Kastamonu Ev Eşyaları İş İlanları - Pro Kariyer

Kastamonu Ev Eşyaları İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ağır Vasıta Şoförü

Soykan Araç Çekme Kurtarma San Ltd Şti - Kastamonu

Araç çekme Kurtarma, Vinç ve Forklift Hizmetleri Yed-i Emin otopark işlemleri için hizmet verdiğimiz platformları tam olarak eğitimleri verildikten sonra kullanabilecek Ağır Vasıta Şoförü arkadaşlar alınacaktır.

1 hafta önce

Çağrı Merkezi Görevlisi - Home Office

Bil Kalite Danışmanlık Eğitim ve Belgelendirme Hizmetleri - Kastamonu

Çağrı Merkezi Görevlisi - Home Office arıyoruz.*Firmalara dönemsel değişen ürün bilgilerinin verilerek randevu alınması üzerine dayalı çalışma sistemi mevcuttur.*Alınan randevulardan dönen sözleşmeler üzeri satış üzerinden + telefon desteği yapılacaktır. *Firma olarak bekletimiz sunumu yapılan ürün hakkında kaliteli randevuların alınmasıdır. *Telefon üzerinden kesinlikle satış yapılması işi değildir...*Gün içinde yapılan görüşmelerin belirlenen excell tablolarına düzenli girişleri sağlanması beklenmektedir. *Daha detaylı bilgi Ankara ilinde ikametgah edenler için yüz yüze verilecektir.

1 ay önce

Halkla İlişkiler Sorumlusu

Güneydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Kastamonu

Kliniğimizde halka ilişkiler ve tanıtım sorumluluğunu üstlenecek, hasta ve ödeme takiplerini de yapabilecek çok yönlü bir çalışan arıyoruz

3 ay önce

Asistan

Yelken Rent A Car - Kastamonu

Çeşme, Dikili, Kuşadası, Foça, Didim projelerinde evrak takibi yapacak firma yetkilisi ile günübirlik evrak takibi yapacak Asistan alımımız gerçekleştirilecektir.

4 ay önce

Temizlik Personeli

Şahin Gayrimenkul - Kastamonu

Firmamız bünyesinde temizliğe gidecek bayan Temizlik Personeli aranıyor.

3 ay önce

Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu

Romsan Tarım San. ve Dış Tic. A.Ş. - Kastamonu

Balıkesirde bulunan firmamızın İhracat Yönetiminde çalışacak Yurt dışı müşteri satış amaçlı ziyaretleri ağırlıklı olmak kaydı ile Balıkesirde ikamet eden/edebilecek kendine satış konusunda güvenen Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu aranmaktadır.

2 ay önce

Sekreter

Mega Yapı Gayrimenkul - Kastamonu

Emlak ofisimizde çalışmak üzere sabah 09:00 akşam 19:00 saatleri arasında ofis genel tertip düzeni müşteri karşılama ve ağırlama işlerini üstlenecek bayan Sekreter alınacaktır. 2000TL. Maaş+Yemek+Sgk

1 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Gonca Giyim Turizm San ve Tic Ltd Şti - Kastamonu

Mağazamızda çalışmak üzere tecrübeli bay bayan eleman alınacaktır.

1 ay önce

Web Tasarım Bilgi İşlem Uzmanı

Özpolat İnşaat Taahhüt San ve Tic Ltd Şti - Kastamonu

Şirketimizin web sitelerinden sorumlu olacak kurulumunu ve güncellemelerini yapacak Web Tasarım Bilgi İşlem Uzmanı çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 hafta önce

Teknik Personel

Teknika End Mutfak Cih İnş San ve Tic Ltd Şti - Kastamonu

Endüstriyel mutfak ekipmanları yetkili servisi hizmeti için Teknik Servis Personeli aramaktayız.İstanbul Avrupa yakasının en büyük yetkili servis ağı hizmeti sunuyoruz.Güçlü ve büyük ekibimize işini seven deneyimli/deneyimsiz teknik personel alımı yapılacak.

