Karaman İş İlanları, Karaman'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Karaman İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Makine Teknik Ressamı

Starmax Tarım Makinaları San ve Tic A.Ş. - Karaman

Yem Teknolojileri alanında öncü firmalardan olan STARMAX TARIM MAKİNALARI A.Ş. ‘nin Torbalı-Yazıbaşı fabrikasında görev almak üzere Makine Tasarımcı Teknik Ressam alınacaktır.Yeni makine tasarımı yapmak, mevcut tasarımları geliştirmek, Makine parça tasarım ve montaj resimlerini hazırlamak, Arge çalışmalarına destek vermek

3 ay önce

Reformer Pilates Eğitmeni

Zipfit Ems Training Studio - Karaman

Gaziosmanpaşada bulunan stüdyomuza, güler yüzlü ve disiplinli, aletli pilates ekipmanlarına hakim, part time Reformer Pilates Eğitmeni aramaktayız.

1 ay önce

Sekreter

Arian Tekstil İç ve Dış Tic San Ltd Şti - Karaman

Tekstil firmasında ön muhasebe tutacak güler yüzle uzun süre çalışmayı düşünen Sekreter iş arkadaşına ihtiyacımız vardır

3 hafta önce

Oto Trimci

Nurmak Araç Üstü Ekipmanları San ve Tic Ltd Şti - Karaman

İkitellide bulunan firmamıza tam zamanlı çalışabilecek Hidrolik ve Mekanik Ustası aranıyor.Çalışma saati:Sabah 08:30 akşam 18:00 Cumartesi 13:30Tüm sosyal haklar mevcuttur.

1 ay önce

Çocuk Gelişim ve Eğitimcisi

Alemdağ Rehabilitasyon Merkezi Tic Ltd Şti - Karaman

Kurumumuz bünyesinde tam zamanlı olarak çalışabilecek Çocuk Gelişim Uzmanı aramaktayız

3 hafta önce

Satış Sonrası Finans Uzmanı

Gül İnşaat Proje A.Ş. - Karaman

Nitelikli ve kaliteli konut projeleri geliştiren şirketimizin İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer -Seyrantepede bulunan Avangart Projemizde görevlendirilmek üzere yönetime bağlı olarak çalışacak aşağıdaki kriterlere uygun Satış Sonrası Finans Sorumlusu aramaktayız.

1 ay önce

İmalat Şefi

Protek Balatacılık San ve Tic Ltd Şti - Karaman

Kocaeli Gebzede bulunan Otomotiv sektöründe öncü olan firmamızda İmalat ve Üretim Şefi olarak görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları aranmaktadır.

2 ay önce

Dikim bandı için makineciler

Sole kids - Karaman

İhracata yönelik , yeni kurulan örme bandımız için ; •usta overlokçular Bayan •usta reçmeciler Bayan Seri üretim yapan bantta çalışacak takım arkadaşları alınacaktır Maaş+sgk+yemek+yol ücreti Cumartesi ve pazar çalışma yok 05469706616

2 ay önce

Sevkiyat Görevlisi

Cevpa Pazarlama Makine San ve Tic Ltd Şti - Karaman

Firmamızda çalışacak, Sevkiyat Görevlisi ehliyetli ve SRC belgeli olması önceliklidir

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Hekimler Birliği Vakfı - Karaman

Sivil toplum kurumunda Prof. Dr. ve onun özel statüsü ile ilgili çalışacak Yönetici Asistanı aranmaktadır.

2 ay önce

İnternet Salon Görevlisi

Moodoyun Oyuncak San ve Tic Ltd Şti - Karaman

Playstation cafe de çalışmak üzere müşterileri karşılayacak, yiyecek ve içecek servisi yapacak 20- 30 yaşlarında erkek İnternet Salon Görevlisi alınacaktır.

3 hafta önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Dkd Koçluk Merkezi - Karaman

Gelişim dönemi çocuklarımızın kritik dönemlerini doğru yönetebilecek nitelikte Okul Öncesi Öğretmeni arıyoruz.

