Kastamonu İş İlanları, Kastamonu'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Kastamonu İş İlanları


Satış Danışmanı

Uğurlu İletişim Elektronik Ltd Şti - Kastamonu

Turkcell Mağazasında:- Hat satış ve aktivasyonları,- Telefon ve aksesuar satışları,- Paket / TL Yüklemelerinin yapılması, - Müşteri taleplerine göre tarife değişiklikleri, bilgilendirme ve diğer tüm işlemlerin yapılmasında görev alacak ekip arkadaşı aramaktayız.

7 saat önce

Konfeksiyon Makineleri Bakım ve Onarım Teknisyeni

Kyteks Tekstil ve Dış Tic Ltd Şti - Kastamonu

Kastamonu/Tosyada bulunan Tekstil atölyesinde tam zamanlı olarak çalışacak dikiş makinalarının tamir, bakım,onarımını yapabilecek deneyime sahip Konfeksiyon Makineleri Bakım ve Onarım Teknisyeni aranmaktadır.

2 ay önce

Emlak Danışmanı

Evim Emlak Gayrimenkul - Kastamonu

Emlak Danışmanı aranmaktadır. *Eğitim firmamız tarafından verilecektir.

3 ay önce

Pazarlama Danışmanı

Movizi Bilişim Teknolojileri Tic San Ltd Şti - Kastamonu

Sektöründe öncü telekomünikasyon şirketimizin araç takip sistemleri, kamera ve çözüm ürünlerinin satışında deneyimli KADIN Pazarlama Danışmanı alınacaktır.

3 ay önce

Kastamonu İşkur İş İlanları

Tarım ve ormancılık denince ilk akla gelen kentlerimizden biri olan Kastamonu, ekonomik açıdan bu sektörlere bağlı bir gelişime sahiptir. Orman ve tarım ürünlerinin üretim ve dağıtım işleriyle ilgilenen firmalar, Kastamonu’nun belkemiği konumundadır. Kastamonu iş ilanları arasında daha çok bu alanlarda hizmet sunan firmaların yer alması da bundan kaynaklanmaktadır.
Kastamonu Açık İş İlanları
Kastamonu’da yukarıda bahsettiğimiz sektörlerde ilk akla gelen firmalar; Dağkay İnşaat, Birlik Mobilya, Güler Kapı Sanayi, Çağ Orman Ürünleri, Mutlu Ahşap Orman Ürünleri, Özdilek Orman Ürünleri, Sedef Ahşap Orman Ürünleri, SFC Entegre Orman Ürünleri, TOSYA Ahşap Orman Ürünleri ve Üstün Ahşap Orman Ürünleri’dir. Bu firmalar, Kastamonu iş ilanları platformunda yayınlamakta oldukları ilanlarla işçi gereksinimlerini fazlasıyla karşılamaktadırlar.

Kastamonu’da orman ürünleri ve tarıma dayalı çalışan şirketlerin yanı sıra demir doğrama, ağır sanayi ürünleri, emlak ve gayrimenkul, giyim ve tekstil, hayvancılık ve toptan gıda üzerine çalışan şirketler de mevcuttur. Kastamonu iş ilanları arasında bu sektörlerde etkin olan firmaların ilanlarını da görebilirsiniz.

Kastamonu Geneli Sektörler