Kepez İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kepez İş İlanları


Elektrik Ticaret Uzmanı

Dak Elektrik Tic A.Ş. - Kepez

Alacağı Sorumluluklar Arasında:• Tedarik şirketlerinin Gün Öncesi/Gün İçi/Dengeleme Güç Piyasasında ticari işlemlerin gerçekleştirilmesi,• EPİAŞ piyasa sistemleri üzerinden günlük girişleri gerçekleştirmek,• Hedef sapmalarını analiz etmek ve raporlamak, sapmalar kaynaklı maliyetleri minimize etmek,• Enerji maliyetlerini tüm yönleri ile analiz ederek bütçeleme faaliyetlerini yürütmek.• Aylık uzlaştırma kontrolünü yapılması,• Tahmin şirketleri ile olan iş akışının takip edilmesi (Sözleşme yenileme, fatura kontrol),• Şirketlerin günlük, aylık ve yıllık elektrik piyasası faaliyet raporunun hazırlanması.

4 ay önce

Marangoz

The Captains Marine Yat İmalatı Ltd Şti - Kepez

Yat imalatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere,

4 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Gelisineal.com - Kepez

E- ticaret firmamızda çalışmak üzere E-Ticaret Uzmanı ekip arkadaşları aramaktayız.

7 ay önce

Fitness Eğitmeni

Brk Gym - Kepez

Dokumada bulunan Brk Gym spor salonumuzda çalışacak bayan Antrenör arıyoruz.

7 ay önce

Muhasebe Elemanı

Yazgülü Yapı Bilişim San ve Tic Ltd Şti - Kepez

Şirketimiz bünyesinde çalisacak Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

7 ay önce

Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Elemanı

Ebru Öztekmen Güzellik - Kepez

Manikür pedikür Kalıcı oje protez tırnak jel tırnak Kaş alma Lazer alanlarında kendini yetiştirmiş Güzellik Uzmanı çalışma arkadaşları arıyoruz

8 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Greenland Rulman Otomotiv San Tic A.Ş. - Kepez

Ön Muhasebe ve Sekreter aranmaktadır.İşin Tanımı: Sekreterlik görevinin yerine getirilmesi Resmi yazışmalar, gelen/giden evrak takibini yapmak ve kayıt altına almak Gelen müşteri ve telefonların ilgili birimlere yönlendirilmesi Misafirlerin karşılanması ve ofis genel ihtiyaçlarının takibi Sipariş, sevkıyat organizasyonunu yürütülmesi, Sevkıyat süreçlerinde irsaliye ve faturaların düzenlenmesi Cari hesap mutabakatları ve takibinin yapılması Sipariş kargo süreçlerinin yürütülmesi ve takibinin yapılması Ofis içerisinde saha satış ekibinin randevu ve görüşmelerini organize etmek. Teklif hazırlama konusunda saha satış ekibine destek olmak Telefon ile satışta ikna kabiliyeti yüksek olan,

8 ay önce

Bilgisayar Destekli Muhasebe Görevlisi

Armix Su Armatürleri - Kepez

Firmamızda görevlendirilmek üzere Bilgisayar Destekli Muhasebe Görevlisi aranmaktadır.

8 ay önce

Proje Danışmanı

Akçev Akdeniz Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Kepez

AB-Ipard projeleri ve TC kırsal kalkınma projelerinin, iş planı ve teknik projelerinin yazılması ile ilgili eğitilecek ve görevlendirilecek Proje Danışmanı takım arkadaşları aramaktayız.

8 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Ekstra Sigorta Acenteliği A.Ş. - Kepez

Üsküdar Kısıklıda bulunan sigorta acentemize Sigorta Teknik Personel alımı yapılacaktır.Sigorta şirketi ekranlarına hakim olunması, Sigortacılık bilgisi ve satış tecrübesi önemlidir.

8 ay önce

Genel Muhasebe Uzmanı

Artuklu Yatırım Emlak A.Ş. - Kepez

Firmamızda görevlendirilmek üzere Genel Muhasebe Uzmanı aranmaktadır.

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Gökay Taşan - Kepez

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

8 ay önce

Reyon Görevlisi

Netiz Gross Toptan Market - Kepez

Market sektöründeki mağazalarımızda reyon elemanı olarak çalışacak personeller aramaktayız.

