Karaman İş İlanları, Karaman'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Karaman İş İlanları


Sekreter

Ezgil Güvenlik Teknolojileri Ltd Şti - Karaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

1 hafta önce

Sistem Destek Uzmanı

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri San Tic Ltd Şti - Karaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sistem Destek Uzmanı aramaktayız.Sözleşmeli müşterilerimize bilgisayar, sunucu, yedekleme ve ağ sistemleri alanında, yerinde veya uzaktan destek vermek.Saha kurulumları, konfigürasyon, analiz, arıza bulma ve teknik destek.Sadece online başvuru kabul edilecektir

1 hafta önce

Modelist Yardımcısı(Tekstil)

Liberti İplik Giyim Tekstil San Tic Ltd Şti - Karaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Modelist Yardımcısı aranmaktadır.

1 hafta önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Skynet Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri - Karaman

Güvenlik Kamera Montajında Çalışacak Alarm Ve Yangın Algılama Sistemi Kurulumlarından Anlayan Tecrübeli aktif araç kullanabilen personel alınacaktır.

1 hafta önce

Grafiker

Yunus Copy Dijital Kopyalama - Karaman

Grafiker çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 hafta önce

Anketör

Teori Araştırma - Karaman

Yürütmekte olduğumuz kamu kurumu projesinde hane araştırma görevlileridaha önceden belirlenmiş adreslerde, bahsi geçen kamu kuruluşunun izni dahilinde yaşayan görüşmeciler ile yüz yüze anket yapmaya dayalı çalışmamız kapsamında vazifelendirilecek arkadaşlar aramaktayız.

1 hafta önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Fika Yazılım Tic Ltd Şti - Karaman

Merkezi Aydında bulunan, Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için; Satış Pazarlama Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

2 hafta önce

Elektrik Mühendisi

Doruk Test Mühendislik Hiz Tic Ltd Şti - Karaman

Firma olarak profesyonel mühendis ekibimizle makina-ekipman periyodik kontrol/muayene, elektrik tesisat kontrolü ve topraklama/paratoner direnç ölçümlerini gerçekleştirmekteyiz. Topraklama Yetkilendirme Belgesine sahip Elektrik Mühendisi aramaktayız.

2 hafta önce

Erkek Kuaförü

Adem Yılmaz Hair Studio - Karaman

Beylikdüzü nün en iyi erkek kuaför salonu olan Adem Yılmaz Haırstudıo bünyesinde %50 çalışacak Usta Kalfa yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 hafta önce

Elektronik Teknisyeni

Mirtest Elektronik Ultrasonik San Tic Ltd Şti - Karaman

Elektronik kart tamiri bilen en az bir yıl tecrübeli Teknisyen aramaktayız.

2 hafta önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

5C Trade İç ve Dış Ticaret San Ltd Şti - Karaman

Su İzolasyonu malzemelerinin satış ve uygulamalarını yapan firmamızda aşağıdaki iş tanımına uyacak Satış Pazarlama Sorumlusu aramaktayız. • Marmara Bölgesi başta olmak üzere yurt genelinde otel, hastane, okul, avm, plaza vb. büyük yapıların var olan su izolasyon sorunlarını araştırmak, yeni başlayacak projeleri bulmak ve bu projeler ile iletişime geçmek.• Firmamızın ürünlerini bu projelerin ilgili kişilerine tanıtmak, proje veya şantiye teknik personeline, uygulayıcılara, ürünlerimiz ve uygulama kuralları ile ilgili teknik bilgi ve destek sunmak.• Şartnameler, standartlar konusunda bilgi sahibi olmak ve gelişmeleri takip etmek.• Projeleri düzenli olarak ziyaret etmek, teklif hazırlamak, sipariş almak gibi satış sürecinin her aşamasını takip etmek• Firmamız ürünleri için sürekli yeni müşteri ve yeni pazar araştırması yapmak,• Sektördeki gelişmeleri, yeni gelişen ürün ve uygulama tekniklerini takip etmek. Piyasayı ve piyasadaki ürünleri analiz etmek,• Üst yöneticisine çalışma faaliyetleri konusunda raporlama yapmak.

2 hafta önce

Temizlik Personeli

Güzeller Mühendislik İnşaat San ve Tic A.Ş. - Karaman

Temizlik Personeli arıyoruz.İş Tanımı:Yemek yapabilenTemizlikÇay servisiMisafirleri karşılama

2 hafta önce

Satış Danışmanı

Uğurlu İletişim Elektronik Ltd Şti - Karaman

Turkcell Mağazasında:- Hat satış ve aktivasyonları,- Telefon ve aksesuar satışları,- Paket / TL Yüklemelerinin yapılması, - Müşteri taleplerine göre tarife değişiklikleri, bilgilendirme ve diğer tüm işlemlerin yapılmasında görev alacak ekip arkadaşı aramaktayız.

2 hafta önce

Satış Elemanı (Perakende)

Gelişim İnternet Hiz ve Tic Ltd Şti - Karaman

Gelişim İnternet Hizmetleri, E-Ticaret sektöründe toptan ve perakende olarak faaliyet göstermek üzere, 2010 yılında İstanbul’un ticaret merkezi olan İstoç Toptancılar Çarşısı’nda kurulmuştur.Kuruluşumuz internet üzerinden alışveriş taleplerine yönelik geliştirdiğimiz stratejik çözümler ve bünyemize kazandırdığımız sistemler ile e-ticaret alanında hizmet vermek için geliştirilmiştir. Firmamız,satış politikası olarak kaliteden ödün vermeden %100 orijinal ürünleri uygun fiyatlarda en kısa sürede sorunsuz bir şekilde müşterilerine sunmayı benimsemiştir. Müşteri hizmetlerinde çalışan uzman arkadaşlarımız gerek ürünler, gerekse kargo süreçleri ile alakalı bilgi vermek üzere size bir telefon kadar yakındır. Bu şekilde satış sonrası desteğimiz ile de müşterilerimize yardımcı olmak adına hizmet vermekteyiz.Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Elemanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Pazarlama Danışmanı

Yoldayım 7/24 - Karaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Danışmanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Matbaa Ustası

Nova Barkod Etiket Paketleme San ve Tic Ltd Şti - Karaman

Şirketimiz bünyesinde çalışacak;Etiket Baskı Makinesi ve Tahta Bıçak kullanacak tecrübeli / tecrübesiz yetiştirilmek üzere personel alınacaktır.

2 hafta önce

Fotoğrafçı

Nettel İletişim Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Karaman

Nettel Group bünyesinde çalışacak Fotoğrafçı takım arkadaşı arıyoruz.Profesyonel fotoğraf makinesiyle çekim yapabilecek,Ürün fotoğrafları çekerek, sisteme yükleyebilecek.

2 hafta önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Mirbey Paslanmaz Çelik San ve Tic Ltd Şti - Karaman

Şirketimizin İkitelli Demirciler Sitesi içerisinde faaliyet gösteren ofisimizde görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe -Sekreter aramaktayız.

2 hafta önce

Mağaza Satış Danışmanı

Onur Öner Aydolap İç ve Dış Tic San Ltd Şti - Karaman

İzmirde bulunan mağazamız için Mağaza Satış Danışmanı arıyoruz. Çalışma saatleri tam ve yarı zamanlı olarak değişebilir.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Öykücan Gıda Tarım San ve Tic Ltd Şti - Karaman

Bornova Pınarbaşında bulunan fıda firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 hafta önce

Satış Elemanı

Menemencioğulları Nakliyat San ve Tic Ltd Şti - Karaman

Karaman ilimizde starwood yapı market . mağazamızda çalışacak, Satış Elemanı alınacaktır.

2 hafta önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Emek Nesim Yapı ve İzolasyon Mantoloma San ve Tic Ltd Şti - Karaman

İnşaat ofisine deneyimli ön muhasebe bilgisi olan diksiyonu düzgün bayanÖn Muhasebe - Sekreter arıyoruz.

2 hafta önce

Grafiker

Ok Ajans - Karaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Grafiker aramaktayız.

2 hafta önce

Satış Danışmanı

Han Emlak - Karaman

Satış hizmetlerinin yönetimi ve koordinasyonunu gerçekleştirmek üzere firmamızda görevlendirilecek Satış Danışmanı aramaktayız.1500 TL MAAŞ +SSK +PRİM Sadece belirttiğimiz kriterleri sağlayan adayların cvleri değerlendirilecektir.

2 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Menemencioğulları Nakliyat San ve Tic Ltd Şti - Karaman

İnci Orman Ürünleri Karaman Startwood Yapı Market , mobilya aksesuarları ve malzemeleri yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

2 hafta önce

Üretim Elemanı

Karahan Ambalaj - Karaman

İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki Karton Bardak fabrikamızda üretim bölümün de çalışacak Vasıflı Vasıfsız Bay Bayan personel alımı yapılacaktır.

3 hafta önce

İnsan Kaynakları Sorumlusu

Amazing Teknoloji ve Pazarlama A.Ş. - Karaman

İTÜ-ÇEKİRDEK ‘e kabul edilen start-up ‘ımız için bizimle birlikte uzun yıllar çalışıp, aynı heyecanı yaşayacak takım arkadaşı arıyoruz. İş Tanımı:• Üyelik başvurusu yapmış dış ticaret sorumlularımız ile mülakat yapmak, değerlendirme notlarını sisteme girmek,• Üyeleri belirlenen kriterlere göre sınıflandırmak,• Hizmet satınalan işletmeler için konusundaki uzman üyeleri üyeleri ikna etmek/görev atamak, • Üyelerin performanslarını ölçmek, değerlendirme puanlarını vermek.• Start-up ruhuna uygun diğer ekip üyelerine işlerinde de desteklemek, yardımcı olmak• Yönetime ve ekip arkadaşlarına istenilen kriterlerde düzenli raporları vermek.

1 ay önce

İletişim Danışmanı

Hasel Dekorasyon İletişim San ve Tic Ltd Şti - Karaman

Telefon ekranı ve aksesuarı pazarlamasında deneyimli / deneyimsiz İletişim Danışmanı arıyoruz.

1 ay önce

Lojistik Operasyon Elemanı

Pandora E Ticaret Danışmanlık ve Paz Ltd Şti - Karaman

Lojistik Operasyon Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

Psikolog

Akşehir As Eğitim Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Karaman

Psikolog olarak görev yapabilecek takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Karaman İşkur İş İlanları

İç Anadolu Bölgesi’nin gelişen değerlerinden biri olan Karaman, istihdam oluşturma açısından örnek alınması gereken kentlerden biridir. Özellikle Konya ile bağlantılı şirketlerin Karaman ekonomisinde önemli bir yere sahip olduğunu görüyoruz. Karaman iş ilanları, istihdam oluşumunda Karaman’ın en büyük destekçisi konumunda; bu nedenle büyük şirketlerin tamamı, personellerini Karaman iş ilanları üzerinden bulmaktadır.
Karaman Açık İş İlanları
Karaman’da çalışmak isteyenler için çok sayıda seçenek varken bu seçeneklerin başında BİSKOT Bisküvi, BİFA Bisküvi ve Şimşek Bisküvi gibi önemli isimler geliyor. Karaman iş ilanları arasında bankaların açmış oldukları ilanların sayısı da görmezden gelinmeyecek seviyede. Bu ilanlara yapılan başvurular, sadece Karaman’da yaşayanlarla sınırlı kalmıyor. Başta Konya, Ankara, Eskişehir, Adana ve Mersin olmak üzere birçok kentten Karaman iş ilanlarına büyük ilgi gösterildiğini söylememiz mümkün.

Karaman Geneli Sektörler