Karaisalı Eğitim Kurumları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Karaisalı Eğitim Kurumları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Makine Mühendisi

Pm Grup Proje Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Karaisalı

Şirketimizde çalışacak Makine Mühendisi alınacaktır.• Proses departmanı için P&ID hazırlanması, • Yerleşim Planları tasarlanması, • Borulama plan ve izometrilerin ASME/ ANSI standartlarına ve proje gerekliliklerine uygun olarak hazırlanması, • Depolama Tanklarının detay ve imalatlarına ilişkin tasarımların API 650’ye uygun olarak hazırlanması, • Çelik konstrüksiyon projeleri ve imalat detaylarının hazırlanması, • Gerektiğinde sahada güncelleme (As-Built) çalışmaları yapılması ve resimlere işlenmesi, • Resim listesi, borulama listesi, vana listesi, malzeme listesi gibi dokümanların hazırlanması, • Şantiyelerin/ Saha Organizasyonlarının talep edeceği teknik resim, tasarım ve dokümantasyon desteğinin sağlanması

1 ay önce

Vasıfsız Eleman

Protek Balatacılık San ve Tic Ltd Şti - Karaisalı

Otomotiv sektöründe hizmet veren firmamızda görevlendirmek üzere İmalat İşçisi arıyoruz .

1 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Bakış Danışmanlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Karaisalı

Medya grubumuza gazete ve televizyon programı için ekip arkadaşları aranmaktadır

3 gün önce

Model /Manken

Agenda Giyim - Karaisalı

Etek ve Gömlek katalog çekimlerinde modellik yapacak bayan aranmaktadır.

3 hafta önce

Sekreter

Mehteroğlu Gıda İth İhr Ltd Şti - Karaisalı

Firmamız adına temsil yeteneği ve karşılama potansiyeli olan firma içerisinde çalışacak Sekreter aranmaktadır.

1 ay önce

Tatlı Ustası

Dönmezler Yemek San ve Tic Ltd Şti - Karaisalı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tatlı Ustası aranmaktadır.

6 gün önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Spilos Hotel - Karaisalı

Manisa da bulunan 12 ay açık 4 yıldızlı Hotelimize Elektra programını kullanmasını bilen, tercihen tecrübeli Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) aranmaktadır. *Lojmanımız Mevcuttur. Çalışma Yeri Manisa Yunusemredir.

3 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Remax Vizyon Aynur Ceylan - Karaisalı

Remax kurumsal kimlik altında Yüksek hedefleri olanSatış yapma ruhuna sahipKazançta sınır tanımayan Sorunların üstesinden gelebilenEğitim ile beraber sahada para kazanabilecekKocaeli bölgesinin en büyük ve şık ofisine sahip 20 kişilik ekibimize Gayrimenkul Danışmanı takım arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Teknik Personel

Teknika End Mutfak Cih İnş San ve Tic Ltd Şti - Karaisalı

Endüstriyel mutfak ekipmanları yetkili servisi hizmeti için Teknik Servis Personeli aramaktayız.İstanbul Avrupa yakasının en büyük yetkili servis ağı hizmeti sunuyoruz.Güçlü ve büyük ekibimize işini seven deneyimli/deneyimsiz teknik personel alımı yapılacak.

2 ay önce

Mobilya Ustası

Koz10 Kuaför Mobilyaları San ve Tic Ltd Şti - Karaisalı

KOZ10 Kuaför Mobilyaları üretimi yapan fabrikamızda Mobilya/Marangoz Ustaları alınacaktır.

2 ay önce

Raportör

Om Sigorta Eksperlik Hizmetleri Ltd Şti - Karaisalı

Sigorta Ekspertiz firmasında mühendislik hasarları için rapor yazabilecek teknik altyapısı olan Raportör aramaktayız. Eksperden gelen bilgiler doğrultusunda hasar raporunun yazılmasıHasarlı makine için piyasa araştırması yapmak. Hasar Raporunun ve rapora bağlı resim, evrakları Sigorta Firması Yazılımına yüklemek ve raporun kapatılmasını sağlamak. Aylık Muallak Listelerinin hazırlanması,Ön raporların,Eksper ofisi Yazılımında ve Sigorta Şirketi Yazılımında hazırlanması,

3 ay önce

Gıda Mühendisi

Erka Agro İnşaat Petrol San ve Tic Ltd Şti - Karaisalı

Ankaraya açılacak olan yeni yöresel organik mağazamızın personel denetimi ve yönetimini yapacak Gıda Mühendisi arıyoruz.

2 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Garden Gayrimenkul Hizmetleri Tur Tic Ltd Şti - Karaisalı

Neden Re/Max Garden’de Gayrimenkul danışmanı olmalısınız ? Re/Max Garden gayrimenkul şirketinin başarısının ana kaynağı, ofis olarak oluşturduğumuz olağanüstü ekiptir. Bu ekibin, Re/Max garden gayrimenkul şirketinin seçmesinde de bazı sebepler var. bu sebepleri sizler için sıralıyoruz; • Yüksek kazanç Re/Max garden gayrimenkul danışmanları, sektöründe en yüksek kazancı elde edenler arasındadır. • Sürekli ve güncel eğitim Re/Max garden gayrimenkulün, gayrimenkul danışmanlarına yönelik eğitim programları, alım, satım, kiralama işlemlerinin iki tarafa da faydalı bir şekilde sonlandırılması, sektörde ki güncel yenilikleri ve dijital pazarlama konularını minimum sürede öğrenilmesini sağlamaktadır. • Re/Max, sizler ile müşterileri buluşturma için araçlar sunar olabilecek minimum sürede ve etkili müşterileri bulmanızı sağlayacak, gerek dijital gerekse matbu belgeler ile etkileyici araçları kullanmanıza olanak sağlar. • Teknoloji avantajı Re/Max garden gayrimenkul, müşteri ilişkileri yönetimi ( Crm / Miy ) yazılımını düzenli olarak güncellemekte ve sizler için sürekli geliştirmektedir. bu yazılım, bütün Re/Max ofisleri için özel olarak oluşturulmuş ve daha iyi sonuçlar için etkili biçimde erişilmesini sağlamıştır. • İşinize odaklanmanıza yardımcı olan sıcak, modern ve büyük bir ofis Manavgat / Bahçelievler mahallesinde, tüter kırtasiyenin karşısında, D400’e sıfır, 5 katlı, açık otoparklı, etkinlik salonlu ve gayrimenkul danışmanları için özel olarak hazırlanmış 2 katı sizlere modern ve rahat bir ortam sağlamaktadır. Yeterince başkası için çalışmadınız mı ? Sıra, kendiniz ve aileniz için çalışmakta. Re/Max garden gayrimenkulde, gayrimenkul danışmanı olmanın en iyi yanı, aileniz ile doya doya vakit geçirmenizdir. Eğer sizlerde, kendiniz için çalışmaya başlamak, hedeflerinize koşmak ve hayat standartlarınızı yükseltmek istiyorsanız, sizleri bekliyoruz.

1 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Ekip Muhasebe Mali Müşavirlik - Karaisalı

İstanbul, Fatih, Aksaraydaki muhasebe büromuza Muhasebe Sorumlusu aramaktayız.

2 ay önce

Yazılım Uzmanı

Lika Tanıtım Yayıncılık Akademi Tic Ltd Şti - Karaisalı

İnteraktif 360 Sanal Tur VR Çekim, yazılım bilen Yazılım Uzmanı alınacaktır.

2 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Harward College - Karaisalı

Fen Bilgisi Öğretmeni aranmaktadır.

3 ay önce

Ön büro bay ve bayan .kat gorevlisi bayan yatili olacak

The swan park hotel - Karaisalı

Butik otelimize bay bayan resepsiyon.kat gorevlisi bayan yatili arkadaslar araniyor

3 ay önce

İlaçlama Personeli

Güvenli Grup İlaçlama Tem. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. - Karaisalı

Haşere ilaçlama alanında yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.Yetiştirilecek personellerimiz İŞKUR iş başı eğitim programı kapsamında alınacaktır. Son üç ayda 10 günden fazla sigortasının olmaması gerekmektedir.Maaş+Sgk+Yol+Yemek

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

British Life Eğitim Kurumu - Karaisalı

Matematik Öğretmenliği ve Matematik bölümlerinden mezun, Matematik Öğretmeni aranmaktadır.

2 ay önce

Garson

Buyrun Restoran - Karaisalı

Restoranımızda çalışacak bayan Garson arıyoruz.

5 gün önce

Karaisalı Geneli Sektörler