Kastamonu İş İlanları, Kastamonu'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Kastamonu İş İlanları


Sekreter

Ezgil Güvenlik Teknolojileri Ltd Şti - Kastamonu

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

1 hafta önce

Sistem Destek Uzmanı

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri San Tic Ltd Şti - Kastamonu

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sistem Destek Uzmanı aramaktayız.Sözleşmeli müşterilerimize bilgisayar, sunucu, yedekleme ve ağ sistemleri alanında, yerinde veya uzaktan destek vermek.Saha kurulumları, konfigürasyon, analiz, arıza bulma ve teknik destek.Sadece online başvuru kabul edilecektir

1 hafta önce

Modelist Yardımcısı(Tekstil)

Liberti İplik Giyim Tekstil San Tic Ltd Şti - Kastamonu

Firmamızda görevlendirilmek üzere Modelist Yardımcısı aranmaktadır.

1 hafta önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Skynet Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri - Kastamonu

Güvenlik Kamera Montajında Çalışacak Alarm Ve Yangın Algılama Sistemi Kurulumlarından Anlayan Tecrübeli aktif araç kullanabilen personel alınacaktır.

1 hafta önce

Grafiker

Yunus Copy Dijital Kopyalama - Kastamonu

Grafiker çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 hafta önce

Anketör

Teori Araştırma - Kastamonu

Yürütmekte olduğumuz kamu kurumu projesinde hane araştırma görevlileridaha önceden belirlenmiş adreslerde, bahsi geçen kamu kuruluşunun izni dahilinde yaşayan görüşmeciler ile yüz yüze anket yapmaya dayalı çalışmamız kapsamında vazifelendirilecek arkadaşlar aramaktayız.

1 hafta önce

Satış Danışmanı

Uğurlu İletişim Elektronik Ltd Şti - Kastamonu

Turkcell Mağazasında:- Hat satış ve aktivasyonları,- Telefon ve aksesuar satışları,- Paket / TL Yüklemelerinin yapılması, - Müşteri taleplerine göre tarife değişiklikleri, bilgilendirme ve diğer tüm işlemlerin yapılmasında görev alacak ekip arkadaşı aramaktayız.

2 hafta önce

Kastamonu İşkur İş İlanları

Tarım ve ormancılık denince ilk akla gelen kentlerimizden biri olan Kastamonu, ekonomik açıdan bu sektörlere bağlı bir gelişime sahiptir. Orman ve tarım ürünlerinin üretim ve dağıtım işleriyle ilgilenen firmalar, Kastamonu’nun belkemiği konumundadır. Kastamonu iş ilanları arasında daha çok bu alanlarda hizmet sunan firmaların yer alması da bundan kaynaklanmaktadır.
Kastamonu Açık İş İlanları
Kastamonu’da yukarıda bahsettiğimiz sektörlerde ilk akla gelen firmalar; Dağkay İnşaat, Birlik Mobilya, Güler Kapı Sanayi, Çağ Orman Ürünleri, Mutlu Ahşap Orman Ürünleri, Özdilek Orman Ürünleri, Sedef Ahşap Orman Ürünleri, SFC Entegre Orman Ürünleri, TOSYA Ahşap Orman Ürünleri ve Üstün Ahşap Orman Ürünleri’dir. Bu firmalar, Kastamonu iş ilanları platformunda yayınlamakta oldukları ilanlarla işçi gereksinimlerini fazlasıyla karşılamaktadırlar.

Kastamonu’da orman ürünleri ve tarıma dayalı çalışan şirketlerin yanı sıra demir doğrama, ağır sanayi ürünleri, emlak ve gayrimenkul, giyim ve tekstil, hayvancılık ve toptan gıda üzerine çalışan şirketler de mevcuttur. Kastamonu iş ilanları arasında bu sektörlerde etkin olan firmaların ilanlarını da görebilirsiniz.

Kastamonu Geneli Sektörler