Karlıova Gayrimenkul / Emlak İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Karlıova Gayrimenkul / Emlak İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mekanik Bakım Onarımcısı

Ykp Servis Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Alanında tecrübeli karışık marka model araçların bakım ve mekanik onarımlarını yapan Mekanik Bakım Onarımcısı aramaktayız.

2 ay önce

Kat Görevlisi (Maid)

The Swanpark Hotel Turizm Ltd Şti - Karlıova

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere yatılı kalabilecek Kat Görevlisi alıncaktır.Görev aldığı oda, kat, tuvaletler ve ofis temizliğini sağlamak,Odalardaki arızaları zamanında şefine veya ilgili departmana bildirmek,Odalardaki unutulan eşyaları teslim etmek,İşe zamanında gelmek ve katlarda zamanında işe başlamak,Daima temiz ve düzenli bir görünüm içinde olmak,Günlük iş çizelgesine göre, bakım ve temizliğini yapmak,Konuklarına karşı her zaman güler yüzlü ve yardımcı olmak, bilmediği konularda fikir yürütmeden amirine konuyu iletmek,Otelin yangın, sağlık ve güvenlik kurallarına ve standartlarına uymak,Fotoğrafınızın bulunduğu CV’niz ile başvuru yapmanızı önemle rica olunur.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Harem Home Ev Dekorasyon Tic ve San Ltd Şti - Karlıova

Satış Danışmanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 hafta önce

Satış Elemanı

Batman Güven Yapı Malz San Tic Ltd Şti - Karlıova

Mağazamızda çalışacak deneyimli bayan Satış Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Mimar

Köksal Ferforje Yapı San ve Dış Tic Ltd Şti - Karlıova

KÖKSAL YAPI SANAYİ TİCARET; 1995′ten beri perforje ve ahşap imalatıyla her türlü proje ve mobilyada kaliteli müşteriye kaliteli iş sunmayı kendine prensip edinmiştir. Bu çerçevede beraber çalışabileceğimiz Mimar ekip arkadaşları arıyoruz.

8 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Selvi Yeşilyurt - Karlıova

İstanbul, Pendik, Kurtköy’de ki muhasebe bürosuna, sorumluluk bilincine sahip, tecrübeli kadın çalışma arkadaşı arıyoruz.Luca programı kullanabilenGenel muhasebeye vakıfKdv, muhtasar, geçici vergi, bordro vs. beyannameleri düzenleyebilenSorumluluk almaktan çekinmeyen ve kendini geliştirmeye açık

8 ay önce

Housekeeping Elemanı

Perili Bay Resort Hotel Datça - Karlıova

Otelimizde görevlendirilmek üzere Housekeeping Elemanı alınacaktır.*** Sadece online başvurular değerlerlendirilecektir.

8 ay önce

İşletme Müdürü

San Restaurant - Karlıova

Yeni açılacak kafemizde çalışacak İşletme Müdürü aranıyor.

10 ay önce

Yönetici Asistanı

Hekimler Birliği Vakfı - Karlıova

Sivil toplum kurumunda Prof. Dr. ve onun özel statüsü ile ilgili çalışacak Yönetici Asistanı aranmaktadır.

11 ay önce

Vasıfsız Eleman

Kantarcı Plastik- Oğuzhan Kantarcı - Karlıova

Fabrikamızda getir götüre bakacak (erkek adaylar için ) Gelen misafirleri karşılayacak arkadaşlar aramaktayız. (Bayan arkadaşlar için)SGK+YOL VARDIR.

4 ay önce

Ofis Elemanı

Efeoğlu Eğitim Materyalleri - Karlıova

Anaokullarına ve rehabilitasyon merkezlerine eğitim materyalleri satan firmayız. Ofis Elemanı aramaktayız.

6 ay önce

Doktor

Ab-ı Deva Doğal Tedaviler - Karlıova

Sağlık Bakanlığı onaylı Getat kliniğinde çalışmak üzere Doktor aramaktayız.

2 ay önce

Depo Görevlisi(Tamamlanmış Ürün)

Doğruluk Mefruşat Ltd Şti - Karlıova

İstoç ticaret merkezinde faaliyet gösteren firmamıza Depo Görevlisi aranmaktadır.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Masis Yapı Mimarlık Ltd Şti - Karlıova

Şirketimize alanında deneyimli Muhasebe Elemanı ekip arkadaşı aranmaktadır.

7 ay önce

Makine Montaj ve Bakım Onarımcısı

Öykücan Gıda Tarım San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Kuru meyve üretimi yapan işletmemizde tam zamanlı çalışacak , ehliyetli , mevcut makine bakım onarım yapacak , elektrik genel arıza ve tesisattan anlayan , kaynak ve su tesisatı konularında bilgili , gerektiğinde satın almada da rol alabilecek deneyimli eleman aranmaktadır.

5 ay önce

Cnc İşleme Merkezi Operatörü

Yağmur Tarım Makinaları San ve Tic A.Ş. - Karlıova

Tarım makineleri üretimi sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde istihdam edilmek için aşağıdaki niteliklere sahip CNC İşleme Merkezi Operatörü arıyoruz.

9 ay önce

Üretim Sorumlusu

Uz-Ar Mühendislik Kimya San ve Dış Tic Ltd Şti - Karlıova

1002 den beri ISO 9001:2015-ISO14001:2015-ISO 45001:2018 Entegre yönetim sistemi,standartlarına uygun , T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı üretim yerimizde Su ve Havuz kimyasalları üretiminde ve satışında faaliyet gösteren, fimamızın gelişen üretim biriminde görevlendirilmek üzere Kimya Mühendisi ve kimyagerler aramaktayız. İş Tanımı :Şirketin stratejine paralel üretim planlamalarını yapılması ve lojistik sürecini en iyi standartta gerçekleştirilmesine liderlik etmeÜretimin planlamalarına uygun optimum işgücü planını oluşturma, onaylı işgücü planına uygun personel sayısıyla dengeli bir iş planı yürütülmesini sağlamaÜretimden çıkan numunelerin AR-GE ve Yönetim tarafından incelenerek kıyaslamasının yapılmasını sağlamaKalite süreçlere uyulmaması, yanlış hammadde kullanımı gibi acil müdahale gerekli durumlarda üretimi durdurma kararı vermeGMP ( Good Manufacturing Practice ) standartlarına,gereken yasal zorunluluklara ve kalite standartlarına uyumu sağlama ve denetlemeÜretimin aksamaması ve hedeflenen maliyette ve kalitede gerçekleşmesi için gerekli aksiyonların ve tedbirlerin alındığından emin olmaYönetim alanında maliyet düşürme, kalite artırma, basitleştirme çalışmalarını teşvik etme, liderlik etmeTeknolojik gelişmeleri takip ederek organizasyona katma değer sağlayacak önerilerde bulunmaDepartmanın performans göstergelerini takip ederek, verimliliği arttıracak şekilde ekibe liderlik etme, gelişim planlamalarını yaparak hayata geçirme.

3 ay önce

Kesim Elemanı

İzmir Çelik San ve Tic A.Ş. - Karlıova

Çelik satışı ve kesimi yapmakta olan firmamıza, şerit testere kullanabilecek Kesim Elemanı ihtiyacımız var. Sabah 08.00 akşam 18.00 Cumartesi 13.30 pazar tatil. yol yemek sigorta karşılanmaktadır.

1 ay önce

Oto lastik ve yıkamada profesyonel uzman usta aranmaktadır.

Eminoto lastik ve oto kuaförü - Karlıova

Oto lastik ve yıkamada profesyonel olan usta aranmaktadır 0505. 3144833

3 ay önce

Reklam ve Tasarım Müdürü

Bayar Plast Yapı Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Reklam ve katalog tasarımlarımızı takip edecek.Firmamızın marketing kısmını tamamen kontrolünde tutabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

10 ay önce

Karlıova Geneli Sektörler