Karpuzlu Hayvancılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Karpuzlu Hayvancılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Aşçı

Öz Fatih Gıda San ve Tic Ltd Şti - Karpuzlu

İstanbul Esenyurt ta yer alan toptan gıda firmamıza deneyimli , yol sorunu olmayan , işini özveriyle yapacak bay bayanAşçı alınacaktır .

2 ay önce

Hemşire

Ankara Öncü Kolej Eğitim Tic A.Ş. - Karpuzlu

Kurumumuz bünyesinde görevlendirilmek üzere alanında deneyimli Hemşire alınacaktır.

2 ay önce

Asistan

Vip Guide İstanbul Gayrimenkul Dan Hiz Ltd Şti - Karpuzlu

Emlak Danışmanına işlerinde yardımcı olacak ve Emlak Danışmanı olarak yetiştirilecek bay elemanalınacaktır.

2 ay önce

Avukat

Firat Plastik Kauçuk San ve Tic A.Ş. - Karpuzlu

Avukat aranmaktadır.Alacakların icra yolu ile tahsili ve buna bağlı davaların takibini yapacak, Ticaret hukuku, icra iflas takiplerini yürütecek, Şirketin taraf olduğu he türlü hukuki ihtilafın şirketin menfaatleri doğrultusunda çözümü için yazılı süreçleri ve davaları takip edecek Avukat çalışma arkadaşı aranmaktadır.

4 ay önce

Doktor

Aleppo Services İnsan Kaynakları Dış Tic San Ltd Şti - Karpuzlu

Yurt dışında çalışabilecek tüm dallar ile ilgili Doktor arayışımız mevcuttur.

3 ay önce

Kat Görevlisi (Maid)

Mini Star Hotel - Karpuzlu

Bodrum Bitezde bulunan Mini Star Otele Bayan Kat Görevlisi (Maid) alınacaktır. Ortalama 8 aylık bir istihdam sağlanması hedeflenmektedir.Asgari Ücret + Sigorta + Lojman + Yemek imkanı sağlanacaktır.

1 ay önce

Estetisyen

Herion Poliklinik - Karpuzlu

Firmamızda görevlendirilmek üzere Estetisyen aranmaktadır.

1 ay önce

Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi

Fatih Ün Dream Of Cappadocia - Karpuzlu

Dream of Cappadocia Hotel bünyesinde çalışacak Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi aranmaktadır.08.00 - 17.30 arası çalışabilecek Kat Hizmetleri takım arkadaşı arıyoruz. Maaş 2000TL + Yol Yardımı + SSK + Yemek + 6 ayda bir bonus imkanı*Konaklama veya servis imkanımız bulunmamaktadır.

4 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Yuva Gelişim - Karpuzlu

1976 yılından beri eğitim ve öğretim hayatına devam eden Ankaranın köklü eğitim kurumu Yuva Gelişimde görevlendirilmek üzere Anaokulu Öğretmeni işe alınacaktır.

1 ay önce

Fotoğraf Çekimci

Sultan Pipes - Karpuzlu

Hazırlamakta olduğumuz web sayfası için ürün fotoğrafları çekebilecek, fotoğraf çekim bilgisi olan part time öğrenci aranmaktadır. Ücret konuşulacaktır.Çalışma yeri Sümer Mahallesindedir. Ekipmanımız vardir.

5 ay önce

Üretim Elemanı

Al Amasi Tobacco Tütün Mamülleri San ve Tic Ltd Şti - Karpuzlu

Silivri de bulunan fabrikamıza; Üretimde çalışacak Bay Üretim Elemanı aranmaktadır.*Servis imkanı vardır.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Celal Yalçın - Karpuzlu

Ümraniye de (Bankalar Bölgesi-Küçüksu Kavşağı) 2001 yılından beri faaliyet gösteren Mali müşavirlik ofisimizde görevlendirilmek üzere, büro deneyimli veya öğrenmeye açık, Muhasebe Personeli alınacaktır. İŞ TANIMLARI Tekdüzen muhasebe sistemine göre muhasebe kayıtlarının yapılması , bildirge ve beyannamelerin hazırlanması, banka işlemlerinin, alış satış faturalarının , makbuz vs diğer belgelerin muhasebe programı Luca Mali Müşavire kayıt edilmesidir.

2 ay önce

Dış Ticaret-Ihracat Uzmanı

Adam Endüstriyel Destek Hizmetleri - Karpuzlu

DIŞ TİCARET, İHRACAT YAPAN BİR FİRMAYIZ. - İhracat ve Gümrük İşlemlerini bilen, deneyimli - İngilizce Bilen - MS Ofice programlarını kullanabilen - İnsan ilişkilerinde başarılı,

5 ay önce

Ofis Sekreteri

Nişangah Atış Poligonu - Karpuzlu

*ÇUKURAMBAR BÖLGESİNDE BULUNAN SİLAHLI ATIŞ POLİGONUMUZA : -Presentable, -Diksiyonu düzgün, -İletişim becerisi yüksek, -Gelen telefonlara cevap verebilecek, -Ziyarete gelen kişileri karşılama, yönlendirme çalışmalarını yürütebilen, -Bilgisayar kullanabilen, -Fax ve fotokopi kullanımına hakim, - 15.00 - 00.00 SAATLERİ ARASINDA ÇALIŞABİLECEK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

5 ay önce

Sekreter

Aytemiz Petrolcülük Tic Ltd Şti - Karpuzlu

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter arayışımız mevcuttur.

3 ay önce

Mes Yazılım Destek Elemanı

Biteg Yazılım Ve Danışmanlık Ltd. Şti. - Karpuzlu

Müşterimizde kurulu bulunan MES uygulamasına ilişkin yazılım, donanım ve eğitim desteği verebilecek Bilgisayar veya programcılık alanlarıyla ilgili yüksek okul mezunu SQL veri tabanı konusunda orta düzeyde bilgi sahibi Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Tercihen askerliğini yapmış 35 Yaşını aşmamış Tercihen yazılım destek konusunda tecrübeli Bay takım arkadaşları aramaktayız.

5 ay önce

Satış Temsilcisi

Jbc İletişim Hizmetleri Ltd Şti - Karpuzlu

Almanya kökenli firmamızın saha satış departmanında çalıştırılmak üzere Deneyimli, Dinamik, Prezantabl Satış Temsilcileri aranıyor.

1 ay önce

E-Ticaret Yöneticisi

Unicosm Kozmetik San ve Tic Ltd Şti - Karpuzlu

E-Ticaret Yöneticisi aranmaktadır.Aylık satışların takibi ve raporlamasının yapılması,Pazar araştırması ve rakip analizinin yapılması,Yeni stratejilerin belirlenmesi,Müşteri yönetimi,kargo takibi, paketleme ve müşterilerle iletişim,Sosyal medya alanına uygun içerik hazırlanması,İnstagram ve Facebook yönetimi yapılması,Dijital medya ve yenilikleri takip edip yeni fikirler üretmesi,

5 ay önce

Coğrafya Öğretmeni-Ortaöğretim

Teorem Akademi Eğitim Kurumları - Karpuzlu

Coğrafya branşına hakim öğretmenler alınacaktır.

5 ay önce

Yönetici Asistanı

Drk Etiket Basım San ve Tic Ltd Şti - Karpuzlu

Yönetici Asistanı alınacaktır.İş Tanımı:- Bölge ofiste verilen görevleri titizlikle yerine getirmek- Verilen görevlerde gerekli organizasyonları doğru şekilde yapabilmek ilgili birimler arasındaki koordinasyonu sağlamak ve iş akışında sağlıklı bilgi transferlerini yapmak- Gelen bilgileri doğru şekilde birimlere aktarmak ve sonuçlandırmak- Verilen görev ve planlamaları zamanında ve eksiksiz yerine getirmek

3 hafta önce

Karpuzlu Geneli Sektörler