Kaş İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kaş İş İlanları


Çevre Mühendisi

Ica Danışmanlık Mühendislik Ltd Şti - Kaş

Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere ‘Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik’ kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi adına Çevre Mühendisi alınacaktır.

1 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Poyraz Sigorta - Kaş

Sigorta şirketlerinin ekranlarını aktif ve etkin kullanabilen Sigorta Acentesi Teknik Personeli çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

Marangoz

Hd Ahşap - Kaş

İşinde düzenli, vaktinde gelip giden, prensip sahibi Marangoz aramaktayız.

2 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Mahmut Güven Sigortacılık Aracılık Hiz Ltd Şti - Kaş

Zeytinburnu’nda bulunan Mapfre acentemize segem belgeli, bayan Sigorta Acentesi Teknik Personeli alınacaktır.En az 6 ay tecrübeli, ekran bilgisi olan.(Webtron tercih sebebidir.)

2 ay önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Devin Bulut Objektif Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Kaş

Kurum içinde uyumlu çalışabilecek artı değer yaratabilecek, iletişim yeteneği yüksek,eğitimli, güler yüzlü Yönetici Sekreter / Asistan takım arkadaşı arıyoruz

2 ay önce

Garsonlar, Barmenler ve İlgili İşçiler

Dim Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Kaş

Cafe ortamında tecrübeli Garson aranmaktadır.

2 ay önce

Operasyon Elemanı

Profesyonel Taşımacılık ve Tic Ltd Şti - Kaş

İstanbul, Sancaktepe deki ofisimizde çalışmak üzere,yurt dışı yurt içi kara nakliye hattında öncü olan firmamız için;Müşterilerimizden gelen yük takibi, araç takibi, doküman takibi ve tüm süreç yönetiminin gerekliliklerini üstlenecek ve gerekli yetenek ve tecrübeye sahip,, Güvenilir, İstikrarlı, , Takım çalışmasına yatkın,Yönetim gücü kuvvetli,sektörün getirdiği çalışma saatlerine uyabilecek Operasyon Elemanı çalışma arkadaşları aranmaktadır.İş Tanımı:Gidiş - Dönüş Sefer Ve Ekip Süre Takibini Yerine Getirmek, Yakıt Sarfiyat Durumlarını Kayıt Ve Rapor Etmek.Araçların Ve Ekiplerin Güncel Konumlarının Takibini Yapmak.Süreç Analizleri Yaparak Lojistik Sistemdeki Aksaklık Ve Eksiklikleri Tespit Etmek, Sistemin Iyileştirilmesi, Verimli Şekilde Çalışması Için Çözümler Üretmek Ve Hayata Geçirmek.

2 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Matris Ajans Reklam ve Baskı Çözümleri - Kaş

İş TanımıOis içerisinde İletişim ve Satış yapabilen,Tam veya part-time mesai ile çalışacak,Telefonda iletişim, pazarlama, satış odaklı,Maaş, prim usulü çalışa bilecekYüksek prim kazancı ile kazancını arttırabilecek,Gerekli prezantabl satış iletişimini müşterilerle kurabilecek,Kendine ait masa,sandalye,bilgisayar  ile esnek çalışma imkanı ile çalışacak Müşteri Temsilcisiarayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Saha Operasyon Elemanı

Important Group Travel - Kaş

Villa Turizmi yapan firmamızda misafir karşılama , Villaların giriş ve çıkış işlemlerini yapan Bodrumda ikamet eden en az 2-3 sene araç kullanma tecrübesi bulunan B Sınıfı ehliyetli Saha Operasyon Elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz. Ofisimiz Konacık bölgesindedir.

2 ay önce

Teknik Ofis Mekanik Teknikeri

Saylam Yapı Merkezi Tic A.Ş. - Kaş

15 lüks Apartlık tesisimizde çalışacak elektrik /su ve marangozluk işlerini bilen Teknik Ofis Mekanik Teknikeri aranıyor.

2 ay önce

Matematik - Geometri Öğretmeni

Empati Florya Anadolu Lisesi - Kaş

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Pedagojik formasyon sertifikasına sahip,Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi,Güncel mesleki gelişmeleri takip eden,Eğitim teknolojilerini etkin olarak kullanabilen ve akıllı tahta kullanımı bilgisine sahip. Kurum kültürümüze uyum sağlayabilecekMatematik-Geometri Öğretmeni arayışındayız.

2 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Tulipway Dijital Elektronik Paz Yön Dan Hiz Tic Ltd Şti - Kaş

Sosyal Medyada( Facebook, Twitter, Instagram) İçerik Üretecek Sosyal Medya Uzmanı aranıyor.

2 ay önce

Şoför

Elboy Mühendislik Otomasyon San ve Dış Tic Ltd Şti - Kaş

Firmamıza şoför ve tedarik işlerini yapacak Şoför alınacaktır.

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Saylam Yapı Merkezi Tic A.Ş. - Kaş

Apartlarımızın pazarlamasını yapacak kesinlikle iyi derecede İngilizce bilen ve sürekli çalışacak Pazarlama Elemanı aranıyor.

2 ay önce

Bebek bakiciligi

Bebek bakıcısı - Kaş

2 yaşındaki oğlumuz için kendi evimiz de bakmak üzere bakıcı abla/teyze ariyoruz

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

D's Gündoğan Mobilya Tic Ltd Şti - Kaş

Mobilya mağazamız için Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

5 ay önce

Aşçı

Mb Fashion Tasarım Tekstil San ve Dış Tic A.Ş. - Kaş

İhracat yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Aşçı aramaktayız

5 ay önce

Kaş İşkur İş ilanları

Kaş iş ilanları Son senelerde da kocaman bir sorun haline gelen bu işsizlik sıkıntıları açısından da ön görülen destek ve bu mertebelere direkt olarak verilen hizmetler ile Antalya Kaş ilçesin de ikamet eden ya da konaklayan bireylere verilen iş desteklerim olmaktadır. Son derece büyük Tamirci iş ilanları ile artık size özel olarak sistem üzerinden iş çeşitliliğinden de ele geçireceğiniz büyük destek ve kazanımlar halinde kalarak size uygulanan ve bu Kaş civarında bulunan ve konaklayan pek çok birey için iş şansları mevcut bir vaziyettir. Hiçbir emel gütmeksizin yalnızca işsiz kalan yurttaşlarımıza yardım emelli kurulan sitemiz de birbirinden değerleri firmaların destekleri ile kısa müddet içerisin de hayal etmiş olduğunuz bir iş potansiyelini ele geçireceksiniz.
Kaş Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Ağullu, Ahatlı, Aklar, Akörü, Andifli, Bayındır, Beldibi, Belenli, Belkonak, Bezirgan, Boğazcık, Cemre, Çamlıköy, Çamlıova, Çataloluk, Çavdır, Çayköy, Çerler, Çeşme, Çukurbağ, Dere, Dirgenler, Doğantaş, Gelemiş, Gökçeören, Gökçeyazı, Gömbe, Gürsu, Hacıoğlan, İkizce, İslamlar, Kalkan, Karadağ, Kasaba, Kemer, Kınık, Kızılağaç, Ortabağ, Ova, Palamut, Pınarbaşı, Sahilkılınçlı, Sarıbelen, Sarılar, Sinneli, Sütleğen, Uğrar, Üzümlü, Yaylakılınçlı, Yaylapalamut, Yeniköy, Yeşilbarak, Yeşilköy, Yuvacık
Kaş İşkur İletişim Adresi
Gürsu Mah. 337 Sok. No:44, 7630, ANTALYA
Kaş İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 229 40 34 , Fax:(0242) 229 40 27 , E-mail:antalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler