Kaş İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kaş İş İlanları


Temizlik Görevlisi

Kalkan Villaları Turizm San Tic Ltd Şti - Kaş

18 villadan oluşan kompleksimiz haftalık kiralama yapan misafirlerine hizmet vermektedir.Villaların ve genel alanların temizliği için kadın Kat Temizlik Görevlisi alınacaktır.

1 yıl önce

Montaj Elemanı

Erplus Yapı Dekorasyon San ve Tic Ltd Şti - Kaş

Mendereste faaliyet göstermekte olan fabrikamızda MONTAJ bölümünde çalışacak elemanlar aranmaktadır.

1 yıl önce

Elektrik Elektronik Teknikeri

Ankara Klima Isıtma Soğutma San Tic Ltd Şti - Kaş

Firmamızda çalışacak Elektrik Elektronik Teknikeri aranmaktadır.

1 yıl önce

İmalat Elemanı

Erplus Yapı Dekorasyon San ve Tic Ltd Şti - Kaş

Mendereste faaliyet göstermekte olan fabrikamızda İMALAT bölümünde çalışacak elemanlar aranmaktadır.

1 yıl önce

Aşçı

Kalkan Villaları Turizm San Tic Ltd Şti - Kaş

18 villadan oluşan kompleksimiz haftalık kiralama yapan misafirlerini ağırlamaktadır.Ortak alanda hizmet veren havuz başı restoranında görev yapacak Aşçı alımı yapılacaktır.

1 yıl önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Smmm Birgül Karagül - Kaş

Mali müşavirlik ofisinde çalışmış genel muhasebe konusunda yani şirket muhasebesi konusunda deneyimli askerlik sorunu olmayan yada kısa dönem yapma hakkı olan erkek , evlilikten dolayı kısa dönemde hamilelik nedeni ile işten ayrılmayacak olan deneyimli kadın Muhasebe Meslek Elemanı işe alınacaktır.

1 yıl önce

Kaş İşkur İş ilanları

Kaş iş ilanları Son senelerde da kocaman bir sorun haline gelen bu işsizlik sıkıntıları açısından da ön görülen destek ve bu mertebelere direkt olarak verilen hizmetler ile Antalya Kaş ilçesin de ikamet eden ya da konaklayan bireylere verilen iş desteklerim olmaktadır. Son derece büyük Tamirci iş ilanları ile artık size özel olarak sistem üzerinden iş çeşitliliğinden de ele geçireceğiniz büyük destek ve kazanımlar halinde kalarak size uygulanan ve bu Kaş civarında bulunan ve konaklayan pek çok birey için iş şansları mevcut bir vaziyettir. Hiçbir emel gütmeksizin yalnızca işsiz kalan yurttaşlarımıza yardım emelli kurulan sitemiz de birbirinden değerleri firmaların destekleri ile kısa müddet içerisin de hayal etmiş olduğunuz bir iş potansiyelini ele geçireceksiniz.
Kaş Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Ağullu, Ahatlı, Aklar, Akörü, Andifli, Bayındır, Beldibi, Belenli, Belkonak, Bezirgan, Boğazcık, Cemre, Çamlıköy, Çamlıova, Çataloluk, Çavdır, Çayköy, Çerler, Çeşme, Çukurbağ, Dere, Dirgenler, Doğantaş, Gelemiş, Gökçeören, Gökçeyazı, Gömbe, Gürsu, Hacıoğlan, İkizce, İslamlar, Kalkan, Karadağ, Kasaba, Kemer, Kınık, Kızılağaç, Ortabağ, Ova, Palamut, Pınarbaşı, Sahilkılınçlı, Sarıbelen, Sarılar, Sinneli, Sütleğen, Uğrar, Üzümlü, Yaylakılınçlı, Yaylapalamut, Yeniköy, Yeşilbarak, Yeşilköy, Yuvacık
Kaş İşkur İletişim Adresi
Gürsu Mah. 337 Sok. No:44, 7630, ANTALYA
Kaş İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 229 40 34 , Fax:(0242) 229 40 27 , E-mail:antalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler