Kayseri İş İlanları, Kayseri'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Kayseri İş İlanları


İşyeri Hekimi

Kenez Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ve Dan A.Ş. - Kayseri

Denizli ili içinde tam zamanlı İşyeri Hekimi arayışımız vardır

1 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Narkoz Marble Maden San ve Tic Ltd Şti - Kayseri

İnşaat sektöründe yer alan firmamızda görevlendirilmek üzere; Muhasebe Elemanı alınacaktır.Alınan personel ilk etapta Albayraktaki muhasebe ofisimizde eğitim gördükten sonra Hacıeyüplüde bulunan fabrikamızda görevlendirilecektir. Albayrak çevresindeki başvurular öncelikli değerlendirilecektir. Çalışma saatlerimiz: Haftaiçi 08.15-19.00 Cumartesi 09.00-16.00 dır. Online ve Fotoğraflı cvler öncelikli değerlendirip tarafınıza dönüş yapılacaktır.

1 hafta önce

Cnc Operatörü

Devecioğlu Ahşap - Kayseri

Cnc Operatörü alınacaktır

1 hafta önce

Ofis Destek Personeli

Işık İnşaat San ve Eğitim Kurumları Ltd Şti - Kayseri

Eğitim kurumumuzda evrak,kayıt ve doküman işlemleri ile ilgilenecek tam zamanlı çalışacak tercihen ulaşım sorunu olmayan Bahçelievler ve yakınlarında ikamet eden 20 - 35 yaşları arasında bayan Ofis Destek Personeli alınacaktır.

1 hafta önce

Vinç Operatörü

Hacılar Açık Hava Reklam - Kayseri

Ekibimizle uyumlu çalışacak ve 25 tonluk vinç kullanacak Vinç Operatörü çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 hafta önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Ersoy Tekstil Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Kayseri

Merterde bulunan denim kumaş firmamız için çay ve temizlik işleri için ***Part Time Çay Servis ve Temizlik Personeli alınacaktır.

1 hafta önce

Dış Ticaret Elemanı

Devecioğlu Ahşap - Kayseri

Ahşap kapı üreten tesisimizde Dış Ticaret Personeline ihtiyaç vardır önemli olan iletişimi ve ikna kabiliyetidir diploma yada yaş kısıtlaması yoktur.

1 hafta önce

İç Mimar

Designmob Mobilya İnş San Dış Tic Ltd Şti - Kayseri

Mutfak mobilyası ve kafe restoran tasarımları konusunda deneyimli İç Mimar arıyoruz.

1 hafta önce

Argon kaynakcisi

Aritas metal - Kayseri

Argon veya gaz alti kaynakcisi ariyoruz

2 hafta önce

Call Center

Anadolu Hukuk Bürosu - Kayseri

Hukuk Büromuzda çalışmak üzere vasıflı vasıfısz bayan Call Center ekip arkadaşları aranmaktadır. Maaş + Yemek + Prim + SGK + Günlük Bonus Çalışma Saatleri; Sabah 09.00 Akşam 18.00

2 hafta önce

Estetisyen

Estejade Güzellik Merkezi - Kayseri

Fatihte bulunan Estejade Güzellik merkezimize Acil Estetisyen arıyoruz.

2 hafta önce

Punta Kaynak Ustası

Renksan Aydınlatma San Tic Paz Ltd Şti - Kayseri

Hadımköy /Ömerli köyünde bulunan aydınlatma üzerine faaliyet gösteren fabrikaya deneyimli Punta Kaynak Ustası aranmaktadır.

2 hafta önce

Güvenlik Sistemleri Montaj ve Bakım Onarımcısı

By Güvenlik Sistemleri - Kayseri

Bizimle çalışabilecek Güvenlik Sistemleri Montaj ve Bakım Onarımcısı takım arkadaşı arıyoruz.

2 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Tülay Oral - Kayseri

İş yoğunluğu yoktur. Bilen de olabilir , tecrübesiz de. Tek kişi çalışacağından sakin bir ofis ortamı var. Hafızası iyi, anlatılanı çabuk kavrayan, çalışmayı seven, bilgisayara hakim Muhasebe Elemanı pozisyonda çalışacak adayları başvurularını bekliyoruz.

3 hafta önce

SATIŞ TEMSİLCİSİ

ROZA DİJİTAL REKLAM HİZMETLERİ - Kayseri

internetten veya yüzyüze www.addresim.com üzerinden reklam satışı yaparak gelir elde etme modeli

3 hafta önce

Planlama Elemanı

Şahan Elektrostatik Toz Boya Uygulamaları San ve Tic A.Ş. - Kayseri

Firmamızda görevlendirilmek üzere Planlama Müdürü aramaktayız.Müşteri talepleri ve teslim tarihlerine bağlı olarak genel ve günlük üretim programlarının belirlenmesiGelen siparişlerin yönetim ve kontrolünün sağlanması ve ilgili birimler arasında planlamasının yapılması ve bilgi akışının sağlanmasıMalzeme, mamul ve yarı mamul sayımlarını kontrol ederek sevk ve teslim sürecini kontrol etmekSiparişler doğrultusunda kısa ve uzun dönemli kaynak hammadde ihtiyaçlarının planlanması ve hammadde, yarı mamul stok optimizasyonun yapılmasıÜretimin, yapılan planlamaya göre gerçekleştiğinin denetlenmesi.

1 ay önce

Pazarlama Danışmanı

Haznedar Isı - Kayseri

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Danışmanı aramaktayız.

1 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Kayseri

Sağlık Lisesi ve Anadolu Lisemizde 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı ikinci döneminde İngilizce eğitimi verecek İngilizce Öğretmeni alınacaktır.

1 ay önce

Ön Muhasebe Personeli

Ravza Elektrik İnşaat San ve Tic A.Ş. - Kayseri

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Personeli aramaktayız.

1 ay önce

Özel Güvenlik Görevlisi

Soyak Siesta 3. Bölge Energy - Kayseri

İzmirin Karşıyaka ilçesinde bulunan ve 5 blok 343 daireden oluşan sitemize özel güvenlik görevlisi alınacaktır.

1 ay önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Tuğrapen Pvc Sistemleri Yapı San ve Tic Ltd Şti - Kayseri

Pvc kapı pencere sektöründe çalışmak üzere; KAYSERİ MERKEZ HASTANE CADDESİÖn Muhasebeden anlayan ya da öğrenmeye istekli Eleman alınacaktır.

1 ay önce

Halkla ilişkiler ve Tanıtım Personeli

Opsiyon Site ve Toplu Yapı Hiz Tur Tic Ltd Şti - Kayseri

Maaş+prim olarak çalışabilecek Halkla ilişkiler ve Tanıtım Personeli arıyoruz.

1 ay önce

Estetisyen

Aleppo Services İnsan Kaynakları Dış Tic San Ltd Şti - Kayseri

KUVEYTE görevlendirilmek üzere; Uzman Estetisyen isteniyor Filler Botox Yüz Germe İp germe

1 ay önce

Teknik Personel

Nev Grup / Doğuş Boz - Kayseri

İstanbul 3. Hava limanı Projesinde çalışabilecek hava taşıtlarının yakıt ikmali, bakımı, onarımı ölçümü konusunda mesleki deneyim ve yeterliliğe sahip veya yetiştirilmek üzere vasıflı vasıfsız Teknik Personel alımı yapılacaktır. Çalışma Şartları; Sgk+ Servis imkanı+İkramiye+Prim+ Yemek 3500/ 4500 aralığında Maaş İş yasasının belirlemiş olduğu tüm yan sosyal haklar

1 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

İnterimpex İnş Tur Oto San ve Dış Tic A.Ş. - Kayseri

*Alanya MAHMUTLARdaki bir çok alanda faaliyet gösteren Seyahat acentemizde görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Sorumlusu aranmaktadır.* Fatura vs. evrakların sistem girişlerinin günlük olarak yapılması* Banka kayıtlarının sistem girişlerinin günlük olarak yapılması* Personel maaşlarının hazırlanması* Haftalık bazda bankalar ve kasa raporunun yapılmasını ve ödemelerin takibini sağlamak.* Kısa ve uzun vadeli nakit akışını planlamak, günlük ödemeleri (nakit işlemleri) gerçekleştirmek.* Rezervasyon tutarlarının hesaplanması, Otellerle mutabakat yapılması* Tarih değişkiliği, iptal, iade vb işlemlerin kayıtlarının tutulması

1 ay önce

İhracat Pazarlama Elemanı

Mak Boru Profil Metal San ve Tic A.Ş. - Kayseri

Kendi portföyünü oluşturup müşteri çekebilmek ve ürünün satışını gerçekleştirmek.Gümrükleme konusuna ve mevzuatına hakim ve malın tesllmatını sağlamakŞirketin pazar alanını genişletmek için yeni stratejiler belirlemek,Pazar payı kazanmak için günceli takip etmek,Kârlı bir satış yapabilmek için doğru hedef kitleye ulaşmak,Satış alanında düzenlenen raporları değerlendirmek,Projeler oluşturmak,Müşteri ya da diğer şirketler ile görüşmeler yapmak,Ürün ya da hizmet hakkında reklam vermek için çeşitli mecra ve medya yayınları ile iletişime geçilmesini sağlamak, Satış sonuçlarını izlemek ve analiz etmek,Satış ve Pazarlama operasyonlarını kusursuz ve sorunsuz bir şekilde yönetmek,Güncel iş ve fiyat koşullarını takip etmek, kayıt altında tutmak, gerekli birimleri bu konuda bilgilendirmek.Alanında en az 2 yıl deneyimli İngilizce bilen pazarlama müdürü aranıyor.Profil, Sac ve Sac Boru satışında tecrübeli adaylar tercih sebebidir.

1 ay önce

Büro İşçisi

Erkan İç ve Dış Ticaret San A.Ş. - Kayseri

İstanbul / Bahçelievler de bulunan Şirketler Grubumuz da çalışmak üzere Büro İşcisi alınacaktır.Gelen misafirlerin karşılanması,Gelen-Giden evrak takibinin yapılması,Ofis düzeninin sağlanması.

1 ay önce

İspanyolca Öğretmeni

Ispartakule Final Eğitim Tic Ltd Şti - Kayseri

Okulumuzda görev almak üzere İspanyolca/İngilizce Öğretmeni alınacaktır.

1 ay önce

Reklam ve Halkla İlişkiler Uzmanı

Star Model - Kayseri

Manken ajansında çalışacak, Reklam ve Halkla İlişkiler Uzmanı arıyoruz.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Özen Yılmaz - Kayseri

SMMM Ofisinde çalışmış, Luca Müşavir programını kullanabilen,Bayan, Kesinlikle sigara kullanmayan, kendini geliştirmeye açık bayan Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Kayseri İşkur İş İlanları

Ticaret ve sanayi denince akla ilk gelen illerden biri kesinlikle Kayseri’dir. Kayseri’den başlayıp dünyaya açılan çok sayıda firma, bir yandan ülke üretimine katkı sağlarken diğer yandan istihdam alanında yaşanan sıkıntıların minimize edilmesini sağlıyor. 6 organize sanayi bölgesi ile Kayseri iş ilanları arasında etkin bir rol oynayan Kayseri, çevre illerin istihdam açıklarını da fazlasıyla kapatıyor.
Kayseri Açık İş İlanları
Kayseri’de çalışmak için birçok kentten bu ile akın edenler, aradıkları işe Kayseri iş ilanları ile erişebiliyor. Orman, tarım, hayvancılık ve madencilik gibi ek iş alanları da Kayseri iş ilanları arasında sıkça karşımıza çıkan sektörler içerisinde yer alıyor.

Kayseri’de iş arıyor ve maddi açıdan sizi tatmin edecek bir işe sahip olmak istiyorsanız ilgili Kayseri iş ilanlarına göz atabilir, farklı iş seçenekleri arasından size en uygun işleri bu şekilde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kayseri Geneli Sektörler