Karkamış İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Karkamış İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ziraat Mühendisi (Zootekni)

Isaş Gıda San ve Tic A.Ş. - Karkamış

Saha teknik destek ekibinde Görev alacak Zİraat Mühendisi alınacaktır.

10 ay önce

Satış Personeli

Se-ka iletişim ve Tanıtım - Karkamış

Eğlenceli bir ortamda saha tanıtımı için Satış Personelleri arıyoruz.İşin içeriği: Ağız ve diş bakım ürünlerimizin saha satısını yapmak.Kadın öğrenci arkadaşlara part-time iş imkanı,Haftada sadece 30 saat çalışarak 350 TL kazanmak ister misiniz?,Peki istediğiniz gün çalışma imkanı?Çalışma saatleriHafta içi 11:00-15:00 veya 17:00-20:30 arası( isteğe bağlı)Cumartesi pazar 11:00-19:30 arası

1 yıl önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Cem Eker Uzaktan Eğitim - Karkamış

Online eğitim uzaktan eğitim hizmeti veren kurumumuzda çalışabilecek deneyimli/deneyimsiz Çağrı Merkezi Personelleri alınacaktır.

9 ay önce

Teknisyen

Zentech Teknik Servis Hizmetleri Tic A.Ş. - Karkamış

Teknolojinin, Türkiyenin her yerine hızlı ve güvenli şekilde ulaşmasını sağlamak, hem bireysel hem de kurumsal kullanıcıların, yazılımsal ve donanımsal tüm ihtiyaçlarına çözüm sunmak amacıyla kurulan Zentech Servis, dünyanın en değerli markası Apple ile yaptığı işbirliği ile Apple Premium Servis Sağlayıcı unvanına sahip olmuştur. Premium Servis, Apple’ın hizmet, kalite ve güvenilirlik kriterlerini gözeterek, dünya çapında ayrıcalıklı kurumlara sunduğu Apple markası ile servis sağlayabilme yetkisidir. Zentech Servis, Apple Premium Servis Sağlayıcısı unvanıyla Türkiyenin en geniş Premium yetkili servis ağına sahiptir. Bursada bulunan teknik servis mağazamızda, müşterilerinin ürünlerini yazılım ve donanım olarak değerlendirmek ve müşteri memnuniyeti yaratan bir servis hizmeti sunmak ve müşterilerinin ürünler hakkında yaşadığı eğitim, yazılım veya donanım sorunlarını değerlendirmek ve doğru teknik ve ekipman ile hızlı ve müşteri memnuniyeti yaratan bir servis hizmeti sunarak Teknisyen olarak çalışacak adayların başvurularını bekliyoruz.

8 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Ertürk Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Karkamış

Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesinde, kasko, trafik, sağlık, konut, dask, seyahat, site ortak alan, iş yeri vs. alanlarında bizzat acenteliğini yapmış olduğumuz 5 sigorta şirketi (Ak-Koru-Doğa-Hdi-Quick) ve yardımlaştığımız diğer acentelerle beraber 20ye yakın sigorta şirketinden müşterilerimize en uygun fiyatları veriyoruz.

8 ay önce

Kalite Kontrol Sorumlusu

Tekplast Metal San ve Dış Tic Ltd Şti - Karkamış

Firmamızda çalışmak üzere giriş ürünün kalitesinden başlayıp çıkan ürünün kalitesine kadar geçen sürede ürünlerin kalite kontrolünü yapacak, stok takibi yapabilecek, çok yönlü, çalışmayı seven, bilgisayar kullanmayı bilen bir çalışma arkadaşı aramaktayız.

6 ay önce

İşyeri Hemşiresi

Zincir Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Ltd Şti - Karkamış

Zincir Osgb bünyesinde tam zamanlı çalışacak dsp ihtiyacımız mevcuttur.

9 ay önce

Cnc İşleme Merkezi Operatörü

Tamtools Makina Takım San Tic Ltd Şti - Karkamış

Firmamızda çalışmak üzere Cnc İşleme Merkezi Operatörü aranmaktadır.Cumartesi pazar tatil servis mevcuttur.

3 hafta önce

Şoför

İstanbul Aktif İnsan Gelişim Akademisi Eğitim Hiz San ve Tic Ltd Şti - Karkamış

Çorludaki şubemiz için güvenilir işini sahiplenen, ekip ile uyum içinde çalışabilecek, Erkek Şoför adayları arıyoruz.

1 yıl önce

Bilgi İşlem Uzmanı

Güveniliroğulları Gayrimenkul Danışmanlığı Tic Ltd Şti - Karkamış

Firmamızda görevlendirilmek üzere Bilgi İşlem Uzmanı aramaktayız.5000 TL Maaş + Prim + SSK + Yemek Çalışma saatleri hafta içi (Pazartesi-Cuma): 08:30 - 19:00 dur. Hafta sonu (Cumartesi-Pazar) Tatildir.

1 yıl önce

İç Mimar

Valense İç Mimarlık - Karkamış

Çankaya Sinpaş Altınoranda bulunan iç mimarlık şirketimizde yüksek komisyon ile çalışacak İç Mimar aranıyor.

1 yıl önce

İş Güvenliği Uzmanı (Az Tehlikeli Sınıf-C)

Nokta Akademi Eğitm Dan Teks San ve Tic Ltd Şti - Karkamış

Tekirdağ/Marmaraereğlisinde şantiyede tam zamanlı çalışacak C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanına İhtiyaç vardır.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Coi Organizasyon Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Karkamış

WATERLOVE ailesi olarak evsel su arıtma ürünleri satışı ve servisi yapan bir firmayız.Satış temsilciliği konusunda çalışacak iş arkadaşları aramaktayız...2500 TL Maaş + Yol + Ssk + Prim

1 yıl önce

Güzellik Uzmanı

Gülümser Öztürk Güzellik Hiz Tic Ltd Şti - Karkamış

Rose Güzellik salonumuza Güzellik Uzmanı aranmaktadır.

1 yıl önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Altın Kural Eğitim - Karkamış

Kurumumuzda çalışmak üzere Fen Bilgisi Öğretmenliği mezunu veya ilgili bölüm mezunu Fen Bilgisi Öğretmeni alınacaktır.

9 ay önce

Panel Çit Makinası Operatörü

Kaygun Çelik Metal İnş Mob San ve Tic Ltd Şti - Karkamış

Panel Çit İmalatı için Otomatik Punta Kaynak Makinasında Çalışacak Elemanlar Alınacaktır.Makina operatörlüğü yapmış deneyimli ve yetiştirilmek üzere deneyimi olmayan personeller alınacaktır.Başvurudan sonra uygun olan adaylarla yüz yüze görüşme ile değerlendirilecektir.Telefonda maaş bilgisi verilmeyecektir.

8 ay önce

Cnc Dik İşleme Operatörü

Distrak Tıbbi Ürünler San ve Tic Ltd Şti - Karkamış

Firmamız bünyesinde mavi yaka personeli olarak;Cnc tezgahına parçaları doğru bir şekilde bağlayacakCad/cam kullanabilecek, tercihen solıdworks/solıdcamTeknik resme göre uygun parça işleyebilecekTalaşlı imalat bilgisi olacakDoğru takım yolları çıkarma konusunda bilgili, malzeme ve işe göre doğru kesici takımların seçilmesi, Doğru ilerleme ve pasonun verilmesi noktasında tecrübe ve bilgi sahibi olması tercih nedenleridir.

8 ay önce

Kalite Güvence Uzmanı

Doğruer Lojistik ve Uluslararası Nakliyat Dış Tic Ltd Şti - Karkamış

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kalite Güvence Uzmanı alınacaktır.Yeni faaliyete geçen depomuzda kalite güvence sisteminin yürütülmesi, ürünlerin, deponun rutin kalite kontrol işlemlerinin yapılması, İlaç Takip Sisteminin kurulması ve düzenli takibi, deponun Ecza Depoları Yönetmeliğine sürekli uygunluğunun sağlanması görevlerinde çalışacak.

3 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Piramit Emlak Yatırım Danışmanlığı ve Çözüm Ortaklığı - Karkamış

Piramit Emlak Yatırım Danışmanlık ve Çözüm Ortaklığı Mezitli Şubesi ailesie Yeni çalışma arkadaşları Aranıyor!Gayrimenkul Danışmanları performanslarıyla orantılı olarak, yüksek gelir elde edebilmektedirler.Siz de PİRAMİT EMLAK YATIRIM dünyasının size sunabileceği birçok fırsatı değerlendirmek isterseniz ve tüm bu özellikler beni anlatıyor diyorsanız bize katılın..

1 yıl önce

Ofis Sekreteri

Piramit Emlak Yatırım Danışmanlığı ve Çözüm Ortaklığı - Karkamış

Piramit Emlak Yatırım Danışmanlık ve Çözüm Ortaklığı Mezitli Şubemize;Ofisin genel düzeninden sorumlu olunması,Muhasebe evraklarının takibinin yapılması,Ofisin iletişim trafiğinin düzenlenmesi,Müşteri ilişkilerine aracılık edilmesi,Gelen/giden evrak takibinin yapılması,Gelen ziyaretçilerin karşılanması ve ikramlarının yapılması,İçerik sitelerine ilan girişlerinin yapılması ile ilgilenecek Ofis Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Gaziantep Geneli Sektörler