8 ay önce

Yapı Denetim Yardımcılığı Teknikeri

Antalya Kent Yapı Denetim Ltd Şti - Kepez

Yapı denetim firmamızda evrak takibi, dosyalama, hakediş, vb. ofis işlerinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacaktır.

8 ay önce

Ahşap mobilya ustası

Mercan flora - Kepez

Atölyemizde çalışmak üzere mobilya işinden anlayan arkadaşlara ihtiyacımız var

9 ay önce

Yönetici Asistanı

Bayrak Tekstil - Kepez

Bilişim, Güvenlik ve Teknoloji SistemleriFirmamız bünyesinde şirket sahibini asiste edecek sorumluluk almasını bilen kendinden emin cesur ve sahiplenme duygusuna sahip içten samimi dürüst fedakar diksiyonu düzgün bakımlı neşeli 30 ile 35 yaş arasında bayan Yönetici asistanı arıyoruz.NOT ÖN GÖRÜŞMELER ASİSTE EDİLECEK FİRMA SAHİBİ İLE TELEFON DA YAPILACAK OLUP OLUMLU OLAN ADAYLAR YÜZ YÜZE GÖRÜŞMEYE DAVET EDİLECEKTİR.

9 ay önce

Asistan

Sürücüler İnşaat A.Ş. - Kepez

Şirketimizde tam zamanlı çalışacak Asistan arıyoruz.

9 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Hitay Elektrik Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Kepez

Hitay Endüstriyel Elektrik ve Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti firması olarak elektrik elektronik otomasyon ve endüstriyel ürülerin satış, yazılım ve uygulama yapan bir firmayız.Firmamzıda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

9 ay önce

Oto Bakım-Onarımcısı (Oto Mekanikeri)

Barbaros Oto Yedek Parça Özel Servis Tic Ltd Şti - Kepez

Firmamızda çalışmak üzere deneyimli ustalara ihtiyacımız var.

10 ay önce

Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler)

Ekipnet Bilgisayar Yazılım Danışmanlık Hizmetleri - Kepez

Firmamızın projelerinde sahada verilen adreslere gidip internet kurabilecek ve sahada bulunan kurumsal cihazlara verilen eğitim sonucunda destek verebilecek personel arayışımız bulunmaktadır.Aktif araç kullanabilen ve ehliyeti olan şarttır.İstanbul / Küçükçekmece- Şişli ve civarında oturma şartlarımız bulunmaktadır.Esenyurt - Beylikdüzü , Büyükçekmece civarında ikamet edenler lütfen başvuru yapmasınlar.

10 ay önce

Pazarlama Elemanı

By Niko Gourmet - Kepez

Alaçatı Ot ve Tohum Müzesi marketinde çalışacak Satış Elemanı aramaktayız.

10 ay önce

Satış Elemanı

Bilirkişi Medya ve Reklam Hiz Tic Ltd Şti - Kepez

Sahada aktif satış yapabilecek ve saha satışında en az 1 yıl deneyimi olan çalışma arkadaşı arıyoruz.

10 ay önce

Pazarlama Danışmanı

Yükseliş Toplu Konut İthalat İhracat Tic Ltd Şti - Kepez

Çayyolunda bulunan merkez ofisimizde çalışacak, Pazarlama ve Satış bölümünde çalışacak ekip arkadaşı aramaktayız.

10 ay önce

Pazarlamacı

Simurg Dış Tic Ltd Şti - Kepez

Firmamızda çalıştırılmak üzere;Elektrik ürünleri toptan satışını gerçekleştirebilecek (kablolu grup prizler, ampul çeşitleri, anahtar-priz grubu, kablolar v.b. ) deneyim sahibi, diksiyonu düzgün, iletişim gücü yüksek, YENİ BİR MÜŞTERİ PORTFÖYÜ oluşturma kapasitesine sahip Satış Temsilcisi arıyoruz.

10 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Kuzeyli Enerji Danışmanlık ve Su Arıtma Sistemleri - Kepez

Enerji ve su arıtma sistemlerinde faaliyet gösteren firmamızda çalışacak iş arkadaşları ( Bayan ) arayışımız mevcuttur.Çalışma saatleri Hafta içi saat 10:00 -18:30 arasıHafta Sonu ( Cumartesi ) saat 11:00-17:00 arasındadır. İlgili işimizde satış işlemi yapılmamaktadır. Detaylar tarafınıza aktarılacaktır.Sabit ücret + prim usulu çalışılmaktadır.

10 ay önce

Aşçı

Aytuna Metal Sac San ve Tic Ltd Şti - Kepez

Akdeniz Sanayi Sitesindeki firmamız için yemek ve çay servisinden sorumlu olacak kadın personel aramaktayız.SGK+2000 TL maaş.

10 ay önce

Aşçı Yardımcısı

Özel Antalya Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi - Kepez

Kurumumuza aşçılık belgesi ya da bonservisi olan Aşçı Yardımcısı alınacaktır.

11 ay önce

Üretim Planlama Sorumlusu

Atp Design Tekstil Metal İnşaat San Tic Ltd Şti - Kepez

Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için üretim operasyonlarını yönlendirecek Üretim Planlama Sorumlusu arkadaşlar arıyoruz. Ürünlerin kesiminden itibaren mamul haline gelinceye kadar geçen süredeki operasyonları yönlendirip takibini yapacak, sonrasında gerekli raporlamaları yapacak

1 yıl önce

Depo Elemanı

Bonfilet Et Sanayi ve Ticaret A.Ş. - Kepez

İstanbul Beylikdüzü Gürpınarda Gıda üretimi yapan fabrikamızda görevlendirilmek üzere Depo Elemanı aramaktayız.Ürünlerin ambalajlama, giriş, çıkış, stok kontrolleri ve satışa hazırlık işlemlerini yapmak,Beden gücü ile araç yükleme, boşaltma vb. sevkiyat işlemlerini gerçekleştirmek,Mal kabul süreçlerine destek olmak.

1 yıl önce

Asistan

Son Söz Yapı İnşaat Turizm Gıda Eğitim Sağlık Tic Ltd Şti - Kepez

Firmamız bünyesinde; Yetiştirilmek üzere Asistan arıyoruz.

1 yıl önce

Kepez İşkur İş ilanları

Kepez iş ilanları Kalıcı ve etkin bir biçimde aktüel olarak size sunulan tüm bu iş ortamları itibari ile size imtiyazlı bütün bu internet site üzerinden sunulan iş desteklerini hemen elde ederekmiş sahibi olma yolunda emin adımlar atarsanız. Parasal zorluklarınızı aşarak yeni senede daha güzel bir iş istihdamını elde edip her daim başarılı bir çalışma potansiyelini kazanabilirsiniz. Çağrı merkezi İş duyuruları dâhilinde tüm vakitlerin en kolay iş bulma evreleri itibariyle da yeni çağımızın gereklilikleri açısından da iş imkânlarını artık sanal ortam platformu ile daha da büyük destek ve kazanımlar halinde ele geçirme lüksü içindesiniz. Kendi mesleğinizi icra etmek isteyenler için bir hayli kategori de iş imkânlarını sizlere sunmaktayız.
Kepez Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Ahatlı, Altıayak, Altınova Düden, Altınova Orta, Altınova Sinan, Atatürk, Avni Tolunay, Ayanoğlu, Baraj, Barış, Başköy, Beşkonaklılar, Çamlıbel, Çamlıca, Çankaya, Demirel, Duacı, Duraliler, Düdenbaşı, Emek, Erenköy, Esentepe, Fabrikalar, Fatih, Fevzi Çakmak, Gazi, Gaziler, Göçerler, Göksu, Gülveren, Gündoğdu, Güneş, Habibler, Hüsnü Karakaş, Kanal, Karşıyaka, Kazım Karabekir, Kepez, Kızıllı, Kirişçiler, Kuzeyyaka, Kültür, Kütükçü, Mehmet Akif Ersoy, Menderes, Odabaşı, Özgürlük, Santral, Sütçüler, Şafak, Şelale, Teomanpaşa, Ulus, Ünsal, Varsak Esentepe, Varsak Karşıyaka, Varsak Menderes, Yavuz Selim, Yeni, Yeni Doğan, Yeni Emek, Yeşiltepe, Yeşilyurt, Yükseliş, Zafer, Zeytinlik
Kepez İşkur İletişim Adresi
Kanal Mah. Antalya Blv. No:12, 7090, Kepez/ANTALYA
Kepez İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 243 47 70 , Fax:(0242) 243 47 71 , E-mail:iskurantalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler