Karpuzlu İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Karpuzlu İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Aşçı

Pamira Natura Turizm ve Tic Ltd Şti - Karpuzlu

Ağvada bulunan 12 ay açık butik otelimize (Wineport Lodge Ağva) Aşçı aramaktayız. Ücret 5,000.-TL, personel lojmanında yatacak yer sağlamaktayız.

8 ay önce

Fitness Eğitmeni

Yeniasır Spor Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Karpuzlu

Ankara / Kızılcahamam bölgesinde bulunan 5 yıldızlı 12 ay açık olan otelimize Bayan Fitness Eğitmeni takım arkadaşı arıyoruz.İş Tanımı-Kişilerin taleplerine ve sağlık durumlarına uygun/özel egzersiz programlarının hazırlanması ve takibi,-Misafirlerin programlarının ihtiyaç ve gelişimlerine göre yenilenmesi,-Kişiye uygun spor programı hazırlanması ve en uygun şekilde yönetilmesi,-Stüdyo grup derslerinde yetkinliği olan konularda ders verilmesi (spinning-pilates-zumba vs.),-Misafirlerin tam faaliyetlere katılımlarını sağlamak için gerekli sorumlulukların yerine getirilmesi.Konaklama (Lojman) Mevcuttur.

1 yıl önce

Sosyal Medya Yöneticisi

New Work Agency - Karpuzlu

Firmamızda çalışmak üzere Sosyal Medya Yöneticisi aramaktayız.İş Tanımı:Sosyal medya kanalları için içerik yönetimine destek olabilecek,Sosyal medya DM ve canlı destek kanalları için destek olabilecek,Sosyal medya için çekilen videolar için basit animasyon ve kurgular yapabilecek,Mailing ve Instagram post görselleri gibi basit görselleri yapabilecek,Günlük, haftalık ve aylık olarak raporları hazırlayabilecek,Trendleri ve gündem konularını takip ederek markaya uygun gerçek zamanlı içerik üretebilecek,Gelişen internet teknolojilerini araştırmak, takip etmek ve gerekli iş geliştirme önerilerinde bulunacak,Aynı anda birden fazla iş süreçlerini etkin bir şekilde yönetebilecek.

1 yıl önce

Resepsiyonist

Bahçeli Apart Otel - Karpuzlu

12 odalı butik otelimiz için Resepsiyon Görevlisi aranmaktadır.

7 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Karpuzlu

Danışmanlığını yaptığımız Kartal Adliyesine yakın lokasyondaki site yönetiminde görevlendirilmek üzere, Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Web Arayüz Geliştirici

NDM Medya Reklam - Karpuzlu

Web tasarım arayüz ve yönetim paneli tasarımında çalışacak Web Arayüz Geliştirici alınacaktır.

11 ay önce

Güzellik Uzmanı

Yaka Estetik - Karpuzlu

İstanbul Nişantaşında açılacak güzellik merkezimize işlem yapacak elemanlar aramaktayız. Uygun adayların başvurularını bekliyoruz.

7 ay önce

Oto Bakım - Onarımcısı

Stfc Petrol Ürünleri San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Karpuzlu

Bosch Car Araç servisimizde Ekspertiz bölümünde Boya-Kaporta işinden anlayan işinde tecrübeli Boya-Kaporta Ustası aranmaktadır.

1 yıl önce

Muhasebe Müdürü

Yeditepe Dayanıklı Tüketim Malları Paz Tic Ltd Şti - Karpuzlu

Dayanıklı tüketim mallarının pazarlamasını yapan firmamızı bünyesinde istihdam edilmek üzere Muhasebe Müdürü aramaktayız

1 yıl önce

İç Mimar

Yıldız Çelik Tic ve San Ltd Şti - Karpuzlu

Modoko da Ofis Mobilya Dekorasyon Firmamıza konuya hakim İç Mimar aranmaktadır.

10 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Meryapı Altunören İnş San Tic Ltd Şti - Karpuzlu

İnşaat firmasında çalışmak üzere Satış Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

6 ay önce

Mobilya ustaları, kalfalar ve çıraklar

Morela kapı ve mobilya - Karpuzlu

Firmamız bünyesin de çalıştırılmak üzere Mobilya Ustası veya Kalfa ve çıraklara (vasıfsız eleman dahil)ihtiyaçlar vardır. Detay bilgi için; 0533 308 94 00

1 yıl önce

Muhasebe Yardımcı Elemanı

Smmm Kadir Özgen - Karpuzlu

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Yardımcı Elemanı alınacaktır.

7 ay önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Özel Yaşam Özel Eğitim Rehabilitasyon Hiz Tic ve San Ltd Şti - Karpuzlu

İlgili lisans programlarından mezun, Özel Eğitim, Zihinsel Engelliler Öğretmenliği, Uzman Öğretici Sertifikası olan Sınıf Öğretmenliği veya Okul Öncesi Öğretmeliği bölümleri mezun çalışma arkadaşları aramaktayız

1 yıl önce

Kasa Sorumlusu/Şefi

Günok Gıda Turizm San ve Tic A.Ş - Karpuzlu

Firmamıza deneyimli Kasa Sorumlusu arıyoruz.

1 yıl önce

Üretim Müdürü (Tekstil)

Silky İpek Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Karpuzlu

Silky İpek Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.fabrikamızda “Üretim Müdürü” pozisyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun takım arkadaşları arıyoruz!Üretim planına uygun olarak üretim işlemlerinin belirlenen maliyet ve kalite hedeflerini sağlayacak şekilde yürütülmesini sağlamak,Kaynakların doğru ve ektin kullanımını sağlamak,Üretim aşamalarının koordinasyonunu ve iş akışını sağlıklı bir şekilde sağlamak,Üretim ile ilgili oluşabilecek hataları tahmin edip önlem almak,Üretim süreçlerinde maliyet düşürücü, üretim verimliliği ve etkinliğini artıracak fikirler geliştirmek, üretim koşullarının ve standartlarının iyileştirilmesini sağlamak,Üretim sürecinin doğru zamanda başlamasını ve bitmesini sağlamak,Üretim süreci ile ilgili kanuni süreçleri takip ederek yerine getirilmesini sağlamak,İş programına, iş yeri prosedürlerine uygun üretim yapmak ve zamanında teslim etmek,Üretim aşamasındaki ürünlerin kontrollerini ve raporlamalarını yapmak

5 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

B16 İletişim - Karpuzlu

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çağrı Merkezi Görevlisi aranmaktadır.

1 yıl önce

MAKİNE MÜHENDİSİ

Osmanlı Mühendislik - Karpuzlu

ISITMA SOĞUTMA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTERMEKTE OLAN FİRMAMIZA GİRESUN MERKEZ VE TRABZON AKÇAABAT TA AÇACAĞIMIZ ŞUBEMİZE DENEYİMLİ ELEMANLAR ALINACAKTIR. --------------MAKİNE MÜHENDİSİ--------- - DOĞALGAZ SEKTÖRÜNDE TECRÜBELİ -GASLİNE PROGRAMI KULLANABİLEN - OFFICE PROGRAMLARINA HAKİM OLMAK - EHLİYET SAHİBİ OLMAK - SATIŞ VE PAZARLAMADA TECRÜBELİ - KRİZ ANLARINI YÖNETEBİLME KABİLİYETİ - DİKSİYONUN DÜZGÜN OLMASI - İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ - POZİTİF BAKIŞ AÇILI - SADIK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

1 yıl önce

Tele-Satış Elemanı

Seha Yangın Söndürme Güvenlik Sis San ve Tic Ltd Şti - Karpuzlu

Firmamızda çalışmak üzere Tele-Satış Elemanı aramaktayız.İş Tanımı:Müşterilere telefon ile ulaşarak hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek,Günlük, haftalık ve aylık satış hedeflerine ulaşılmasını sağlamak,Müşteri memnuniyetini arttırmak, öneri ve şikayet konularında aktif rol almak,Mevcut veya potansiyel müşterilerin telefonla aranarak ürünlerin tanıtımını ve satışını gerçekleştirmek.

10 ay önce

Satış Danışmanı

Siv Yapı Turizm Gıda Tic ve San A.Ş. - Karpuzlu

Sivasta bulunan termal otel için deneyimli Satış Danışmanı aranmaktadır.

1 yıl önce

Aydın Geneli Sektörler