Karacabey İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Karacabey İş İlanları


Yönetici Asistanı

Dekordelisi İnşaat Mimarlık Tasarım Tic Ltd.şti - Karacabey

Yeni açılan Mimarlık ofisimizde çalışmak üzere bayan Yönetici Asistanı aranmaktadır.

8 ay önce

Sigorta Satış Temsilcisi-Sağlık, Hayat

A Planım Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Karacabey

Avivasa Hayat Ve Emeklilik Aegon Hayat Ve Emeklilik Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası sektörünün öncü kuruluşu olan A PLANIM Sigorta Aracılık Hizmetleri bünyesinde TURKIYE ekiplerinde çalışmak üzere Finansal Danışmanlar aranmaktadır..Lisans, ön lisans ve lise mezunu(Lise mezunları tecrübe durumuna göre değerlendirmeye alınacaktır.).Kariyerini satış alanında ve Finansal Danışman/Portföy Yöneticisi olarak yapmak isteyen,.Yeni müşteri kazanımı ile iş planlaması yapabilecek ve yeni müşteri yaratma sürecine aktif katkı sağlayacak,.Şirket hedefleri ile uyumlu bireysel hedefleri gerçekleştirebilecek,.Dış görünüşüne özen gösteren.Baz maaş+performansa dayalı yüksek gelir hedefleyen,.Yurt içi ve yurt dışı eğitim programlarına ve ödül gezilerine katılabilecek,.Sözlü ifade yeteneği gelişmiş ve insan ilişkileri güçlü,.Etkileme ve ikna kabiliyeti yüksek.Tecrübeli ve tecrübesiz adaylar alınacaktır..Fotoğrafsız cvler değerlendirmeye alınmayacaktır.

8 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Turgay İletişim Dayanıklı Tüketim San Tic Ltd Şti - Karacabey

Vodafon Turgay İletişim Mağazamızda Satış Pazarlama Elemanı çalışma arkadaşları alınacaktır.Sabah 8:30 Akşam 8:30 Pazarları Tatil Maaş+Sigorta+Prim+Yemek

8 ay önce

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

Neşeli Melodiler Gündüz Bakımevi - Karacabey

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni aranmaktadır

8 ay önce

Ziraat Mühendisi

Tarımnet Gübre San ve Tic Ltd Şti - Karacabey

Firmamızın yeni oluşumunda görevlendirilmek üzere Ziraat Mühendisi alınacaktır.

8 ay önce

Videolu Ürün Tanıtımı - Tesettür Giyim

Emsale Işık Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Karacabey

Sosyal medya hesaplarımız için tesettür elbiselerimizi giyip videolu bir şekilde tanıtımı yapmasını istiyoruz.

1 yıl önce

Makine Mühendisi

Axis Asansör Proje Taahhüt San Tic Ltd Şti - Karacabey

Asansör Montaj&Modernizasyon&Periyodik Bakım konularında uzun yıllardır faaliyet gösteren şirketimiz için, Bursa / Karacabey ilçesinde görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi/Operasyon Sorumlusu istihdam edilecektir.Çalışma saatleri: 8.00-12.00 / 13.00-18.00 (Pazar Hariç)İş Türü: Tam zamanlı

1 yıl önce

Lojistik Elemanı

Agenda Giyim - Karacabey

Lojistik Elemanı” arayışımız vardır.

1 yıl önce

Dış Ticaret Müşteri Temsilcisi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Karacabey

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren, şirketimizde görevlendirilmek üzere Dış Ticaret Müşteri Temsilcisi aramaktayız.İş Tanımı:·Belirlenen ihracat hedeflerini gerçekleştirilmesi için satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmak,·Satış ve pazarlama organizasyonlarının sevk ve koordinasyonunu sağlamak,·Mevcut müşterilerle iletişimi sürdürmek,·Yeni pazarlar ve müşteriler bulmak.

1 yıl önce

Vasıfsız Eleman

Arsit Laminat A.Ş. - Karacabey

Arnavutköy/İstanbul da bulunan Arsit Laminat A.Ş mobilya fabrikamıza Vasıfsız Eleman alınacaktır.

1 yıl önce

Şarküteri Görevlisi

Güvençli Şarküteri - Karacabey

Şarkuterimiz de reyon sorumlusu olmak sureti ile aile şirketi içerisine dahil olabilecekDürüst bir mesai arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Estetisyen

His Güzellik Hizmetleri Tic Ltd Şti - Karacabey

Kadın Estetisyen Aranıyor.

1 yıl önce

Dış Ticaret Sorumlusu

Işıksan Otomotiv Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Karacabey

İstanbul Silivride Otomotiv yedek parça ürünleri imalatı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Dış Ticaret Sorumlusu arıyoruz.

1 yıl önce

Teknik Personel

Azur Resort Spa Otel - Karacabey

Antalya/Alanya Payalar bölgesinde bulunan 5 yıldızlı otelimize teknik servis departmanda çalışacak Teknik Personel alımı yapılacaktır.Ocak ayında iş başı yapılacak ve il dışında gelenler için lojman mevcuttur.

1 yıl önce

Yazılım Geliştiricisi

Any Bilişim Teknolojileri Ltd Şti - Karacabey

Bilişim Teknolojileri ofisimize Junior Yazılımcı aramaktayız. Aranan nitelikler kısmında belirtilen özelliklerden Wordpress ve Sosyal Medya dışındaki niteliklerin başlangıç seviyesinde olması yeterlidir. Yazılım mühendisliği ve türevi bölümlerde eğitim gören öğrenci arkadaşlarımız da başvurabilir. Adayın durumuna göre part time çalışma şekli konusunda anlaşılabilir.

1 yıl önce

Reklam ve Tasarım Müdürü

Bayar Plast Yapı Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Karacabey

Reklam ve katalog tasarımlarımızı takip edecek.Firmamızın marketing kısmını tamamen kontrolünde tutabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Grafiker

Analiz Satış Destek Sistemleri A.Ş. - Karacabey

Bakırköy İncirlide bulunan Reklam Şirketimiz için; Grafiker aramaktayız.

1 yıl önce

Asansör Bakım ve Onarım İşçisi

Özyıl Asansör Makina Tic San Ltd Şti - Karacabey

Firmamız bünyesinde İşkur İEP aracılığı ile işçi olarak çalıştırılmak üzere, meslek liseleri veya önlisans elektrik elektronik makina bakım bölümlerinden mezun, Asansör Bakım ve Onarım İşçisi alınacaktır.

1 yıl önce

Ön Muhasebe - Operasyon Destek

Axis Asansör Proje Taahhüt San Tic Ltd Şti - Karacabey

Asansör Montaj&Modernizasyon&Periyodik Bakım konularında uzun yıllardır faaliyet gösteren şirketimiz için, Bursa / Karacabey ilçesinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli alımı yapılacaktır.İşin Tanımı: Ön Muhasebe/Operasyon DestekPersonel: 1

1 yıl önce

Karacabey İşkur İş ilanları

Karacabey iş ilanları Günümüzde de artık sanal ortam platformu kapsamında ön görülen destek ve hizmetler anlamında bu süreçler babında geliştirilmiş olunan insani değerler ve insani ihtiyaçlar anlamında günübirlik açıdan fizyolojik pek çok ihtiyaçları iş sahibi olarak daha da kolay elde edersiniz. Buna yönelik olarak da son derce basit bir perspektifte öne çıkacak olan bu iş ve hizmetlerinde iş sahibi olma yolunda pratik açılarda yarar elde ederek size büyük fırsatlar sistem üzerinden bu Karacabey adreslere de kontak kurarak mümkün olur. Hemen siz de kontak kurunuz. Size sunulacak olan bu değerleri web site üzerinden takip ederek her türlü halkla ilişkiler iş ilanı kazanım ve ihtiyaçlara özel olarak iş alımlarında işçi başvuruları için içerikleri düzenli bir biçimde takip etmeniz gerekir.
Karacabey Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Abdullahpaşa, Akçakoyun, Akçasusurluk, Akhisar, Arız, Bakır, Ballıkaya, Bayramdere, Beylik, Boğaz, Canbalı, Canbaz, Çamlıca, Çarık, Çavuş, Çeşnigir, Dağesemen, Dağkadı, Danişment, Doğla, Drama, Ekinli, Ekmekçi, Emirsultan, Esentepe, Eskikaraağaç, Eskisarıbey, Fevzipaşa, Garipçe, Gazi, Gölecik, Gölkıyı, Gönü, Güngörmez, Hamidiye, Hamidiye (Merkez), Harmanlı, Hayırlar, Hotanlı, Hüdavendigar, Hürriyet, İkizce, İnkaya, İsmetpaşa, Karacaahmet, Karakoca, Karasu, Kedikaya, Keşlik, Kıranlar, Kulakpınar, Kurşunlu, Küçükkaraağaç, Mamuriyet, Mecidiye, Muratlı, Nasrettin, Okçular, Orhaniye, Ortasarıbey, Ovaesemen, Örencik, Runguşpaşa, Saadet, Sazlıca, Selimiye, Seyran, Sırabademler, Subaşı, Sultaniye, Şahinköy, Şahmelek, Tabaklar, Taşlık, Taşpınar, Tavşanlı, Tophisar, Uluabat, Yarış, Yeni, Yenice, Yenikaraağaç, Yenisarıbey, Yeşildere, Yolağzı
Karacabey İşkur İletişim Adresi
Atatürk Cad. No: 104, 16990, Osmangazi - BURSA
Karacabey İşkur Telefon Numaraları
Tel:(0224) 225 17 46 , Fax:(0224) 220 20 13 , E-mail:bursa@iskur.gov.tr

Bursa Geneli Sektörler