Kars İş İlanları, Kars'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Kars İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satınalma Uzmanı

Bakırlar Tekstil San ve Tic A.Ş. - Kars

Firmamıza Satın Alma Uzmanı çalışma arkadaşı aramaktayız.İŞ TANIMI:Departmanlardan gelen siparişleri değerlendirerek satın alma sürecini başlatmak,Stok, sipariş ve tedarik süreçlerinin takibini yaparak, raporlamasından sorumlu olmak,En avantajlı fiyatları yakalamak adına piyasa araştırması yaparak teklifleri değerlendirmek,Satın alma ile ilgili diğer sorumlulukları üstlenmek.

7 ay önce

Bilgisayar Teknik Servisçisi/Bilgisayar Donanım Teknisyeni

Göktürk Bilişim Teknolojileri İç ve Dış Tic Ltd Şti - Kars

Bilgisayar ve çevre birimleri onarım, bakım ve demontaj montajdan sorumlu olacak personel aramaktayız.

3 hafta önce

Tüp Bebek Koordinatörü

Üreme Sağlığı ve Cerrahisi Kliniği - Kars

Üreme Sağlığı ve Cerrahisi Kliniğimize tecrübeli bayan Tüp Bebek Koordinatörü alınacaktır.

7 ay önce

Oto Elektrik Ustasi

Liberty Otomotiv Ticaret ve Ltd Şti - Kars

Liberty Otomotiv, en yüksek kalitede ve performansta Land Rover Defender üretmek için kurulmuştur. Klasik Land Rover Defender araçların ikonik tasarımlarını koruyarak konfor, lüks, ileri teknoloji ve yüksek performans gibi modern cağın ihtiyaçlarına uygun şekilde restore ediyoruz. Restorasyonlarımızın tamamını Kuzey Amerika ve Arap Emirliklerine ihraç etmekteyiz. Tüm restorasyon proseslerini yapabildiğimiz entegre tesisimizde, yüksek teknik kapasiteli mühendislerimiz ve becerikli ekibimiz, üst segmentteki müşterilerimizin taleplerini üretmektedir. Firmamızın Oto Elektrik Servisinde görevlendirilmek üzere; - 30 yas ve üzeri, askerliğini yapmış - Oto elektrik konusunda en az 5 yıl tecrübeli - Araç multimedya sistemleri ve motor elektrik tesisatı konusunda uzman - Yenilikleri takip eden, vizyoner - Tercihen klasik araç restorasyon projelerinde calismis - Sorumluluk sahibi, titiz ve dikkatli çalışan takım arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Siv Yapı Turizm Gıda Tic ve San A.Ş. - Kars

Sivas Sıcak Çermikte bulunan termal otelimiz için Resepsiyonist aranmaktadır.

10 ay önce

Sekreter

Siren Uluslararası Dış Tic Ltd Şti - Kars

Firmamıza Sekreter aramaktayız.

7 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

İleka Akademi Mesleki Yeterlilik Belgelendirme A.Ş. - Kars

E-dönüşüm alanında hizmet veren firmamızın Satış Birimine bağlı olarak saha ekibinde yer alacak, kurumsal ürünlerin hedef bazlı saha satışı, satış sonrası hizmetleri yeni pazar talebi ve mevcut müşteri portföyünün geliştirilmesinden sorumlu olacak, kurumsal yetkinliklere sahip, çalıştığı kurumu en iyi şekilde temsil edebilecek, kendine güvenen Saha Satış Temsilcileri aranmaktadır.Maaş+ SGK+ Prim verilecektir.

6 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

New Work Agency - Kars

Çay ve yemek servisi yapacak, ortak alan ve ofislerin temizliğinden sorumlu kadın Çay Servis ve Temizlik Personeli çalışma arkadaşı arıyoruz.

6 ay önce

Halkla İlişkiler Personeli

Elsa Güzellik Cihaz ve Hizmetleri - Kars

Firmamızın Kızılay ofisinde çalışmak üzere Halkla İlişkiler Personeli arayışımız bulunmaktadır.Ücret tatmin edici olacaktır. Çalışma saatleri:Hafta içi 09:00 - 18:30Cumartesi 09:00 - 17:00 arasındadır.Pazar tatildir.Sadece online başvurular kabul edilecektir.

9 ay önce

Beden Eğitimi Öğretmenliği

Özel Hadımköy Kariyerim Eğitim Hizmetleri - Kars

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Beden Eğitimi Öğretmeni aranmaktadır.

1 ay önce

Aşçı

Yasmin Cafe Bistro - Kars

Firmamızda görevlendirilmek üzere Aşçı aranmaktadır.

1 hafta önce

Satış ve Pazarlamacı

Trakya Pazarı - Kars

Market ve EDT kanalında satılan distribütörü olduğumuz ve üretimini yaptığımız gıda ürünlerinin (cafe bar grubu, şurup, püre, kahve türevleri, bal, çay, donuk ürünler, soslar vb) ürünlerimiz için Satış ve Pazarlamacı çalışma arkadaşları aramaktayız.

9 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Med Akademi Koleji - Kars

Kurumumuzda tam zamanlı ve kadrolu olarak istihdam edilmek üzere İngilizce Öğretmeni aranmaktadır. Kurumumuz öğretmenlerini yasal başvurular ve onaylar doğrultusunda resmi olarak istihdam etmektedir.İŞ TANIMI:Eğitim alanında faaliyet gösteren kurumumuzun, Ankara Med koleji görev alacak “ İngilizce Öğretmeni” arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

Teknisyen

Fizyon Bilişim - Kars

Cat6, cat7 sonlandırma kabin düzenleme etiketleme vb çalışmalara hakim deneyimli ve sorumluluk üstlenebilen personeller alınacaktır.

2 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Nil Teknoloji Ürünleri Paz ve Dış Tic Ltd Şti - Kars

Güvenlik Sistemleri ve Bilgisayar bakım-onarımında çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz.

8 ay önce

İşyeri Hemşiresi

Erkan Ortak Sağlık Güvenlik Birimi San ve Tic Ltd Şti - Kars

Çalışma Bakanlığından Diğer Sağlık Personeli sertifikasına sahip İşyeri Hemşiresi arıyoruz.

1 ay önce

Lojistik Elemanı

Aypima Ayakkabı İmalat Paz ve Mat San Tic Ltd Şti - Kars

Hadımköyde bulunan lojistik depomuz için Lojistik Elemanı aramaktayız.Gaziosmanpaşa bölgesinden gelecek personeller için servis bulunmaktadır.

15 saat önce

Ön Muhasebe Elemanı

Estaş Giyim San ve Tic Ltd Şti - Kars

50 kişilik ütü-paket firmamıza Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Servis Müdürü (Otomotiv)

Güney Grup Otomotiv Petrol İnş San Tic Ltd Şti - Kars

2012 yılında” Volkswagen Yetkili Servis” olarak hizmet vermeye başlayan Güney Grup Otomotiv, Batman Yetkili Servis Doğuş Otomotiv yetkili servisidir. Güney Grup Otomotiv, Batman Merkez de yer alan genel müdürlüğünde üstün hizmet anlayışı ve eğitimli uzman kadrosu, çözüm odaklı yaklaşımı ile Volkswagen müşterilerini buluşturmaktadır. Güney Grup Otomotiv bünyesinde, - Kalite standartlarına uygun servis hizmetlerinin verilmesini sağlamak.- Hedefler doğrultusunda servis personelini organizasyonu yapmak ve yönetmek.- İş süreçlerindeki aksaklıklara anında müdahale etmek ve aksiyon almak.- Servis pazarlama faaliyetlerini sağlamak.- İşveren ve Distribütöre raporlamalar yapmak.- Müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için çalışmalar yapmak.

2 hafta önce

Satış Elemanı

Expro İthalat İhracat San ve Tic Ltd Şti - Kars

Elektrik ve Aydınlatma sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamıza satış ve pazarlama alanında görev alacak Satış Elemanı yeni takım arkadaşları arıyoruz.

8 ay önce

Kars İşkur İş İlanları

Kars, önemli sanayi kuruluşlarının bulunduğu, istihdam olanaklarının sınırsız bir gelişime tabi olduğu kentlerimizden biridir. Özellikle 70’li yıllarda yapılan sanayileşme hareketiyle birlikte hızlı bir kalkınmaya sahip olan Kars, bugün birçok işsiz için önemli bir iş kapısı konumundadır. Kars iş ilanları, istihdam edilme umuduyla bekleyen binlerce kişinin umutlarını gerçeğe dönüştürme adına önemli bir platform haline gelmiştir.
Kars Açık İş İlanları
Kars iş ilanları arasında Kağızman Kristal Tuz Rafinerisi, Kars Et Kombinası, Kars Yem Fabrikası A.Ş., Kars Şeker Fabrikası A.Ş., Kars Çimento Sanayi Ticaret A.Ş ve Üçyıldız Değirmen Taşı Fabrikası’na ait ilanları gördüğünüzde tereddüt etmeden başvuru yapmanızı tavsiye ederiz. Bu önemli şirketler, ülke genelinde yaygın bir ekonomi ağına sahiptirler. Bu firmalardan birinde işe başlamanız durumunda daha büyük kentlerde bulunan şirketlere geçiş yapma şansınız da olacaktır.

Kars Geneli Sektörler