Karapürçek İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Karapürçek İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Aşçı Yardımcısı

Çiğdem Kapı Metal Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Karapürçek

Firmamıza Aşçı Yardımcısı aramaktayız.

1 yıl önce

Grafiker

Bilirkişi Ajans - Karapürçek

Kendi evinde verilecek işleri yapabilecek Grafiker aranmaktadır.

1 yıl önce

Alarm Kamera-Güvenlik Sistemleri Teknisyeni (Montaj Elemanı)

Citynet Güvenlik Sistemleri - Karapürçek

Elektronik güvenlik sistemleri montajında; alarm, kamera , yangın ve kartlı geçiş sistemlerinin kurulumunda veya arızaların giderilmesinde görevlendirilmek üzere Montaj Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

Satış Uzmanı

Ons İnsan Kaynakları Danışmanlık Ltd Şti - Karapürçek

Yapı malzemeleri sektöründeki mağazamızda çalışacak Satış Uzmanı aramaktayız.

3 hafta önce

Satış Danışmanı

Harem Home Ev Dekorasyon Tic ve San Ltd Şti - Karapürçek

Satış Danışmanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

6 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Lokomotif Özel Eğitim Hizmetleri Ltd Şti - Karapürçek

12 Yıldır eğitim sektöründe başarısı ile devamlılığını sürdürerek büyüyen kurumumuza Sınıf Öğretmeni alımı yapılacaktır.

9 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Fit Yapım - Karapürçek

Facebook Business Manager panelinde tecrübeli, temel düzeyde Adobe Photoshop ve Adobe Premiere programlarına hakim, tercihen Adobe illustrator programını kullanabilen, müşterilerimizin sosyal medya paylaşımları için içerik ve konsept üretebilecek, sosyal medya araçlarını tanıyan, dijital medya trendlerini takip edebilen ve sosyal medya hedef kitle reklamları hakkında bilgi sahibi ekip arkadaşı arıyoruz.

7 ay önce

Psikolog

Yıldız Src ve Psikoteknik Merkezi - Karapürçek

Psikoteknik merkezinde çalışacak iş arkadaşı aranmaktadır. Alg belgesi olan veya eğitime gidebilecek olan kişiler.

4 ay önce

Resepsiyonist

Sahilköy Turizm Medya Ltd Şti - Karapürçek

SAHİLKAMP İSTANBULBayan Resepsiyonist Aranıyor.

5 ay önce

Sekreter

Ebru Tekstil Nakış San Tic Ltd Şti - Karapürçek

Firmamıza Ofis Sekreteri aramaktayız.

1 yıl önce

Psikolog

Dkd Koçluk Merkezi - Karapürçek

Kocaeli Gebzede bulunan Koçluk merkezimizde görevlendirilmek üzere Psikolog aramaktayız.Ekip arkadaşlarımızın her biri çocuklarımıza yıldız olup, onlara güneşin yolunu göstermektedirler. Geleceğimizin güneşi olan çocuklarımıza bugün yıldız olma idealine sahip arkadaşlarımızla çalışmaktan onur duyarız.

2 hafta önce

Acil bay villa özel güvenlik /2680+agi+ymk/ tuzla akfırat mh

VİZYON VİP - Karapürçek

ÇALIŞMA YERİ: TUZLA, AKFIRAT MH PROJE İSMİ: VİLLA SÜRESİ GEÇMEMİŞ KİMLİKLİ ÖZEL GÜVENLİK VEYA GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURU YAPMIŞ GÜVENLİK ÇALIŞABİLİR BELGESİNİ ALAN ÖZEL GÜVENLİK OLCAK EN AZ 1 YIL GÜVENLİK/DANIŞMA OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-VİLLA PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1. 75 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 24 - 41 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2680TL MAAŞ + AGİ + YEMEK PROJEMİZ: FORMULA 1 BÖLGESİ YADA İSTANBULPARK BULVARINA YAKIN /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İLETİŞİM: 0505 182 50 70

8 ay önce

Alüminyum İmalat İşçisi

Can Life Group Personel Hiz San ve Tic Ltd Şti - Karapürçek

Alüminyum imalatına vasıfsız personeller alınacaktır. Detaylar yüz yüze görüşülecektir.

10 ay önce

Acil 9 saat gemi şantiye bay temizlik/ bakırköy ataköy sahil

VİZYON VİP - Karapürçek

ÇALIŞMA YERİ: BAKIRKÖY, ATAKÖY 1 KISIM MH PROJE İSMİ: GEMİ YAT ŞANTİYE İŞİN TANIMI= GEMİ YAT ŞANTİYE OFİSİNİN İÇİ VE DIŞI TEMİZLİK VE GELEN TAŞERON İŞCİLERİN KAYIT TUTULMASI VE TAKİP EDİLMESİ GEMİ ŞANTİYE YADA HASTANE YADA OTEL PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR TEMİZLİK OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR YAŞ SINIRI: 23-47 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: HAFTAİÇİ VE CUMARTESİ GÜNÜ 09:00 - 18:00 ARASI ÇALIŞMA PAZAR İZİN SOSYAL HAKLAR: 2500TL MAAŞ + AGİ + PROJEDE YEMEK VERİLİYOR PROJEMİZ: ATAKÖY MARİNİN İÇİNDE KALIYOR /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜN DEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ TEL: 05541429781 - 05051825070

8 ay önce

Mali Müşavir

Cihanhan Taahhüt İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Karapürçek

Firmamız Cihanhan Taahhüt inşaat taahhüt sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Ankara Çankayada bulunan merkez ofisimizde çalışmak üzere iş arkadaşı aramaktayız.

8 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Asfen Okulları - Karapürçek

Eğitim öğretim kurumuna benzeri işlerde daha önce çalışmış Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

9 ay önce

Video Editörü

Conteus Medya A.Ş. - Karapürçek

Conteus Medyada görevlendirilmek üzere Video Editörü aranmaktadır.Şirket içi tüm çekim ve post prodüksiyon süreçlerininin takibi, kurgu ve tasarım aşamalarında görev alacak video editörü arıyoruz.

1 hafta önce

Sınıf Öğretmeni

Altın Çocuklar Akademisi Özel Eğitim Öğretim Ltd Şti - Karapürçek

Okulumuzda görevlendirilmek üzere Sınıf Öğretmeni aranmaktadır.

3 hafta önce

Grafik Tasarımcısı

Devartist | İnteraktif Web Ajansı - Karapürçek

Başakşehir Bahçeşehirdeki yeni ofisimizde çalışmak için web sitelerinde kullanılması için parça (banner, slider, kampanya vb.) tasarımları photoshop ve-veya illustrator da hazırlayabilecek, ürün, blog yazılarının girilmesini, düzenlenmesini ve geliştirilmesini yapabilecek bir çalışma arkadaşı arıyoruzİş Tanımı:Websiteleri için banner, slide, collage gibi parça tasarımlar yapmak,(Eğitim verilecek) Google ADS üzerinde kampanya-reklam takibi, ön araştırma ve ölçümler yapmak, gerekli metinleri yazmak veya düzenlemek,(Eğitim verilecek) Web siteleri için çeşitli arayüzler (kendi geliştirdiğimiz yönetim paneli, ticimax, tsoft vb.) kullanarak editörlük işlemlerini gerçekleştirmek,(Eeğitim verilecek) Haftalık ve aylık raporların hazırlanması.İmkanlar:Yol, Yemek, SGK vb. temel haklarınızın hepsi verilir,Çalışma saatleri içerisinde veya dışında birebir eğitim (google ads, web tasarım, grafik tasarım, dijital pazarlama, editörlük eğitimleri), meetup veya web tabanlı eğitimler)

9 ay önce

Güzellik Uzmanı

Ebru Öztekmen Güzellik - Karapürçek

Ebru Öztekmen Güzellik & Kalıcı Makyaj Güzellik bölümünü okuyan veya yeni mezun çalışma arkadaşı arıyoruz

8 ay önce

Sakarya Geneli Sektörler