Keşan İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Keşan İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tekstil Makineci

Güney Eksport Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Keşan

Esenyurtta bulunan konfeksiyon atölyemize çalışmak üzere Tekstil Makineci aranmaktadır.

2 ay önce

Satış Operasyon Sorumlusu

Seloto Otomotiv İç ve Dış Tic Ltd Şti - Keşan

Bilgisayar hızlı klavye kullanan, akıcı Türkçe konuşabilen, ikna kabiliyeti yüksek konuşma diksiyonu düzgün kadın eleman alınacak, Rusça, İngilizce, Arapça bilenler tercih edilecektir, Otomotiv sektörü tüm araçlar için Oto yedek parça satışı işimizde yeni geliştirdiğimiz, kullanımı çok kolay B2B Bilgisayar yazılım programımız üzerinden, Türkiye genelinde bölge Temsilcileri oluşturulacak, tüm iller ve potansiyeli yüksek ilçelerde tüm oto sanayilerindeki oto yedek parçacılar, servisler, kaportacılar, elektrikçiler, lastikçiler, tamirciler, üst kapakçılar, tamir atölyeleri, rektefiyeciler, rot balansçılar gibi işyerlerine kurulacak yeni B2B yazılımımız ile satışlarımız başlayacaktır. şirket ofisimiz Plaza katında olup sanayi içinde değildir, ulaşım çok kolay metro toplu ulaşım yanındayız. Sosyal medya satış tekniklerini bilen Instagram, facebook, twitter vs. sosyal medya sistemlerini kullanabilen tercih edilecektir, Otomotiv yedek parça ürünlerimiz farklı depolarda olup, kargolarla sevkiyat yapılacak ve takip işlerini düzenli kayıt altında tutulacaktır, yoğun iş temposuna alışık çalışkan işini severek yapan bayan eleman alınacaktır, İşimiz, sektörürümüz ile alakalı eğitimi biz vereceğiz.

1 yıl önce

Şoför-Yük Taşıma

Aktaç Gıda ve Et Ürünleri - Keşan

Aktaç Gıda ve Et Ürünleri bünyesinde bulunan gıda maddeleri toptan satışı yapılan şirketimizin sevkiyat araçlarında görevlendirilecek Şoför aramaktayız.

3 ay önce

Muhasebe Personeli

Sıla Gurme Gıda San ve Dış Tic A.Ş. - Keşan

Merkezimiz Pendik olan restoranımızın muhasebe departmanında çalışacak, Muhasebe Personeli çalışma arkadaşları arıyoruz.

6 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Sns Kimya Cam Ürünleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Keşan

Ümraniyede bulunan merkez ofisimizde temizlik, yemek ve ikramdan sorumlu olacak kadın Çay Servis ve Temizlik Personeli arıyoruz.

1 yıl önce

Acil Şirketimize Bay Havuz-Temizlik-Bahçıvan Görevlisi / Sultanbeyli Pendik

VİZYON VİP - Keşan

Pendik, yenişehir mahallesi, şirketimiz'de çalışcak, 25-40 arası, 09:00 -:18:00 arası çalışma pazar ve resmi tatiller izin ile çalışcak deneyimli bay havuz/temizlik/bahçıvan personeli aranıyor. En az 1 sene çalışmış olması tercihimizdir, Pendik Bölgesin'de Oturan yada Tek araçla Gelebilecek Site-Rezidans-Villa Projelerinde Havuz bakım Temizlik olarak çalışmış ağırlıklı olarak bahçe işlerinden anlayan olması zorunludur Çalıştığı işyerlerinden yetkili kişiler tarafından referans vermesi zorunludur /Not: lütfen yukardaki kriterlere uyanlar arasın Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ TEL: 05051825070

10 ay önce

Ahşap Ambalaj İşçisi

Güleç Ambalaj Palet San Tic Ltd Şti - Keşan

Dışarıdan gelen paletlerin cinslerine göre ayrılmasında, paletlerin tamir tadilatında, tahtaların boylanmasında görev alabilecek,Tercihen DOĞANKÖY, YOLÇATI, MİNARELİÇAVUŞ bölgelerinde ikamet eden veya ulaşım sorunu yaşamayacak, personel alınacaktır.İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

Bayramoglu Hırdavat Dış Tic Ltd Şti - Keşan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

