Kaş İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kaş İş İlanları


Muhasebe Meslek Elemanı

Smmm Birgül Karagül - Kaş

Mali müşavirlik ofisinde çalışmış genel muhasebe konusunda yani şirket muhasebesi konusunda deneyimli askerlik sorunu olmayan yada kısa dönem yapma hakkı olan erkek , evlilikten dolayı kısa dönemde hamilelik nedeni ile işten ayrılmayacak olan deneyimli kadın Muhasebe Meslek Elemanı işe alınacaktır.

3 ay önce

Kaş İşkur İş ilanları

Kaş iş ilanları Son senelerde da kocaman bir sorun haline gelen bu işsizlik sıkıntıları açısından da ön görülen destek ve bu mertebelere direkt olarak verilen hizmetler ile Antalya Kaş ilçesin de ikamet eden ya da konaklayan bireylere verilen iş desteklerim olmaktadır. Son derece büyük Tamirci iş ilanları ile artık size özel olarak sistem üzerinden iş çeşitliliğinden de ele geçireceğiniz büyük destek ve kazanımlar halinde kalarak size uygulanan ve bu Kaş civarında bulunan ve konaklayan pek çok birey için iş şansları mevcut bir vaziyettir. Hiçbir emel gütmeksizin yalnızca işsiz kalan yurttaşlarımıza yardım emelli kurulan sitemiz de birbirinden değerleri firmaların destekleri ile kısa müddet içerisin de hayal etmiş olduğunuz bir iş potansiyelini ele geçireceksiniz.
Kaş Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Ağullu, Ahatlı, Aklar, Akörü, Andifli, Bayındır, Beldibi, Belenli, Belkonak, Bezirgan, Boğazcık, Cemre, Çamlıköy, Çamlıova, Çataloluk, Çavdır, Çayköy, Çerler, Çeşme, Çukurbağ, Dere, Dirgenler, Doğantaş, Gelemiş, Gökçeören, Gökçeyazı, Gömbe, Gürsu, Hacıoğlan, İkizce, İslamlar, Kalkan, Karadağ, Kasaba, Kemer, Kınık, Kızılağaç, Ortabağ, Ova, Palamut, Pınarbaşı, Sahilkılınçlı, Sarıbelen, Sarılar, Sinneli, Sütleğen, Uğrar, Üzümlü, Yaylakılınçlı, Yaylapalamut, Yeniköy, Yeşilbarak, Yeşilköy, Yuvacık
Kaş İşkur İletişim Adresi
Gürsu Mah. 337 Sok. No:44, 7630, ANTALYA
Kaş İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0242) 229 40 34 , Fax:(0242) 229 40 27 , E-mail:antalya@iskur.gov.tr

Antalya Geneli Sektörler