Karesi Ecza Depoları ve Eczaneler İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Karesi Ecza Depoları ve Eczaneler İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Büro Yönetimi Elemanı

Çiğköftemiss - Karesi

Firmamız merkezinde görevlendirilmek üzere, Ön muhasebe işlemlerini yapabilecek,Bayilerle ve tedarikçilerle iletişim trafiğini yönetebilecek, Bayilik taleplerinin ön görüşmelerini yapabilecek, Büro Yönetimi Elemanı arıyoruz.

2 ay önce

Muhasebe Personeli

Smmm Abidin Ekren - Karesi

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli aramaktayız.Serbest Muhasebeci mali müşavirlik ofisinde gelen giden evrakları tekip edebilecek, Faturaları muhasebe standartlarına göre kayıt yapabilecek ,Sgk giriş ve çıkış bildirgeleirni, e bildirgelerini, düzenli olarak yapabilecek ,Ba/bs mutabakatlarını yapabilecek ve aylık kdv,muhtasar, beyannamesini verebilecek,

2 ay önce

Bütçe ve Raporlama Sorumlusu

Paşa Şehircilik San ve Tic Ltd Şti - Karesi

Bütçe ve Raporlama Sorumlusu;Bütün stok faturalarını sisteme girer ve denetler,Günlük /haftalık/aylık sayım raporlarını hazırlar, kontrol eder,Depoların sayım fark raporlarına göre çıkan açıkları sorgular,Stok seviyesinin minimum miktarda olması için gereken çalışmaları yaparÜrünlerin güncel maliyetlerini hesaplar. Bu doğrultuda kampanya, yeni ürün vb. konularda yönetime bilgi fikir verir,Belirlenmiş rapor takvimine göre istenen mali /istatistiki raporları yönetime sunar.

6 gün önce

Sevkiyat Görevlisi

Tarz Etiket Aksesuar ve Tekstil San Tic Ltd Şti - Karesi

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sevkiyat Görevlisi aramaktayız.

3 hafta önce

Satış Personeli

Gezgin Grup - Karesi

16-26 yaş aralığındaki öğrenci arkadaşlarımızdan oluşan ekibimize katılıp,boş vakitlerini değerlendirmek isteyen öğrencilere fırsat. İster part zamanlı ister tam zamanlı çalışma olanağı.(İsteyen sadece hafta sonu)Şirketimiz bünyesinde çalışacak tanıtım- Satış Personeli arıyoruz.Ödemelerimiz günlük olarak çalışma bitimi yapılır.Günlük 60 TL ( Yemek+Servis+İkramiye)

2 hafta önce

Muhasebe Personeli

Halpek Yapı Malzemeleri - Karesi

Logo programında ve inşaat malzemelerinde deneyimli acil Muhasebe Personeli aranıyor.

2 ay önce

Kahvaltı Hazırlama Elemanı

Kapadokya İpekyolu Turizm ve Ticaret Ltd Şti - Karesi

Göreme İnn Otel de çalıştırılmak üzere Kahvaltı Hazırlama Elemanı arayışımız mevcuttur.Konaklama imkanı verilememektedir.

1 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Kindyroo Beylikdüzü Merkez - Karesi

Uluslararası Okul Öncesi Çocuk Gelişim Merkezi KindyROOnun Beylikdüzü Merkezi’nde görevlendirilmek üzere; İngilizce Öğretmeni alınacaktır.0-5 yaş grubu çocuklara, ebeveynleri ile katıldıkları bir saatlik seanslarda, Avustralyada hazırlanan motor gelişim programını uygulayacak; enerjik, güler yüzlü, güçlü iletişim kabiliyetleri bulunan, iş yeri kurallarına uyum sağlayan ve çalışma disiplinine sahip; günde 5 seans hareket bazlı eğitimleri verebilecek, minimum 2 senelik sözleşme ile çalışacak 1 öğretmen alınacaktır. KindyROO Hakkında BilgiMargaret Sasse tarafından 1982 yılında Avustralyada kurulan KindyROO, bugün tüm dünyada 90’ı aşkın merkezde haftada 80.000 çocuk katılımıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. KindyROO, 6 haftalıktan itibaren 5 yaşına kadar olan sağlıklı çocuklara, onların fiziksel gelişim ve beyin gelişimi potansiyelini artıran ve bu potansiyelin en üst seviyede tutulmasını sağlayan yapılandırılmış bir program sunmaktadır.

3 hafta önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Çağan Depolama Lojistik Ticaret A.Ş. - Karesi

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe-Sekreter aramaktayız.

1 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Han Hukuk ve Danışmanlık - Karesi

Firmamızda çalışacak Çağrı Merkezi Tahsilat Görevlisi çalışma arkadaşları aranmaktadır. İş Tanımı: Borçlularla telefon ile tahsilat odaklı etkin iletişime geçebilecek, Kişileri borçları hakkında bilgilendirecek, Portföyündeki yasal takip dosyalarının telefon ile aranması ve borçlu kişiye ulaşılmasından sorumlu olacak, Hukuksal süreç ve yasal yaptırımlar hakkında gerekli bilgilendirmeyi yaparak borçluyu ödeme yapmaya ikna ederek tahsilat işlemlerini gerçekleştirecek, Hedef ve Performans odaklı çalışarak borç tahsilatını yapacak ve anlaşmaya bağlı ödemeleri takip edecek. Maaş + SGK + Yemek + Prim (haftalık+aylık+6 aylık)

2 ay önce

Şoför-Yük Taşıma

Cedimoğlu İnşaat Nakliyat Turizm Tic Ltd Şti - Karesi

Deneyimli Tır Şoförü, Kırkayak Şoförü alınacaktır.

2 ay önce

Sekreter

Life Petrolcülük Anonim Şirketi - Karesi

Mersin Yenişehir Palm City civarında bulunan Akaryakıt Dağıtım şirketimizde çalışacak 21-30 yaş aralığında Bayan Sekreter arıyoruz. Ofisimizde 1 erkek 1 bayan personelimiz var. Beklentimiz; Gelen misafirlerimizi karşılamak, ofis içi tertip düzeni sağlamak. Mesai saatlerimiz. sabah 9:00 ile aksam 18:30 arasındadır. Cumartesi günü saat 15:30 a kadarMaaş ve diğer detaylar yüz yüze görüşülecektir.

1 ay önce

Kimyager

İmamoğlu Çivi ve Tel San Tic A.Ş. - Karesi

Yapı Kimyasalları üretiminde, ar-ge çalışmalarında be kalite yönetim belgelendirme alanlarında tecrübeli Kimyager çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 hafta önce

Satış Elemanı

Küpepark Hazır Giyim - Karesi

Tesettür mağazamızda çalışacak diksiyonu düzgün Satış Elemanı alınacaktır.Maaş+ Prim sistemimiz mevcuttur.

1 ay önce

Masaj Terapisti

Armoni Güzellik Merkezi - Karesi

Salonumuzun vücut bakim biriminde bay ve bayanlara masaj hizmeti vericek bayan Masaj Terapisti arıyoruz. Çalışma saatlerimiz 12.00 ile 23.00

1 ay önce

Ofis Elemanı

Mega Sentetik Ambalaj San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Karesi

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ofis Elemanı aranmaktadır.

3 hafta önce

Diş Hekimi Yardımcısı

Diş Hekimi Tufan Eyriparmak - Karesi

Diş Hekimi Yardımcısı çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Kuzey Dayanıklı Tüketim Malları San ve Tic Ltd Şti - Karesi

E5 yan yol üzerindeki 4000 m2 Muzaffer Premium mobilya ve halı mağazasında çalıştırılmak üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.

1 ay önce

Ön büro bay ve bayan .kat gorevlisi bayan yatili olacak

The swan park hotel - Karesi

Butik otelimize bay bayan resepsiyon.kat gorevlisi bayan yatili arkadaslar araniyor

2 ay önce

Saha Satış Personeli

Kurumsallife Medya Org ve İnş Ltd Şti - Karesi

Reklam satışı konusunda deneyimli Saha Satış Personeli aramaktayız.

2 ay önce

Karesi Geneli Sektörler