Karlıova Proje Yönetimi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Karlıova Proje Yönetimi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Lojistik Elemanı

Peki Mağazacılık Pazarlama Tic A.Ş. - Karlıova

Lojistik Elemanı aranmaktadır.Asgari Ücret +SSK +YolKart +Multinet +Haftalık Net 45 saat çalışma +Aylık 15 saat ücretli fazla mesai yapabilme imkanı +tüm resmi bayram ve tatillerde ücretli izin veya duble ücret +45 saatlik çalışmadan sonra kesintisiz 24 saat haftalık izin +performansa dayalı ödüllendirme +saygın ve saydam çalışma atmosferi +İş kanunundaki bütün özlük hakları+ net mesai kayıt sistemi,

1 ay önce

Polyester İmal İşçisi

Artil Endüstriyel ve Sanatsal Çözümler Ltd Şti - Karlıova

Kamu kuruluşlarına iş yapan Kazan’daki fabrikamız bünyesine;Tam zamanlı çalışacak,Aynı firmada uzun süreli ve istikrarlı çalışmayı hedefleyen personel aramaktayız.Ostim metrodan servisimiz mevcuttur.

2 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Marmara Palece Hotel - Karlıova

Hotelimizin resepsiyon departmanında çalışacak kadın Resepsiyonist aramaktayız.

6 ay önce

Sekreter (Almanca)

Teknoworld Gmbh - Karlıova

Kurumumuza Almanca bilen Sekreter alınacaktır.

3 hafta önce

Zihinsel Engelliler Öğretmeni-Özel Eğitim

Özel Borçka Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Tic Ltd Şti - Karlıova

Artvin Borçka Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak kurumumuza Özel Eğitim Öğretmeni alınacaktır.

1 ay önce

E-Ticaret Yöneticisi

Nokta Grup Baskı Makinaları San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

NoktaGrup Dijital Baski Makinelerinde çalışacak E-Ticaret Yöneticisi alınacaktır.

6 ay önce

Yazılım Satış Uzmanı

Css Otomasyon ve Yazılım Ltd Şti - Karlıova

CSS Otomasyon ve Yazılım Ltd. Şti olarak, Saha tecrübelerine sahip profesyonel çalışma ekibimiz ile firmalara özgü kalıcı etkin çözümler geliştirerek, firmaların dijital teknolojiye geçiş süreçlerini yöneten ve firmalara özel web programlama konusunda yazılımlar geliştiren yeni nesil bir çözüm ortağıyız.Firmamızda çalışmak üzere CSS Otomasyon ve Yazılım olarak yazılımlarımızın tanıtımını ve pazarlamasını yapabilecekYazılım Satış Uzmanı aramaktayız.İŞ TANIMI:•İstanbul Tuzla/Aydınlı da bulunan ofisimizde çalışmak üzere işe alınacak kişi, Yazılım Satış Yöneticisi olarak görev yapacaktır.• Büyük / Küçük ölçekli şirketlere yazılım satışından sorumlu olacaktır.• Kendisine verilen müşteri portföyünü düzenli olarak takip ederek, müşteri ziyaretleri ve telefon görüşmeleri gerçekleştirilecek, ayrıca sorumlu olduğu bölgede ve sektörde yeni müşteriler bularak portföyünü geliştirecektir.• Gerekli tüm raporların güncelliğinden sorumlu olacaktır.• Müşterilere yönelik etkinliklerde yer alacaktır.

9 ay önce

Sekreter (Order Taker)

Alya Hüma Hazır Gıda Pazarlama ve Tic A.Ş. - Karlıova

Şirkete gelen ziyaretçileri karşılayacak, ilgili şirket personeline bilgi vererek yönlendirebilecek,Şirket içi ve dışı telefon trafiğinin aksamadan yürütülmesini sağlayacak, santrale gelen telefonları ilgili şirket personeline en kısa sürede bilgi vererek aktarabilecek,Gelen Misafir ve yöneticilerin çay, kahve vb. tüm ikram hizmetini yerine getirilebilecek,Kargo trafiğini düzenleyip yönlendirmeleri yapabilecek, gelen giden evrak ve kargoların takibini yapabilecek,Randevu kayıtlarını tutacak ve gerekli hatırlatmaları yapabilecek,Yetki ve sorumlulukları çerçevesinde kendisine verilecek diğer görevleri yerine getirebilecek,Ofis temizliğini ve düzenini sağlayabilecek Ofis Sekreteri aramaktayız.

6 ay önce

PVC Doğrama İmalat ve Montaj Teknisyeni

Yılmaz Yapı - Karlıova

Buca Kaynaklarda Pvc Doğrama (Proline Marka) Fabrikasında çalışmak üzere personeller (ustalar) alınacaktır. Gaziemirden otobana giren bir aracımız mevcuttur.

1 ay önce

Teknik Ressam

Tempo Dizayn Tic Ltd Şti - Karlıova

Teknik RessamUluslararası piyasalarda reklam ajansı olarak faaliyet gösteren firmamıza iyi derecede Solidworks bilen Teknik Ressam alınacaktır.

2 ay önce

Manikürist

Dilek Kara Güzellik Salonu - Karlıova

Dilek Kara 20 yıllık bir salondur. Çalışmak isteyen arkadaşlar tam zamanlı olarak çalışacaktır.

8 ay önce

Satış Danışmanı

Blossom Koz-Med - Karlıova

Ürün eğitimi verildikten sonra belirlenen lokasyonlarda güzellik merkezleri ve bayan kuaförleri ziyaretleri gerçekleştirip ürün tanıtımı yapabilecek Saha Satış Danışmanları aramaktayız. İş detayları randevu esnasında görüşülecektir.

3 ay önce

Kimya Mühendisi

Çağdaş Boya ve Kimya San ve Tic A.Ş. - Karlıova

Firmamızda çalışmak üzere Kimya Mühendisi arıyoruz.İş Tanımı:Ölçüm cihazları listesinde yer alan cihazların ölçümleme işlemlerinin takip edilmesini ve kalibrasyonlarının yapılmasını sağlatmak. Her test ve analizin yapılışına ait yazılı, detaylı metot hazırlamak, güncelliğini sağlamak. Hammadde ve mamul madde şahit numunelerinin düzenli tutulmasını sağlamak ve sistematik oluşturmak. Laboratuvara giren numunenin tüm analizlerinin onaylanmış metotlara uygun yapılmasını sağlamak. Kayıtların düzenli tutulmasını ve arşivlenmesini sağlamak.

1 ay önce

İngilizce Öğretmeni - Kurs

Aybar İngilizce Kursu - Karlıova

Kurumumuzda full-time çalışacak, haftasonu engeli olmayan İngilizce Öğretmeni aramaktayız.

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Süper Kauçuk San A.Ş. - Karlıova

ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER V KAYIŞI tanıtım pazarlama,satış ve tahsilatında çalışacak ,aktif araç kullanan, seyahat engeli olmayan Pazarlama Elemanı aranıyor.

6 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

İmplant Akademi Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - Karlıova

Levent Kliniğimizde Çalışmak Üzere Diş Hekimi Asistanı Alınacaktır.

8 ay önce

Restoran Müdürü

Cihangir Kebap Yemekçilik Et Gıda İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

İşletmemizde Kordinasyonu sağlayacak Tecrübeli Restoran Müdürü aramaktayız.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Güveniliroğulları Gayrimenkul Danışmanlığı Tic Ltd Şti - Karlıova

Alanya Merkezde bulunan kurumsal ofisimizde Muhasebe departmanında çalışmak üzere Muhasebe Elemanı arıyoruz.Çalışma saatleri hafta içi (Pazartesi-Cuma): 09:00 - 18:-30dur. Hafta sonu (Cumartesi-Pazar) tatildir.Covid 19 nedeniyle şirket olarak çalışma koşullarımızı personellerimizin sağlığını ve yaşam kalitesini düşünerek en üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.Her bir personelimiz ayrı ofislerde bireysel olarak hijyen koşulları sağlanmış bir şekilde görevlerine devam etmektedir.Öğle yemeklerimiz aşçımız tarafında her personelimizin odasına bırakılmaktadır.Şirket çalışanlarımızın toplu taşıt kullanımı önlemek amaçlı kendi araçlarımızla geliş-gidişleri sağlanmaktadır.

4 ay önce

Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi

Güral Premier Hotel ve Resorts - Karlıova

Turizm sektörünün lider markalarından Güral Premier Tekirova /Antalya bünyesinde Kat Hizmetleri departmanında 2020 yaz sezonunda görevlendirilecek tecrübeli yada yetiştirilmek üzere tecrübesiz;Otel oda temizlik görevini yapacak bayan,Otel meydan temizlik görevini yapacak bayOtel çamaşırhane elemanıEkip çalışmasına yatkın,- Otel lojmanında konaklama ve yemek imkânları sağlanmaktadır.

6 ay önce

Desinatör (Tekstil)

Miniper Bebe Triko Tekstil San ve Tic Ltd - Karlıova

Bursa Yıldırım da Yeni kurduğumuz Miniper Bebe Triko şirketimizde Bebe Çocuk Triko ürünleri desen çizimi yapacak Desinatör aramaktayız.

8 ay önce

Karlıova Geneli Sektörler