Karlıova Cam ve Seramik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Karlıova Cam ve Seramik İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

E-Ticaret Uzmanı

Serkon Tekstil San ve Tİc Ltd Şti - Karlıova

Firmamızda çalışmak üzere E-Ticaret Uzmanı aramaktayız.İş Tanımı:Ticimax yönetim paneli üzerinden pazar yerleri ve kendi web sitemizin tüm ürünlerin içeriklerinin yüklenmesi,yönetim,takibi ve görsellerinin oluşturulması.Sosyal medyalarımızın dinamik olarak görsellerin oluşturulması ve gelen mesajlar ile ilgilenilmesi.Sosyal medyalarımızda ürünlerimizin temalı görseller ile içerik oluşturulması ve paylaşımlarıGelen siparişlerin kargo ve takip süreciyle ilgilenilmesi.

2 ay önce

Desinatör (Tekstil)

Miniper Bebe Triko Tekstil San ve Tic Ltd - Karlıova

Bursa Yıldırım da Yeni kurduğumuz Miniper Bebe Triko şirketimizde Bebe Çocuk Triko ürünleri desen çizimi yapacak Desinatör aramaktayız.

8 ay önce

Reyon Görevlisi

Ceyyil Kozmetik Züccaciye Tic Ltd Şti - Karlıova

Şirketimiz bünyesinde çalıştırılmak üzere bay / bayan personel alınacaktır.

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Arsay Pazarlama İthalat İhracat San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

E-Ticaret firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Personelleri alınacaktır.Pazar yerleri ile entegre olarak Ön Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.İŞ TANIMI:Market stok takibi, ihtiyaç belirleme ve temin etme gibi işlemlerin gerçekleştirilmesi,Markete alınan ürünlerin ve akaryakıtların irsaliye ve faturalarının sisteme işlenmesi,Cari müşterilerin ödemelerinin takibi, irsaliye ve fatura işlemlerinin gerçekleştirilmesi,Günlük kasa takibi işlemlerinin gerçekleştirilmesi,Toptan ve perakende kanallarıyla yapılan satışların fatura ve irsaliyelerinin oluşturulması,Personel özlük dosyalarının tamamlanması,Ödemelerin ve tahsilatların takibi.

8 ay önce

Radyo ve Televizyon Spikeri

General Fm Yayıncılık San Tic A.Ş. - Karlıova

Sizler de radyo yayıncılığına meraklı mısınız?Kendine güvenen, hedefleri olan, hayallerine gem vurmayan, dürüst programcı adayları işte size büyük fırsat.Radyomuz bünyesinde yetiştirilmek üzere kadın/erkek Programcı adayları aranmaktadır.Radyo General ailesinde olmak bir ayrıcalıktır.Başvurularınızı bekliyoruz...

1 ay önce

Ofis Asistanı

Burada Yapı Gayrimenkul A.Ş. - Karlıova

Gayrimenkul Ofisimizde Telefonlara bakıp ,ilanları giriş yapıp güncelleyebilecek ve epostaları takip edebilecek Kadın Ofis Asistanı Arıyoruz.

9 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Sebat Makina Tekstil Sanayi ve Ticaret Mehmet Latif Kadıoğlu - Karlıova

Telefon akışını sağlayabilecek, ön muhasebede fatura-fiş giriş çıkışlarını yapabilecek, sipariş-stok işlemlerini kontrol edebilecek, ofisin genel takibinden sorumlu olacak, bilgisayar ve ofis programlarını iyi kullanabilen, en az 3 yıl belirtilen işlerde çalışma deneyimi ve uzun süreli çalışma planı olan (min. 5 yıl), tercihen tesettürlü, sigara kullanmayan bayan takım arkadaşı arıyoruz.Çalışma Saatleri• Hafta İçi (5 gün): 08:30 – 18:30• Haftasonu (Cumartesi): 08:30 – 13:00

