Kastamonu Büro Makineleri İş İlanları - Pro Kariyer

Kastamonu Büro Makineleri İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Genel Müdür Asistanı

Kafkas Grup Bilişim Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti - Kastamonu

16 sektörde faaliyet gösteren şirketimizde görev alacak Yönetici Asistanı alınacaktır. İş Tanımı: Bağlı bulunduğu yöneticisinin iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamalarının yapılması ve ajandasının takip edilmesi,Bağlı bulunduğu yöneticisinin şirket içi ve şirket dışı tüm iletişim ve koordinasyonun sağlanması, Yöneticisinin sorumlu olduğu tüm iş konularında destek verilmesi, Toplantı organizasyonlarının yapılması, gerekli sunumların hazırlanması, toplantı notlarının alınması ve raporlanması, Dosyalama ve dokümantasyon işlemlerinin yürütülmesi, Yurtiçi - Yurtdışı yazışmaları ve telefon trafiğinin yönetilmesi, Bilgi güvenliğinin sağlanması ve gizlilik ilkelerine uyulması Piyasa ve sektördeki önemli olayları takip edip yöneticisine bildirmek Seyahat engeli olanlar lütfen başvuru gerçekleştirmesin.

3 ay önce

Ziraat Mühendisi

Adaga Gıda ve Danışmanlık San A.Ş. - Kastamonu

Zirai Gübre Pazarlamacısı (Deneyimli ve Bayi Çevresi Olan )

2 ay önce

Sekreter

Mat 2 Otomotiv - Kastamonu

Firmayı temsil edebilecek Sekreter arıyoruz.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Akıncı Eğitim Kurumları - Kastamonu

Alanında Uzman Matematik Öğretmenialınacaktır.

2 hafta önce

Güvenlik Görevlisi

Arera Temizlik Lojistik Gıda San ve Tic Ltd Şti - Kastamonu

Silahlı ve Silahsız Özel Güvenlik hizmeti veren Şirketimiz; kriterleri özenle belirlenmiş Özel Güvenlik Görevlileri ile hizmet vermekte ve bu konuda müşterileri ile çözüm ortaklığını yürütmektedir. Şirketimiz mevcut projeleri ve yeni başlayacak projeleri için hizmet kalitesini yükseltecek Güvenlik Görevlisi çalışma arkadaşları aramaktadır.

3 ay önce

İkram ve Temizlik Personeli

Obakur Gıda İnşaat San ve Tic A.Ş. - Kastamonu

Şirketimizin Beşiktaş merkez ofisinde çalışacak İkram ve Temizlik Personeli aramaktayız.

4 ay önce

Ar-Ge Proje Danışmanı

Hefa Teknoloji Anonim Şirketi - Kastamonu

Özel sektör firmalarına yönelik devlet destekleri ve AB fonları için Ar-Ge projeleri yazımı ve yazılmış projelerin evrak takip süreçlerinin yönetilmesi beklenilmektedir. Daha önceden benzer süreçlerde çalışmış, teşvik ve hibe konularına ve mevzuatlara hakim kişilere öncelik verilecektir.

2 ay önce

İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı

Klasser Makina İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Kastamonu

İş Makineleri Bakım ve Onarımcısı, işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak:İş makinelerinin bakımını yapmak üzere parçaları sökmek, temizlemek, yağlamak ve yerine monte etmek,İş makinesinde meydana gelen arızanın nedenini ve yerini belirlemek için aracın kontrolünü yaparak arızalı parçayı tespit etmek,Arızalı parçayı tümüyle ya da kısmen sökmek,Parçaları onarmak veya onarılmayacak olanları yenisiyle değiştirmek,Parçaları yerine monte etmek, ayarlarını yapmak,Basınç ve verim testlerini yaparak çalışıp çalışmadığını kontrol etmek,Bakım ve tamir işlerini düzenli olarak yapabilmek için el takımlarını, ölçü aletlerini temiz tutmak,Sipariş listesini çıkarmak ve maliyet hesabı yapmak,Çıkabilecek arızaları önlemek için araçların periyodik bakım programlarına göre motor ayarı, yakıt donanımı, hidrolik ve pnömatik sistemlerinin vb. bakım ve ayarlarının yapılmasını sağlamak,Yaptığı çalışmaları raporlayarak üstüne iletmek, vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

2 ay önce

İç Mimar

Designmob Mobilya İnş San Dış Tic Ltd Şti - Kastamonu

Mutfak mobilyası ve kafe restoran tasarımları konusunda deneyimli İç Mimar arıyoruz.

2 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Asfen Okulları - Kastamonu

Asfen okullarında görevlendirilmek üzere İngilizce Öğretmeni aramaktayız.

5 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Yeşilyurt Yay İmalatı - Kastamonu

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Uzmanı alınacaktır. Ticari Pazarlama raporlarının oluşturulması yorumlanması ve aksiyon planlarının çıkarılması, Bayi, müşteri, tüketici teşvik programlarının kurgulanması, takibi ve raporlanması, Saha ziyaretleri ile sektör, rekabet gündeminin takip edilip, bu doğrultuda ihtiyaçlara yönelik satış destek projelerinin hayata geçirilmesi.

1 hafta önce

Dağıtım Elemanı

Korkmaz Ticaret - Kastamonu

Korkmaz Ticaret Samsun Akdağ Su Ana Bayii bünyesinde firmamızın ürünlerinin dağıtımını yapacak Dağıtım Elemanı arayışımız mevcuttur.

5 ay önce

Tahsilat Uzmanı

Litas Danışmanlık ve Hukuk Bürosu - Kastamonu

İstanbul Bahçelievlerdeki metro/metrobüse yürüme mesafesindeki , Hafta sonu çalışması olmayan Ofisimizin,Banka, Enerji ve GSM fatura alacaklarının telefon ile tahsilatını gerçekleştirmek ve süreç takibini yapmak üzere; Tahsilat Uzmanı alınacaktır.

2 ay önce

Misafir İlişkileri Görevlisi (Guest Relations Officer)

Kapadokya Hill Hotel & Spa - Kastamonu

We as Kapadokya Hill Hotel & Spa ; feel responsible and committed to create a working environment that is challenging, satisfying and fun, so we can retain and motivate excellent people during their long term careers with Kapadokya Hill Hotel & SpaPlease appy job in cvbenim.com or send your photo resume to emrah@kapadokyahill.com We are looking for a Guest Relation Officer who must possess; • University degree Tourism Hotel Management or Smilar• Good knowledge of English and 2nd lanuage would be an advantage• Excellent computer skills and knowledge of Elektra would be an advantage• At least 1 years experience in similar position in hotel industry• Effective management of time and ability to work under high pressure• Self motivated• Team Player• Excellent interpersonal and communication skills

5 ay önce

Paketleme İşçisi (Gıda)

Şah-ı Cihan Unlu Mamüller San Tic Ltd Şti - Kastamonu

Gece tezgahında çalışacak poğaça paketleyecek Paketleme İşçisi aranıyor

1 ay önce

Diş Hekimi Yardımcısı

Özel Mucize Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinik Hiz Ltd Şti - Kastamonu

Mucize Adsp Diş Hekimi Yardımcısı aranıyor.

5 ay önce

Lojistik Operasyon Uzmanı

Mert Sevkiyat ve Gemi Acenteliği A.Ş. - Kastamonu

Lojistik firmamızda operasyon ve fiyatlama yapacak Lojistik Operasyon Uzmanı arıyoruz.

2 ay önce

Eczane Teknikeri

Serpil Eczanesi - Kastamonu

Beyoğlu cihangirde 17 yıllık eczanemiz için eczacı asistanlığı görevi için eczane hizmetleri teknikeri genç bayan veya bay Eczane Teknikeri alınacaktır. Sağlık bilimlerinin herhangi bir dalında ön lisans mezunu olanlar da başvuruda bulunabilir.

4 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Homess Mimarlık San ve Tic A. Ş. - Kastamonu

Çay ve kahve işleriyle temizlik yapabilecek bayan Çay Servis ve Temizlik Personeli ihtiyaç vardır. Fotoğraflı cv ler dikkate alınacaktır.

5 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Bozdağ İnşaat Hırdavat - Kastamonu

Su tesisat toptan satışında , şehirler arası yolculuk yapacak, su tesisat malzemeleri ve parçaları hakkında bilgisi olan, bağlantı ve ikna kabiliyeti yüksek Satış Pazarlama Danışmanı alınacaktır.Maaş+

3 hafta önce

Kastamonu Geneli Sektörler