Kayseri İş İlanları, Kayseri'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Kayseri İş İlanları


Halkla İlişkiler Sorumlusu

Lunay Film Müzik Prodüksiyon Yapım Tic Ltd Şti - Kayseri

Yapım firmamızın oyuncu eğitim kursu bölümünde çalışacak işinde deneyimli diksiyonu düzgün halka ilişkiler sorumlusu arıyoruz.Maaş+ Prim +Yemek+ Yol +SGK

14 saat önce

Sağlık Bilgisi Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Kayseri

Sultangazideki kurumumuzda görevlendirilmek üzere Sağlık Meslek Dersi Öğretmeni çalışma arkadaşı alınacaktır.

14 saat önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Kayseri

Habiblerdeki eğitim kurumumuzda 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında Sağlık Lisesi ve Anadolu Lisesinde görevlendirilmek üzere Fizik Öğretmeni alınacaktır.

14 saat önce

Matematik Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Kayseri

Habiblerdeki eğitim kurumumuzda 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında Sağlık Lisesi ve Anadolu Lisesinde görevlendirilmek üzere Matematik Öğretmeni alınacaktır.

14 saat önce

Kuaför Kalfası

Marca Kuaför Güzellik Merkezi - Kayseri

Kayseri Erkilet bölgesinde bayan kuaför salonumuza çalışma arkadaşları arıyoruz

6 gün önce

Cnc Freze Operatörü

İdeal-Pak Otomatik Ambalaj Makinalari San A.Ş. - Kayseri

İDEAL-PAK OTOMATİK AMBALAJ MAKİNALARI SANAYİ A.Ş. Sektörün iyi yetişmiş AR-GE vizyonu olan girişimcileri tarafından 01 Mart 2011 tarihinde KOSGEB in girişimci desteğiyle İSTANBUL da kurulmuştur.KOSGEB tarafından 2011 Yılında İstanbul’da kurulan en iyi girişimciler arasında gösterilen İDEAL-PAK A.Ş. 2016 yılında da TÜBİTAK tarafından Türkiye’nin yatırım yapılabilir en iyi firmaları arasında gösterilmiş BORSA İSTANBUL da tanıtımı yapılmıştır.İDEAL-PAK A.Ş. Gıda ve Medikal ürün imalat sektörünün en büyük firmaları tarafından tercih edilen bir firma konumuna gelmiştir. Kalitesiyle takdir edilmiştir.İdealinizdeki Makine, Sorunsuz Servis sloganıyla yola çıkan İDEAL-PAK A.Ş. imalat kadar servisin de öneminin bilincinde olarak hizmet kalitesi ve güvenilirliğini müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak gün geçtikçe daha da iyiye taşımaktadır.Türkiyede üretilmeyen ihtiyaç duyulan makine ve ekipmanları belirleyerek kendi özgün tasarımı ile AR-GE odaklı bu makine ve ekipmanların üretimini yapmak, ülke olarak İthalatın azalmasına, ihracatın artmasına katkı sağlamak.Faaliyet Alanlarımız: Gıda, Medikal ve Endüstriyel Ürün Ambalajlama Paketleme Makinaları ve Endüstriyel Otomasyon Sistemleri.Firmamızda görevlendirilmek üzere Cnc Freze Operatörü alınacaktır.CUMARTESİ / PAZAR TATİLDİR.NOT : Maaşlar Her ayın 05 inde banka hesabına yatar.SGK lar alınan maaş üzerinden ödenir. Vergi dilimi arttıkça maaş düşmez.Mesai : Haftaiçi %50, Pazar %100 ve Tüm resmi tatiller tatil.

6 gün önce

Satış Temsilcisi

Mt Mağazacılık Konfeksiyon San ve Tic Ltd Şti - Kayseri

Kurumsal erkek giyim firmalarında çalışmış deneyimli Satış Temsilcisi aranıyor.

6 gün önce

Sekreter (Almanca)

Teknoworld Gmbh - Kayseri

Kurumumuza Almanca bilen Sekreter alınacaktır.

2 hafta önce

Mali Müşavir

Mersy Gıda Sanayi Dış Tic A.Ş. - Kayseri

Firmamızda görevlendirilmek üzere Mali Müşavir alınacaktır.

2 hafta önce

Danışma Görevlisi

Durakcan Yapı Gayrimenkul - Kayseri

Firmamızda görevlendirilmek üzere Danışma Görevlisi alınacaktır.

2 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Ülküm Gayrimenkul - Kayseri

Akbük/Didimde bulunan emlak firmamıza tecrübeli Gayrimenkul Satış Danışmanları alınacaktır. Şartlar vasfına göre karşılıklı konuşulacaktır.

2 hafta önce

Greyder Operatörü

Udk Mühendislik Müşavirlik San Tic A.Ş. - Kayseri

Firmamızda çalışacak deneyimli Greyder Operatörü alınacaktır.

2 hafta önce

Sekreter

Mayar Turizm ve Dış Tic Ltd Şti - Kayseri

Fatihte bulunan, Libya devletine ihracat yapan firmamızda Bayan Müşteri Temsilcisi çalışma arkadaşı aramaktayız.Şirketimiz bünyesinde, müşterilerimizin transit ve ülke içinden kendi ülkelerine yapacakları gönderileri ile ilgili yazışmaları yaparak; firmalar, hava limanındaki iş ortaklarımız, gümrükçüler ve müşteriler ile gerekli görüşmeleri sürdürebilecek, hesaplamaları ve raporları hazırlayarak dosyalar ile bir üstüne sunabilecek bilgi ve beceriye sahip,

2 hafta önce

Digital Pazarlama ve Seo Stajyeri (Zorunlu Lise Stajı)

Sönmez İnflatables Reklam San Ltd Şti - Kayseri

Firmamızın Dijital Pazarlama bölümünde yer alacak Stajyer alımı olacak.İş yerimiz Ümraniye, Dudullu, Çekmeköy, Sancaktepe bölgesine yakın.

2 hafta önce

Temizlik Personeli

Mavi Pak Temizlik - Kayseri

Mavi Pak temizlik şirketimizde çalışacak Temizlik Elemanı aranmaktadır.Ev temizliği, iş yeri temizliği ve apartman temizliği yapılacak.

2 hafta önce

Kaynakçı

Bay Tente & Metal - Kayseri

Bay Tente& Metal firmamızda çalışacak olan Çelik Eşya Kaynakçısı aranmaktadır.Maaş görüşme sırasında belirlenecektir.

2 hafta önce

İngilizce Öğretmeni

Pelin Temelli Eğitim Organizasyon Ltd Şti - Kayseri

WORLD OF LANGUAGE ACADEMY “Sınav İngilizcesi” alanında uzman İngilizce öğretmeni aranmaktadır.Burada ki kriterlerden;Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Dili ve Edebiyatı ya da Mütercim Tercümanlık bölümlerinden mezun,En az 2 yıl İngilizce öğretmenlik deneyimi olan*,Sınav İngilizcesi alanında çalışmış ya da bu alanda uzmanlaşmak isteyen,*TOEFL, PTE ACADEMIC, IELTS puanları olan ve daha önce bu konuda deneyimi olan ve/veya pedagojik formasyonu olan öğretmenler tercih sebebidir.

3 hafta önce

Kaynakçı

Kaygun Çelik Metal İnş Mob San ve Tic Ltd Şti - Kayseri

Çelik konstrüksiyon ve Panel Çit imalatında çalışacak Kaynakçılar alınacaktır.Başvurudan sonra uygun olan adaylarla yüz yüze görüşme ile değerlendirilecektir.Telefonda maaş bilgisi verilmeyecektir.

3 hafta önce

Panel Çit Makinası Operatörü

Kaygun Çelik Metal İnş Mob San ve Tic Ltd Şti - Kayseri

Panel Çit İmalatı için Otomatik Punta Kaynak Makinasında Çalışacak Elemanlar Alınacaktır.Makina operatörlüğü yapmış deneyimli ve yetiştirilmek üzere deneyimi olmayan personeller alınacaktır.Başvurudan sonra uygun olan adaylarla yüz yüze görüşme ile değerlendirilecektir.Telefonda maaş bilgisi verilmeyecektir.

3 hafta önce

Sekreter

Erman Gayrimenkul - Kayseri

Ofis içi bayan eleman aranıyor.Çalışma Saatleri :Sabah 8 00 - Akşam 18 00Ücret Asgari Ücret olup tüm sosyal haklar mevcuttur.

3 hafta önce

Yönetici Yardımcısı

Alenattila Turizm Seyahat Acentası Ltd Şti - Kayseri

İş Tanımı· Yöneticinin iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak, ajandasını takip etmek, koordinasyonu sağlamak ,· Yöneticinin programı doğrultusunda tüm toplantı, görüşme ve iş gezilerini mevcut plan dahilinde düzenlemek, ilgili kişileri bilgilendirmek ve organizasyonu sağlamak,· Yurt içi ve yurt dışı otel, uçak ve seyahat organizasyonlarını yapmak, vize sürecini takip ederek sonuçlandırmak,· Yöneticinin kurum içi ve dışı yazılı – sözlü iletişim ve koordinasyonunu sağlamak,· Yöneticinin talep ettiği konular ile ilgili araştırma yapmak, bilgi toplamak ve sorumlu olduğu tüm iş konularında destek vermek, 

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Raşit Canbaz Yapı Mühendisliği - Kayseri

Eskişehir merkezdeki ofisimize uzun süreli çalışma koşullu yetiştirilmek üzere ;Muhasebe yada Ofis programlarını kullanabilen bayan eleman alınacaktır

3 hafta önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

İndirim Çadırı - Kayseri

Firmamızda görevlendirilmek üzere Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Satış Danışmanı

Mirsan Oto Lastik San ve Tic A.Ş. - Kayseri

40 yıllık tecrübeye dayalı bir firmada çalışacak, çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 hafta önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Palaz Metal San ve Tic Ltd Şti - Kayseri

*Sipariş sürecini takip etmek*Müşteri tatmini ve memnuniyetinin sağlanması *Tahsilat sürecini takip etmek *Şirketin kar hedeflerini göz etmek*Sipariş oluşturulan ürünlerin tedarik ve sevkıyatının sağlanması *Paslanmaz çelik ürünlerimizin fonksiyonlarını kısa sürede tanımak

3 hafta önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Global Sınıf Anaokulu - Kayseri

Ümitköyde bulunan anaokulumuzda tam zamanlı çalışacak personel aranmaktadır.

3 hafta önce

Teknik Ressam

Ekm Gıda Makina İnş Taah Tur San Tic Ltd Şti - Kayseri

Orta veya iyi derecede solıdworks kullanabilen , imalatta kontrol şefi olarak görev alabilecek, en az ön lisans mezunu teknik ressam veya makine mühendisi alınacaktır.

3 hafta önce

Stajyer (Öğrenci)

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Kayseri

Haftanın en az 3 günü staja devamlılık sağlayabilecek, Stajyer (Öğrenci) Takım Arkadaşları Arıyoruz!***Cv Video ile başvuru yapan adayların başvuruları öncelikli olarak değerlendirilecektir.*Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir.*Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

3 hafta önce

Sevkiyat Sorumlusu

Fer Hasır Metal San Tic A.Ş. - Kayseri

Demir çelik sektöründe tecrübeli sevk operasyonunu yapabilecek erkek eleman arıyoruz.

3 hafta önce

Sosyal Hizmet Uzmanı (Sosyal Çalışmacı)

Özel Karaelmas Engelli Bakım Merkezi - Kayseri

Zonguldak Gökçebey’de yeni açılmış bulunan 72 kapasiteli zihinsel engelli bakım merkezimizde sosyal çalışmacı olarak görev yapmak üzere Sosyal Hizmet Uzmanı veya Psikolog alınacaktır.Not. Lojman ve servis imkanı bulunmamaktadır.

3 hafta önce

Kayseri İşkur İş İlanları

Ticaret ve sanayi denince akla ilk gelen illerden biri kesinlikle Kayseri’dir. Kayseri’den başlayıp dünyaya açılan çok sayıda firma, bir yandan ülke üretimine katkı sağlarken diğer yandan istihdam alanında yaşanan sıkıntıların minimize edilmesini sağlıyor. 6 organize sanayi bölgesi ile Kayseri iş ilanları arasında etkin bir rol oynayan Kayseri, çevre illerin istihdam açıklarını da fazlasıyla kapatıyor.
Kayseri Açık İş İlanları
Kayseri’de çalışmak için birçok kentten bu ile akın edenler, aradıkları işe Kayseri iş ilanları ile erişebiliyor. Orman, tarım, hayvancılık ve madencilik gibi ek iş alanları da Kayseri iş ilanları arasında sıkça karşımıza çıkan sektörler içerisinde yer alıyor.

Kayseri’de iş arıyor ve maddi açıdan sizi tatmin edecek bir işe sahip olmak istiyorsanız ilgili Kayseri iş ilanlarına göz atabilir, farklı iş seçenekleri arasından size en uygun işleri bu şekilde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kayseri Geneli Sektörler