanında faaliyet gösteren kurumumuzda Öğrencilerini hayallerindeki geleceğe hazırlayan TAN YILDIRIM Kolejinde 2019/2020 Eğitim Öğretim döneminde görevlendirmek üzere;Yabancı Dil Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.Üniversite (Mezun)Yüksek Lisans (Öğrenci)Yüksek Lisans (Mezun)

1 ay önce

Temizlik Görevlisi

Bahçeli 7 Unlu Mamüller Gıda San Tic A.Ş. - Kestel

Cafe restoranımızda bulaşık ve temizlik işlerini yapacak Temizlik Personeli alınacaktır

2 ay önce

Ofis Destek Personeli

Dmrsüren Kimya San Dış Tic Ltd Şti - Kestel

Firmamız bünyesinde ofis içi çalışacak tam zamanlı bayan Ofis Destek Personeli alınacaktır.***Lütfen cvbenim.com üzerinden başvuru yapınız, Uygun görüldüğünüz taktirde biz sizi arayacağız Lütfen başvuru yapmadan önce iş tanımını ve aranan nitelikleri okuyunuz. Teşekkür ederiz.Başvuru yapan arkadaşlardan beklentimiz aşağıda yazılı özellikleri taşıması ve şirketimizi kendi iş yeri olarak benimseyip kısa vadeli değil uzun vadeli çalışmayı düşünmeleridir.Maaş ve diğer imkanlar görüşmeye çağrıldığınızda mülakatta görüşülecektir.

2 ay önce

Sigorta Teknik Personeli

Murat Dumlu Sigorta Aracılık Hizmetleri - Kestel

Sigorta Acenteliğinde Teknik Personel olarak Görevlendirilecek Sigorta Teknik Personeli aranmaktadır.

2 ay önce

Direksiyon Eğitmeni

Ünalan Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu - Kestel

En az önlisans mezunu,bayan Direksiyon Eğitmeni alınacaktır.

2 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Antik Bayrak İmalatı San Tic Ltd Şti - Kestel

Bayrak imalatı firmamıza deneyimli deneyimsiz corel draw bilen bayan Grafik Tasarımcısı alınacaktır.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Martı Tur Turizm Ltd Şti - Kestel

Yurtdışı ve yurtiçi gezi tur satışı konusunda yetiştirilmek üzere, Satış Danışmanı ekip arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Masaj Terapisti

Arma Spa ve Terapi Merkezi - Kestel

Burdur merkezde bulunan Spa Merkezimize yetiştirilmek üzere bayan Masaj Terapisti çalışma arkadaşları aranmaktadır. Genel ahlak kuralları içerisinde çalışan bir işletmeyiz. Aylık gelir 4500-7500 lira arasındadır. Lojman + yemek ve tüm sosyal haklar mevcuttur.

2 ay önce

Tekstil Sevkiyat Sorumlusu

Akel Grup Tekstil San Tic A..Ş. - Kestel

Tekstil boyahane bayan Hazır Giyim – Aksesuar(Eşarp-şal vb) alanında ağırlıklı üretim yapan şirketimizde – ham kumaş sevkıyat bölümümüze tekstil sevkıyat ham kumaş giriş – yarı mamul çıkış ve kumaş kalite kontrol işlemlerinin ekip çalışmasını organize ederek sevkıyatların zamanında teslim edilip sistemsel takibini yapabilecek Sevkiyat Sorumlusu takım arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Personel ve İdari İşler Sorumlusu

Akel Grup Tekstil San Tic A..Ş. - Kestel

Firmamızda görevlendirmek üzere idari işlerimizi de destek olacak Personel ve İdari İşler Sorumlusuaranmaktadır.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Akar Sıhhi Tesisat Malzemeleri Tic ve San Ltd Şti - Kestel

Firmamız 1965 yılından itibaren sıhhi tesisat malzemelerinin toptan satış işlemlerini yürütmektedir.Firmamız bünyesinde pazarlama ve satış yapabilecek Satış Danışmanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

İdari İşler ve Satınalma Uzman Yardımcısı

Akel Grup Tekstil San Tic A..Ş. - Kestel

İdari İşler ve İnsan Kaynakları Yardımcı Personel aranmaktadır.

2 ay önce

Mekanik Bakım Teknisyeni

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Kestel

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kurumsal müşterimiz için “Mekanik Bakım Teknisyeni arıyoruz.

3 ay önce

İşe Alım Uzmanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Kestel

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz enerji sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterimiz için aşağıda belirtilen nitelikleri taşıyan İngilizce bilen İşe Alım Uzmanı” arıyoruz • İşe alımı yapılacak pozisyonlar için hazırlanan ilanları portallarda yayınlamak.• Uygun aday başvurularını değerlendirerek mülakatları gerçekleştirmek.• İşe alım süreçlerinde etkin olarak bulunmak,• İşe alım faaliyetleri ile ilgili raporlar hazırlamak ve geliştirme süreçlerinde aktif rol almak,

3 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Kestel

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Turizm sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıda belirtilen nitelikleri taşıyan İngilizce bilen Garson (Servis Elemanı)” arıyoruz

3 ay önce

Sekreter

Mehmet Ay Hukuk Bürosu - Kestel

Hukuk Büromuza tercihen 2 yıllık veya lisans mezunu Sekreter arıyoruz.

3 ay önce

Üretim Planlama Uzmanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Kestel

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Kocaelinde bulunan Kimya sektöründeki yabancı sermayeli şirketimizin Üretim Planlama Uzmanı aranmaktadır.Metal yüzey işlem kimyasalları alanında faaliyet gösteren , Üretim departmanına, Kimya Mühendisliği eğitimli Üretim Planlama Uzmanı aranmaktadır.Üretim ve sevkiyat listelerini oluşturmak,Stok yönetiminden sorumlu olmak,Müşteri taleplerine göre, üretim planlarını organize ve kontrol etmek,Üretim operatörlerinin idaresinden sorumlu olmak,İç ve dış bakım planlarını hazırlamak ve uygulanmasını sağlamak,

3 ay önce

Kestel İşkur İş ilanları

Kestel iş ilanları Hemen hemen her türlü eylemlerimizi net ve sanal ortam kapsamında yapıldığı düşünülecek olunur ise son seviyede büyük insani değerler ile elde edilecek olunan bu kapsamda iş ortamlarını da artık sanal ortam formatında elde etme lüksü içindesiniz. Buna paralel olarak da pek çok bireyin bu iş anlamında elde edeceğiniz süreçlerde iş başvurularınızı da daha da kolay elde ederek size yönelik büyük kazanım ve destekler içindesiniz. Artık Kestel civarında yaşayanlar ve ikamet edenler için bayan ve erkek bireylere yönelik birçok iş olanaklarından mevcut konuma yönelik olarak da elde edilmektedir. Her türlü mağazacılık iş ilanlarına yönelik olarak büyük kazanımlar ve iş aşamaları yönünden de elde edeceğiniz bu içeriklere ve derin bilgilere de ulaşmak için bu işlemleri ve sistemi takip etmeniz gerekir.
Kestel Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Ağlaşan, Ahmet Vefik Paşaosb, Ahmetvefikpaşa, Aksu, Alaçam, Babasultan, Barakfakih, Burhaniye, Çataltepe, Derekızık, Dudaklı, Erdoğan, Esentepe, Gölbaşı, Gölcük, Gözede, Kale, Kayacık, Kozluören, Lütfiye, Narlıdere, Nüzhetiye, Orhaniye, Osmaniye, Saitabat, Sayfiye, Serme, Seymen, Soğuksu, Şevketiye, Şükraniye, Turanköy, Ümitalan, Vanimehmet, Yağmurlu, Yeni Mah.
Kestel İşkur İletişim Adresi
Atatürk Cad. No: 104, 16990, Osmangazi - BURSA
Kestel İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0224) 225 17 46 , Fax:(0224) 220 20 13 , E-mail:bursa@iskur.gov.tr

Bursa Geneli Sektörler