Karlıova Müzik ve Müzik Organizasyon İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Karlıova Müzik ve Müzik Organizasyon İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pazarlama Elemanı

Mena Gate İnşaat Taah Müh Hiz San Tic Ltd Şti - Karlıova

Şirket hedef satışlarına göre ilerlemekÜrünlerimizin pazardaki pazar payını arttırmakYeni müşteriler bulmak ve müşterilerle sürekli iletişim halinde olmak.- Çalışma günleri ve saatleri:Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)Cumartesi (09:00-17:00)Not: İstanbul/ Başakşehir de yer almaktadır.

6 ay önce

Kasiyer

Netiz Gross Toptan Market - Karlıova

Tecrübeli Kasiyer alınacaktır .

1 hafta önce

Vasıfsız Eleman

Elzen Plastik ve Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Firmamızda çalışacak eleman aramaktayız. Başlangıç için SGK+Yemek+ Asgari ücret verilecektir.Maaş: 2.325,00TRY /ayTelefonla aramayınız. Bu özellikleri taşıyan arkadaşlarımız direkt görüşmeye gelebilirler.

6 ay önce

Güzellik Uzmanı

Beauty's Wonderland Kuaför ve Güzellik Salonu - Karlıova

Avcılar, Denizköşklerde bulunan güzellik salonumuz için kalıcı ekip arkadaşları aranmaktadır.Sigorta + Maaş + Prim şeklinde çalışmaktayız.Bölgesel Dolgu gibi güzellik ve estetik merkezinde uygulanabilecek farklı bölümlerde uzman olan tecrübeli arkadaşlarla da görüşmeye açığız.

2 ay önce

Şantiye Şefi

Gündoğu İnşaat Mim Müh Petrol Ür San Tic Ltd Şti - Karlıova

Kanalizasyon yapım işinde çalıştırılmak üzere minimum 8 yıl deneyimli İnşaat Mühendisi aranmaktadır.

2 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

İnnovationaqua Su Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Belçika merkezli uluslararası firmamızın İstanbul yapılanmasında yer alacak kariyer hedefi olan tecrübeli tecrübesiz kasın takım arkadaşları arıyoruz.

6 ay önce

Kimyager

Kargaz Gaz San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Sınai ve tıbbi endüstriyel gazların dolumunu yapan firmamıza Mesul Müdürlük verilecek Kimyager aramaktayız.

7 ay önce

Pazarlama Temsilcisi

Nfs Yapı Yönetim - Karlıova

NFS YAPI YÖNETİMProfesyonel apartman ve site yönetim şirketi olarak yapılarınıza,Profesyonel, şeffaf, tarafsız ve çözüm odaklı yönetim anlayışıyla hizmet sunmaktayız.NOT: SADECE PRİM USULÜ ÇALIŞABİLECEK ARKADAŞLAR ARAMAKTAYIZ.

2 ay önce

Marangoz / Ahşap Ustası

Üçler Ahşap - Karlıova

Ahşap doğrama,pergole,lambiri,kamelya ve mobiya işlerinde deneyimli ustalar alınacaktır.Tam zamanlı veya dönemsel çalışabilecek.Tercihen Aydın Nazilli ve çevresinden.Dışarıdan gelecek olan ustalara kalacak yer temin edilecektir.

6 ay önce

Lojistik Operasyon Elemanı

Duran Kimya Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

• Göndericilerin ihtiyaçlarına göre araç temini sağlayabilecek, • Sistemimize yeni taşımacıları dahil edebilecek,• Sevkiyat süreçlerinin yönetimini ve takibini yapabilecek, araçları yönlendirebilecek • İhracat operasyonların takibi ve evrak tanzimi yapabilecek• Tercihen Tuzla Aydınlıda ikamet eden bir çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Özel Güvenlik Görevlisi

Ern Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Tic Ltd Şti - Karlıova

Çankırı ili içerisinde ki fabrika projemizde görevlendirilmek üzere 45-50 yaş aralığında Özel Güvenlik Kimlik Kartlı emekli erkek personeller alınacaktır.

5 ay önce

Satış Temsilcisi

Pasta Yıldızı - Karlıova

Mağazamıza satış ve kargo yapabilecek erkek ve kadın eleman alınacaktır.

1 ay önce

İhracat Satış Temsilcisi

Eska Ambalaj San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

İhracat Satış Temsilcisi aramaktayız.• Mevcut ve potansiyel müşterilerle ilişkileri satış odaklı sürdürecek,• Pazar araştırmaları yaparak potansiyel müşterileri tespit edecek ve satışa dönüştürecek,• Siparişlerin alınmasından hazırlanmasına ve teslimlerine kadar süreçlerin takibini yapacak,• Yurt dışı seyahat ve fuar organizasyonlarına katılacak,• Dış Ticaret operasyon ve gümrükleme işlemlerine hakim• Belirlenen hedefler doğrultusunda satışları arttıracak,• Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlayacak,• Şirkete gelen talepler ve pazar araştırmalarından elde edilen veriler doğrultusunda satış faaliyetlerinde bulunacak,• Faaliyetleri ile ilgili düzenli raporlar hazırlayacak.

8 ay önce

Gıda Mühendisi

Cevizdibi Kahvaltı Evi - Karlıova

Çiçekli Köydeki restoran ve catering işletmemize sorumlu yönetici konumunda Gıda Mühendisi aranmaktadır.

7 ay önce

Temizlik Personeli

Mavi Pak Temizlik - Karlıova

Mavi Pak temizlik şirketimizde çalışacak Temizlik Elemanı aranmaktadır.Ev temizliği, iş yeri temizliği ve apartman temizliği yapılacak.

3 hafta önce

Sekreter

Mutlu Furtana& Bora Canan Avukatlık Ortaklığı - Karlıova

Ataşehir Varyap Meridian de bulunan, hukuk ofisimizde çalışmak üzere; Sekreter aranmaktadır.Telefon ve faks trafiğini yönetmek,Mesajları zamanında ve doğru bir şekilde ilgili kişilere iletmek, Gelen-giden evrak takibinden sorumlu olmak,Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek hitabeti kuvvetli iş takibinde başarılı olan Gelen siparişleri eksiksiz ve zamanında hızlı ve pratik bir şekilde sisteme kaydının yapılması

3 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Historyhair Sağlık Turizm ve Pazarlama Ltd Şti - Karlıova

Ataşehirde özel bir hastane içinde bulunan saç ekimi ve estetik merkezimizin uluslararası satış pazarlama departmanı için aşağıdaki niteliklerde Uluslararası Satış Pazarlama Sorumlusu aramaktayız.

8 ay önce

Dış Ticaret Elemanı

Enelkon Otomasyon San ve Tic A.Ş. - Karlıova

İhracat ağırlıklı çalışan firmamızın Dış Ticaret-Operasyon ve Muhasebe departmanlarına destek verebilecek personel arayışımız bulunmaktadır. Sorumluluklar: - Yurtdışı müşterilerimizin projelerinin operasyon süreç takibini yapmak ve raporlamak ( sipariş, avans ve ödemeler, sevkiyat süreçleri) - İhracat ve ithalat işlemlerinde operasyon birimine destek olmak, gerekli evrakların hazırlanması ve gerekli durumlarda gümrük müşavirliği ile sürecin yönetilmesi- Sipariş ve projelerin Logo ve CRM programlarına kaydedilmesi ve takip edilmesi- Gerekli durumlarda muhasebe departmanına destek olmak ( CRM programı ve Logo üzerinden satınalma siparişlerinin ve alış faturalarının işlenmesi, BA - BS mutabakatlarının yapılması) - Fuar organizasyonlarında operasyon departmanına destek olmak

10 ay önce

İnşaat Teknikeri

Mumcu Mimarlık Turizm San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Anahtar teslim Banka şubeleri yapmakta olan Beykoz/Kavacık Merkezli İnşaat Mimarlık Proje Taahhüt firmamıza yapılan imalatların ataşman çizimini yapıp, metrajları çıkartıp kesin hesap hazırlayacak 1-2 yıl tecrübeli İnşaat Teknikeri arayışımız bulunmaktadır.

9 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

M5 Grup Kozmetik İth İhr Tic Ltd Şti - Karlıova

Kozmetik alanında tüm pazaryerlerinde satış yapan firmamız için Esenyurt ve çevresinde ikamet eden Bayan Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

Karlıova Geneli Sektörler