Keçiören İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Keçiören İş İlanları


Yazılım Destek Elemanı

Sa Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Keçiören

Firmamızda çalışmak üzere Yazılım Destek Elemanı aranmaktadır.

5 gün önce

Satış Pazarlama Danışmanı

İzka Ortak Sağlık Güvenlik Birimi San ve Tic A.Ş. - Keçiören

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Danışmanı aranmaktadır.Merkezimizde İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri sunan firmamızın İş güvenliği uzmanı, İşyeri hekimi İşyeri Hemşiresi hizmetleri, Şubemizde iş sağlığı ve güvenliği ürünlerinin satış ve pazarlama görüşmelerini gerçekleştirerek, ilgili raporlamaları yönetime sunmakMüşteri portföyünü geliştirerek şirketini sahada en iyi şekilde temsil etmekSorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek

5 gün önce

Grafik Tasarımcısı

Promakim Boya Reklam Makina San ve Tic A.Ş. - Keçiören

RenkliGaraj.com ülkemizdeki araç kaplama, araç renk değişimi, dijital baski, promosyon, reklam, açık&kapalı mekan reklam uygulamaları, 3D Üretim-Prototipleme ve bunlara benzer sektörlerde faaliyet gösteren ve ilgilenen firmalar, organizasyonlar, eğitim kurumları yada bireysel kullanıcılar için oluşturduğumuz kapsamlı ve güvenilir yeni nesil platformdur. Firmamızda çalışmak üzere Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.

5 gün önce

Muhasebe Elemanı

Kibele Sigorta Acenteliği Hiz Ltd Şti - Keçiören

2002den beri sigorta sektöründe olan acenteliğimizde görev almak üzere Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

5 gün önce

Kaynakçı

Üçbaşak Tarım Makineleri San ve Tic Ltd Şti - Keçiören

Tarım makineleri üreten firmamızda çalıştırılmak üzere Kaynakçı aranmaktadır.Servis güzergahımız: Mevlana-Sedirler-Fetih Caddesi-İstanbul Yolu-Real-Otogar-Novada

5 gün önce

Terzi-Abiye, Gelinlik

Fatma Sevildi Modaevi - Keçiören

Modaevimizde çalışmak üzere Terzi aranmaktadır.Yabancı uyruklular, bir modaevinde profesyonel iş deneyimi olmayanlar ve erkek terziler değerlendirmeye alınmayacaktır.

5 gün önce

Tekstil İşçisi

Ön Yıldız Çamaşırları Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Keçiören

Güneşli Bağcılarda bulunan iç çamaşırı üretimi yapan firmamıza Atölye bölümünde çalışacak eleman alımı yapılacaktır.

5 ay önce

Makastar

Ön Yıldız Çamaşırları Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Keçiören

Güneşli metro marketin orada bulunan firmamıza Kesimhanede çalışacak Makastar ve makastar yardımcıları aranmaktadır.

5 ay önce

Sekreter

Ern Kuyumculuk Tic Ltd Şti - Keçiören

Şirketimizin telefonlarını yanıtlayıp ilgili birimlere yönlendirebilecek Sekreter aranmaktadır.

5 ay önce

Sekreter

Duyusal Akademi - Keçiören

Bahçeşehir de açılacak olan yeni şubemiz için Sekreter aramaktayız.

6 ay önce

Teknik Eleman

Ekc Grup Endüstriyel Klima San ve Tic Ltd Şti - Keçiören

Firmamızda görevlendirilmek üzere Teknik Eleman alınacaktır.

6 ay önce

Vasıfsız Eleman

Derya İletişim ve Balık Ağı İmalatı San Tic Ltd Şti - Keçiören

Balık Ağı imalatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Vasıfsız Eleman aramaktayız.Çalışma Saatleri : 08:30- 18:30 1 saat mola (30dk.yemek 15+15 çay molası) Cumartesi yarım gün.

6 ay önce

Temizlik Görevlisi

Duyusal Akademi - Keçiören

Eğitim alanında faaliyet gösteren kurumumuzda görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi alınacaktır.

6 ay önce

Satış Pazarlama Müdürü

Mert Mümessillik Turizm San ve Tic Ltd Şti - Keçiören

• Pozitif, girişimci ruhlu, takım yönetiminde başarılı, kriz yönetimi yapabilen, yenilikçi, vizyoner, proaktif, araştırmacı, güçlü iletişim ve ikna becerisine sahip, analitik düşünen,• Özgüveni ve motivasyonu yüksek,• Dış görünümüne önem veren ve diksiyonu düzgün,• Müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiş,• Satış stratejilerini belirleyip, politikaları oluşturabilecek• Şirketimizin Pazarlama Departmanı bünyesinde, tanıtım, pazarlama ve satış faaliyetleriSatış ve Pazarlama Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

6 ay önce

Araç Kiralama Danışmanı

Eser Filo /ibrahim İsenlik - Keçiören

Firmamız Günlük araç kiralama söktürün Denizli öncü ve sektöre yön veren bir firmadır. firmamız bünyesinde uzun dönem kiralama birimi açılacak ve bu birimde görevlendirmek amaçlı bir personel işe alım yapılacaktır.