3 ay önce

Mekanik Tesisatçı

Mgg Mekanik - Karaman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Mekanik Ustası aranmaktadır.Maaş + Yemek+ Sgk

3 ay önce

ACİL VİLLA BAY ÖZEL GÜVENLİK / ÇEKMEKÖY MİMARSİNAN CD

VİZYON VİP - Karaman

Çekmeköy, villa projemiz'de çalışcak, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin ile çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenlik yada güvenlik şube müdürlüğüne başvurmuş çalışabilir yazısı aan özel güvenlik görevlisi aranıyor. Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin İrtibat: 05051825070

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Aker Mali Müşavirlik Denetim - Karaman

RESMİ MUHASEBE OFİSİNDE çalıştırılmak üzere çalışma arkadaşı alınacaktır

3 hafta önce

Müşteri Hizmetleri Satış ve Hizmet Yetkilisi

Klinik İzmit Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi - Karaman

Kurumsal ve Bireysel müşterileri ziyaretleri yaparak klinik hasta potansiyelinin arttırılmasına destek olacak , Diksiyonu düzgün , tercihen Arapça bilen Müşteri Hizmetleri Satış ve Hizmet Yetkilisi arıyoruz.

1 hafta önce

Elektrik Ustası

Teknor Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Karaman

Pano Montaj Ustası aranıyor.

2 ay önce

Üretim Elemanı

İzmer Plastik Teknolojileri San Tic Ltd Şti - Karaman

Plastik geri dönüşüm fabrikasında Granül Personeli aranmaktadır.

1 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Happy Moon's Panorama Avm - Karaman

Kasımpaşada bulunan firmamıza görevlendirilmek üzere Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

1 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Elektro Kurumsal Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Karaman

Elektro Kurumsal Çözüm Merkezi / Kurumsal Saha Satış Temsilcisi çalışma arkadaşları aramaktayız.İşin Tanımı •Turkcell Kurumsal tarafta Mobil ve Sabit ürün ve servislerinin kurumsal müşterilere satış ve tanıtımının yapılması,•Potansiyel müşterilere günlük ziyaretler planlanması ve raporlanması,•Mevcut portföyündeki müşterilere düzenli ziyaretler gerçekleştirilmesi ve takibinin yapılması,•Mevcut portföyüne yeni müşteri kazanımı,•Portföyündeki müşterilerin ihtiyaçlarına uygun satışların yapılması,•Satış süreçlerinin takip edilmesi ve raporlanması,•Çalışılan kurumun en iyi şekilde temsil edilmesi.•Teknolojiye meraklı, gelişmeleri, müşteri ve rekabet bilgilerini yakından takip eden,

2 ay önce

Karaman İşkur İş İlanları

İç Anadolu Bölgesi’nin gelişen değerlerinden biri olan Karaman, istihdam oluşturma açısından örnek alınması gereken kentlerden biridir. Özellikle Konya ile bağlantılı şirketlerin Karaman ekonomisinde önemli bir yere sahip olduğunu görüyoruz. Karaman iş ilanları, istihdam oluşumunda Karaman’ın en büyük destekçisi konumunda; bu nedenle büyük şirketlerin tamamı, personellerini Karaman iş ilanları üzerinden bulmaktadır.
Karaman Açık İş İlanları
Karaman’da çalışmak isteyenler için çok sayıda seçenek varken bu seçeneklerin başında BİSKOT Bisküvi, BİFA Bisküvi ve Şimşek Bisküvi gibi önemli isimler geliyor. Karaman iş ilanları arasında bankaların açmış oldukları ilanların sayısı da görmezden gelinmeyecek seviyede. Bu ilanlara yapılan başvurular, sadece Karaman’da yaşayanlarla sınırlı kalmıyor. Başta Konya, Ankara, Eskişehir, Adana ve Mersin olmak üzere birçok kentten Karaman iş ilanlarına büyük ilgi gösterildiğini söylememiz mümkün.

Karaman Geneli Sektörler