Kars İş İlanları, Kars'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Kars İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Elektrik Elektronik Mühendisi

Mektim Mühendislik Enerji San ve Tic Ltd Şti - Kars

Firmamızda çalışmak üzere Güneş Enerjisi Santrali kurulumunda deneyimli Elektrik Elektronik Mühendisi arayışımız mevcuttur.İş Tanımı:Ges projeleri ile ilgili gerekli bilgilerin toplanarak , gerekirse yerinde yapılan inceleme sonrası projelendirilip , çizilmesi, tek-hat şemasının çizilerek projenin onaylatılmasını sağlamak,Enerji Taahhüt projelerinin tüm süreçlerinde görev ve sorumluluk almak,İşlerin projeye uygunluğunu denetlemek,Projenin belirlenmiş olan sürede ve şekilde bitirilmesini sağlamak,Düzenli olarak teknik yönetime rapor vermek,Alt yüklenicileri sevk ve idare etmek,İSG yönetmeliklerine uyulmasını sağlamak,denetlemek,önlemleri almak,Projelerde bakım onarım faaliyetlerinde bulunmak,TEDAŞ kabulüne kadarki süreçleri takip etmek ve uygulamak.

8 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Onar İletişim - Kars

Telekomünikasyon sektöründe kariyer hedefleyen Digiturk ve Millenicom marka ve müşterisine değer katacak takım arkadaşları aramaktayız.Görev Tanımı: Kayseri Bölgesinde Digiturk ve Millenicom ürün ve hizmetlerini satış kanalı bayisi bünyesinde satış ekibimiz içinde yer alarak; belirlenen bölge içerisinde telekomünikasyon ürünlerinin sahada tanıtım ve satışını gerçekleştirmek,Tele-satış personeli ise Digiturk ve Millenicom ürün ve hizmetlerini telefonla tanıtım ve satışını gerçekleştirmek.Sorumluluklar: Yeni müşteri kazanımı ve fırsatlarını yönetmek,Sahada aktif olarak düzenli olarak Müşteri ziyareti yapmak,Günlük/Haftalık /Aylık ziyaret ve satış hedefleri gerçekleştirmek,Bölgesel saha taraması ve planlı rut çalışması yapmak,Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, ilgili ürün ya da hizmetleri sunmak,Digiturk ve Millenicom için sunduğu tüm ürün gruplarında hedefe koşmak,Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetini sağlamak.

10 ay önce

Kalite (Yönetim) Sistem Sorumlusu

Asya Asbest Danışmanlık ve Lab Hiz Ltd Şti - Kars

Şirketimiz İş Hijyeni ve Çevre Laboratuvarında görevlendirilmek üzere Kalite Sistem Sorumlusu aranmaktadır.

3 ay önce

Satış Sorumlusu

Bereketnur Ambalaj Reklam San Tic Ltd Şti - Kars

Satış Sorumlusu aranmaktadır.

7 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Argeline Teknik Eğitim Cihazları San ve Tic Ltd Şti - Kars

Sitemiz ve ve sosyal medya için Grafik Tasarımcı alınacaktır.

11 ay önce

Montaj Elemanı

Erplus Yapı Dekorasyon San ve Tic Ltd Şti - Kars

Mendereste faaliyet göstermekte olan fabrikamızda MONTAJ bölümünde çalışacak elemanlar aranmaktadır.

9 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Akademia Özel Eğitim Hiz İnş San ve Tic Ltd Şti - Kars

Final Eğitim Kurumları Lüleburgaz şubesinde çalıştırılmak üzere Biyoloji Öğretmeni alınacaktır.

9 ay önce

E-Ticaret Yöneticisi

Limka - Kars

Ankara Çankaya, Turan Güneş üzerindeki bir plazada faaliyet gösteren e-ticaret firmalarımız için E-Ticaret Yöneticisi ekip arkadaşı aramaktayız.E-Ticaret sitesinin sorunsuz ve güncel işlemesini sağlamakSipariş alımından, sevkiyata ve siparişin müşteriye teslimine kadar olan tüm süreçlerin yönetilmesiSitenin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerinin oluşturulması ve kordinasyonuPazardaki trendlerin ve yeni gelişmelerin takip edilerek; satış arttırmaya, iş geliştirmeye yönelik çalışmaların yapılması, uygun satış stratejilerinin belirlenmesiWeb sitesi üzerinde kategori düzenlemeleri ve ürün güncellemelerinin titizlikle gerçekleştirilmesiWeb sitesinin geliştirilmesi üzerine projeler üretilip, uygulamaya alınmasıSEO stratejilerinin oluşturulması, uygulanması ve performans sonuçlarının raporlanması, Satış kanalındaki trafiğin analiz edilerek satış artırıcı projelerin üretilmesi, kampanyaların oluşturmasıPeriyodik faaliyet raporlarının hazırlanıp üst yönetime sunulması E-ticaret satış ve performans yönetiminin yürütülmesi.

1 hafta önce

Şantiye Şefi

Zema Yapı Müh İnşaat Taah San ve Tic A.Ş. - Kars

Kütahya inşaatımızda çalışacak Deneyimli Şantiye Şefi aramaktayız.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Murat Apaydın Mali Müşavirlik Bürosu - Kars

İstanbul Kartalda bulunan ofisimiz için Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Sekreter

Metropol Temizlik Hizmetleri - Kars

Başakşehirde Bulunan Halı Yıkama Firmasına Telefonlara Bakabilecek Sekreter Arıyoruz.Cumartesi Çalışma Var MAAŞ- SGK -YOL -YEMEK

5 ay önce

Satış Temsilcisi

Anadolu Grup Danışmanlık - Kars

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Temsilcisi aranmaktadır.

2 ay önce

Spiker/Sunucu

Bonus Ticaret - Kars

Sosyal medya stüdyomuzda çalışacak içeriklerde oynayacak arkadaşlar arıyoruz. Kamera önünde ve sokak röportajlarında çalışabilecek arkadaşlar arıyoruz.

10 ay önce

Garson

Auto Line Otomotiv Yedek Parça İth İhr San Tic Ltd Şti - Kars

Çarşamba ada park da tamamlanmak üzere olan LAVİNYA restourant-cafe için Garson alınacaktır.

6 ay önce

Temizlik Görevlisi

Eya Export Dış Ticaret Temizlik İhracat Ltd Şti - Kars

Folkart Towersta bulunan 1+1 ofisimizin temizlik,bulaşık,çay-kahve servisi işleriyle ilgilenecek 20-35 yaş arası. Sabah 09.00 akşam 19.00 çalışma saatlerine uyum sağlayacak bayan eleman arıyoruz.

5 ay önce

Elektrik Pano Montaj Ustası

Helen Mühendislik Elektrik Pano San ve Tic Ltd Şti - Kars

TİP testli elektrik sac pano üretimi ve montajı yapan Ferhatpaşada bulunan fabrikamızda elektrik montaj atölyesinde çalışmak üzere personel arıyoruz.Verilen üç hat şemalarına uygun pano montajlarını yapabilecek yardımcı ekipleri yönlendirip takip edecek ,projelerin test aşamalarını kontrol edip sevkiyatını sağlayacak, gerektiğinde sahada keşif ve çalışma için bulunacak Elektrik Pano Montaj Ustası olarak çalışacak deneyimli ekip arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

Metocu/Numaratör

Kübra Tekstil Konfeksiyon - Kars

Tam zamanlı çalışacak deneyimi olan çalışma arkadaşları arıyoruz. Sgk yol yemek mesai vardır.

9 ay önce

Forklift Operatörü

Koçbey Su ve Meşrubat Paz San Tic A.Ş. - Kars

Sapancada bulunan üretim tesisinde çalışmak üzere su sektöründe deneyimli Forklift Operatörü çalışma arkadaşları alınacaktır.

4 ay önce

Jeofizik Mühendisi

Sönmez Jeoteknik Mühendislik Tic ve San A.Ş. - Kars

Samsun/Atakum merkezli firmamızda görevlendirilmek üzere Jeofizik Mühendisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

10 ay önce

Satış Elemanı

Metix Bilişim Yazılım San ve Tic A.Ş. - Kars

Yazılım firmamıza prim ile çalışacak Satış Elemanı alınacaktır.

2 hafta önce

Kars İşkur İş İlanları

Kars, önemli sanayi kuruluşlarının bulunduğu, istihdam olanaklarının sınırsız bir gelişime tabi olduğu kentlerimizden biridir. Özellikle 70’li yıllarda yapılan sanayileşme hareketiyle birlikte hızlı bir kalkınmaya sahip olan Kars, bugün birçok işsiz için önemli bir iş kapısı konumundadır. Kars iş ilanları, istihdam edilme umuduyla bekleyen binlerce kişinin umutlarını gerçeğe dönüştürme adına önemli bir platform haline gelmiştir.
Kars Açık İş İlanları
Kars iş ilanları arasında Kağızman Kristal Tuz Rafinerisi, Kars Et Kombinası, Kars Yem Fabrikası A.Ş., Kars Şeker Fabrikası A.Ş., Kars Çimento Sanayi Ticaret A.Ş ve Üçyıldız Değirmen Taşı Fabrikası’na ait ilanları gördüğünüzde tereddüt etmeden başvuru yapmanızı tavsiye ederiz. Bu önemli şirketler, ülke genelinde yaygın bir ekonomi ağına sahiptirler. Bu firmalardan birinde işe başlamanız durumunda daha büyük kentlerde bulunan şirketlere geçiş yapma şansınız da olacaktır.

Kars Geneli Sektörler