Karlıova Ziraat / Hayvancılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Karlıova Ziraat / Hayvancılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Teknik Eleman

Nens İnşaat Turizm Otelcilik Oto Kiralama San ve Tic A.Ş - Karlıova

Firmamızda görevlendirilmek üzere Teknik Eleman aramaktayız.Konaklama+Yemek+Sgk

3 ay önce

Uluslararası Satış Elemanı

Turkish Medical Centers Sağlık Hiz Tic Ltd Şti - Karlıova

Sağlık sektöründe çalışacak, Uluslararası Satış Elemanı alınacaktır.

9 ay önce

Finans ve Mali İşler Müdürü

Obay Eğitim ve Danışmanlık - Karlıova

*Şirketin stratejik iş planları doğrultusunda büyüme dinamiklerini ve pazardaki fırsatları inceleyerek finansal planlar geliştirilmesi, uygulanması ve raporlanması*Finansman maliyetlerinin kontrolü, yönetilmesi ve sürekli iyileştirilmesinin sağlanması.*Banka, kamu ve diğer finans kuruluşları ile ilişkilerin yürütülmesi,*Yönetim muhasebesi, maliyet muhasebesi sisteminin yapılandırılması, konsolidasyonunu ve yönetilmesi,*Tüm yasal beyanların mevzuata uygun hazırlanması,*Bütçe hazırlanması, bütçe takibi ve analizlerinin yapılması,*Bağımsız denetim sürecinin koordine edilmesi.

2 ay önce

Sigorta Teknik Personeli

Sonuvar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Karlıova

Sigortacılık ve bankacılık bölümünden mezun sigorta alanında 2 yıl tecrübeli.Şubelere uzaktan yardım sağlayıp teklif çalışması yapabilecek Sigorta Teknik Personeli aranmaktadır

7 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Fnl Eğitim Öğretim ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Bağlıcaya ulaşım problemi olmayan, lisans mezunu Anaokulu Öğretmenleri aramaktayız.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Bka Lojistik Taşımacılık Tic Ltd Şti - Karlıova

Esenyurtta bulunan uluslararası nakliye sektöründe faliyet gösteren firmamıza ;İş sorumluluğunu eksiksiz yerine getiren kadın Ön Muhasebe Personeli aramaktayız.

5 ay önce

Acil Rezidans Lisemezunu Bay Özel Güvenlik / Ataşehir Barbaros Mh

VİZYON VİP - Karlıova

Batıataşehir site projemizde çalışacak, 23-41 arası, 1.75 boyu ve üzeri olan, lise mezunu, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışacak, 3200 TL maaş+agi ile çalışacak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenlik yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. Enaz 1 Yıl Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Projemiz: Ataşehir İlçe emniyet müdürlüğüne yakın Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım ​​​​​​​İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

3 ay önce

Temizlik Görevlisi

Gülhanım Kız Yurdu - Karlıova

Özel kız öğrenci yurdumuzda yatılı kalabilecek görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi alınacaktır.

10 ay önce

Saha Satış Personeli

Sigortes Trade - Karlıova

Sigorta firmamıza tecrübeli Saha Satış Personeli aramaktayız.

2 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Visan Vida İthalat İhracat San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Kurtköy fabrikamıza Genel muhasebe kodlarına hakim, alış satış irsaliye ve faturaların girecek, çek banka, kasa hesaplarını tutacak ödeme takibi ve Mutabakatları yapacak Muhasebe Sorumlusu arıyoruz.

2 ay önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Pusulo Kurumsal Kimlik Ajası - Karlıova

İstanbul Bahçelievlerde görevlendirilmek üzere Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı arayışımız mevcuttur.Yoğunlukla sosyal medya yönetimi ve diğer grafik tasarımı işlerinde ajansımıza katkıda bulunabilecek yeni takım arkadaşı arıyoruz.

9 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Pga Yazılım Grafik Tasarım Tic Ltd Şti - Karlıova

-Kuruma başvuru yapan kursiyer adaylarını doğru eğitim programlarına yönlendirmek ve satışını gerçekleştirmek,-Bireysel ve kurumsal müşteri portföyü oluşturmak,-Kayıt sonrası öğrencilerin takibi,-Satış hedeflerine ulaşmak için özverili çalışmak,

1 ay önce

Uzman (Genel)

Kavak Yerel Eylem Grubu Derneği - Karlıova

Derneğimizin onaylanmış yerel Kalkınma Stratejisi kapsamındaki faaliyet ve projelerin gerektirdiği hazırlık, organizasyon ve benzeri diğer teknik görevlerin yerine getirilmesini sağlamak üzere Uzman istihdam edilecektir.

1 ay önce

Tekstil İşçisi

Ecedoruk Tekstil İnşaat Tic Ltd Şti - Karlıova

Esenyurt Akçaburgazda bulunan fabrikamızda kartela yapımında yetiştirilecek Tekstil İşçisi aranmaktadır.

5 ay önce

Yönetici Asistanı

Akmin Madencilik Ltd Şti - Karlıova

Şirketler topluluğumuzun Yönetim Kurulu Başkanı için Asistan alınacaktır. Diksiyonu, fiziği düzgün giyimine özen gösteren bayan alınacaktır. Bu konuda gerekirse yetiştirilecektir.

1 ay önce

Pazarlama Elemanı

Satış Diyarı - Karlıova

Mağazamızda çok çeşitli ürünler bulunmaktadır. Elektronik, Lüks Hırdavat, Oyuncak Toptancılığı, Sehpalar Tv üniteleri ve Kendi markamız olan Sprey boya imalatı, Aslında satışlarımızın büyük bir kısmını E Ticaret satışı olarak bilindik alışveriş sitelerinde yapmaktayız.

3 hafta önce

Temizlik Görevlisi

Nurpak Temizlik - Karlıova

Şanlıurfadaki alışveriş merkezlerinin yakınlarında ikamet eden Temizlik Personelleri aranmaktadır.Çalışma süresi kısa olduğundan ücret aylık 500 TLdir. Bu durumu bilerek başvuru yapınız.

9 ay önce

Ziraat Mühendisi

Malatya Birlik Organik Gıda ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Firma bünyesinde bulunan organik projeleri yönetebilecek 1 Ziraat Mühendisi alımı yapılacaktır.

8 ay önce

Sevkiyat Sorumlusu

Fer Hasır Metal San Tic A.Ş. - Karlıova

Demir çelik sektöründe tecrübeli sevk operasyonunu yapabilecek erkek eleman arıyoruz.

1 ay önce

Yazılım Uzmanı

Sha Yazılım - Karlıova

Hukuk Büroları için Yazılım Geliştiren Firmamız Bünyesinde Görevlendirmek üzere ;Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun,• En az 1 yıl ve üzeri yazılım geliştirme deneyimine sahip,• C# dilini ileri derecede bilen,• Nesne tabanlı geliştirme, design patterns konularını çok iyi bilen,• Yüksek trafik altında çalışan gerçek zamanlı uygulama tasarlama ve geliştirme konusunda deneyimli,• Yedeklilik, ölçeklenebilirlik ve kod kalitesi konularında çalışmış,• Mssql, MySQL gibi çözümlerine hakim,• Redis, Coherence tarzı in memory cache sistemleri konusunda deneyimli,• Sosyal ve organizasyonel ilişkilerde başarılı; değişik durumlar, farklı projeleri ve değişen öncelikleri başarıyla ele alabilen,• Dünya ölçeğinde çözüm ve uygulamalar çıkartma tutkusuyla, sık iterasyonlar çıkartabilen.

1 ay önce

Karlıova Geneli Sektörler