Karacabey İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Karacabey İş İlanları


Videolu Ürün Tanıtımı - Tesettür Giyim

Emsale Işık Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Karacabey

Sosyal medya hesaplarımız için tesettür elbiselerimizi giyip videolu bir şekilde tanıtımı yapmasını istiyoruz.

1 ay önce

Makine Mühendisi

Axis Asansör Proje Taahhüt San Tic Ltd Şti - Karacabey

Asansör Montaj&Modernizasyon&Periyodik Bakım konularında uzun yıllardır faaliyet gösteren şirketimiz için, Bursa / Karacabey ilçesinde görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi/Operasyon Sorumlusu istihdam edilecektir.Çalışma saatleri: 8.00-12.00 / 13.00-18.00 (Pazar Hariç)İş Türü: Tam zamanlı

1 ay önce

Lojistik Elemanı

Agenda Giyim - Karacabey

Lojistik Elemanı” arayışımız vardır.

2 ay önce

Dış Ticaret Müşteri Temsilcisi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Karacabey

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren, şirketimizde görevlendirilmek üzere Dış Ticaret Müşteri Temsilcisi aramaktayız.İş Tanımı:·Belirlenen ihracat hedeflerini gerçekleştirilmesi için satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmak,·Satış ve pazarlama organizasyonlarının sevk ve koordinasyonunu sağlamak,·Mevcut müşterilerle iletişimi sürdürmek,·Yeni pazarlar ve müşteriler bulmak.

2 ay önce

Vasıfsız Eleman

Arsit Laminat A.Ş. - Karacabey

Arnavutköy/İstanbul da bulunan Arsit Laminat A.Ş mobilya fabrikamıza Vasıfsız Eleman alınacaktır.

2 ay önce

Şarküteri Görevlisi

Güvençli Şarküteri - Karacabey

Şarkuterimiz de reyon sorumlusu olmak sureti ile aile şirketi içerisine dahil olabilecekDürüst bir mesai arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Estetisyen

His Güzellik Hizmetleri Tic Ltd Şti - Karacabey

Kadın Estetisyen Aranıyor.

2 ay önce

Dış Ticaret Sorumlusu

Işıksan Otomotiv Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Karacabey

İstanbul Silivride Otomotiv yedek parça ürünleri imalatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Dış Ticaret Sorumlusu arıyoruz.

2 ay önce

Teknik Personel

Azur Resort Spa Otel - Karacabey

Antalya/Alanya Payalar bölgesinde bulunan 5 yıldızlı otelimize teknik servis departmanda çalışacak Teknik Personel alımı yapılacaktır.Ocak ayında iş başı yapılacak ve il dışında gelenler için lojman mevcuttur.

2 ay önce

Yazılım Geliştiricisi

Any Bilişim Teknolojileri Ltd Şti - Karacabey

Bilişim Teknolojileri ofisimize Junior Yazılımcı aramaktayız. Aranan nitelikler kısmında belirtilen özelliklerden Wordpress ve Sosyal Medya dışındaki niteliklerin başlangıç seviyesinde olması yeterlidir. Yazılım mühendisliği ve türevi bölümlerde eğitim gören öğrenci arkadaşlarımız da başvurabilir. Adayın durumuna göre part time çalışma şekli konusunda anlaşılabilir.

2 ay önce

Reklam ve Tasarım Müdürü

Bayar Plast Yapı Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Karacabey

Reklam ve katalog tasarımlarımızı takip edecek.Firmamızın marketing kısmını tamamen kontrolünde tutabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Grafiker

Analiz Satış Destek Sistemleri A.Ş. - Karacabey

Bakırköy İncirlide bulunan Reklam Şirketimiz için; Grafiker aramaktayız.

2 ay önce

Asansör Bakım ve Onarım İşçisi

Özyıl Asansör Makina Tic San Ltd Şti - Karacabey

Firmamız bünyesinde İşkur İEP aracılığı ile işçi olarak çalıştırılmak üzere, meslek liseleri veya önlisans elektrik elektronik makina bakım bölümlerinden mezun, Asansör Bakım ve Onarım İşçisi alınacaktır.

2 ay önce

Ön Muhasebe - Operasyon Destek

Axis Asansör Proje Taahhüt San Tic Ltd Şti - Karacabey

Asansör Montaj&Modernizasyon&Periyodik Bakım konularında uzun yıllardır faaliyet gösteren şirketimiz için, Bursa / Karacabey ilçesinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli alımı yapılacaktır.İşin Tanımı: Ön Muhasebe/Operasyon DestekPersonel: 1

2 ay önce

Karacabey İşkur İş ilanları

Karacabey iş ilanları Günümüzde de artık sanal ortam platformu kapsamında ön görülen destek ve hizmetler anlamında bu süreçler babında geliştirilmiş olunan insani değerler ve insani ihtiyaçlar anlamında günübirlik açıdan fizyolojik pek çok ihtiyaçları iş sahibi olarak daha da kolay elde edersiniz. Buna yönelik olarak da son derce basit bir perspektifte öne çıkacak olan bu iş ve hizmetlerinde iş sahibi olma yolunda pratik açılarda yarar elde ederek size büyük fırsatlar sistem üzerinden bu Karacabey adreslere de kontak kurarak mümkün olur. Hemen siz de kontak kurunuz. Size sunulacak olan bu değerleri web site üzerinden takip ederek her türlü halkla ilişkiler iş ilanı kazanım ve ihtiyaçlara özel olarak iş alımlarında işçi başvuruları için içerikleri düzenli bir biçimde takip etmeniz gerekir.
Karacabey Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Abdullahpaşa, Akçakoyun, Akçasusurluk, Akhisar, Arız, Bakır, Ballıkaya, Bayramdere, Beylik, Boğaz, Canbalı, Canbaz, Çamlıca, Çarık, Çavuş, Çeşnigir, Dağesemen, Dağkadı, Danişment, Doğla, Drama, Ekinli, Ekmekçi, Emirsultan, Esentepe, Eskikaraağaç, Eskisarıbey, Fevzipaşa, Garipçe, Gazi, Gölecik, Gölkıyı, Gönü, Güngörmez, Hamidiye, Hamidiye (Merkez), Harmanlı, Hayırlar, Hotanlı, Hüdavendigar, Hürriyet, İkizce, İnkaya, İsmetpaşa, Karacaahmet, Karakoca, Karasu, Kedikaya, Keşlik, Kıranlar, Kulakpınar, Kurşunlu, Küçükkaraağaç, Mamuriyet, Mecidiye, Muratlı, Nasrettin, Okçular, Orhaniye, Ortasarıbey, Ovaesemen, Örencik, Runguşpaşa, Saadet, Sazlıca, Selimiye, Seyran, Sırabademler, Subaşı, Sultaniye, Şahinköy, Şahmelek, Tabaklar, Taşlık, Taşpınar, Tavşanlı, Tophisar, Uluabat, Yarış, Yeni, Yenice, Yenikaraağaç, Yenisarıbey, Yeşildere, Yolağzı
Karacabey İşkur İletişim Adresi
Atatürk Cad. No: 104, 16990, Osmangazi - BURSA
Karacabey İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0224) 225 17 46 , Fax:(0224) 220 20 13 , E-mail:bursa@iskur.gov.tr

Bursa Geneli Sektörler