6 ay önce

Acil bay site özel güvenlik /2729+agi+ymk/ kadıköy erenköy

vizyonvip - Keşan

ÇALIŞMA YERİ: ERENKÖY, ETHEMEFENDİ CD PROJE İSMİ: SİTE SÜRESİ GEÇMEMİŞ KİMLİKLİ ÖZEL GÜVENLİK VEYA GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE KİMLİK BAŞVURU YAPMIŞ GÜVENLİK ÇALIŞABİLİR BELGESİNİ ALAN GÜVENLİK OLCAK ENAZ 1 YIL ÖZEL GÜVENLİK OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-VİLLA-KÖŞ K PROJELER'DE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1. 70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 23 - 41 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2729TL MAAŞ + AGİ + 400TL TİCKET YEMEK KARTI ÇALIŞMA YERİNE YAKIN GEÇEN MİNİBÜSLER: PENDİK-KADIKÖY VE SAHİLDEN GEÇEN SARI DOLMUŞLAR ÇALIŞMA YERİNE YAKIN GEÇEN OTOBÜSLER: 16D NOLU PENDİK-ALTKAYNARCA-PENDİK-KADIKÖY YADA 17 NOLU PENDİK-PENDİK /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜN DEN BİLGİLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN HEMEN SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ TEL: 05051825070

6 ay önce

Mobilya Ustası

Eva Mobilya - Keşan

Firmamızda çalışmak üzere Mobilya Ustası arıyoruz.

4 ay önce

Elektrik Elektronik Teknikeri

Mekatronik Cnc Makina San Tic Ltd Şti - Keşan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Elektrik Elektronik Teknikeri alınacaktır.

2 ay önce

Satış Temsilcisi

Thousand Nights Turizm Tic A.Ş. - Keşan

Şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere Satış Temsilcileri aranmaktadır.Detaylar başvurudan sonra yüz yüze konuşulacaktır.

1 yıl önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Denge Isı Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Keşan

Doğalgaz tesisatı, kat kaloriferi, sıhhi tesisat, diğer mekanik gruplarda faaliyet veren firmamıza ön muhasebe alanında yetkinliği olan danışma görevlisi aranmaktadır.Görevi• Misafirlerin karşılanması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi,• Görüşme ve randevuların organize edilmesi,• Gelen çağrıların yanıtlanması ve ilgililere aktarılması,• Günlük kayıtların tutularak raporlamaların yapılması,• Dosyaların ve yazışmaların takibi,• Cari borç/alacak takiplerinin yapılması, faturaların düzenlenmesi, alınan hizmet / satın alma faturalarının girişinin yapılması vb. ön muhasebe ile ilgili süreçlerin uygulama ve takibi,• Ofis temizliği ve düzenini sağlanması,• Ofis çalışanları ve misafirlere ikramda bulunulması

5 ay önce

Bölge Satış Sorumlusu

Kolej Gıda Yemek San ve Tic Ltd Şti - Keşan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Bölge Satış Sorumlusu aranmaktadır.Çalışmalarını denetleyecek ve operasyonel işlerin standartlara uygun olarak yerine getirilmesini gözetecek, Farklı müşterileri ziyaret edecek , İşi gereği aktif olarak sahada çalışacak.

3 hafta önce

Elektrik Mühendisi

Marblex İnşaat Mermer San Tic Ltd Şti - Keşan

İstanbul ofisimizde, yurt içi - yurt dışı görevlendirilmek üzere Elektrik Mühendisi alınacaktır.

7 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Altın Çocuklar Akademisi Özel Eğitim Öğretim Ltd Şti - Keşan

Okulumuzda görevlendirilmek üzere Sınıf Öğretmeni aranmaktadır.

3 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Fursan Dış Ticaret Ltd Şti - Keşan

İstoç toptancılar çarşısında bulunan ofisimize, deneyimli Muhasebe Elemanı aranmaktadır !

5 ay önce

Elektrik Mühendisi

Elk Grup Elektromekanik San ve Tic Ltd Şti - Keşan

Emlak Konut Konya Temaşehir Konut Projesinde çalışacak Saha Mühendisi & Saha Teknikeri alınacaktır.

1 yıl önce

Eczane Teknikeri

Eczane Mentol - Keşan

Emek Mahallesi̇/Sancaktepede bulunan eczanemi̇ze Eczane Teknikeri arıyoruz.

9 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Pnr Tekstil İnşaat İth İhr San Tic Ltd Şti - Keşan

Ön Muhasebe-Sekreter ekip arkadaşları aramaktayız.

5 ay önce

Edirne Geneli Sektörler