3 ay önce

Yazılım Uzmanı

Sha Yazılım - Karlıova

Hukuk Büroları için Yazılım Geliştiren Firmamız Bünyesinde Görevlendirmek üzere ;Üniversitelerin İlgili bölümlerinden mezun,• En az 1 yıl ve üzeri yazılım geliştirme deneyimine sahip,• C# dilini ileri derecede bilen,• Nesne tabanlı geliştirme, design patterns konularını çok iyi bilen,• Yüksek trafik altında çalışan gerçek zamanlı uygulama tasarlama ve geliştirme konusunda deneyimli,• Yedeklilik, ölçeklenebilirlik ve kod kalitesi konularında çalışmış,• Mssql, MySQL gibi çözümlerine hakim,• Redis, Coherence tarzı in memory cache sistemleri konusunda deneyimli,• Sosyal ve organizasyonel ilişkilerde başarılı; değişik durumlar, farklı projeleri ve değişen öncelikleri başarıyla ele alabilen,• Dünya ölçeğinde çözüm ve uygulamalar çıkartma tutkusuyla, sık iterasyonlar çıkartabilen.

1 ay önce

Yönetici Asistanı

Master Güç Sistemleri Tic Ltd Şti - Karlıova

Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmamıza Yönetici Asistanı aramaktayız.

7 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Nevşehir Can Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Karlıova

Can Sigorta acenteliğinde çalıştırılmak üzere nitelikli bayan Teknik Personel alımı olacaktır.

3 hafta önce

Misafir Hizmetleri Yetkilisi

İstanbul Mikrocerrahi Sağlık Hiz A.Ş. - Karlıova

Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Hastanesinde görevlendirilmek üzere Misafir Hizmetleri Yetkilisi arayışımız bulunmaktadır.

9 ay önce

Bilgisayar Destekli Grafik Tasarım Operatörü

Metropol Tasarım Yapı Dek San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Karsıyaka Girne caddesinde inşaat dekorasyon işi yapan mağazamızda çizim ve satış konusunda yetiştirilmek üzere Bilgisayar Destekli Grafik Tasarım Operatörü alınacaktır.

4 ay önce

Muhasebe Personeli

Bilgi Unutur Mali Müşavirlik - Karlıova

İzmir Alsancakta bulunan Mali Müşavirlik ofisimizde istihdam edilmek üzere, Muhasebe Personeli alınacaktır. Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

9 ay önce

Masaj Terapisti

Violet Masaj Salonu - Karlıova

İş yerimize masöz aramaktayız. Tecrübeli -tecrübesiz sigorta lojman imkanı vardır.

3 ay önce

Alüminyum Doğramacı

Öz Fırat Cam - Karlıova

Firmamız bünyesinde çalışacak alüminyum ve cam balkon işinden anlayan usta aranıyor.

2 ay önce

Ofis Sekreteri

Piramit Emlak Yatırım Danışmanlığı ve Çözüm Ortaklığı - Karlıova

İş TanımıPiramit Emlak Yatırım Danışmanlık ve Çözüm Ortaklığı Mezitli Şubemize;Ofisin genel düzeninden sorumlu olunması,Muhasebe evraklarının takibinin yapılması,Ofisin iletişim trafiğinin düzenlenmesi,Müşteri ilişkilerine aracılık edilmesi,Gelen/giden evrak takibinin yapılması,Gelen ziyaretçilerin karşılanması ve ikramlarının yapılması,İçerik sitelerine ilan girişlerinin yapılması ile ilgilenecek Ofis Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Meslek Elemanı

Yücel Genç Yeminli Mali Müşavirlik ve Denetim Ofisi - Karlıova

Yeminli Mali Müşavirlik, denetim ve iade ofisimize çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

Dış Ticaret Elemanı

Meskon Sağlık Tekstil Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Firmamıza Dış Ticaret Elemanı aramaktayız.İLERİ seviyede İNGİLİZCE konuşma ve yazmaya hakim,Yurt dışı müşterilerimizle gerekli yazışmaları yapabilecek,İş takibi yapabilen.

7 ay önce

Kasap (Et Hazırlayıcı)

Altun Et - Karlıova

Part time et tavuk hazırlığı yapabilecek Kasap çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.

10 ay önce

İç Mimar

Ay Fuar Dekorasyon Pazarlama Tic Ltd Şti - Karlıova

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere İç Mimar/Mimar takım arkadaşı aramaktayız.

7 ay önce

Karlıova Geneli Sektörler