Kemer İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kemer İş İlanları


Ön Muhasebe Elemanı

Uyarlar Çimento Tic ve San Ltd Şti - Kemer

En az 2 yıl deneyimli e-faturayı bilen word ve excel programlarına hakim deneyimli ön muhasebe uzmanı alınacaktır.

4 ay önce

İnşaat Mühendisi

Tunç Mermer Turizm San ve Tic Ltd Şti - Kemer

Antalya/Kemer Göynükte aktif olarak devam etmekte olan Otel projesinde mermer, granit ve seramik işlerimizi takip edebilecek şantiye konusunda tecrübeli İnşaat Mühendisi veya Mimar aramaktayız.Adayın Autocadi iyi derecede bilmesi ŞARTTIR.Adayın Antalyada ikamet ediyor olması tercihimizdir.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Yıldız Müşavirlik - Kemer

Muhasebe ofisimize yetiştirilmek üzere yardımcı bay eleman alınacaktır..

6 ay önce

Saha Elemanı

Erdi Yazılım Reklam Basın Danışmanlık Ltd Şti - Kemer

İstanbul ve çevre illerde tam zamanlı olarak çalışacak takım arkadaşları aramaktayız. İş : ihracat öncesi ürünlerin kontrollerini içermektedir.kendi aracı olan adaylar tercih edilecektir.

6 ay önce

Pazarlama Elemanı

Bilmar Bilişim Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti - Kemer

Yazılım şirketi için deneyimli veya deneyimsiz bay veya bayan eleman alınacaktır.

6 ay önce

Mağaza Yöneticisi

Hgs Butik - Kemer

Toptan ve perakende satış yapan firmamızın açmış olduğu butik mağaza ve sosyal medya hesaplarını yönetecek personel aramaktayız.

6 ay önce

Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi

Güral Premier Hotel ve Resorts - Kemer

Turizm sektörünün lider markalarından Güral Premier Tekirova /Antalya bünyesinde Kat Hizmetleri departmanında görevlendirilecek tecrübeli yada yetiştirilmek üzere tecrübesiz Kat Hzimetler Görevlisi alınacaktır.Otel oda temizlik görevini yapacak bayan,Otel meydan temizlik görevini yapacak bayOtel lojmanında konaklama ve yemek imkânları sağlanmaktadır.

6 ay önce

Erkek Terzisi

Servet Terzihanesi San ve Tic Ltd Şti - Kemer

Panora Beymen mağazası terzi atölyesinde görevlendirilmek üzere hazır giyim tadilatında çalışacak Erkek Terzi aranmaktadır.Maaş+ alınan maaş üzerinden sigorta+ yemek+ kıyafet

8 ay önce

Restaurant Hostesi

Berlin Döner - Kemer

Fast food zinciri restaurantımızda gelen misafirlerimizi karşılama ağırlama ve uğurlama alanında çalışacak diksiyonu düzgün ekip arkadaşı arıyoruz.

8 ay önce

Oyuncu

Cafe Theatre - Kemer

Metin Zakoğlu Tiyatrosunda yeni oyunumuza tercihen konservatuvar oyunculuk mezunu KADIN ve ERKEK 20-30 yaş aralığında Oyucular alınacaktır .

8 ay önce

Kat Görevlisi - Temizlik

Ekim Turizm Su Sporları İnşaat Tic Ltd Şti - Kemer

Antalyaya bağlı Çıralı köyünde küçük bir konaklama tesisiyiz . Toplam 6 tane bungalov ile misafirlerimize hizmet vermekteyiz. Konaklamaları kahvaltılı veriyoruz ve tüm işleri bir kaç kişi ile aile ortamı şeklinde ortaklaşa yapmaktayız.2350 TL + Ssk + Yemek + Yatacak Yer + Tip

8 ay önce

Mimar - bina

Tunç Mermer Turizm San ve Tic Ltd Şti - Kemer

Antalya Kemerde prestijli bir otel projesinde çalışacak yeni mezun ve tercihen bayan Mimar aranmaktadır.

9 ay önce

Hemşire

Özel Yalova Huzurevi - Kemer

Özel Yalova Huzurevi Yaşlı Bakım Merkezi hemşire ihtiyacına binaen bizimle çalışacak Hemşire adaylarının başvurularını bekliyoruz.

9 ay önce

Barista

Gönül Kahvesi Erdemli - Kemer

Erdemli novada alışveriş merkezinde açılacak olan gönül kahvesi için Barista alınacaktır.

1 yıl önce

Kalite Kontrol Teknisyeni

Sigma Kalite Kontrol Danışmanlık Hizmetleri - Kemer

Ege serbest bölgesinde faaliyet göstermek üzere deneyimli yada deneyimsiz kalite kontrol ve rework operasyonları için seyahat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen(tercih sebebidir) personel arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Güzellik Uzmanı

Cem Taşdemir Güzellik Merkezi - Kemer

Ekibimizi genişletiyoruz.Bünyemizde protez tırnak, ipek kirpik, kalıcı makyaj uzmanları olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Servis Garsonu

Gönül Kahvesi Erdemli - Kemer

Erdemli Gönül Kahvesinde çalışacak Servis Elemanı alınacaktır.

1 yıl önce

Manikürcü-Pedikürcü

By Asli Beauty - Kemer

Deneyimli çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Manken

Stiloop - Kemer

Tanıtım projesinde görevlendirilecek deneyimli-deneyimsiz yeni tanıtım yüzü aranmaktadır.Sadece resimli ve online başvurular kabul edilecektir.

1 yıl önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Asdem İnşaat Turizm Tic ve San A.Ş. - Kemer

ASDEM BEACH ve PARK işletmemizde istihdam edilmek üzere Resepsiyon Görevlisi olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.Arkadaşlarımızın başvuruları gizlilik ilkesi ile değerlendirilerek cevaplandırılacaktır.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Arva Gold - Kemer

Mevcut şubelerimizde ve Zonguldak Çaycuma şubemizde görevlendirilmek üzere Mağaza Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.Günde 9 saat mesai ve hafta bir gün tatil şeklinde çalışılacaktır.

1 yıl önce

Operasyon Yöneticisi

IC Group Taşımacılık ve Tic AŞ - Kemer

Fuar Lojistiği sektöründe öncü firmamızın, İstanbul Beylikdüzü Merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Yurtdışı İlişkiler Yetkilisi aramaktayız.Çalışma saatlerimiz:Hafta içi 08:30- 18:00 saatleri arasındadır.Hafta sonu (Cumartesi ve Pazar) tatildir.Vardiya sistemi yoktur.

1 yıl önce

E-Ticaret Meslek Elemanı

Güler Net E-Ticaret ve Bilişim Hizmetleri Tic Ltd Şti - Kemer

E-ticaret alanında faaliyet gösteren firmamıza E-Ticaret Meslek Elemanı aramaktayız.İş Tanımı:Mevcut durumdan yola çıkarak daha iyi e-ticaret stratejisi belirlemek ve uygulayacak yetkinlikte olmak,Proje veya internet sitesine dair ilgili alanların metin içeriklerini karşılamak,Online mağazalar stok , satış ve iade süreçlerini yönetmek,Satışlarına yönelik müşteri iletişimini sağlamak, soru ve sorunlarda müşteri odaklı çözümler getirmek,Satışı arttıracak kampanya ve iletişim kurgularını çalışmak ve bütçe planlamasını gerçekleştirmek,

1 yıl önce

Satış Uzmanı

Atacel Elektronik Telekomünikasyon San Tic Ltd Şti - Kemer

Atacel Elektronik, Bilişim 500 Platformunda, 3 yaşından genç işletmeler alanında Türkiye 1.si ödülü alan Atacel Elektronik ailesine, elektronik toptancılığı ve satışında yetiştirilmek üzere, 25 – 35 yaş aralığında, kadın/erkek Tele Satış Uzmanı personeller arıyoruz.

