Kemer İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kemer İş İlanları


İngilizce Öğretmeni

Kemer Final Okulları - Kemer

Okulumuza İngilizce Öğretmeni aranmaktadır. Engelli raporu bulunan personel başvuruları da alınmaktadır. Uzman öğreticiler için ayrıca kurum ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

2 hafta önce

Mutfak Görevlisi

Mersin Çys Yapı Denetim Ltd Şti - Kemer

Sabah 08:00dan öğlen 13:30a kadar mesaisi olacak, mutfak işlerinden anlayan, yemek yapabilen ve ofisin günlük temizliğini yapabilecek Mutfak Görevlisi arıyoruz.

2 hafta önce

Satış Pazarlama Elemanı

Your Sweat Home Gayrimenkul San ve Tic Ltd Şti - Kemer

Esenyurttaki işitme merkezimize kadın/erkek Satış Pazarlama Elemanı arıyoruz.İş Tanımı:Hastane, eczane vb. yerleri gezip anlaşma yapacak ve firmamıza müşteri kazandırmak.

2 hafta önce

Ön Muhasebeci

Kemer Final Okulları - Kemer

Okulumuza Ön Muhasebe Personeli aranmaktadır. Engelli raporu bulunan personel başvuruları da alınmaktadır.

2 hafta önce

Kasa Sorumlusu/Şefi

Günok Gıda Turizm San ve Tic A.Ş - Kemer

Bizimle birlikte çalışacak Kasiyer çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 hafta önce

Satış Pazarlama Elemanı

Balşeker Şekerleme ve Gıda - Kemer

Gıda sektöründe (lokum, draje, jöle) sıcak satış ve pazarlama yapacak Pazarlama Sorumlusu arıyoruz.İş tanımı:Şehir içi ve şehir dışı rut planına göre müşteri ziyaretleri yapmak,Sıcak satış ve tahsilat yapmak,Mevcut müşteri portföyünü geliştirip yeni müşteriler kazandırmak.

2 hafta önce

Mağaza Satış Danışmanı

Grahamcell İletişim - Veli Ermiş - Kemer

Türk Telekoma bağlı olarak faaliyet gösteren şirketimiz bünyesinde mağaza içerisinde,Mağaza Satış Danışmanı olarak görev alarak;Türk Telekoma ait ürünlerin satış ve satış sonrası işlemlerini yapacak,Satış hedefleri dahilinde müşteri memnuniyeti ve farklılık yaratabilecek,Kendisini ve işini geliştirerek kendisine kariyer yaratabilecekİstekli ve yetenekli mağaza çalışanları ile potansiyel yönetici adayları arıyoruz.

2 hafta önce

Matematik Öğretmeni

Kemer Final Okulları - Kemer

Okulumuza Matematik Öğretmeni aranmaktadır.Engelli raporu bulunan personel başvuruları da alınmaktadır.

2 hafta önce

E Ticaret Uzmanı

Nms Toptan - Kemer

E-Ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamızda çalışacak, İngilizce yazabilen ve okuduğunu anlayabilen, bilgisayara hakim bir Pazarlama Uzmanı çalışma arkadaşı arıyoruz. İşleyiş ile alakalı biz gerekli eğitimleri vereceğiz ve arkadaşımızın sektörde tecrübe sahibi olmaması sorun değil. Sürekli çalışabilecek, uzun vadeli ve maddi olarak hiçbir sorun yaşamayacağı bir iş ortamında çalışacak. İş yerimiz Talas Bahçelievler bölgesinde olup, işe geliş gidişte sorun yaşamayacak bir konumda ikamet ediyor olması tercih sebebimizdir.

2 hafta önce

Kalite Kontrolcü (Giyim Üretimi)

Liberti İplik Giyim Tekstil San Tic Ltd Şti - Kemer

Dikim ütü paket bilgisi olan Kalite Güvence Elemanları arıyoruz.

2 hafta önce

Satış Mühendisi

Asyaplast Polimer ve Teknik Plastikleri San Tic Ltd Şti - Kemer

Mühendislik plastikleri üretimi yapmakta olduğumuz firmamızda yurt içi satış hedeflerinin gerçekleştirilmesinde rol alacak dinamik ve sonuç odaklı Ürün Satış Mühendisi aranmaktadır.Gebze-Darıca-Çayırovada ikamet eden adaylar değerlendirmeye alınacaktır. İş Tanımı:Devam eden ya da başlayacak olan projelerin takip edilmesi,Periyodik olarak müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi,Ürünlerin avantaj, üstünlük ve teknik özelliklerinin müşteriye aktarılması,Müşterilerin beklentilerini doğru algılayıp, ürün ve hizmet gamı içerisinden satışın yapılması,Müşteri taleplerinin takibi ve sürecin doğru yürütülmesi için gerekli birimler ile koordineli çalışılması,Bölge satış raporlamalarının yapılması ve analiz edilmesi ile satış stratejilerinin geliştirilmesi.

2 hafta önce

Türk Dili ve Edebiyat Öğretmeni

Kemer Final Okulları - Kemer

Okulumuza Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni aranmaktadır. Engelli raporu bulunan personel başvuruları da alınmaktadır.

2 hafta önce

Kemer İşkur İş ilanları

Kemer iş ilanları Buna yönelik olarak sizler için de ön görülen pek çok kabiliyet ve ihtiyaçlarınıza özel olarak artık işsizlik gibi bir mesele ile baş başa kalmamak ve sizler için ön görülen destekler içindesiniz. Bu bölge de veyahut bu bölgeye yakın civarlarda yaşayan veya ikamet eden pek çok öğretim personelleri babında verilen iş destekleri ile de artık son zamanlarda daha da uygun formatta işe girmek olası olur. Bu bağlamda da pek çok insan için de ön görülen bu iş destek ve hizmetleri itibariyle büyük baht ele geçirerek. Üstelik dolgun fiyatlar ile personel alımları yapan bir hayli firmaları inceleyebilir ve bu personel alımlarından istifade ederek kendinize kısa müddet içerisin de sabit bir iş potansiyelinizi ele geçirebilirsiniz.
Kemer Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Arslanbucak, Beycik, Çamyuva, Göynük, Kiriş, Kuzdere, Merkez, Ovacık, Tekirova, Ulupınar, Yeni
Kemer İşkur İletişim Adresi
Gürsu Mah. 337 Sok. No:44, 7630, ANTALYA
Kemer İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 229 40 34 , Fax:(0242) 229 40 27 , E-mail:antalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler