Karlıova Ambulans Servisleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Karlıova Ambulans Servisleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Temizlik Görevlisi

Vahal Düğün Salonları Organizasyon Tic Ltd Şti - Karlıova

Firmamızda görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi alınacaktır.

8 ay önce

Pazarlama Elemanı

Z&K Marketing - Karlıova

Firmamızda çalışmak üzere satış konusunda tercihen tecrübeli, (Tecrübesi olmaması durumunda biz eğitim veriyoruz) kadın ekip arkadaşları alınacaktır.Detaylı bilgi yüz yüze verilecektir.Yol, yemek, konaklama firmamıza aittir.(2500 TL Maaş +Prim+Sigorta)

3 ay önce

Tercüman (Arapça)

Saltmac Makina Kalıp İmalatı ve İth İhr Ltd Şti - Karlıova

Metal talaşlı atölye niteliğinde bir imalathaneyiz. makine ve ekipmanlarını imal etmek genel ilgi alanımız iken, sektör olarak yumuşak lifli, yani kağıt peçete gibi, tuvalet kağıtları gibi ürünleri imal edebilecek makinelerin ve ekipmanlarının imalatını yapıyoruz. atölyemizi kurarken hedeflediğimiz tamına yakını ihracat olarak düşündüğümüz iş hacmimizi bu hedefte tutmaktayız.Müşterilerimizin tamamına yakını uluslar arasıdır. Yurt dışı olan bu temaslarımızın büyük kısmı da Arapçanın konuşulduğu ülkelere dayalıdır.Tercüman olarak iş paylaşacağımız mesai arkadaşımızın Arapça konuşurken yada yazışırken zorluk yaşamasını istemiyoruz.İş sadakati, iyi niyet, açık sözlülük, çalışkanlık mesai arkadaşımız da görmek istediğimiz ana niteliklerdir.Profesyonel hayata yönelik, bilgi, beceri tecrübe, eğitim gibi öğrenilebilir faktörlerişe dahil olunduktan sonra tarafımızdan karşılanır.Halen birlikte çalışmakta olduğumuz kısıtlı kadromuzu, uzun yıllar birlikte çalışan bilgili, tecrübeli, ehliyetli kişiler oluştururlar.Böyle bir kadroya da dahil etmeyi düşüneceğimiz her pozisyona uzun soluklu arkadaşlar düşünürüz.

8 ay önce

Sekreter

Veli Grup İnş San ve Tic A.Ş. - Karlıova

Öveçlerdeki ofisimize Sekreter aramaktayız.İş Tanımı:Misafirlerin karşılanması,Çay ve temizlik işlerinin yapılması,Ödeme takibi yapılması,Gerekli tüm takipleri ve dosya arşivlemesi.

6 ay önce

Çocuk Gelişim ve Eğitimcisi

Alemdağ Rehabilitasyon Merkezi Tic Ltd Şti - Karlıova

Kurumumuz bünyesinde tam zamanlı olarak çalışabilecek Çocuk Gelişim Uzmanı aramaktayız

8 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Eda Ermiş Yıldız Diş Kliniği - Karlıova

Kayseri merkezde bulunan hasta yoğunluğu olan diş kliniğimizin genel işleyiş ve düzeninden sorumlu bayan Diş Hekimi Asistanı arıyoruz.

2 ay önce

Hemşire-Klinik

Dr. Mehmet Mustafa Ertürk Kliniği - Karlıova

Özel klinikte (Muayehane) fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı yanında tam zamanlı Hemşire olarak çalışmak üzere adaylar aranıyor.

3 ay önce

Model Makineci

Pomteks Tekstil Dizayn San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Seyrantepedeki firmamıza Model Makineci alınacaktır.

6 ay önce

Endüstriyel Satış Mühendisi

V Kayışı Lastik San Ltd Şti - Karlıova

V KAYIŞI LASTİK SANAYİ LTD.ŞTİ. DERBY markasıyla güç aktarım ürünleri üzerine V KAYIŞI üretici olarak, ülke çapında hizmet veren yenilikçi ve dinamik kadrosu ile bir üretici şirkettir.Güç aktarım sektöründe V Kayışları üretimi , satışı ve mühendislik hizmetleri yapmakta olan 50 yıllık köklü firmamızın “Endüstriyel Satış Mühendisi” pozisyonu için deneyimli ve deneyimsiz endüstriyel tedarik sektörü veya mekanik bakım alanında tecrübeli veya tecrübe kazanmak isteyen , takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Sorumlu olduğu bölge için pazar büyüklüğü, hedef müşteriler, rakipler ve mevcut müşterilere sunulan hizmet seviyesi araştırmaları yapmak,Sürekli olarak bölgede yeni müşteriler ve projeler araştırmak,Ürün ve proje satışları için mevcut veya potansiyel müşterilere düzenli ziyaretler ile firma ve ürün tanıtımı yapmak,Araştırma, müşteri görüşmesi, ihtiyaç analizi, satış kapama, satış sonrası takip başta olmak üzere tüm satış süreçlerinin yönetilmesi,Teknik Servisler Departmanı ile koordineli olarak bölgede ürün sunumları, seminerler, eğitimler ve ürün demo çalışmaları düzenlemek,Finans Departmanı ile bölgedeki alacakların kontrolünü sağlamak, tahsilat performansını iyileştirmek,Müşteri memnuniyeti çerçevesinde satış sonrası hizmetlerini sağlamak,Mevcut müşterilere teknik destek sağlamak,Mevcut distribütörlerle / bayilerle ilişkileri geliştirmek, satışları arttırmak,Hedeflere ulaşmak için proaktif satış ve iş planları oluşturmak,Fiyat ve ürün analizleri yapmak, stokların geliştirilmesini sağlamak,Müşterilerin sipariş, sevkiyat planlarını yönetmek.

6 ay önce

Muhasebe Elemanı

Muhsin Group Dış Ticaret Ltd Şti - Karlıova

Dış Ticaret sektöründe faaliyet göstermekte olduğumuz Beylikdüzü/Esenyurt`taki merkez ofisimize Muhasebe departmanında çalışacak Personel aramaktayız.Beylikdüzü civarında oturanlar tercihimiz olacaktır.Çalışma saatler : Hafta içi : 09.00 - 18.00 dir

6 ay önce

Muhasebe Elemanı

Aktüel Turizm İşletmecilik ve Seyahat Ltd Şti - Karlıova

Şirketimizde, Muhasebe Departmanında çalışacak kadın personel aranmaktadır.

3 ay önce

Pazarlama Elemanı Alınacaktır

pazarini - Karlıova

Pazaryeri sitemize magaza eklemek için pazarlama elemanı gerekmektedir.sitemizin adı pazarini.com dur

6 ay önce

Ayakkabı İmalatçısı (Sayacı)

Öz Zirve Saya - Karlıova

Sayada çalışacak kadın/erkek Ayakkabı İmalatçısı aranıyor.

7 ay önce

Depo Sorumlusu

Alfamet Tekstil San ve Dış Tic Ltd Şti - Karlıova

Merterdeki tekstil firmamızda görevlendirilmek üzere; Depo elemanı aranıyor.

6 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Smmm Mine Demirel - Karlıova

ÜMRANİYE Ihlamurkuyu da bulunan sigorta Acentemize deneyimli bayan Sigorta Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

Alüminyum Doğramacı

Özekip Metal İnşaat San Tic Ltd Şti - Karlıova

Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere Alüminyum Doğrama Ustası alınacaktır.

6 ay önce

Özel Eğitim Öğretmeni

İrdem Konak Özel Eğitim Ltd Şti - Karlıova

Şişlide bulunan kurumumuza Okul Öncesi Öğretmeni alınacaktır. Tecrübe şartı aranmamaktadır.

7 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Han İnşaat Madencilik Turizm San Tic Ltd Şti - Karlıova

Tekirdağ Merkez (Süleymanpaşa)de şirket bünyesine tercihen Mali Müşavir Belgesi olan Muhasebe Sorumlusu olarak hizmet verecek dolgun maaşlı personel alınacaktır.

3 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Arma Gayrimenkul - Karlıova

Arma Gayrimenkul Ltd. Şti. firmasında çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı aramaktayız.%50 oranla kendi maaşınızı kendiniz belirleme fırsatı ve kendi aracınızla çalışmak üzere, ofisiniz bizden. Kısacası deneyimli arkadaşlar aramızda görmekten mutluluk duyarız.

9 ay önce

Satış Temsilcisi

Tek Yıldız Ambalaj San ve Tic Ltd Şti - Karlıova

Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz için Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Pazar araştırmaları yaparak potansiyel müşterileri tespit etmek,Belirlenen hedefler doğrultusunda satışları arttırmak,Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak,Faaliyetleri ile ilgili düzenli raporlar hazırlamak.

7 ay önce

Karlıova Geneli Sektörler