Karakeçili Kongre - Organizasyon İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Karakeçili Kongre - Organizasyon İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Şoför

Thousand Nights Turizm Tic A.Ş. - Karakeçili

Turizm acente firmamızda deneyimi olan Şoför adayları aranmaktadır.

2 ay önce

Vodafone Fibermax Saha Satış

Ersoft Vodafone - Karakeçili

Türkiye’nin yenilikçi telekomünikasyon operatörü Vodafone ERSOFT, bir Vodafone grup şirketidir. Vodafone bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli ve ürün ve hizmetlerinin, saha ziyaretleri ile bireysel ve kurumsal müşterilerimize satışını gerçekleştirmekteyiz. Firmamız Vodafone markası altında iş tecrübesi bulunmayan ya da sektörde deneyimsiz personel istihdam ederek gençlerimize iş ve çalışma imkanı oluşturmayı ve onları sürekli olarak verdiği eğitimlerle geliştirerek kariyerlerinde yükselme fırsatları yaratmayı hedeflemektedir. ARANAN NİTELİKLER · En az Lise Mezunu, · Kariyerini satış ve pazarlama konusunda yapmayı hedefleyen, · Eğitimi kişisel gelişimin bir parçası olarak gören, · Dinamik, hırslı, gelişime açık, yenilikçi, yaratıcı, · Sözlü ifade ve temsil yeteneği gelişmiş, · İnsan ilişkileri güçlü, · Analitik düşünebilen, çözüm sunabilen, · Dışa dönük, sonuç odaklı çalışmayı seven, · Baz Maaş + Performansa dayalı yüksek gelir hedefleyen, · Sabit maaş yerine yüksek prim hedefleyerek gelirini arttırmak isteyen, · Hedef odaklı çalışacak, · Sektörde tecrübeli ya da tecrübesiz, Cem GÜRMAN 05495475800

1 ay önce

Ofis Elemanı

Tellgraph Araştırma Dan ve Satış Destek Hiz A.Ş. - Karakeçili

Maltepe merkez ekibimizde görevlendirmek üzere *Engelli* (Kadın) Ofis Asistanı”ve (Erkek) OfisBoy alınacaktır.Aşağıdaki niteliklere sahibim ve iş tanımı tam bana uygun diyorsan başvurunu bekliyoruz.*Sadece online başvuru kabul edilecektir.

3 hafta önce

Makine Bakımcı

Aydoğan Makina - Karakeçili

Elektrik ve Mekanik montaj bilgisi olan kişileri bünyemizde çalıştırmak isteriz.

1 ay önce

Kuaför Kalfası

Madam Nill Kuaför - Karakeçili

Lüks kuaförümüzde çalışabilecek Kuaför Kalfası aramaktayız.

3 ay önce

PHP Developer

Medicom Bilişim Medya San ve Tic Ltd Şti - Karakeçili

PHP ve MySQL konusunda (uzman) ve tecrübe sahibi, takım arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Pasta Yapım ve Sunum Elemanı

Madam Çikolata - Karakeçili

Pasta, çikolata ve kahveyi seven, öğrenmeye istekli, azimli çalışkan takım çalışmasına uyumlu ve neşeli Pasta Yapım ve Sunum Elemanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

İngilizce Öğretmeni - Kurs

Anka Yabancı Dil Kursu - Karakeçili

İngilizce Öğretmeni aramaktayız.

3 hafta önce

Bulaşıkçı

Keban Entegre Et Gıda San ve Tic Ltd Şti - Karakeçili

İstanbul Avcılar Et Yiyelim şubemizde görevlendirilmek üzere Yiyecek ve İçecek Departmanı’na bağlı olarak çalışacak Bulaşıkçı arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Agül Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Karakeçili

İstanbul Merterdeki firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aranıyor.

1 ay önce

Proje Destek Elemanı (Mimari)

Asya Asbest Danışmanlık ve Lab Hiz Ltd Şti - Karakeçili

Yetiştirilmek üzere Üniversitelerin İnşaat Teknikerliği, İnşaat Mühendisliği, Mimarlık, İç Mimarlık bölümlerinden mezun veya AUTOCAD ve Office programlarını iyi şekilde kullanabilen Proje Destek Elemanı çalışma arkadaşı aranmaktadır.

2 ay önce

Garson

Miss Fırın Gıda San ve Tic Ltd Şti - Karakeçili

Çankaya - Oran Güneypark sitesi Seç market Pastane bölümünde çalışmak üzere bayan çalışma arkadaşları aramaktayız.

1 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Karakeçili

Sağlık Lisesi ve Anadolu Lisemizde 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı ikinci döneminde İngilizce eğitimi verecek İngilizce Öğretmeni alınacaktır.

2 ay önce

Satış Danışmanı

Seyhan Orhan Kitabevi - Karakeçili

Firmamızda çalışmak üzere Satış Danışmanı aramaktayız.Kitap evimizi sahiplenmesi en büyük isteğimiz.Ailevi bir ortamımız var, temizlik ve raf düzeni konusunda hassasiyetimizi önemle arz ederiz.

5 gün önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Mektephane Özel Eğitim Tic Ltd Şti - Karakeçili

Fen Bilgisi Öğretmeni takım arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Efe Uluslararası Lojistik ve Nakliye - Karakeçili

Türkiyede lojistik alanda FORWARDER firmalarından olan kurumumuz için Satış Pazarlama Uzmanı arıyoruz.*Mevcut müşterilerle sürekli iletişimde olarak iş hacimlerinin arttırmak,*Yeni müşteri kazanımlarıyla satış bütçesinin ve hedefinin gerçekleştirilmesini sağlamak,*Bölgesindeki müşterilerin sektörel analizlerini yapmak,*Müşterilerinin lojistik hizmet ihtiyaçlarını belirlemek ve potansiyel doğrultusunda satış oranlarını arttırmak,*Karayolu satışı ile birlikte konteyner satış hacmine destek olmak,*Müşteri ziyaretlerini gerçekleştirerek ihtiyaçları belirleyip, belirlenen hizmetlerimizden müşteriye uygun olan çözüm önerilerini müşteriye sunmak,*İlk görüşme sonrasında üzerinde anlaşılan çözüm önerilerini müşteriden alınan ayrıntılı verilerle birleştirilerek müşteri birimler arasındaki koordinasyonu sağlamak,*Pazar araştırmaları ve sahadan gelen verilerle belirlenen müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yeni hizmet fizibilite çalışmalarını hazırlamak,*Yeni hizmet üretimini projelendirmek,*Projenin tamamlanmasının ardından projeyi teklife dönüştürmek.*Ziyaret raporlarını düzenli olarak yönetim ile paylaşacak.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

Mühendislik Çözümleri San ve Tic Ltd Şti - Karakeçili

İzmir merkezli şirketimizin Adana şubesine personel alınacaktır. Markamızı doğru temsil edecek, ofis alanını yönetebilecek, Yönetici Asistanı alınacaktır. Cv leriniz güncel olması, Cvl eriniz güncel fotoğraflı olmasıCv leriniz açıklayıcı olması gerekmektedir. İşe alınma süreci :Ön değerlendirme CV lere göre yapılacaktır. 1 . görüşme telefon ile olacaktır. Bu görüşmeler uygun olursa yüz yüze görüşmeye davet edileceksiniz.

1 ay önce

Motosikletli Kurye

Moto Kurye Nakliye ve Dağıtım Hiz Tic Ltd Şti - Karakeçili

Motor ehliyeti olan, motoru olan ve daha önce kuryelik yapmış arkadaşlar aranmaktadır.

1 ay önce

Matematik Öğretmeni-Ortaöğretim

Rota Başarı Kişisel Gelişim Kursu - Karakeçili

Matematik Öğretmeni aramaktayız.

3 hafta önce

İthalat Uzmanı

Spor Dünyası Dış Ticaret A.Ş. - Karakeçili

İthalat Uzmanı aramaktayız.

2 hafta önce

Karakeçili Geneli Sektörler