Kaş İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kaş İş İlanları


Hemşire (Yenidoğan)

Zübeyde Berrak Yılmaz Mimari Danışmanlık - Kaş

Eskişehirin ilk ve tek bebek spa merkezi olarak hizmet verecek olan şubemize Bebek Hemşiresi veya Ebe arıyoruz.

1 gün önce

Muhasebe Elemanı

Cermest Petrol Ürünleri ve Lojistik Tic A.Ş. - Kaş

Mamak bölgesinde oturan, kısmen deneyimli ofis genel işlerinede yardım edebilecek Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

1 gün önce

Ofis Destek Personeli

Sürentürk Yatırım İK Dan Mad Dış Tic Ltd Şti - Kaş

Şirketimiz bünyesinde tam zamanlı çalışacak bayan Ofis Destek Personeli alınacaktır.

1 gün önce

Garson

Dürümcü Sedat Usta - Kaş

Restaurantımızda çalışacak bayan Garson aranmaktadır.

1 gün önce

Tekstil İşçisi

Güneş Moda Giyim Tekstil Gıda San ve Tic Ltd Şti - Kaş

Tekstil İşçisi aranıyorSgk-yol-yemek-prim-dolgun ücret

1 gün önce

Stajyer

Hsn Oyunculuk Okulu - Kaş

Film şirketinde oyunculuk okulunda telefonlara cevap verecek ve oyuncuları karşılayacak bayan Stajyer aranmaktadır.

1 gün önce

Görsel Tasarım Uzmanı

Sürentürk Yatırım İK Dan Mad Dış Tic Ltd Şti - Kaş

Firmamız bünyesinde çalışacak bayan Görsel Tasarım Uzmanı aranıyor.Firmamız web sitelerinin kontrolü dizaynı güncelleştirilmesinin yapılmasıGerekli görülen firmamıza ait katalog v.b. tasarımların yapılmasıSosyal medya çalışmalarıBaşvurunuz da lütfen bildiğiniz programları yazınızMaaş ve diğer imkanlar şirketimize davet edilen arkadaşlara iletilecektir.

1 gün önce

Grafik Tasarımcısı

Art Transfer Baskı Hizmetleri Tekstil İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Kaş

Tekstil sektöründe dijital baskı alanında hizmet veren firmamız için photoshop kullanabilen tecrübeli Grafiker/ Desinatörler alınacaktır.

6 gün önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Devin Bulut Objektif Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Kaş

Merkez ve şubemizde yer alabilecek analitik düşünebilen meslek etiğinin ne olduğunu bilen mesleğini seven geleceğe yönelik birlikte çalışabileceğimiz Fizik Öğretmeni arıyoruz..

6 gün önce

Matematik Öğretmeni

Devin Bulut Objektif Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Kaş

Merkez ve şubemizde yer alabilecek analitik düşünebilen meslek etiğinin ne olduğunu bilen mesleğini seven geleceğe yönelik birlikte çalışabileceğimiz Matematik Öğretmeni arıyoruz.

6 gün önce

Türkçe Öğretmeni

Devin Bulut Objektif Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Kaş

Merkez ve şubemizde yer alabilecek analitik düşünebilen meslek etiğinin ne olduğunu bilen mesleğini seven geleceğe yönelik birlikte çalışabileceğimiz Türkçe Öğretmeni arıyoruz..

6 gün önce

Planlama Sorumlusu

Art Transfer Baskı Hizmetleri Tekstil İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Kaş

Faaliyet alanı tekstil ürünlerine dijital baskı yapılması olan firmamızda görev yapmak üzere tekstil / planlama alanında tecrübeli Planlama Sorumlusu adaylar aranmaktadır.

6 gün önce

Kimya Öğretmeni

Devin Bulut Objektif Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Kaş

Merkez ve şubemizde yer alabilecek analitik düşünebilen meslek etiğinin ne olduğunu bilen mesleğini seven geleceğe yönelik birlikte çalışabileceğimiz Kimya Öğretmeni arıyoruz..

6 gün önce

Ofis Sekreteri

Yelken Rent A Car - Kaş

Firmamızda görevlendirmek üzere Ofis Sekreteri arayışımız mevcuttur.

2 hafta önce

Satış Temsilcisi / Plasiyer

Dayens Parfüm Kozmetik - Kaş

Kozmetik sektöründe söz sahibi firmamızın 2003 yılından beri sürdürdüğü başarılı geçmişi geleceğe taşıyacak kendi imkanları ile kendi işinin patronu olmak isteyen her şehirden Satış Temsilcisi/ Plasiyer olarak çalışacak takım arkadaşları aramaktayız. Parfüm satışı gerçekleştirebilecek adayları beklemekteyiz.

2 hafta önce

İkram ve Temizlik Personeli

Turelka İnşaat Mobilya San ve Tic A.Ş. - Kaş

Firmamızda görevlendirmek üzere İkram ve Temizlik Personeli alınacaktır.Ofisin genel temizlik işlerinin yapılması,Mutfağın temizlik ve düzeninin sağlanması,Misafirlere çay, kahve vb. ikramlarının servisini gerçekleştirilmesi, Mutfak ve temizlik ihtiyaçlarının takibinin yapılması.

2 hafta önce

Barmen-Barmaid

Club Hotel Barbarossa - Kaş

Antalya Kaşta Club Hotel Barbarossa Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere; Sezonluk/Sürekli Güler yüzlü,Dinamik, Çalışmaya ve Kazanmaya İstekli, Çözüm Odaklı,Gelen Misafirlerimize Kendini Özel Hissettirecek, Aldığı Hizmetten Memnun Kalmasını Sağlayacak, Prensip ve İş Disiplinine Önem Veren Barmen-Barmaid Çalışma Arkadaşları Aramaktayız.

2 hafta önce

Muhasebe Personeli

Bilgi Unutur Mali Müşavirlik - Kaş

İzmir Alsancak ta bulunan Mali Müşavirlik ofisimizde istihdam edilmek üzere, Muhasebe Personeli alınacaktır.*Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır .İş Türü: Part Time.

2 hafta önce

Pide Ustası

Club Hotel Barbarossa - Kaş

Antalya Kaşta Club Hotel Barbarossa Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere; Üzere Sezonluk / Sürekli Güler yüzlü, Dinamik, Çalışmaya ve Kazanmaya İstekli, Çözüm Odaklı,Gelen Misafirlerimize Kendini Özel Hissettirecek, Aldığı Hizmetten Memnun Kalmasını Sağlayacak, Prensip ve İş Disiplinine Önem Veren Pide Ustası Çalışma Arkadaşları Aramaktayız.

2 hafta önce

Aşçı Yardımcısı

Club Hotel Barbarossa - Kaş

Antalya Kaşta Club Hotel Barbarossa Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere; Sezonluk/Sürekli Güler yüzlü, Dinamik, Çalışmaya ve Kazanmaya İstekli, Çözüm Odaklı, Gelen Misafirlerimize Kendini Özel Hissettirecek, Aldığı Hizmetten Memnun Kalmasını Sağlayacak, Prensip ve İş Disiplinine Önem Veren Aşçı Yardımcısı Çalışma Arkadaşları Aramaktayız.

2 hafta önce

Kumaş Planlama Sorumlusu

Ebru Tekstil Nakış San Tic Ltd Şti - Kaş

Örme kumaş imalatı yapan firmamıza planlamacı arkadaşlar arıyoruz. İplik satın alma, örgü takibi, boyahane takibi ve müşteri ilişkilerini idare işlerinde görev alacak Kumaş Planlama Sorumlusu aramaktayız.

2 hafta önce

Uluslararası Fuar ve Kongreler İçin Mihmandar

İnka Grup Organizasyon Turizm Dış Tic A.Ş. - Kaş

28 Nisan- 5 Mayıs tarihleri arasında Tüyap ta gerçekleşecek olan çeşitli ülkelerin üst düzey Devlet Protokolünün katılım sağlayacağı Uluslararası Savunma ve Sanayi Fuarında çalışmak üzere yabancı dili (İngilizce, Almanca,Fransızca vb dillerinden herhangi biri) iyi seviyede olan personel arayışımız bulunmaktadır.(Yabancı Uyruklu olabilir)

2 hafta önce

Garsonlar, Barmenler ve İlgili İşçiler

Club Hotel Barbarossa - Kaş

Antalya Kaşta Club Hotel Barbarossa Bünyesinde Çalıştırılmak Üzere; Sezonluk/Sürekli Güler yüzlü, Dinamik, Çalışmaya ve Kazanmaya İstekli, Çözüm Odaklı, Gelen Misafirlerimize Kendini Özel Hissettirecek, Aldığı Hizmetten Memnun Kalmasını Sağlayacak, Prensip ve İş Disiplinine Önem Veren Garsonlar, Barmenler ve İlgili İşçiler Çalışma Arkadaşları Aramaktayız.

2 hafta önce

Sosyal Medya Satış Elemanı

Göktuğ Reklam Baskı Merkezi - Kaş

Üretimini yaptığımız ürünleri,fotograflayacak,sosyal medya adreslerimize atabilecek,siparişleri takip edecek,ofis işlerine yardımcı olacak eleman aranıyor.

4 ay önce

Kaş İşkur İş ilanları

Kaş iş ilanları Son senelerde da kocaman bir sorun haline gelen bu işsizlik sıkıntıları açısından da ön görülen destek ve bu mertebelere direkt olarak verilen hizmetler ile Antalya Kaş ilçesin de ikamet eden ya da konaklayan bireylere verilen iş desteklerim olmaktadır. Son derece büyük Tamirci iş ilanları ile artık size özel olarak sistem üzerinden iş çeşitliliğinden de ele geçireceğiniz büyük destek ve kazanımlar halinde kalarak size uygulanan ve bu Kaş civarında bulunan ve konaklayan pek çok birey için iş şansları mevcut bir vaziyettir. Hiçbir emel gütmeksizin yalnızca işsiz kalan yurttaşlarımıza yardım emelli kurulan sitemiz de birbirinden değerleri firmaların destekleri ile kısa müddet içerisin de hayal etmiş olduğunuz bir iş potansiyelini ele geçireceksiniz.
Kaş Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Ağullu, Ahatlı, Aklar, Akörü, Andifli, Bayındır, Beldibi, Belenli, Belkonak, Bezirgan, Boğazcık, Cemre, Çamlıköy, Çamlıova, Çataloluk, Çavdır, Çayköy, Çerler, Çeşme, Çukurbağ, Dere, Dirgenler, Doğantaş, Gelemiş, Gökçeören, Gökçeyazı, Gömbe, Gürsu, Hacıoğlan, İkizce, İslamlar, Kalkan, Karadağ, Kasaba, Kemer, Kınık, Kızılağaç, Ortabağ, Ova, Palamut, Pınarbaşı, Sahilkılınçlı, Sarıbelen, Sarılar, Sinneli, Sütleğen, Uğrar, Üzümlü, Yaylakılınçlı, Yaylapalamut, Yeniköy, Yeşilbarak, Yeşilköy, Yuvacık
Kaş İşkur İletişim Adresi
Gürsu Mah. 337 Sok. No:44, 7630, ANTALYA
Kaş İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 229 40 34 , Fax:(0242) 229 40 27 , E-mail:antalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler