Karaisalı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Karaisalı İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

İmalat Elemanı

Ecedoruk Tekstil İnşaat Tic Ltd Şti - Karaisalı

Esenyurt Akçaburgazda bulunan kumaş üretimi yapılan fabrikamızda Ram-sanfor-gazze makinesinde daha öncesi çalışmış tecrübeli erkek İmalat Elemanalınacaktır.

1 yıl önce

Teknik Servis Elemanı

Topaloğlu Turizm Yatırım ve Tic A.Ş. - Karaisalı

İstanbul - Fatih de bulunan 4 yıldızlı otelimizde çalışacak boya, duvar kağıdı işlerinden anlayan, öncelikli otel tecrübesi olan Teknik Servis Elemanı aranıyor.

5 ay önce

Sigorta Satış Temsilcisi-Sağlık, Hayat

A Planım Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Karaisalı

Avivasa Hayat Ve Emeklilik Aegon Hayat Ve Emeklilik Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası sektörünün öncü kuruluşu olan A PLANIM Sigorta Aracılık Hizmetleri bünyesinde TURKIYE ekiplerinde çalışmak üzere Finansal Danışmanlar aranmaktadır..Lisans, ön lisans ve lise mezunu(Lise mezunları tecrübe durumuna göre değerlendirmeye alınacaktır.).Kariyerini satış alanında ve Finansal Danışman/Portföy Yöneticisi olarak yapmak isteyen,.Yeni müşteri kazanımı ile iş planlaması yapabilecek ve yeni müşteri yaratma sürecine aktif katkı sağlayacak,.Şirket hedefleri ile uyumlu bireysel hedefleri gerçekleştirebilecek,.Dış görünüşüne özen gösteren.Baz maaş+performansa dayalı yüksek gelir hedefleyen,.Yurt içi ve yurt dışı eğitim programlarına ve ödül gezilerine katılabilecek,.Sözlü ifade yeteneği gelişmiş ve insan ilişkileri güçlü,.Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek.Tecrübeli ve tecrübesiz adaylar alınacaktır..Fotoğrafsız cvler değerlendirmeye alınmayacaktır.

9 ay önce

Satış Müdürü

Büyük Hamit Hotel - Karaisalı

Laleli bölgesinde bulunan otelimize Satış Müdürü alınacaktır.Tercihen Arapça İngilizce bilmesi satış tecrübesi bulunan adaylar tercih edilecektir.

1 yıl önce

Vezne Sorumlusu

Boztaşıt Motorlu Araçlar San ve Tic Ltd Şti - Karaisalı

Tercihen Muhasebe mezunu veya deneyimliÖğrenmeye açıkÇalışmayı sevenGüleryüzlüPrezantabl

6 ay önce

Satış Danışmanı

Citrus Gıda Turizm Sıhhı Tesisat Malz Tic Ltd Şti - Karaisalı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.

3 ay önce

ACİL BAYAN MUHASEBE/HALKLA İLİŞKİLER SORUMLUSU / SANCAKTEPE ABDURRAHMANGAZİ MH

VİZYON VİP - Karaisalı

Sancaktepe, Abdurrahmangazi mahallesi site projemizde çalışacak, 25-40 arası, 15 eylül 2020'e kadar hafta içi 09:00 - 18:00 arası çalışma cumartesi 09:00 - 12:00 çalışma pazartesi günü izin 15 eylül 2020'den sonra haftaiçi 09:00-18:00 arası çalışma cumartesi 09:00-12:00 arası çalışma pazar günü izin ile çalışacak, bayan muhasebe/halkla ilişkiler sorumlusu aranıyor. Site-Rezidans-Köşk-Villa Projelerde Muhasebe/Halkla İlişkiler Sorumlusu Olarak çalışmış olması tercihimizdir Enaz 1 yıl Muhasebe/Halkla İlişkiler Sorumlusu Olarak çalışmış olması zorunludur Çalıştığı işyerinden referans vermesi zorunludur Enaz 1 Yıl Muhasebe departman bölümünde çalışmış ve site/rezidans muhasebe konusunda tecrübeli olması zorunludur. Apsiyon Bilmesi Tercihimizdir Site yönetim programlarını kullanmış/bilmesi zorunludur, Ticaret Lisesi Mezunu Olması Zorunludur. Üniversite Mezunu Olması Tercihimizdir, Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İNSAN KAYNAKLARI YETKİLİSİ İLETİŞİM: 0554 142 97 81 - 0505 182 50 70

9 ay önce

Matematik Öğretmeni

Başarı Merkezi Özel Öğretim Kursu - Karaisalı

İstanbul - Yeşilköyde 14 yıldır eğitim-öğretim faaliyetlerine devam eden Özel Başarı Merkezi Özel Öğretim Kursuna 2019-2020 eğitim yılında haftada 5 gün çalıştırılmak üzere Matematik Öğretmeni aranmaktadır

9 ay önce

Model /Manken

Ziwod / Umutcan Kuruüzüm - Karaisalı

200 tl yol ve yemek dahil olmak üzere yalovada yeni açılacak firmamız için katolog çekimimiz için takım arkadaşı arıyoruz...

1 yıl önce

Satış Destek Personeli

Effect Telekomünikasyon Tic Ltd Şti - Karaisalı

Mevcut dönemden dolayı ilk 2-3 aylık periyodda homeoffice olarak sahada olan arkadaşlarımıza randevu alma, satış sonrası destek anlamında telefon görüşmeleri yaparak destek verecek ve bilgisayar üzerinden bir takım sistemsel işlemlerle yardımcı olacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

11 ay önce

Uzman Doktor

Özel Vital Hospital - Karaisalı

Hastanemizde tam zamanlı görev yapabilecek branşında deneyimli Göz Hastalıkları Uzmanı aranmaktadır.

8 ay önce

Kasiyer

Set Kullan At Tem Ürün Amb A.Ş. - Karaisalı

Kasiyer aramaktayız.

9 ay önce

Acil Bayan Site Müdürü / Pendik Yenişehir Mh

VİZYON VİP - Karaisalı

Pendik, yenişehir mahallesi site projemizde çalışacak, 30-45 arası, haftaiçi 09:00 - 18:00 arası çalışma cumartesi 09:00 - 13:00 öğleden sonra ve pazar günü izin şeklinde çalışacak bayan site müdürü aranıyor. Enaz 1 Yıl Çalışmış Olması Zorunludur Site-Rezidans-Köşk-Villa Projeler'de Çalışmış Olması Tercihimizdir Çalıştığı İşyerlerin'den Yetkili Kişiler Trafından Olması Zorunludur Ofis ve Apsiyon programlarını bilmesi zorunludur Tek araçla gelebilecek olması zorunludur Personel sevk ve idaresinde deneyimli olması zorunludur Temel ve Ön Muhasebe Bilmesi Tercihimizdir Enaz Lise Mezunu Olması Zorunludur, Lütfen Yukardaki Kriterlere Uyanlar Arasın Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İRTİBAT: 05522633182 - 05541429781

10 ay önce

Pazarlama Elemanı

Bilmar Bilişim Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti - Karaisalı

Yazılım şirketi için deneyimli veya deneyimsiz bay veya bayan eleman alınacaktır.

6 ay önce

Kaporta Boya Ustası

Ege Uzman Otomotiv Ekspertiz Ltd Şti - Karaisalı

Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanımlı oto ekspertiz kuruluşunun Çayyolu şubesine Boya – Kaporta Ekspertiz Uzmanı alınacaktır.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Marmara Palece Hotel - Karaisalı

Yenikapı Marmaraya yakın Marmara Palece Hotelimize Ön Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Metrosan Cafe Turizm Otelcilik İç ve Dış Ltd Şti - Karaisalı

Maltepe de bulunan iş yerimize “ Ön Muhasebe” personeli alınacaktır.

8 ay önce

Şatış personeli

MRY inşaat gayrimenkul - Karaisalı

MRY inşaat gayrimenkul çalışacak Şatış personeli aranmaktadır

1 yıl önce

Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

5A Design - Karaisalı

Kafe, restorant ve oteller için mobilya üretmekte olan firmamız için modelleme yapacak ve müşteri ilişkilerine yardımcı olacak BAY/BAYAN ekip arkadaşı arıyoruz.

3 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Parsis Global Emlak San ve Tic Ltd Şti - Karaisalı

Firmamızda çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık-kiralık portföy oluşturacak,Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulayacak,Satıcı ve alıcı veri tabanı oluşturacak,Sektörle ilgili gelişmeleri takip edecek ve kendisini bu konuda güncel tutacakParsis Global Antalyanın sizlere sunacağı tüm sosyal ve ticari etkinliklere, temel seviyeden uzmanlık seviyesine kadar olan eğitimlerine katılıp, aktif olarak ticaret ağınızı ve iş hacminizi genişletebilirsiniz.

2 hafta önce

Adana Geneli Sektörler