6 ay önce

Yönetici Asistanı

Aytaç Oto - Keçiören

İş yerimizin satış ofisine ön muhasebe bilen veya yetiştirilmek üzere bayan personel arkadaş aramaktayız.

6 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Anka Fiber Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Keçiören

Türksat Kabloya ait Kablonet, KabloTV, Kabloses hizmetlerini verdiğimiz İzmir abone merkezlerimizde görev almak üzere daha önce satış yapma konusunda istekli, İnternet veya Telekomünikasyon sektöründe tecrübeli, bilgisayar kullanımı ile ilgili bilgi sahibi, kurumsal iletişim alanında kendisini yetiştirmiş, yeniliklere daima açık, enerjisi yüksek, kendi iç motivasyonunu ve kriz yönetimi sağlayabilen, müşteri temsilcisi pozisyonunda takım arkadaşları aramaktayız.

6 ay önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Mert Mümessillik Turizm San ve Tic Ltd Şti - Keçiören

• Pozitif, girişimci ruhlu, takım yönetiminde başarılı, kriz yönetimi yapabilen, yenilikçi, vizyoner, proaktif, araştırmacı, güçlü iletişim ve ikna becerisine sahip, analitik düşünen,• Özgüveni ve motivasyonu yüksek,• Dış görünümüne önem veren ve diksiyonu düzgün,• Müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı çalışmayı ilke edinmiş

6 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Pelin Temelli Eğitim Organizasyon Ltd Şti - Keçiören

WORLD OF LANGUAGE ACADEMY “Sınav İngilizcesi” alanında uzman İngilizce öğretmeni aranmaktadır.Burada ki kriterlerden;Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı ya da Mütercim Tercümanlık bölümlerinden mezun,En az 2 yıl İngilizce öğretmenlik deneyimi olan*,Sınav İngilizcesi alanında çalışmış ya da bu alanda uzmanlaşmak isteyen,*TOEFL, PTE ACADEMIC, IELTS puanları olan ve daha önce bu konuda deneyimi olan ve/veya pedagojik formasyonu olan öğretmenler tercih sebebidir.

8 ay önce

Kaynakçı

Kaygun Çelik Metal İnş Mob San ve Tic Ltd Şti - Keçiören

Çelik konstrüksiyon ve Panel Çit imalatında çalışacak Kaynakçılar alınacaktır.Başvurudan sonra uygun olan adaylarla yüz yüze görüşme ile değerlendirilecektir.Telefonda maaş bilgisi verilmeyecektir.

8 ay önce

Panel Çit Makinası Operatörü

Kaygun Çelik Metal İnş Mob San ve Tic Ltd Şti - Keçiören

Panel Çit İmalatı için Otomatik Punta Kaynak Makinasında Çalışacak Elemanlar Alınacaktır.Makina operatörlüğü yapmış deneyimli ve yetiştirilmek üzere deneyimi olmayan personeller alınacaktır.Başvurudan sonra uygun olan adaylarla yüz yüze görüşme ile değerlendirilecektir.Telefonda maaş bilgisi verilmeyecektir.

8 ay önce

Sekreter

Erman Gayrimenkul - Keçiören

Ofis içi bayan eleman aranıyor.Çalışma Saatleri :Sabah 8 00 - Akşam 18 00Ücret Asgari Ücret olup tüm sosyal haklar mevcuttur.

8 ay önce

Yönetici Yardımcısı

Alenattila Turizm Seyahat Acentası Ltd Şti - Keçiören

İş Tanımı· Yöneticinin iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak, ajandasını takip etmek, koordinasyonu sağlamak ,· Yöneticinin programı doğrultusunda tüm toplantı, görüşme ve iş gezilerini mevcut plan dahilinde düzenlemek, ilgili kişileri bilgilendirmek ve organizasyonu sağlamak,· Yurt içi ve yurt dışı otel, uçak ve seyahat organizasyonlarını yapmak, vize sürecini takip ederek sonuçlandırmak,· Yöneticinin kurum içi ve dışı yazılı – sözlü iletişim ve koordinasyonunu sağlamak,· Yöneticinin talep ettiği konular ile ilgili araştırma yapmak, bilgi toplamak ve sorumlu olduğu tüm iş konularında destek vermek, 

