Kastamonu İş İlanları, Kastamonu'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Kastamonu İş İlanları


Sosyal Medya Satış Elemanı

Göktuğ Reklam Baskı Merkezi - Kastamonu

Üretimini yaptığımız ürünleri,fotograflayacak,sosyal medya adreslerimize atabilecek,siparişleri takip edecek,ofis işlerine yardımcı olacak eleman aranıyor.

2 ay önce

Plent Operatörü

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Kastamonu

Plent Operatörü aranmaktadır.Kurumsal bir firmada görev almak isteyen; deneyimli Kazancı ve Emülsiyon Operatörü aranmaktadır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

2 ay önce

Çevre Görevlisi

İlk Çevre Mühendislik Danışmanlık San ve Tic Ltd Şti - Kastamonu

Sinop ili Boyabat ilçesinde de ikamet edecek tecrübeli veya tecrübesiz çevre görevlisi belgesine sahip Bay - Bayan Çevre Görevlisi aranmaktadır.Çalışma Yeri Sinop Boyabatdır.

2 ay önce

Kastamonu İşkur İş İlanları

Tarım ve ormancılık denince ilk akla gelen kentlerimizden biri olan Kastamonu, ekonomik açıdan bu sektörlere bağlı bir gelişime sahiptir. Orman ve tarım ürünlerinin üretim ve dağıtım işleriyle ilgilenen firmalar, Kastamonu’nun belkemiği konumundadır. Kastamonu iş ilanları arasında daha çok bu alanlarda hizmet sunan firmaların yer alması da bundan kaynaklanmaktadır.
Kastamonu Açık İş İlanları
Kastamonu’da yukarıda bahsettiğimiz sektörlerde ilk akla gelen firmalar; Dağkay İnşaat, Birlik Mobilya, Güler Kapı Sanayi, Çağ Orman Ürünleri, Mutlu Ahşap Orman Ürünleri, Özdilek Orman Ürünleri, Sedef Ahşap Orman Ürünleri, SFC Entegre Orman Ürünleri, TOSYA Ahşap Orman Ürünleri ve Üstün Ahşap Orman Ürünleri’dir. Bu firmalar, Kastamonu iş ilanları platformunda yayınlamakta oldukları ilanlarla işçi gereksinimlerini fazlasıyla karşılamaktadırlar.

Kastamonu’da orman ürünleri ve tarıma dayalı çalışan şirketlerin yanı sıra demir doğrama, ağır sanayi ürünleri, emlak ve gayrimenkul, giyim ve tekstil, hayvancılık ve toptan gıda üzerine çalışan şirketler de mevcuttur. Kastamonu iş ilanları arasında bu sektörlerde etkin olan firmaların ilanlarını da görebilirsiniz.

Kastamonu Geneli Sektörler