1 yıl önce

Garson

Güral Premier Hotel ve Resorts - Kemer

Turizm sektörünün lider markalarından Güral Premier Tekirova/Antalya bünyesinde F & B departmanında 2020 yaz sezonunda garson veya barmen olarak görevlendirilecek, tecrübeli veya yetiştirilmek üzere tecrübesiz Garson takım arkadaşları arıyoruz.Otel lojmanında konaklama ve yemek imkânları sağlanmaktadır.

1 yıl önce

Temizlik Personeli

Smmm Uğur Güneş - Kemer

Ofisimizin genel temizliği , çay/kahve servisi, yemek yapımı işleri için tecrübeli, kadın Temizlik Personeli arıyoruz.Çalışma saatleri : 08:00 -16:30

1 yıl önce

Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi

Güral Premier Hotel ve Resorts - Kemer

Turizm sektörünün lider markalarından Güral Premier Tekirova /Antalya bünyesinde Kat Hizmetleri departmanında 2020 yaz sezonunda görevlendirilecek tecrübeli yada yetiştirilmek üzere tecrübesiz;Otel oda temizlik görevini yapacak bayan,Otel meydan temizlik görevini yapacak bayOtel çamaşırhane elemanıEkip çalışmasına yatkın,- Otel lojmanında konaklama ve yemek imkânları sağlanmaktadır.

1 yıl önce

İngilizce Öğretmeni

Kemer Final Okulları - Kemer

Okulumuza İngilizce Öğretmeni aranmaktadır. Engelli raporu bulunan personel başvuruları da alınmaktadır. Uzman öğreticiler için ayrıca kurum ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

1 yıl önce

Mutfak Görevlisi

Mersin Çys Yapı Denetim Ltd Şti - Kemer

Sabah 08:00dan öğlen 13:30a kadar mesaisi olacak, mutfak işlerinden anlayan, yemek yapabilen ve ofisin günlük temizliğini yapabilecek Mutfak Görevlisi arıyoruz.

1 yıl önce

Satış Pazarlama Elemanı

Your Sweat Home Gayrimenkul San ve Tic Ltd Şti - Kemer

Esenyurttaki işitme merkezimize kadın/erkek Satış Pazarlama Elemanı arıyoruz.İş Tanımı:Hastane, eczane vb. yerleri gezip anlaşma yapacak ve firmamıza müşteri kazandırmak.

1 yıl önce

Kemer İşkur İş ilanları

Kemer iş ilanları Buna yönelik olarak sizler için de ön görülen pek çok kabiliyet ve ihtiyaçlarınıza özel olarak artık işsizlik gibi bir mesele ile baş başa kalmamak ve sizler için ön görülen destekler içindesiniz. Bu bölge de veyahut bu bölgeye yakın civarlarda yaşayan veya ikamet eden pek çok öğretim personelleri babında verilen iş destekleri ile de artık son zamanlarda daha da uygun formatta işe girmek olası olur. Bu bağlamda da pek çok insan için de ön görülen bu iş destek ve hizmetleri itibariyle büyük baht ele geçirerek. Üstelik dolgun fiyatlar ile personel alımları yapan bir hayli firmaları inceleyebilir ve bu personel alımlarından istifade ederek kendinize kısa müddet içerisin de sabit bir iş potansiyelinizi ele geçirebilirsiniz.
Kemer Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Arslanbucak, Beycik, Çamyuva, Göynük, Kiriş, Kuzdere, Merkez, Ovacık, Tekirova, Ulupınar, Yeni
Kemer İşkur İletişim Adresi
Gürsu Mah. 337 Sok. No:44, 7630, ANTALYA
Kemer İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 229 40 34 , Fax:(0242) 229 40 27 , E-mail:antalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler