Karlıova Makine ve Ekipmanları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Karlıova Makine ve Ekipmanları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pazarlamacı (Satış Temsilcisi)

Adalya İletişim Teknoloji Güv Sis ve Bilg Tic Ltd Şti - Karlıova

Şirketimiz ürün ve hizmetlerinin kamu kurum ve kuruluşlarında tanıtım faaliyetlerinin yürütülmesini görevlendirilecek Pazarlamacı (Satış Temsilcisi) aranıyor.

2 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Pronet Güvenlik Hizmetleri - Karlıova

-İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek, -Ulaşımda sıkıntı yaşamayan, -Satış odaklı olan, -Müşteriler ile ticari ilişkiler kurarak portföy geliştirebilecek, -Kariyer odaklı olan, -"Ücretsiz Seminer Eğitimleri" ile geliştirebileceğimiz, -Sahada çalışmayı seven adaylar tercih edilmektedir. *BU KADRODA SATIŞ YAPAN KİŞİLERİN MAAŞ VE PRİMLERİ SATIŞ ORANLARINA GÖRE ARTACAKTIR.

5 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

A&F Hukuk ve Danışmanlık - Karlıova

Ofisimizde kurum dosyalarının tahsilatı için borçlularla iletişime geçecek deneyimli Çağrı Merkezi Görevlisi alınacaktır.

3 ay önce

C Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanı

Gizem Makine Inşaat - Karlıova

Taahhütümüz altında bulunan ÇELİKLER ELBİSTAN -AFŞİN TERMİK SANTRAL Tesislerinin revizyon işinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI alınacaktır. Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, • İyi derecede İngilizce bilen, • MS Ofis uygulamalarına hakim, Esnek ve Yoğun Çalışma saatlerine uyum sağlayabilcek, Elbistan- Afşin 'de ikamet eden ve/veya edebilecek.

5 ay önce

Muhasebe Görevlisi

Yfc Eğitim Kampüs Danışmanlık Ltd. Şti. - Karlıova

Keçiören Kampüs Temel Lisesine; zirve proğramını kullanabilen,sigara içmeyen,fakülte mezunu,ehliyeti olan genç,dinamik çalışma arkadaşı arıyoruz. *Daha önce optik okuyucu cihazı kullananlar tercih nedenidir.

5 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Pm Grup Proje Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Firmamızda görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli arayışımız mevcuttur.

2 hafta önce

Muhasebe Elemanı

Eryılmaz Denizcilik San ve Tic A.Ş. - Karlıova

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Tornacı (Torna Tezgahı Operatörü)

Fels Makine San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Üniversal torna operatörlüğünde yetiştirilmek üzere yada deneyimli Tornacı (Torna Tezgah Operetörü) takım arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

İş Analisti

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Karlıova

İş Analisti aranmaktadır.Firmamıza; yetenekli, veri analiz yöntemlerini iyi yapabilen İş Analisti alınacaktır. ***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

4 ay önce

Temizlik Görevlisi

Efsane Spor Teks. Inş. Tur. Ve Loj. Hiz. Tic. - Karlıova

13:00-22:00 saatleri arasında çalışacak hafta sonu 1 gün izin günü Spor salonunun temizliği yapılacak, ofisler silenecek Maaş: 1800 TL + Sigorta

5 ay önce

Fotoğrafçı

Yüksel Titiz Fotoğraf - Karlıova

1996 yılından beri kurulu düzeni olan aile şirketi olarak yürüttüğümüz fotoğraf stüdyomuzaFotoğrafçı arayışımız bulunmaktadır. Kendisini çalıştığı firmanın bir parçası gibi gören Fotoğrafçı olması ve aradığımız niteliklere uygun bir kişi olmasını önemle rica ediyoruz.

2 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Kayalar Osgb San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

İstanbul Ümraniyede bulunan İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti veren ofisimizde çalışacak Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

5 ay önce

Montaj Elemanı

Bb İletişim Teknolojileri ve Hizmetleri San ve Tic A.Ş. - Karlıova

Firmamızda görevlendirilmek üzere Montaj Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Ofis Elemanı

Etlik Veteriner Kliniği - Karlıova

Veteriner kliniğimize genç bayan Ofis Elemanı takım arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Veri Yedekleme Uzmanı

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Karlıova

Veri Yedekleme Uzmanı aranmaktadır.Danışmanlığını yaptığımız firma için; ürün girişi, kontrol ve raporlamasını yapacak Veri Yedekleme Uzmanı aranmaktadır.***Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilecektir. ***Telefonla başvurular kabul edilmeyecektir.

4 ay önce

Masaj Terapisti

Biaska Masaj ve Güzellik Salonu Tic Ltd Şti - Karlıova

Biaska masaj salonuna tecrübeli veya tecrübesiz bayan Masaj Terapisti alınacaktır.

4 ay önce

Bilgisayar Mühendisi

Kontinus Bilgi Teknolojileri - Karlıova

Kontinus Bilgi Teknolojileri firmamızda çalışmak üzere; Bilgisayar/Yazılım Mühendisliği bölümlerinde son sınıf öğrencisi ve ya yeni mezun olan aşağıdaki özelliklerden bir ya da birkaçı hakkında bilgi sahibi ve ya ilgilenip kendini bu alanda geliştirmek isteyen takım arkadaşı arıyoruz. 1. HTML, CSS ve Bootstrap bilen 2. Javacript bilen ve ya ilgisi olan (NojeJS, AngularJS) (Tercihen proje geliştirmiş) 3. NoSQL hakkında bilgi sahibi (MongoDB) 4. Takım çalışmasına uygun, iletişimi güçlü 5. Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, iş takibi kuvvetli 6. Teknik dökümanları analiz edebilecek seviyede İngilizce bilgisi olan

5 ay önce

Şoför

Togo Mağazacılık Ltd Şti - Karlıova

Bağlı olduğu birimin günlük çalışma programına uygun biçimde, sevkiyat programlarımızı gerçekleştirmek. üzere Şoför arıyoruz.

2 ay önce

Satış Elemanı

Vertikal Optik Pazarlama San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Adana Çarşı bölgesinde Saat güneş gözlüğü optik lens ile alakalı optik mağazamız bulunmaktadır. Burada çalışabilecek bir Satış Elemanı ihtiyacımız vardır.

1 ay önce

Çay Ve Temizlik Elemanı

Birlik Güvenlik - Karlıova

Mudanya yolu üzerinde Bademli mevkinde bulunan özel okul projemizde değerlendirmek üzere; Bayan çay servis personeli ve temizlik personeli arayışımız bulunmaktadır. Temiz,titiz ve düzenli Çalışma konusunda istekli, İşini benimseyen ve severek çalışan bayan personeller aranıyor. Başvurular şahsen yapılacaktır. Fotoğrafsız başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

4 ay önce

Karlıova Geneli Sektörler