3 ay önce

Kaynakçı

Elboy Mühendislik Otomasyon San ve Dış Tic Ltd Şti - Kastamonu

Elboy Endüstriyel Çözümler 38 senelik tecrübesi ile Türkiye’nin önce gelen Elektrostatik Toz Boya Ekipmanları, Yaş Boya Ekipmanları, anahtar teslim boyahaneler ve yüzey işlem teknolojileri üreticilerindendir. Çatalcadaki firmamıza tecrübeli Gaz Altı/Argon Kaynakçıları aranıyor .

2 ay önce

Dış Ticaret Elemanı

Simay Medikal Ortopedik Protez Ortez San Tic Ltd Şti - Kastamonu

İthalat-ihracat işlemelerini takip edebilecek Dış Ticaret Elemanı aramaktayız.

4 ay önce

Kahvaltı Hazırlama Elemanı

Yeni Gün Alaçatı Turizm San ve Tic Ltd Şti - Kastamonu

İzmir Alaçatıda faaliyet gösteren 10 odalı otel , konuklara açık büfe kahvaltı hazırlayacak, kek, börekyapmasını bilen , titiz, tecrübeli Kahvaltı Hazırlama Elemanı arıyoruz. Otel bünyesinde kalacak yer vardır.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Dkr Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ltd Şti - Kastamonu

Luca Muhasebe Programını bilen,Diksiyonu düzgün ve prezantablKdv, Muhtasar,SGK, Geçici Vergi ve Kurumlar Vergisi gibi Tüm Beyanname süreçlerine hakim,Bilanço ve Gelir Tablosu Hazırlayabilen, Mizan okuyabilen Muhasebe Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

E-Ticaret Uzmanı

Mucize Batarya Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Kastamonu

İş Tanımı-Satışı yapılmış ürünlerle ilgili Telefon, E-mail, Mesaj, Facebook, İnstagram, ve Whatsapp kanalları üzerinden soruları yanıtlamak -Satışı yapılmış ürünlerle ilgili E-ticaret panelinde sipariş süreçlerini yönetmek. Telefon, Site Canlı Destek servisi ve Tüm Sosyal Medya İletişim kanallarını kullanarak satış sürecini yönetmek. -E-Ticaret sitesindeki İçerik yönetimini gerçekleştirmek -Müşterilerin ürünlerini kargo için hazır hale getirmek, kargo süreçlerini takip etmekÇalışma ŞartlarıHafta içi 08:00-17:303 haftada bir Cumartesi 09:00 -12:30

2 ay önce

Satış ve Pazarlamacı

Endam Havuz İnşaat San ve Tic A.Ş. - Kastamonu

Firmamızda çalışacak bayan Kimyager e ihtiyacımız var.Yapacağı iş satış ve pazarlama olacağından sahada olacağından sürücü belgesi olması gerekmektedir.

1 hafta önce

Pastane Ürünleri Satış Elemanı

Zeron Bakery - Kastamonu

Pastanemizde Pastane Ürünleri Satış Elemanı takım arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

Saha Satış Elemanı

Blukite Sağlık Ürünleri - Kastamonu

Seyehat engeli olmayan Saha Satış Elemanı aranmaktadır.

1 ay önce

Teknik Ressam

Alser Teknoloji San ve Tic Ltd Şti - Kastamonu

Makine Teknik Ressamlığı için Autocad veya Solıdworks kullanabilen bayan Teknik Ressam arıyoruz.

3 ay önce

Makine Mühendisi

Atılım Mühendislik - Kastamonu

Balıkesir Edremitte yeni açmış olduğumuz Doğalgaz firmamıza yetiştirilmek üzere tam zamanlı yeni mezun Makine Mühendisi alınacaktır.

1 ay önce

Kastamonu Geneli Sektörler