Karlıova İlaç İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Karlıova İlaç İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Danışmanı

Ysk Mekanik Havalandırma Sistemleri - Karlıova

Büromuzda çalışacak Satış Elemanı alınacaktır.

9 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm İbrahim Sönmez - Karlıova

İstanbul/Şişlide bulunan müşavirlik büromuza bay çalışma arkadaşı aramaktayız.İş Tanımı :• Yasal mevzuat çerçevesinde muhasebe kayıtlarının (banka, faturalar v.s.) doğru ve zamanında yapılması,• Defter Beyan sistemi veri girişlerinin yapılması,beyanname onaylanması• Müşterilerin ziyaretleri yapılarak alış/satış fatura kayıtlarının kayıtlarının ve tahakkukların kontrolü, (KDV,muhtasar,geçici,SSK Bildirge)• Mutabakat çalışmalarının (B formları, cari) kontrolü ve koordinesi• Ücret bordrolarının hazırlanması, bildirgelerin onaylanması• Personel işlemlerinin (işe giriş, işten çıkış, izin işlemleri, rapor takibi v.b.) gerçekleştirilmesi, • İşkur ile ilgili tüm beyan ve bildirimlerin yapılması,• KDV1, KDV2, SGK-Muhtasar, Geçici Vergi, Gelir/Kurumlar Vergisi Beyannameleri ve BA/BS Formlarının düzenlenmesi ve düzenlenmesine destek olunması,• Vergi Dairesi, SGK, Ticaret Odası, Müşterilerden fatura alımı vb dışarı işlerinin yürütülmesi

2 ay önce

Ofis Sekreteri

Ak Ada İnşaat Taah Yapı ve Tic Ltd Şti - Karlıova

20 ile 35 Yaş aralığında Ofis Sekreteri arıyorum.

3 ay önce

Reklam Satış Sorumlusu

Karadeniz Gözde Gazetesi Yayın Ajansı - Karlıova

22 Yıldır yayım hayatına devam eden firmamızda görevlendirilmek üzere Reklam Satış Sorumlusu alınacaktır.Kendi maaşınızı kendiniz belirleyin!Gazeteye getirecek olduğunuz reklamlardan %40 prim alın!Ssk+Maaş+Prim

4 ay önce

Odyolog

Gökyüzü Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Karlıova

2003 yılından bu yana işitme ve konuşma engelliler ile çalışan kurumumuza Lisans Mezunu Odyolog arayışımız bulunmaktadır.İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.

4 ay önce

Satış Elemanı

Marmara Lokum San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Marmara Lokum a tecrübeli satış elemanları aranıyor.Yer Avcılardadır.Pastane,kuruyemiş,benzin istasyonu ve market alanlarında müşteri portföyü olanlar tercih edilecektir.

4 ay önce

Vasıflı Vasıfsız Eleman

Yk Organizasyon ve Çadır Hizm San Tic Ltd Şti - Karlıova

Organizasyon şirketimizde çalışacak Vasıflı Vasıfsız Eleman aramaktayız.

8 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Buse Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Karlıova

Üsküdar Kısıklıda bulunan sigorta acentemize Sigorta Teknik Personel alımı yapılacaktır.Sigorta şirketi ekranlarına hakim olunması, sigortacılık bilgisi ve satış tecrübesi önemlidir.

4 ay önce

Kayıt Kabul Uzmanı

Odtülüler Akademi Gelişim Eğitim ve Yayıncılık Tic Ltd Şti - Karlıova

Kurumumuz Eğitim Politikasına uygun, etik değerleri taşıyan reklam, satış stratejileri ve kayıt ile ilgilenecek Kayıt Koordinatörü ve onunla beraber işleri yürütecek veli iletişimi güçlü daha önce Eğitim Danışmanlığı yapmış çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Acil site bayan temizlik görevlisi / kartal orta mh

VİZYON VİP - Karlıova

Kartal,orta mh site projemizde çalışacak, 23-43 arası, 08:00 -:17:00 arası çalışma haftaiçi 1 gün izin, 2575tl maaş+ymk ile çalışcak bay temizlik personeli aranıyor. En az 1 sene çalışmış olması tercihimizdir, Kartal-Maltepe Bölgesin'de Oturan yada Tek araçla Gelebilecek Site-Rezidans-Villa Projelerinde Temizlik olarak çalışmış olması zorunludur Çalıştığı işyerlerinden yetkili kişiler tarafından referans vermesi zorunludur /Not: lütfen yukardaki kriterlere uyanlar arasın Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 0505 182 50 70 - 0554 142 97 81

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Urmet Metal Geri Dönüşüm Tic Ltd Şti - Karlıova

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.Not : Cumartesi çalışmamız mevcuttur. Adayların bunu göz önünde bulundurarak başvuru yapmaları rica olunur.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Gold Power Jeneratör San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

İzmit Sanayi Sitesinde bulunan şirketimizde çalıştırılmak üzere ön muhasebe ve stok takibi yapabilecek kadın personel arıyoruz.

6 ay önce

Gaz Altı Kaynakçısı

Özerkılıç Makine San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Özer Kılıç makine sanayiinde tomruk makinaları imalatında çalışmak üzere Gaz Altı Kaynakçısı aramaktayız.

5 ay önce

CNC Freze Tezgahı Operatörü

Özçelik Dış Tic A.Ş. - Karlıova

Pvc ve alüminyum işleme makine imalatı yapan firmamızda çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip CNC-Freeze Personeli alınacaktır.

3 ay önce

Mobilya Ustası

As-Genç Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

AS-GENÇ MOBİLYA bünyesinde çalıştırılmak üzere; Usta ve Kalfa arıyoruz.Maaş+Sgk+Yemek

8 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Nova Neva Teknoloji - Karlıova

Müşteri Temsilcisi Firmamız bünyesinde ,Sektörün öncü firmaları adına evden telefon yoluyla tanıtım, anket ya da satış yapacak Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri alımı gerçekleştirilecektir.Evden çalışma gerçekleştirecek Satış zorunluluğu bulunmamaktadır.Sabırlı çalışabilecek personel adaylarımızın başvurularını bekliyoruz. Türkiye Geneli HOME OFFİCE çalışacak personel alımları gerçekleştirilecektir. Çalışmamız için, evinizde bilgisayar ve internet olması gerekmektedir.

2 hafta önce

Lazer Kesim Operatörü

Green Elektronik Hizmetler Ticaret A.Ş. - Karlıova

Lazer Kesim Programlama konusunda deneyimli, Lazer Kesim Operatörü aramaktayız.

10 ay önce

Almanca Öğretmeni

Devler Koleji Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Karlıova

Devler Koleji Sağlık-Anadolu-Havacılık Lisesinde çalışacak, ders saati ücretli Almanca Öğretmeni aranmaktadır.

9 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Asfen Okulları - Karlıova

Asfen Okulları Anaokulu-İlkokul-Ortaokul kademesinde eğitim vermekte olan bir PYP Uluslarası Bakalorya aday okuludur.Okulumuzda çalışmak üzere Sınıf Öğretmeni aramaktayız.

3 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Devin Bulut Objektif Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Karlıova

Kurumumuza Biyoloji Öğretmeni arıyoruz.Freelance, part-time olarak başlanıp daha sonra tam zamanlı olarak değerlendirilecektir.

7 ay önce

Karlıova Geneli Sektörler