8 ay önce

Mağaza Sorumlusu/Şefi

Peki Mağazacılık Pazarlama Tic A.Ş. - Keçiören

Ankaradaki mağazalarda perakende destek işlerinde çalışmak üzere Mağaza Sorumlusu/Şefi arıyoruz.Asgari Ücret +SSK +YolKart(2. Vasıtaya) +Multinete HerAy Performans Ödülü +Haftalık Net 45 saat çalışma +tüm resmi bayram ve tatillerde ücretli izin veya duble ücret +45 saatlik çalışmadan sonra kesintisiz 24 saat haftalık izin +performansa dayalı ölçüm sistemi +saygın ve saydam çalışma atmosferi +İş kanunundaki bütün özlük hakları+ net mesai kayıt sistemi,

8 ay önce

Bilgisayar Teknik Servisçisi/Bilgisayar Donanım Teknisyeni

Göktürk Bilişim Teknolojileri İç ve Dış Tic Ltd Şti - Keçiören

Bilgisayar ve çevre birimleri onarım, bakım ve demontaj montajdan sorumlu olacak personel aramaktayız.

8 ay önce

Sekreter

Adm Ajans Danışmanlık - Keçiören

Firmamız danışmanlık sektöründe faaliyet göstermektedir. Çalışmak üzere Sekreter aramaktayız.

8 ay önce

Montaj Elemanı

Sz Gölgelendirme ve Yapı Sistemleri San Tic Ltd Şti - Keçiören

Gölgelendirme sistemleri üzerine çalışan firmamıza tente MONTAJ ELEMANI alınacaktır.Yetiştirilmek üzere vasıfsız olarak ve Kaynak bilen olarak birden fazla eleman alımı yapılacaktır. Alım acildir.KARŞIYAKA civarında oturulması şartı vardır, dışarıya servisimiz yoktur.

8 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Figan Yapı İnşaat Mantolama San ve Tic Ltd Şti - Keçiören

Firma ismi: FİGAN YAPI İNŞ. MNT. MÜTH. GID. SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.İş tanımı : Muhasebe ElemanıMerkezi Kocaelide olan inşaat malzemesi satışı yapan firmamıza ait senet kayıtlarını bizim çalıştığımız özel bir programda girişlerini yapacak ve aynı zamanda senetlerin takibini sağlayacak personeller aranmaktadır. Normal mesai saatleri 08:00 - 18:00

8 ay önce

Güzellik Uzmanı

Marvelous Güzellik ve Kuaför Salonu - Keçiören

Salonumuza Güzellik Uzmanı arıyoruz.

8 ay önce

Kalite Kontrol Elemanı / Paketleme Elemanı

Bzn Ayakkabı - Keçiören

Masada kalite kontrol yapacak deneyimli/deneyimsiz bayan eleman aranıyor.

8 ay önce

Keçiören İşkur İş ilanları

Keçiören iş ilanları alanında siz de meslek sahibi iseniz ve bir iş ile ilgili deneyim sahibi iseniz iş çeşitliliklerinde de size büyük olanakları manasında destek ve kazanımlar elde edersiniz. Bu sayede de her türlü ilgili iş alanlarında çalışma faaliyetlerinde bulunma ve size dolaysız olarak sunulacak olunan referanslar ile de her türlü kazanımlar manasında iş olanaklarını değerlendirerek mesleki açıdan yeterli olduğunuz bölümlere yerleştirilirsiniz. Bu bölgede yaşayan ve konaklayan pek çok bireyler için de sunulacak olunan büyük destek ve iş alanlarında da ilgili manada büyük iş fırsatları içeresindesiniz. Kendinize özel ve özgün olarak başarılı bir kariyer ele geçirmek için Turizm ve otelcilik alanı iş ilanları kapsamında ayrıntılı olarak sistem üzerinden incelemeler bulunmanız gerekir.
Keçiören Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
19 Mayıs, 23 Nisan, Adnan Menderes, Aktepe, Aşağı Eğlence, Atapark, Ayvalı, Bademlik, Bağlarbaşı, Bağlum Güzelyurt, Basınevleri, Çaldıran, Çalseki, Çiçekli, Emrah, Esertepe, Etlik, Güçlükaya, Gümüşdere, Güzelyurt, Hasköy, Hisar, İncirli, Kafkas, Kalaba, Kamil Ocak, Kanuni, Karakaya, Karargahtepe, Karşıyaka, Kavacık Subayevleri, Kösrelik, Köşk, Kuşcağız, Osmangazi, Ovacık, Pınarbaşı, Sancaktepe, Sarıbeyler, Şefkat, Şehit Kubilay, Şenlik, Şenyuva, Tepebaşı, Ufuktepe, Uyanış, Yakacık, Yayla, Yeşilöz, Yeşiltepe, Yükseltepe
Keçiören İşkur İletişim Adresi
Sağlık Sok. No:1 , 6750, Sıhhıye-ANKARA
Keçiören İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0312) 431 02 34 , Fax:(0312) 431 03 40 , E-mail:cankaya@iskur.gov.tr

Ankara Geneli Sektörler