Karlıova Demiryolu Taşımacılığı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Karlıova Demiryolu Taşımacılığı İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Eczacı

Eczane - Barış Öz - Karlıova

Vereseli eczanemizde çalışacak Eczacı aranmaktadır.

7 ay önce

Eğitim Danışmanı

Meteor Basın Yayın Rek Bilişim Eğitim Hiz Ltd Şti - Karlıova

Eğitim Kurumumuz;Eğitim,Sosyal etkinlikler,Kişisel gelişim ve yetenek kursları,Sportif etkinlikler alanlarında eğitim veren MEBe bağlı bir resmi kurumdur.

5 ay önce

Yazılım Geliştirici

Bilişim Sepeti - Karlıova

Yazılım geliştirme konusunda minimum 2 yıl tecrübeli,Web ve Mobil Projelerde, Ürün Yönetimi (Product Management), Ürün Geliştirme (Product Development) ve Ürünün Ölçeklendirilmesi konusunda tecrübeli,SaaS ve yüksek trafikli ürünler konusunda tecrübeli,Yüksek performanslı, sürdürülebilir ve tekrar kullanılabilir kodlama yeteneğine sahip,Modern Front End teknolojileri HTML5, CSS3, JavaScript, VueJs, AngularJs, ReactJs, Bootstrap konusunda tecrübeli,Modern Back End teknolojileri PHP Symfony 7, NodeJS, mongoDB, elasticsearch, WebSocket, WebRTC konusunda tecrübeli,Web servisleri SOAP, JSON, XML ve REST API’lar hakkında tecrübeli,Mobil Teknolojilerde Cross-Platform Frameworkler ile proje yürütmüş, özellikle Flutter veya en azından React Native ile çalışmış,Kod Güvenliği ve performansı hakkında bilgi sahibi ekip arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Kod Muhasebe - Karlıova

1. sınıf firmaların bilanço usulü defter kayıtlarından sorumlu olacak Muhasebe Meslek Elemanı aranmaktadır.Mizan kontrolüDefter Beyan sistemi 2. sınıf defter kayıtlarıStok kayıtları

9 ay önce

Ofis Elemanı

Innova Teknoloji Dış Ticaret San Ltd Şti - Karlıova

Bilgisayara veri girişi yapacak,Ofis düzeninden sorumlu,Evrak taşınması,Resmi dairelerde evrak takibi yapabilecek (Sgk, Vergi Dairesi)Şehiriçi ve gerektiği durumlarda Şehirdışı ürün sevkiyatları yapabilecek,Firmaya gelen ürünlerin ofise taşınması ve gönderilecek kargoların gelen kurye ile birlikte kargo aracına teslimi,Gönderilen ürünlerin kargo takibini yapacak ve teslimatla ilgili kişileri bilgilendirecek,Gerektiği durumlarda firma yetkilileri ile beraber organizasyon ve kurumlara gidebilecek Ofis Elemanı aranmaktadır.

5 ay önce

Ön Muhasebeci

Akdeniz Modern İş Sağlığı Hiz Tic Ltd Şti - Karlıova

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebeci aramaktayız.

1 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Gökbil Bilgisayar Tic ve San Ltd Şti - Karlıova

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMITÜRKİYE’NİN EN ÇOK TERCİH EDİLEN GAYRİMENKUL FRANCHISE MARKASI1973 yılında ABD’de kurulan Realty World; marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD’lık yatırım ve yılda % 30 büyüme ile Amerika’nın en hızlı yükselen emlak devidir. 2005 yılında faaliyetlerini Türkiye’ye taşıyan Realty World, ilk yılında gösterdiği büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen emlak markası olmuştur. Realty World Türkiye, bu başarısını 2006, 2007 ve 2008 yıllarında Realty World ülkeleri arasında en hızlı büyüyen marka ödülünü alarak sürdürmüş ve Türkiye genelinde 130’u aşkın ofise ulaşmıştır.

1 ay önce

Güvenlik Görevlisi (Silahsız)

Vita Loft Buca Site Yönetimi - Karlıova

Sitemiz giriş kapısında istihdam edilmek için mevcut 2 güvenlik görevlisine ek asgari ücretli 1 Güvenlik Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Ofis Destek Personeli

Panorama Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Ltd Şti - Karlıova

Kurumsal toplantılar, seminerler, ulusal-uluslararası kongreler, özel müşteri etkinlikleri, eğitim danışmanlığı üzerine faaliyet gösteren firmamızda, ofiste Ofis Destek Personeli pozisyonunda tam zamanlı çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız.Görüşmeye gelen kişilerden aranan niteliklere uygun olanlar ile önce mülakat yapılacak, başarılı olanlar ile devam edilecektir.Yönetici asistanlığı,Yönetici tarafından verilen işlerin takibini yapmak, ofise gelen misafirleri karşılamak,Çay/kahve servisi yapmak,Ofisin genel temizliği ve düzeninden de sorumlu olacaktır.

7 ay önce

Ütücü

İlknur Bindalli - Karlıova

Atölyemize üretim sürecinde çalışacak sanayi ütüsü kullanabilen Ütücü alınacaktır.

9 ay önce

Hemşire (Koruyucu Sağlık Hizmetleri)

Özel Özilgi Eğitim Bakım Merkezi San Tic Ltd Şti - Karlıova

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Hemşire aranmaktadır.

5 gün önce

Yönetici Asistanı

Tripaesthetic Sağlık Turizm A.Ş. - Karlıova

Yurt içi ve yurt dışı müşteri ilişkileriyle ilgilenecek sağlık turizm alanında çalışacak Yönetici Asistanı alınacaktır.

3 hafta önce

Sekreter

Duyses İşitme Merkezi - Karlıova

İşitme kliniğimiz için kadın personel arayışımız bulunmaktadır

3 ay önce

Satış Müdürü

Diyanorm Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

We are looking for Sales engineer/ Sales manager for Industrial Automation products, specially : VFD/AC Drive/ Frequency converter/ Soft starter/ Electric Motors

6 ay önce

Teknik Eleman

Tcs Bilişim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Karlıova

Türkiye genelinde faaliyet gösteren firmamızda karayolları yapımı aşamasında görevlendirilecek Teknik Eleman aramaktayız.Teknik bilgiye sahip olan ya da yetiştirilmek üzere iş alımı yapılacaktır.Maaş (Min. 3500 Max. 5000) + Prim + AGİ, SSK, Yol, Yemek, Erzak Yardımı, Senede 2 defa çift maaş ile çalışılacaktır.

9 ay önce

Protez Ortez Teknikeri

Artı Grup Ortez Protez Yapımı ve Uygulama Merkezi - Karlıova

Artı Grup Ortez Protez Yapımı ve Uygulama Merkezimizde çalışacak Protez Ortez Teknikeri alınacaktır.

6 gün önce

Izgara Ustası

Fethiye Sahil Gıda Unlu Mamüller Ltd Şti - Karlıova

Izgara Ustası arıyoruz.

9 ay önce

Bellboy

Hotel Antroyal - Karlıova

Bellboy pozisyonunda görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.12 Ay açık 3 yıldız şehir oteliyiz. Lojman ve servis yoktur.

2 ay önce

Yazılım Uzmanı

Uzel Bilişim Ar-ge ve Otomasyon San ve Tic A.Ş. - Karlıova

Yazılım departmanımıza özellikle laravel bilen web arayüz projelerinde görev alacak Yazılım Uzmanı çalışma arkadaşlarında aşağıdaki nitelikleri arıyoruz.

3 ay önce

Mutfak Görevlisi

Centat Gıda İnş Tur Oto San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Ümraniye de bulunan ofisimize; 08:30-18:30 saatleri arasında çalışacak, Tercihen mutfak deneyimi ve ofis deneyimi olan, 25-50 yaş arası Bayan Mutfak Personeli aramaktayız.

3 ay önce

Karlıova Geneli Sektörler