Kemer İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kemer İş İlanları


Resepsiyonist

Egemen Otel - Kemer

Sapanca daki butik otelimizde Resepsiyonist arıyoruz.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Vip Bilişim - Kemer

Vodafone ve D-Smart distiribitörlüğü yaptığımız firmamızda ofis ortamında çalışacak Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Sekreter

Estegyn Beauty - Kemer

Nişantaşında bulunan kliniğimizde bankoda görev yapacak bayan Sekreter aranmaktadır.

2 ay önce

Estetisyen

Esteliv Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Kemer

Beylikdüzündeki polikliniğimizde bizimle çalışacak tecrübeli Estetisyen aranıyor.

2 ay önce

Mutfak Görevlisi

Göktürk Eczanesi - Kemer

Yeni açılan eczanemizde görevlendirmek üzere Mutfak Görevlisi alınacaktır.

2 ay önce

Aşçı ve Aşçı Yardımcısı

Bediroğlu Tekstil İmalat ve İth San ve Tic Ltd Şti - Kemer

Tekstil fabrikamızda görevlendirmek üzere Aşcı ve Aşçı Yardımcısı alınacaktır

2 ay önce

Operatör

Yolsan Trafik İşaretleri İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Kemer

Firmamızda görevlendirilmek üzere deneyimli , proje okumayı bilen , makinaya hakim Operatör alınacaktır.

2 ay önce

Saha Satış Temsilcisi

Lns Software - Kemer

Kocaeli Başiskelede bulunan işletmemize, telefonla ön görüşme yaparak, alınan randevulara gidip ürünü tanıtacak Saha Satış Temsilcisi alınacaktır.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Lns Software - Kemer

Deneyimli Yönetici Asistanı alınacaktır.

2 ay önce

Genel Müdür

Lns Software - Kemer

As a General Manager, you will fill a key leadership role with an industry-recognized leader in hospitality management services. You will skillfully oversee software company overall operation to achieve planned goals for operational integrity as measured by revenue and house profit, while maintaining company standards for quality assurance, asset protection, associate satisfaction and exceeding user expectations.

2 ay önce

PHP Developer

Lns Software - Kemer

Home ofis olarak çalısabilcek, sıfırdan Php kodlayabilen Php Developer arıyoruz, Wordpress joomla vs gibi hazır site değil sıfırdan native olarak kodlama yapılacaktır.

2 ay önce

Ofis Elemanı

Al Amany İnşaat Gayrimenkul San ve Tic Ltd Şti - Kemer

Gayrimenkul alnında deneyimi olan İnşaat şirketlerinin takibini müşterilerin takibi,Misafirlerin karşılanması, Gelen giden kargo takibi, Evrak takibi ve kontrolü yapabilecek Ofis Elemanı Bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Tufan Tufan Danışmanlık Ltd Şti - Kemer

Gayrimenkul danışmanlığı sabit gelir ile değil “faaliyet sonucu elde edilen hizmet bedellerinin paylaşımı” esasına dayanan saygın ve yüksek gelirler elde edebilme imkanı sağlayan bir meslektir.Ağırlıklı olarak bilgisayar üzerinden, Bireysel ve kurumsal müşteri portföyü oluşturacak, Tercihen Call-Center ya da saha satış deneyimi olan çeşitli kanallar üzerinden yeni müşteri kazandırabilecek, tercihen müşteri portföyü olan,Aktif Saha çalışması da yapabilecek Bayan arkadaşların BEYLİKDÜZÜ bölgesine yakın olmaları önemlidir. Emlakçı değil Satış ve Kiralama Uzmanı takım arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gezer Şirketler Grubu - Kemer

20 yılı aşkın süredir ilaçlama alanında faaliyet gösteren firmamızın bünyesinde çalışacak, 4 yıl deneyimli Ön Muhasebe Elemanları arıyoruz.4 yıl deneyimli için Maaş: 2600 TL + SGK + Yemek,4 yıldan az deneyimli için maaş 2020 TL+ SGK + yemek,Çalışma gün ve saatleri; Haftada 6 gün 08:30 - 18:30 arasıdır.

2 ay önce

Acente Temsilcisi

Myratur Turizm Seyahat Acenteliği San ve Tic Ltd Şti - Kemer

Turizm Şirketimizde zevkli ve eğlenceli bir ortamda Otel içerisinde 09:00 - 20:00 saatleri arası Rehber, Tanıtımcı olarak çalışacak personel aranmaktadır.Not: Konaklama, 3 öğün yemek karşılanacaktır. İşle ilgili detaylar daha sonra görüşülecek, Fotoğrafsız CVler değerlendirilmeye alınmayacaktır.

2 ay önce

Kemer İşkur İş ilanları

Kemer iş ilanları Buna yönelik olarak sizler için de ön görülen pek çok kabiliyet ve ihtiyaçlarınıza özel olarak artık işsizlik gibi bir mesele ile baş başa kalmamak ve sizler için ön görülen destekler içindesiniz. Bu bölge de veyahut bu bölgeye yakın civarlarda yaşayan veya ikamet eden pek çok öğretim personelleri babında verilen iş destekleri ile de artık son zamanlarda daha da uygun formatta işe girmek olası olur. Bu bağlamda da pek çok insan için de ön görülen bu iş destek ve hizmetleri itibariyle büyük baht ele geçirerek. Üstelik dolgun fiyatlar ile personel alımları yapan bir hayli firmaları inceleyebilir ve bu personel alımlarından istifade ederek kendinize kısa müddet içerisin de sabit bir iş potansiyelinizi ele geçirebilirsiniz.
Kemer Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Arslanbucak, Beycik, Çamyuva, Göynük, Kiriş, Kuzdere, Merkez, Ovacık, Tekirova, Ulupınar, Yeni
Kemer İşkur İletişim Adresi
Gürsu Mah. 337 Sok. No:44, 7630, ANTALYA
Kemer İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 229 40 34 , Fax:(0242) 229 40 27 , E-mail:antalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler