Kepez İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kepez İş İlanları


Ön Muhasebe Elemanı

Beta Ofis Ekipmanları San ve Tic A.Ş. - Kepez

Ön muhasebe bilgisi olan telefonlara bakacak Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Kat Görevlisi (Maid)

Mini Star Hotel - Kepez

Bodrum Bitezde bulunan Mini Star Otele Bayan Kat Görevlisi (Maid) alınacaktır. Ortalama 8 aylık bir istihdam sağlanması hedeflenmektedir.Asgari Ücret + Sigorta + Lojman + Yemek imkanı sağlanacaktır.

1 hafta önce

Ofis Destek Personeli

Lastik San 55 - Kepez

İş yerimizin Ön muhasebe ve çay servisinde yetiştirilmek üzere 25/35 yaş arasında Ofis Destek Personeli alınacaktır.

1 hafta önce

Satış Pazarlama Elemanı

Apeks Orman Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Kepez

Kartaldaki firmamızın bünyesindeki Kapı, kasa, pervaz, profil sistemlerimize; Satış Pazarlama Elemanı aranmaktadır.

1 hafta önce

Matematik Öğretmeni

Çözüm Etüt Eğitim Merkezi - Kepez

Düzcede bulunan eğitim merkezimizde Matematik, Geometri veya Fizik anlatabilecek Matematik Öğretmeni aranıyor.

1 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Turyap Uncalı Temsilcilliği - Kepez

Gayrimenkul Danışmanı takım arkadaşları arıyoruz.İş Tanımı:Portföyleri satmak ve kiralamak için etkin bir pazarlama planı oluşturmakSatıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmakTuryap etik değerlerine uymakSabit maaş yokturHizmet bedeli paylaşım esaslı

1 hafta önce

Muhasebe Personeli

Adm Partners Mali Müşavirlik ve Denetim A.Ş. - Kepez

Şirketimizin denetim ve muhasebe ekibinde görevlendirilmek üzere; Muhasebe Personeli alınacaktır.

1 hafta önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Innova Teknoloji Dış Ticaret San Ltd Şti - Kepez

Muhasebe Yardımcı Elemanı alınacaktır.• Tedarikçilerle hesap bakiyesi mutabakatı yapmak,• Ay sonu kapanış işlemlerine destek olmak,• BA-BS raporlarını hazırlamak ve vergi işlemlerini desteklemek,• Fatura (e-fatura, kağıt fatura) kesimi ve muhasebeleştirilmesi.• Gelen evrakların Tek düzen hesap planına göre Zirve Programına zamanında girilmesi.• Banka hesap kayıtlarının girilmesi.• İthalat, İhracat beyannamesi takibi yapabilecek ve Gümrük evraklarının muhasebeleştirilmesi

1 hafta önce

İngilizce Öğretmeni - kurs

Aybar İngilizce Kursu - Kepez

İstanbul Bahçelievler de yeni açılacak İngilizce kursumuzda görev alacak, İngilizce Öğretmeni aranıyor.

1 hafta önce

Komi (Garson Yardımcısı)

İkbal Lokantası Güneşli - Kepez

Bağcılar/ Güneşlide bulunan restorantımız için Komi aramaktayız.

1 hafta önce

Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Kızık Kaplıca İşletmeleri A.Ş. - Kepez

Türkiyenin en büyük oteller zinciri olan firmamızın Antalya Kaleiçinde bulunan ofisimizde çalışmak üzere; Müşteri İlişkileri Yöneticisi çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 hafta önce

Satış Pazarlama Müdürü

Eym Muhendislik - Kepez

2012 yılında kurulan firmamız dizel çalışan ekskavatorleri elektrikliye dönüştürmektedir . Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Müdürü aramaktayız.Maaş+ Prim

1 hafta önce

Reklam Danışmanı

Ar-Da Yayın Pazarlama - Kepez

Catering Guide dergisi Ankara merkezli olup 15 yıldır yayınlanmaktadır. Dergi aylık olarak çıkmakta ve alanında tek olma özelliğine sahiptir. Şirketimizde görevlendirilmek üzere Reklam Danışmanı alınacaktır. Dergi aynı zamanda e-dergi olarak da yayınlanmaktadır.

1 hafta önce

Kabin Memuru

Prenses Mop Plastik Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Kepez

Business jets Ailemizin bir üyesi olmak ister misiniz? İnsan ilişkilerinde ve takım çalışmasında başarılı, güler yüzlü, dikkatli, uçuş emniyetine önem veren, dinamik, iletişimi kuvvetli,  mesleki kariyerini Kabin Ekibi üyesi olarak sürdürmeyi hedefleyen takım arkadaşları arıyoruz.

1 hafta önce

Argon Kaynakçısı (Tığ Kaynakçısı)

Doğan Makina - Kepez

Malatya da faaliyet gösteren firmamızda, makina imalatında çalışılacak deneyimli Argon Kaynağı (Tığ Kaynakçısı) alınacaktır.

1 hafta önce

Genel Muhasebe Uzmanı

Kyteks Tekstil ve Dış Tic Ltd Şti - Kepez

Firmamızda görevlendirmek üzere Genel Muhasebe Uzmanı arayışımız mevcuttur.

1 hafta önce

Teknik Servis Elemanı

Armada Grup Endüstriyel Mutfak San ve Tic Ltd Şti - Kepez

Ankara ilinde endüstriyel mutfak alanında faaliyet gösteren şirketimize, yetkili servisimiz için konveksiyonel fırın, bulaşık yıkama makinası,fritöz ve ızgara onarımından anlayan Teknik Servis Elemanı alınacaktır. Başvuracak adayların oto ehliyetli ve askerlikle ilişkileri olmaması gerekmektedir.

1 hafta önce

Genel Müdür Yardımcısı

Prenses Mop Plastik Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Kepez

Şirketimizde çalışacak Genel Müdür Yardımcısı alınacaktır.İş Tanımı:Bağlı bulunduğu yöneticisinin iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamalarının yapılması ve ajandasının takip edilmesi,Bağlı bulunduğu yöneticisinin şirket içi ve şirket dışı tüm iletişim ve koordinasyonun sağlanması,Yöneticisinin sorumlu olduğu tüm iş konularında destek verilmesi,Toplantı organizasyonlarının yapılması, gerekli sunumların hazırlanması, toplantı notlarının alınması ve raporlanması,Dosyalama ve dokümantasyon işlemlerinin yürütülmesi,Yurtiçi - Yurtdışı yazışmaları ve telefon trafiğinin yönetilmesi,Yöneticisinin bölümler arasındaki iletişiminin ve koordinasyonunun sağlanması,Bilgi güvenliğinin sağlanması ve gizlilik ilkelerine uyulması,

1 hafta önce

Elektronik Mühendisi (Genel)

Nes Motion Otomasyon Kontrol Sis San ve Tic Ltd Şti - Kepez

Firmamız Kayseri’ de Omron Çözüm ortağı olarak, hareket kontrol uygulamaları ve otomasyon projeleri yürütmektedir.Yarı zamanlı veya Tam zamanlı olarak Elektronik - Mekatronik Mühendisi, Teknikeri veya üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenimine devam eden takım arkadaşları aramaktayız.Birkaç farklı pozisyon için yapılacak işlerin tanımı ;- Omron PLC programlama,servo motor uygulamaları- Pano ekipmanlarını tanıma, proje okuma , eplan ile projelendirme ,pano etiketleme kablolama - Elektronik malzeme ve komponent satış ve destek

1 hafta önce

Kurumsal Satış Uzmanı

Fortune Kariyer Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. - Kepez

Danışmanlığını yaptığımız yabancı sermayeli müşterimiz için; Kurumsal Satış pozisyonunda görevlendirilmek üzere Kurumsal Satış Uzmanı arıyoruz. Müşteri randevuları alma, müşteri ziyaretleri, ürün tanıtımı ve satış faaliyetlerinde bulunmak Müşteri ilişkilerini etkin yürütmekVarolan müşteri ilişkilerini geliştirmek Satış Müdürüne bağlı ekipte yer alacak.

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Selman Selcen - Kepez

Denizlide faaliyet gösteren Mali Müşavirlik ofisimizde görevlendirilmek üzere deneyimli Muhasebe Personelialınacaktır. İş Tanımı:Tekdüzen muhasebe sistemine göre muhasebe kayıtlarının yapılması beyannamelerin hazırlanması,banka işlemlerinin,alış satış faturalarının,makbuz vs diğer belgelerin muhasebe programı Luca Mali Müşavire kayıt edilmesidir.

1 hafta önce

Paket Servis Elemanı

Hatay Antep Sofrası Kepez - Kepez

Yeşilyurt, Gülveren, Kültür, Ahatlı, Yenidoğan, Şafak, Ünsal mahallelerini bilen, navigasyon kullanabilen mümkünse ehliyetli,motor kullanmasını bilen, Paket Servis Elemanı alınacaktır.

1 hafta önce

İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı

Almartaş Madencilik İth İhr San ve Tic A.Ş. - Kepez

Ayvacık ta bulunan taş ocağı şantiyemize İş Makinelari Bakım ve Onarımcısı alınacaktır. Çalışma yeri : Çanakkale/Ayvacık.

2 ay önce

Genel Alan Temizleme Görevlisi/Meydancı

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Kepez

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Turizm sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıda belirtilen nitelikleri taşıyan İngilizce bilen Genel Alan Temizleme Görevlisi/Meydancı” arıyoruz.

2 ay önce

Felsefe Grubu ve Rehber Ögretmeni

724 Eğitim ve Bilişim Hizmetleri San ve Tic A.Ş. - Kepez

İstanbul / Büyükçekmece ilçesinde, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Özel Yedi Yüz Yirmi Dört Uzaktan Öğretim Kursumuzda part-time zamanlı görev almak üzere;Felsefe Grubu ve Rehber Öğretmeni alınacaktır.

2 ay önce

Kat Görevlisi (Maid)

Perdue Hotel - Kepez

Babadağı’nın eteklerinde, Faralya Köyü’nün Akdeniz ile buluştuğu yerde, sakinliğin ve sessizliğin etrafınızı sardığı, konfordan ve kaliteden ödün verilmeyen 29 odalı butik otelimizin, Kat Hizmetleri Departmanında “Kat Görevlisi (Maid)” olarak görevlendirmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.İl dışından gelen adaylara çalışma sürelerince konaklama imkanı mevcuttur.

2 ay önce

Satış Müdürü

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Kepez

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Lojistik ve gümrük müşavirliği sektörlerinde faaliyet gösteren, şirketinde görevlendirilmek üzere Satış Müdürü aramaktayız. İş TanımıPazarda en etkili iletişim kanallarını kullanarak yeni müşteriler kazandırmak,Mevcut müşterilerin bağlılığını yaratmak, memnuniyetlerini analiz etmek,Fark yaratacak müşteri memnuniyeti için pazarlama stratejisi oluşturmak,Müşteri portföyünü genişletmeyi hedefleyen pazarlama çalışmalarını yürütmek,Rekabet, standartlar ve sektörün gelecekteki yeri konularında pazarla ilgili bilgileri toplamak, analiz etmek, karlılık çalışmalarını yapmak ve yönetime raporlamak,Firma verilerini ve görüşmelerini raporlamak, raporları haftalık toplantılarda sunmak

2 ay önce

Kimya Öğretmeni

724 Eğitim ve Bilişim Hizmetleri San ve Tic A.Ş. - Kepez

İstanbul / Büyükçekmece ilçesinde, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Özel Yedi Yüz Yirmi Dört Uzaktan Öğretim Kursumuzda part time görev almak üzere; Kimya Öğretmeni alınacaktır.

2 ay önce

Satış Uzmanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Kepez

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Lojistik sektöründe faaliyet gösteren, şirketimizde görevlendirilmek üzere Satış Uzmanı aramaktayız. İş Tanımı:Pazarda en etkili iletişim kanallarını kullanarak yeni müşteriler kazandırmak,Mevcut müşterilerin bağlılığını yaratmak, memnuniyetlerini analiz etmek,Fark yaratacak müşteri memnuniyeti için pazarlama stratejisi oluşturmak,Müşteri portföyünü genişletmeyi hedefleyen pazarlama çalışmalarını yürütmek,Müşteriler için maksimum değer yaratmak ve değeri şirket için gelire dönüştürmek,Rekabet, standartlar ve sektörün gelecekteki yeri konularında pazarla ilgili bilgileri toplamak, analiz etmek, karlılık çalışmalarını yapmak ve yöneticisine raporlamak,

2 ay önce

Fotoğrafçı

Elit Fotoğraf Evi - Kepez

Stüdyomuza bayan Fotoğrafçı alınacaktır.

2 ay önce

Kepez İşkur İş ilanları

Kepez iş ilanları Kalıcı ve etkin bir biçimde aktüel olarak size sunulan tüm bu iş ortamları itibari ile size imtiyazlı bütün bu internet site üzerinden sunulan iş desteklerini hemen elde ederekmiş sahibi olma yolunda emin adımlar atarsanız. Parasal zorluklarınızı aşarak yeni senede daha güzel bir iş istihdamını elde edip her daim başarılı bir çalışma potansiyelini kazanabilirsiniz. Çağrı merkezi İş duyuruları dâhilinde tüm vakitlerin en kolay iş bulma evreleri itibariyle da yeni çağımızın gereklilikleri açısından da iş imkânlarını artık sanal ortam platformu ile daha da büyük destek ve kazanımlar halinde ele geçirme lüksü içindesiniz. Kendi mesleğinizi icra etmek isteyenler için bir hayli kategori de iş imkânlarını sizlere sunmaktayız.
Kepez Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Ahatlı, Altıayak, Altınova Düden, Altınova Orta, Altınova Sinan, Atatürk, Avni Tolunay, Ayanoğlu, Baraj, Barış, Başköy, Beşkonaklılar, Çamlıbel, Çamlıca, Çankaya, Demirel, Duacı, Duraliler, Düdenbaşı, Emek, Erenköy, Esentepe, Fabrikalar, Fatih, Fevzi Çakmak, Gazi, Gaziler, Göçerler, Göksu, Gülveren, Gündoğdu, Güneş, Habibler, Hüsnü Karakaş, Kanal, Karşıyaka, Kazım Karabekir, Kepez, Kızıllı, Kirişçiler, Kuzeyyaka, Kültür, Kütükçü, Mehmet Akif Ersoy, Menderes, Odabaşı, Özgürlük, Santral, Sütçüler, Şafak, Şelale, Teomanpaşa, Ulus, Ünsal, Varsak Esentepe, Varsak Karşıyaka, Varsak Menderes, Yavuz Selim, Yeni, Yeni Doğan, Yeni Emek, Yeşiltepe, Yeşilyurt, Yükseliş, Zafer, Zeytinlik
Kepez İşkur İletişim Adresi
Kanal Mah. Antalya Blv. No:12, 7090, Kepez/ANTALYA
Kepez İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 243 47 70 , Fax:(0242) 243 47 71 , E-mail:iskurantalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler