Karlıova Sevkiyat (Forwarding) İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Karlıova Sevkiyat (Forwarding) İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Grafik Tasarımcısı

Vitray Dijital Reklamcılık - Karlıova

Firmamızda çalışmak üzere bayan Grafiker aranıyor.

2 ay önce

Garson

Centat Gıda İnş Tur Oto San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Garson pozisyonunda görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları arıyoruz.İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gerekliliklerine uygun olarak:Kişisel hazırlık yapmakMasa, sandalye, servis takımlarını hazırlamak vb. servis öncesi hazırlıklarını yapmakRezervasyon ve menü kontrolü yapmak Müşterileri karşılamakMüşterilere yiyecekİçecek seçimine ilişkin tavsiyelerde bulunmakMüşterilerden yiyecek ve içecek siparişi almakYiyecek ve içecek servisi yapmakMüşterilerin istek ve şikayetlerini alarak yetkililere iletmekMüşterileri uğurlamak, vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

3 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Civan Sürücü Kursu - Karlıova

Ümitköy Çayyolu Koru metrosunun orada bulunan sürücü kursumuza 5 kişilik yemek temizlik çay servisi yapacak ve yetkililer olmadığında telefonlara bakacak, gelen müşteri karşılayacak personel arıyoruz.Hafta içi 1 gün izin verilecektir. Resimsiz cv dikkate alınmayacaktır.

2 ay önce

İkram ve Temizlik Personeli

Kayaroyal Düğün Davet Organizasyon San Tic Ltd Şti - Karlıova

Firma içerisinde bulunan personel ve misafirlerimize ikram servisinde bulunabilecek ve ofislerin genel temizlik işlerini gerçekleştirebilecek personel arayışımız bulunmaktadır.

6 ay önce

BAYAN KUAFÖRÜ - BAYAN MEDİKÜL / PEDİKÜLCÜ

MHS ÖZEL GÜVENLİK - Karlıova

ÇİĞLİ BÖLGESİNDE BULUNAN ASKERİ SOSYAL TESİSLERDE ÇALIŞACAK BAYAN KUAFÖRÜ VE BAYAN PEDİKÜL / MANİKÜLCÜ ALIMI YAPILACAKTİR, BAŞVURACAK ADAYLARIN USTA ÖĞRETİCİ BELGE SAHİBİ OLMALARI GEREKMEKTEDİR.

10 ay önce

Bilgisayar Mühendisi

Okyanus Bilişim Teknolojileri - Karlıova

Okyanus Bilişim Teknolojileri 2006 yılında Üsküdar merkezli olarak kurulmuştur. Yönetim bölümü Üsküdardadır. Ar-ge merkezimizi ise Kocaeli Üniversitesi Teknoparkından Boğaziçi Üniversitesi Teknoparkı olan BUDOTEKe taşımız bulunmaktayız. Takım arkadaşlarımızı Ar-Ge merkezimizde çalıştırmayı planlamaktayız. %100 Türk Mühendisleri tarafından geliştirilen Türkiyede tek Dünyada 7 üreticisi olan yazılım koruma kilitleri firmamız bünyesinde geliştirilmiştir. Yurt içinde ciddi pazar payı olan ürünümüzün yurt dışı satışı için çalışmalar devam etmektedir. Yine kendi mühendislerimiz tarafından geliştirilen Ön Muhasebe ve Süreç Yönetim Programı ile Online E-Pazarlama programı olan Multimessage programı mevcuttur. Prpjelerimizde çalıştırılmak üzere yeni takım arkadaşları arıyoruz...

5 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Özay Spa Sağlık ve Spor Tesisleri İşl Ltd Şti - Karlıova

Tamamı bayan personel ile sadece bayanlara hizmet veren tesisimizin resepsiyon biriminde görevlendirilmek üzere bayan Resepsiyonist takım arkadaşları aranıyor.Fotoğraflı CV ler değerlendirilecektir.Sgk + Yemek Ücreti + Metrobüs güzergahında servis + Hafta içi 2 gün izin.

8 ay önce

Forklift Operatörü

Kare Kara Taşımacılık Lojistik A.Ş. - Karlıova

Deneyimli ATAÇMANLI FORKLİFT KULLANABİLEN Operatör aranmaktadır.

1 ay önce

Psikolog

Sürücü Psikoteknik Değerlendirme Merkezi - Karlıova

Psikoteknik merkezimize Psikolog alınacaktır. Viyana test sistemi sertifikası olan psikologlar tercihimizdir.

9 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Kuriş Kule Iş Merkezi - Karlıova

Firmamızda çalışacak Güvenlik Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

9 ay önce

Web Tasarımcısı

Z4M Medya Bilişim Teknolojileri İnşaat Turizm A.Ş. - Karlıova

Web tasarım ve grafik alanında birlikte çalışmak üzere Web ve Grafik Tasarım Uzmanı ekip arkadaşı arıyoruz.

9 ay önce

Sekreter

Hçs Yapı İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Mühendislik ve mimarlık alanında faaliyet gösteren firmamıza tecrübeli/tecrübesiz kadın Sekreter alınacaktır.

2 ay önce

Saha Satış Personeli

Evrino Bilişim Teknolojileri - Karlıova

Yazılım Ve E-Ticaret Altyapısı Lider Firması olan Evrino Yazılım Teknoloji Saha Satış Ekibi Olarak görevlendirilmek üzere, “İstanbul” Şehriinde İkamet Eden Saha Satış Temsilcisi aramaktayız.İş Tanımı:Kendisine verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi,Doğrudan satış çerçevesinde Belirlenen Bölgelerde Küçük ve Büyük İşletmelere ziyaretlerde bulunup Satışlarını Gerçekleştirmeleriİlgili satışların başvuru evraklarını kontrol etmek ve düzenlemek,Alternatif satış kanalları oluşturmak, iş birlikleri kurmak, satış adet, gelir ve abone sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapılması,Sorumluluğundaki süreçler ile ilgili günlük, haftalık, aylık raporlar hazırlanması,Sorumlu olunan kanal bazında sıklıkla müşteri ziyaretleri ve satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi,Bölgelerde yeni müşteri kazanımının gerçekleştirilmesi,

1 ay önce

Şantiye Şefi

Gündoğu İnşaat Mim Müh Petrol Ür San Tic Ltd Şti - Karlıova

Kanalizasyon yapım işinde çalıştırılmak üzere minimum 8 yıl deneyimli İnşaat Mühendisi aranmaktadır.

2 ay önce

Anjiyo Teknisyeni / Hemşiresi

Kb Grup Medikal ve Tıbbi Cihazlar Ltd Şti - Karlıova

Kavacık merkezli şirketimizde görevlendirmek üzere;Anjiyo Hemşire/Tekniker” adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.

7 ay önce

Muhasebe Elemanı

Ender Otomobil Motorlu Taşıtlar San ve Tic A.Ş. - Karlıova

Şirketimiz İzmit sanayi sitesi içerisinde bulunmaktadır. Otomotiv, motosiklet ve ağır vasıta olarak 3 ayrı sektörde hizmet vermekteyiz.Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

8 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Trakya Pazarı - Karlıova

İstanbul Anadolu yakasında market ve şarküteri ürünleri satış ve pazarlaması için ekip arkadaşları aranmaktadır.

4 ay önce

Satış Temsilcisi

Medpoint Turizm Dan ve Sağ Hiz Tic Ltd Şti - Karlıova

Saç Ekimi alanında satış-pazarlama bölümünde, ikna kabiliyeti yüksek, İspanyolca,Portekizce,Almanca ya da İtalyanca dillerinden herhangi birini ileri seviyede konuşabilen, güler yüzlü ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktayız

7 ay önce

Muhasebe Elemanı

Sağlamcılar Mobilya Gıda İnş San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Kağıthane de bulunan sek süt gündoğdu peynir aynes peynir torku gibi bilindik markaların bayilikleri olan firmamıza deneyimli kadın Muhasebe Elemanı aramaktayız.

5 ay önce

Sekreter

Acarhan Proje İmar Müh İnş ve Tic A.Ş. - Karlıova

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aranmaktadır.Evrak dokümantasyon işlemlerini yürütecek ,Merkez ofisimizde çalışacak ,Çay kahve servisini yapacak,Telefonlara bakacak,Gelen misafiri ağırlayıp, bilgilendirecek,Uzun yıllar istikrarlı bir şekilde çalışmayı planlayan, Sorumluluk sahibi olan çalışma arkadaşları aramaktayız. Not : Öz geçmişteki eksik bilgiler ve imla hataları değerlendirmede olumsuz olarak ele alınacaktır.

2 ay önce

Karlıova Geneli Sektörler