Kepez İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kepez İş İlanları


Emlak Müşaviri

Ersal Emlak İnşaat Taahhüt San ve Tic Ltd Şti - Kepez

Emlak şirketimize Emlak Müşaviri aranıyor.

2 ay önce

Satış Personeli

Gezgin Grup - Kepez

16-26 yaş aralığındaki öğrenci arkadaşlarımızdan oluşan ekibimize katılıp,boş vakitlerini değerlendirmek isteyen öğrencilere fırsat. İster part zamanlı ister tam zamanlı çalışma olanağı.(İsteyen sadece hafta sonu)Şirketimiz bünyesinde çalışacak tanıtım- Satış Personeli arıyoruz.Ödemelerimiz günlük olarak çalışma bitimi yapılır.Günlük 60 TL ( Yemek+Servis+İkramiye)

3 ay önce

Temizlik Personeli

Hitit Inşaat Madencilik San ve Tic Ltd Şti - Kepez

Ev işleri yapabilecek, günlük genel düzeni sağlayabilecek Temizlik Personeli aranmaktadır.Çalışma Saati 9:00-17:30Hafta İçi Çalışma :Pazartesi-Cuma

3 ay önce

Asistan

Meridyen Kargo ve Taşımacılık - Kepez

Danışmanlığını yapmış olduğumuz firmalarla;Anlaşma ve sözleşme takibi yapabilecek.Hesaplama konusunda yetkin.Bankacılık işlemlerini takip edebilecek.Resmi Kurum ve Kuruluşlarla olan işlemleri takip edebilecek.Avcılar Küçükçekmece Beylikdüzü Bakırköy vb. gibi bölgelere erişim ve ulaşım konusunda sıkıntısı olmayan.Çalışma saatleri konusunda esnek olabilecek.İş odaklı; profesyonelce hareket edebilecek. Elinde durmadan telefonla oynamayacak yetkinlikte.

3 ay önce

Eczane Teknikeri

Serpil Eczanesi - Kepez

Beyoğlu cihangirde 17 yıllık eczanemiz için eczacı asistanlığı görevi için eczane hizmetleri teknikeri genç bayan veya bay Eczane Teknikeri alınacaktır. Sağlık bilimlerinin herhangi bir dalında ön lisans mezunu olanlar da başvuruda bulunabilir.

3 ay önce

Emlak Danışmanı

Ersal Emlak İnşaat Taahhüt San ve Tic Ltd Şti - Kepez

Emlak şirketimize konut pazarlama ve kiralama işlerinden tecrübeli, Antalya ve çevresini iyi bilen, Emlak Danışmanı aranıyor.

3 ay önce

Kepez İşkur İş ilanları

Kepez iş ilanları Kalıcı ve etkin bir biçimde aktüel olarak size sunulan tüm bu iş ortamları itibari ile size imtiyazlı bütün bu internet site üzerinden sunulan iş desteklerini hemen elde ederekmiş sahibi olma yolunda emin adımlar atarsanız. Parasal zorluklarınızı aşarak yeni senede daha güzel bir iş istihdamını elde edip her daim başarılı bir çalışma potansiyelini kazanabilirsiniz. Çağrı merkezi İş duyuruları dâhilinde tüm vakitlerin en kolay iş bulma evreleri itibariyle da yeni çağımızın gereklilikleri açısından da iş imkânlarını artık sanal ortam platformu ile daha da büyük destek ve kazanımlar halinde ele geçirme lüksü içindesiniz. Kendi mesleğinizi icra etmek isteyenler için bir hayli kategori de iş imkânlarını sizlere sunmaktayız.
Kepez Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Ahatlı, Altıayak, Altınova Düden, Altınova Orta, Altınova Sinan, Atatürk, Avni Tolunay, Ayanoğlu, Baraj, Barış, Başköy, Beşkonaklılar, Çamlıbel, Çamlıca, Çankaya, Demirel, Duacı, Duraliler, Düdenbaşı, Emek, Erenköy, Esentepe, Fabrikalar, Fatih, Fevzi Çakmak, Gazi, Gaziler, Göçerler, Göksu, Gülveren, Gündoğdu, Güneş, Habibler, Hüsnü Karakaş, Kanal, Karşıyaka, Kazım Karabekir, Kepez, Kızıllı, Kirişçiler, Kuzeyyaka, Kültür, Kütükçü, Mehmet Akif Ersoy, Menderes, Odabaşı, Özgürlük, Santral, Sütçüler, Şafak, Şelale, Teomanpaşa, Ulus, Ünsal, Varsak Esentepe, Varsak Karşıyaka, Varsak Menderes, Yavuz Selim, Yeni, Yeni Doğan, Yeni Emek, Yeşiltepe, Yeşilyurt, Yükseliş, Zafer, Zeytinlik
Kepez İşkur İletişim Adresi
Kanal Mah. Antalya Blv. No:12, 7090, Kepez/ANTALYA
Kepez İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 243 47 70 , Fax:(0242) 243 47 71 , E-mail:iskurantalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler