Karlıova Elektrik - Elektronik Malzemeleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Karlıova Elektrik - Elektronik Malzemeleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış danışmanı

İhlas holding - Karlıova

İhlas pazarlama bünyesinde satış danışmanı aranıyor

10 ay önce

Marangoz

Azur Resort Spa Otel - Karlıova

Alanya Payalarda bulunan 5 yıldızlı otelimizde çalışmak üzere Mobilya ve Marangoz Ustası aramaktayız Alanyadan gelecekler için servis şehir dışından gelecekler için lojman mevcuttur.

8 ay önce

Odyometrist

Akdeniz Ortak Sağlık Güvenlik Turizm Tic Ltd Şti - Karlıova

OSGB mizde görevlendirilmek üzere odyometri işitme testinin yapılmasını gerçekleştirecek Odyometrist alımı yapılacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Güler Net E-Ticaret ve Bilişim Hizmetleri Tic Ltd Şti - Karlıova

E-ticaret firmamıza muhasebesini tutabilecek. gerekli muhasebe programlarından en az birini daha önceden kullanıp deneyi sahibi edinmiş kadın çalışma arkadaşları aramaktayız.

3 ay önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Konyaaltı Sınav Kurs - Karlıova

Uncalıda açılacak Sınav Kurs Merkezine Fizik Öğretmeni aramaktayız.

5 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

İdil Tekstil - Karlıova

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Famous Ofis Mobilyalari San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Ön Muhasebe Sorumlusu aramaktayızTüm sosyal haklar mevcuttur.

2 ay önce

İç Mimar

Bulvar Seramik Yapı Malz İnş Taah Tur Tic Ltd Şti - Karlıova

Bursa il, ilçe ve balıkkesir bölgesinde yapı grubunda hizmet veren firmamızaMağaza içinde, perakende ve proje müşterisine ürün tanıtımı yapıp, satışı gerçekleşen işlere ,çizim yapıp sunum yapabilecek. Mağaza teşhir tasarımlarını yapabilecek, Tadilatı yapılacak işlerin takibini yapabilecek İç Mimar arıyoruz.

1 ay önce

Pazarlama Elemanı

Doyosoft - Karlıova

Spor teknolojisi alanında faaliyet gösteren firmamızın ürünlerini spor salonları, spor kulüpleri, okul, hastane, fizyoterapi merkezleri ve benzeri yerlerde satış ve tanıtımını yapacak takım arkadaşı arıyoruz.

3 hafta önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Moodist Hastanesi - Karlıova

Moodist Hastanemizde çalışmak üzere Çağrı Merkezi Personeli aramaktayız. Görevler:Hastane santraline gelen tüm çağrıları cevaplamak.Çağrılardan gelen bilgi talebinin gidermek yada yönlendirilmekÇağrılarda gelen hastane hizmetinden yararlanma talebini gidermekGerekli olduğu durumlarda hasta ve yakınını aramakHastane içerisindeki bilgi akışını düzgün bir şekilde sağlamakHastanenin tüm hizmetlerine ve süreçlerine hakim olmak.

10 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Karaca Sac Metal ve Paslanmaz San Tic A.Ş. - Karlıova

Düzenli, tertipli ve arşivleme yönü gelişmiş, ETASQL8 kullanmasını bilen, ithalattan anlayan, sürekli telefonla oynamayıp işine yoğunlaşan Ön Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.*Sadece sistem üzerinden yapılan başvurular dikkate alınacaktır.

7 ay önce

Masaj Terapisti

Violet Masaj Salonu - Karlıova

İş yerimize masöz aramaktayız. Tecrübeli -tecrübesiz sigorta lojman imkanı vardır.

3 ay önce

Sekreter

Ekşioğlu Enerji San Tic A.Ş. - Karlıova

Ekşioğlu Enerji olarak, Kuşadasında şirket ortağımız olan Ekşioğlu Blue Yapı&Tasarım A.Ş. için Sekreter/Asistan alımı yapılacaktır.

9 ay önce

Panel Çit Makinası Operatörü

Kaygun Çelik Metal İnş Mob San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Panel Çit İmalatı için Otomatik Punta Kaynak Makinasında Çalışacak Elemanlar Alınacaktır.Makina operatörlüğü yapmış deneyimli ve yetiştirilmek üzere deneyimi olmayan personeller alınacaktır.Başvurudan sonra uygun olan adaylarla yüz yüze görüşme ile değerlendirilecektir.Telefonda maaş bilgisi verilmeyecektir.

3 hafta önce

Kimya Mühendisi

Aldebaran Kimyevi Mad San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Su şartlandırma kimyasalları sektöründe 23 yıldır faaliyet gösteren firmamıza Kimya Mühendisi /Kimyager alınacaktır.

6 ay önce

Teknik Ressam

Aysam Mobilya Gereçleri İmalat San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Metal sektöründe faaliyet gösteren firmamızda; Yeni kalıp tasarlayabilen, Tel Erezyon firmasıyla uyumlu şekilde çalışabilen, Eski Kalıpları revize edebilecek, Yeni ürün tasarlayabilen ,Eski ürünleri revize edebilecek, Ürünleri Renderlarını alabilecek Teknik çizim yapacak Teknik Ressam arıyoruz.

9 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Muhsin Group Dış Ticaret Ltd Şti - Karlıova

Firmamıza Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

6 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Med Yapı - Karlıova

Müşteri TemsilcisiEsenyurt, Beylikdüzü bölgesinde Med Yapı & Gayrimenkul olarak ofisimize kadın ve erkek Müşteri Temsilcisi aramaktayız.

3 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Vetaderma Sağlık Kozmetik Medikal San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Madencilik sektöründe faaliyet gösteren Çankaya Mustafa Kemal’de bulunan firmamız için bünyemize katmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Muhasebe Sorumlusu arıyoruz.• Üniversitelerin en az 2 yıllık Muhasebe, İşletme vb.. bölümlerinden mezun olan,• Orta düzey İngilizce bilen, • En az 5 yıllık muhasebe alanlarında tecrübesi bulunan, tercihen mali müşavir yanında çalışmış olan,• Türk Muhasebe Sistemi, Vergi Mevzuatı ve Bankacılık İşlemleri konusunda tecrübeli,• Vergi, SGK, teşvik ve beyanname süreçlerine (KDV, muhtasar, damga, kurumlar vergisi, geçici vergi, BA-BS vs.) hâkim,• E-fatura, E-defter, E-arşiv mevzuat ve uygulamalarında deneyim sahibi,• Gelir tabloları, bilanço, mizan okuma konularına hâkim, • Finansal tabloların hazırlayabilecek, üst yönetime periyodik olarak rapor verebilecek,• Dönem başı ve dönem sonu işlemlerini yürütebilecek,• Personel bordrolama, fazla mesai ve işten çıkış işlemlerini gerçekleştirebilen, • İthalat ve ihracat , gümrük muhasebe mevzuatını iyi bilen,• Satın alma süreçlerine hakim,• Dikkatli, titiz ve çözüme yönelik çalışmayı prensip edinmiş,• Sistem kurma ve geliştirme tecrübesi bulunan,

2 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Tarhana Hazır Yemek Üretim San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Firmamızın merkezinde görevlendirilmek üzere Çay Servis ve Temizlik Görevlisi aramaktayız.Servis Güzergahı- Gebze- Çayırova- Beylikbağı- Pendik(Sadece E-5 üzerinden)

7 ay önce

Karlıova Geneli Sektörler