Karlıova Otelcilik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Karlıova Otelcilik İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Elektrik Mühendisi

Mabel Elektrik Elektronik Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Antalya Muratpaşa’ da bulunan, elektrik proje, taahhüt ve danışmanlık sektöründe hizmet veren firmamızda görevlendirilmek üzere Elektrik Mühendisi aranmaktadır. Sahada aktif olarak çalışacak,Ekiplerin koordinasyonunu sağlayacak, İş planı oluşturacak ve uygulatacak, AG/OG proje çizecek ve yorumlayacak, Keşif, teklif ve hakediş hazırlayacak,

7 ay önce

Ofis Elemanı

Gdf İnşaat & Rent A Car - Karlıova

İnşaat dış cephe mantolama işleri yapan şirketmize Ofis Elemanı aramaktayız.Ofisde yemek servisi , temizlik ve çay servisi yapacak,Telefonlara cevap vermek.

11 ay önce

Muhasebe Personeli

Heeybe Elektronik ve Bilişim Hiz Tic Ltd Şti - Karlıova

Merkez ofisi Beyoğlunda bulunan e-ticaret pazaryerimiz bünyesinde Muhasebe Departmanımız da çalışacak, Hemen işbaşı yapabilecek Muhasebeci arayışımız vardır.2600 TL Maaş + SGK + YemekLütfen başvurunuzu merkez ofisimizin BEYOĞLUNDA olduğuna dikkat ederek yapınız!

2 ay önce

Temizlik Personeli

Optimum Yönetim Hizmetleri - Karlıova

Mesai saatleri 08:30-18:00 olup haftanın belirli günleri yöneticisi olduğumuz apartmanların temizlikleri yapılacaktır. Yönetimini yaptığımız binaların ortak alanlarının (merdiven boşluğu, bahçe vb.) temizliğini yapacak bayan temizlik personeli arıyoruz.Yapılacak olan iş karşılığı, tam sigortalı, asgari ücret ve yemek ücretidir.

4 ay önce

Bilgi İşlem Destek Elemanı

Sosela Deri Ürünleri San Tic Ltd Şti - Karlıova

Firmamızın çalışma prensiplerine uyum sağlayabilecek, iş stratejisine katkıda bulunacak dinamik, sorumluluk almaya istekli, deneyimli, showroom da çalışacak İnternet Satış Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.Firmanın belirlediği pazarlama ve ticaret ilkeleri doğrultusunda için internet satışı ön planda olacak şekilde, internet ve diğer satış kanallarının yönetimini sağlayacak, sosyal medyada ürünlerin satışından sorumlu olacak ve ilgili sitelerde satış takibi yaparak satış departmanını geliştirmeye yönelik faaliyetlerde bulunacak,telefonla bilgi almak isteyen müşterilere bilgi verilmesinden sorumlu olacaktır.Aynı zamanda;Teknik Aksaklıklara Çözüm Üretebilen,Teknik İşlerden Teknolojik Arıza Tamirinden Anlayan,Sunucu bakımı ve yönetimi yapabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

6 gün önce

Tornacı

Sözer Makina Sanayi Tic. Ltd. Şti. - Karlıova

Talaşlı imalat bölümünde çalışacak Torna Ustaları aranmaktadır.

3 ay önce

Ziraat Mühendisi

Malatya Birlik Organik Gıda ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Firma bünyesinde bulunan organik projeleri yönetebilecek 1 Ziraat Mühendisi alımı yapılacaktır.

9 ay önce

Yönetici Asistanı

Master Güç Sistemleri Tic Ltd Şti - Karlıova

Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Yönetici Asistanı aramaktayız.

8 ay önce

Digital Pazarlama ve Seo Stajyeri (Zorunlu Lise Stajı)

Sönmez İnflatables Reklam San Ltd Şti - Karlıova

Firmamızın Dijital Pazarlama bölümünde yer alacak Stajyer alımı olacak.İş yerimiz Ümraniye, Dudullu, Çekmeköy, Sancaktepe bölgesine yakın.

2 ay önce

Kurye

Deryakenar Lounge Kafe Restoran San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Ekimize kendine ait motoru olan, Kurye olarak bizimle çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

8 ay önce

Makine Teknikeri

Isaş Gıda San ve Tic A.Ş. - Karlıova

Makine Teknikeri/Teknisyeni alınacaktır.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Simtel Elektrik Malz İnşaat Taah San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

6 ay önce

ÇAĞRI MERKEZİ

inter holiday - Karlıova

ÇAĞRI MERKEZİMİZDE ÇALIŞACAK BAY BAYAN PERSONEL ARANMAKTADIR

1 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Emir Nakliyat Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Ön muhasebe programlarını, E- faturayı bilen, Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Manikürcü-Pedikürcü

Özay Spa Sağlık ve Spor Tesisleri İşl Ltd Şti - Karlıova

Tamamı bayan personel ile sadece bayanlara hizmet veren tesisimizde Manikürist olarak görevlendirilmek üzere bayan takım arkadaşları aranıyor.Sgk + Yemek Ücreti + Metrobüs güzergahında servis + Hafta içi 2 gün izin+Prim

8 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Koç Ofis Ahşap ve Çelik Büro Mobilyaları İnş Taah Ltd Şti - Karlıova

Muhasebe Görev Tanımı:Finansal durumu analiz etmek ve raporlamak,Banka hesapları ile ilgili mutabakat yapmak,Şirketin kasasında bulunan nakit, çek, senet ve diğer menkul kıymetleri kontrol etmek,Muhasebe ile ilgili evrakları ilgili yazılıma girişini yapmak,Müşteri, satıcı ve diğer cari hesapların düzgün ve doğru tutulmasını sağlamak,Mutabakat yazıları gönderip karşı tarafın teyidini almak,Vergilerin zamanında ve doğru bir şekilde ödenmesini sağlamak,Müşterilerin veya şirketin gelir ve giderlerini kontrol etmek,Şirket bordrolarını yönetmek,Ay sonu çeyrek ve yıl sonu kapanış süreçlerini yönetmek,Satıcıların ürün/hizmet karşılığı ödemelerini gerçekleştirmek, fatura sürecini yürütmek ve sonlandırmak,Nakit akışı raporunun oluşması için günlük olarak verileri girmek,Personel özlük işlemlerini yürütmek ve özlük dosyalarını güncel tutmak ve muhafaza etmek,Belgelerin ve bilgilerin korunması, dosyalanması, kopyalanması ve saklanması ile ilgili işlemleri yapmak,Muhasebe ve Mali İşler Müdürlük görevlerinin gerçekleştirilmesi sırasında kullanılmak üzere tanımlanmış ve kendisine zimmeti yapılmış kişisel koruyucu donanımları kullanmak/kullanılmasını sağlamak,Şirket bilgilerinin gizliliğini korumak,Raporlama ve sunum yapabilecek sözlü ve yazılı iletişim becerisi sergilemek,İş teslim tarihlerine uymak,Ms Office programlarına hakimiyet,Analitik yönü kuvvetli olmak.

3 ay önce

Fotomodel

Agenda Giyim - Karlıova

Fotomodel aramaktayız.

8 ay önce

Lastik-Cant Montaj İşçisi

Beda Oto Lastik - Karlıova

Lastik sökme-takma ve balans makinasını kullanabilen elemana ihtiyaç var.

11 ay önce

Depo Görevlisi(Tamamlanmış Ürün)

Doğruluk Mefruşat Ltd Şti - Karlıova

İstoç ticaret merkezinde faaliyet gösteren firmamıza Depo Görevlisi aranmaktadır.

3 ay önce

Barista

Karbulut Kuruyemiş Gıda San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

1985’de kuruyemişle başlayan yolculuğumuz 2000 yılına gelindiğinde; kaplamalı ürünlerle farklı bir boyut kazandı ve bölgemizin en önemli çikolata üreticilerinden biri olduk. Daha sonra üretimimizi daha ileriye taşıyarak son teknoloji bir çikolata tesisi kurduk. Çünkü biz hayatın her alanındaki mükemmellik arayışımızı ulusal kültürle özleştirmeye önem verdik. Kaliteli çikolatanın sadece bir şehrin veya bir ülkenin tekelinde olmadığını daha iyisini bizde bu topraklarda yapabileceğimizi göstermek istedik. Benzersiz çikolataları üretirken temel amacımız, lezzet ve kalitenin yanında katkısız, doğal ürünler olmasına çok önem verdik.Bufi olarak farklı çikolata kalıpları, modern ambalajlar ve şık paketlemelerle “yenilikçiliği” bir standart olarak benimsedik. Yıllar içinde bu standartları ısrarla uygulamaya devam ettik, kaliteden aşlama taviz vermedik. 2018 yılında başlayan yeni mağazacılık konseptiyle benzersiz lezzetleri bölge insanımızın beğenisine sunuyoruz.

3 ay önce

Karlıova Geneli Sektörler