Keçiören İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Keçiören İş İlanları


Emlak Danışmanı

Poyrazlar Gayrimenkul - Keçiören

Tam zamanlı çalışabilecek,Emlak-gayrimenkul pazarlama sektöründe kendini geliştirmek ve yüksek prim alabilecek, Emlak Danışmanı alınacaktır.

1 hafta önce

Pedodonti Uzmanı

Akadentia Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Keçiören

Ankara Çankaya Mahall Ankarada bulunan Özel AKADENTIA Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde çalışmak üzere; İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Pedodonti Uzmanı aramaktayız.

3 hafta önce

Kasiyer

Kebo - Keçiören

Keçiören Ftz Avm de açılacak şubemize Kasa personeli aramaktayız.

3 hafta önce

Rehber Öğretmen (Psikolojik Danışman)

Med Akademi Koleji - Keçiören

2019/2020 eğitim yılında Rehber Öğretmen (Psikolojik Danışman) aranmaktadır.

3 hafta önce

İngilizce Öğretmeni

Aybar İngilizce Kursu - Keçiören

Yeni eğitim-öğretim yılında, kişisel gelişim kursumuzda kadrolu ve tam zamanlı çalışabilecek, Meb Atama Engeli Olmayan, İngilizce Öğretmeni arkadaşlarımızı bekliyoruz. Haftasonu çalışma engeli olanlar başvuru yapmasın lütfen.

3 hafta önce

Forklift Operatörü

Eurosec Şirketler Grubu - Keçiören

Ürünlerin araçlara yükleme, boşaltma ve dağıtım operasyonunda teslim etme işlemlerini yerine getirecek Forklift Operatörü alımı yapılacaktır.

3 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Turyap Bornova Çamdibi Temsilciliği - Keçiören

Turyap Bornova Çamdibi Temsilciliğinde çalışacak Gayrimenkul Danışmanı adayların başvurularını bekliyoruz. İş Tanımı: *Portföyleri satmak ve kiralamak için etkin bir pazarlama planı oluşturmak, *Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak, *Turyap etik ve ahlaki değerler bütününü uygulamak, *Çalışmanın dayandığı ekonomik temel faaliyet sonucu elde edilen hizmet bedellerini paylaşımı esasına dayanmasıdır, *Sabit bir maaş geliri söz konusu değildir.

2 ay önce

Veteriner Sağlık Teknisyeni

Etlik Veteriner Kliniği - Keçiören

Etlik Veteriner Kliniğine Deneyimli Bayan Veteriner Tekniker veya Teknisyen arıyoruz.

2 ay önce

Keçiören İşkur İş ilanları

Keçiören iş ilanları alanında siz de meslek sahibi iseniz ve bir iş ile ilgili deneyim sahibi iseniz iş çeşitliliklerinde de size büyük olanakları manasında destek ve kazanımlar elde edersiniz. Bu sayede de her türlü ilgili iş alanlarında çalışma faaliyetlerinde bulunma ve size dolaysız olarak sunulacak olunan referanslar ile de her türlü kazanımlar manasında iş olanaklarını değerlendirerek mesleki açıdan yeterli olduğunuz bölümlere yerleştirilirsiniz. Bu bölgede yaşayan ve konaklayan pek çok bireyler için de sunulacak olunan büyük destek ve iş alanlarında da ilgili manada büyük iş fırsatları içeresindesiniz. Kendinize özel ve özgün olarak başarılı bir kariyer ele geçirmek için Turizm ve otelcilik alanı iş ilanları kapsamında ayrıntılı olarak sistem üzerinden incelemeler bulunmanız gerekir.
Keçiören Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
19 Mayıs, 23 Nisan, Adnan Menderes, Aktepe, Aşağı Eğlence, Atapark, Ayvalı, Bademlik, Bağlarbaşı, Bağlum Güzelyurt, Basınevleri, Çaldıran, Çalseki, Çiçekli, Emrah, Esertepe, Etlik, Güçlükaya, Gümüşdere, Güzelyurt, Hasköy, Hisar, İncirli, Kafkas, Kalaba, Kamil Ocak, Kanuni, Karakaya, Karargahtepe, Karşıyaka, Kavacık Subayevleri, Kösrelik, Köşk, Kuşcağız, Osmangazi, Ovacık, Pınarbaşı, Sancaktepe, Sarıbeyler, Şefkat, Şehit Kubilay, Şenlik, Şenyuva, Tepebaşı, Ufuktepe, Uyanış, Yakacık, Yayla, Yeşilöz, Yeşiltepe, Yükseltepe
Keçiören İşkur İletişim Adresi
Sağlık Sok. No:1 , 6750, Sıhhıye-ANKARA
Keçiören İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0312) 431 02 34 , Fax:(0312) 431 03 40 , E-mail:cankaya@iskur.gov.tr

Ankara Geneli Sektörler