Karaburun İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Karaburun İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

D&P İletişim Bilişim Yazılım - Karaburun

Outbound hizmet veren Çağrı Merkezimizde Çeşitli Departmanlarda Görevlendirilmek Üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Çalışma Arkadaşları Alınacaktır.

2 ay önce

Emlak Danışmanı

Ersal Emlak İnşaat Taahhüt San ve Tic Ltd Şti - Karaburun

Emlak şirketimize konut pazarlama ve kiralama işlerinden tecrübeli, Antalya ve çevresini iyi bilen, Emlak Danışmanı aranıyor.

2 ay önce

İşyeri Hekimi

Zincir Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Ltd Şti - Karaburun

Tuzla tersaneler bölgesinde hizmet veren Osgbmiz bünyesinde 09:00-17:00 saatleri arasında çalışacak muayene yapıp ek-2 dolduracak İşyeri Hekimi çalışma arkadaşına ihtiyacımız var.

1 hafta önce

İkram ve Temizlik Personeli

Matek Tekstil Ayakkabı Turizm ve Seyahat Tic Ltd Şti - Karaburun

Tekstil yönetim ofisinde çay ve kahve servisi yapabilecek, ofisin genel temizliğinden sorumlu olacak bayan İkram ve Temizlik Personeli aranmaktadır.

3 ay önce

Pazarlama Elemanı

Worldsert Uluslararası Belgelendirme Hizm.Tic.Ltd.Şti. - Karaburun

Kamu ve kurumsal alanda ,Üniversiteler ,Belediyeler,Hastaneler vb alanlarda çalışma yapan şirketimize Uluslararası standartlar ,Bilişim, siber güvenlik ve bilişim eğitimleri alanında yetiştirilmek üzere Pazarlama Elemanı arayışımız mevcuttur.

3 ay önce

Pazarlama Danışmanı

Mehteroğlu Gıda İth İhr Ltd Şti - Karaburun

Malatya ilinde bulunan işletmemize İngilizce bilen Pazarlama Danışmanı aranmaktadır.

2 ay önce

Saha Satış Personeli

Eksen Pdks Ar-Ge ve Güvenlik Sistemleri Tic Ltd Şti - Karaburun

Perpa Ticaret Merkezinde bulunan ve güvenlik kamerası , personel takip sistemleri üzerine faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Saha Satış Personeli aranmaktadır.

2 ay önce

Aksesuar Takip Elemanı

Kozanteks Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Karaburun

Gelen aksesuarların sisteme girip sevk işlemini yapmak Aksesuar Takip Elemanı aramaktayız.

4 gün önce

Kahvaltı Hazırlama Elemanı

Has Kız Öğrenci Yurdu - Karaburun

Kahvaltı hazırlamak ve bunun yanı sıra kafeterya işlerini, temizliğini paralel şekilde yürütebilecek nitelikte, bayan Kahvaltı Hazırlama Elemanı takım arkadaşı aramaktayız.

3 ay önce

Sekreter

Selcell Yenilenebilir Enerji Dan San Tic A.Ş. - Karaburun

Firmamızda Sekreter olarak görev yapacak takım arkadaşı arıyoruz.

2 ay önce

Temizlik personeli araniyor

Multi performance academy - Karaburun

Armada AVM de spor tesisimizde calisacak tam zamanli bay-bayan temizlik personeli aramaktayiz.

2 ay önce

Masaj Uygulayıcısı/Masör

Teos Spa Merkezi - Karaburun

Kalacak yer temini olmamasından dolayı Seferihisar ve cevresinde ikamet eden erkek Masaj Uygulayıcısı/Masör alınacaktır .Dolgun maaş artı prim

1 ay önce

Yazılım Mühendisi

4B Yazılım Bilgi Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti - Karaburun

Tam Zamanlı (Full Time) çalışmak üzere Yazılım Mühendisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Pazarlama Elemanı

Akyıl Güvenlik Sistemleri Elektronik ve San Tic Ltd Şti - Karaburun

Güvenlik sistemleri satışını yapmak üzere Pazarlama Elemanı alınacaktır.İŞ TANIMI: Gelen arkadaşa aylık akbil verilecek gün içinde ev işyeri vs gezip kamera alarm vs ürünlerin satışını yapacak iş bitirici arkadaş lazım prim sistemi mevcuttur. İllerde arkadaşın potansiyeline göre araç verilir.Çalışma saatleri sabah 9 akşam 7 en son iş bitimi ofiste rapor verilirCumartesi saat 02:00 kadar Şartlar: 2000TL Maaş + 15TL Günlük Yemek Ücreti + Aylık Akbil İşbaşı Bayram Sonrası

2 ay önce

Sekreter

Özcan Özkan Timya Sağlık Hizmetleri - Karaburun

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter arayışımız mevcuttur.

2 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Yaz-Kar Klima Soğutma San ve Tic A.Ş. - Karaburun

Otomotiv Sektörüne hizmet veren firmamız için satış departmanında görevlendirilecek Pazarlama Sorumlusu aramaktayız. Pazarda en etkili iletişim kanallarını kullanarak firmaya yeni müşteriler kazandırmak,Müşteri portföyünü genişletmeyi hedefleyen pazarlama çalışmalarını yürütmek,Yeni müşteri kazanımları için yoğun müşteri ziyaretleri yapmak.

3 hafta önce

Yaşlı Bakım Teknisyeni

Özel Nefes Evde Bakım Hiz Merkezi Tic Ltd Şti - Karaburun

Özel Nefes Evde Bakım Hizmetler merkezinde görevlendirilmek üzere Yaşlı Bakım Teknisyeni alınacaktır.İstanbulun tüm ilçelerinde hastanede ve evde bakım , hasta refakat hizmeti olarak çalışacak,12 ve 24 saatlik nöbetler şeklinde çalışabilecek,

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Ankara Lider Plastik ve Ambalaj San Tic A.Ş. - Karaburun

25-35 yaş aralığında erkek deneyimli Muhasebe Elemanı alınacaktır.Detaylar yüz yüze görüşülecektir.

3 ay önce

Pazarlama Stajyeri

İdeals Corporation - Karaburun

Pazarlama Stajyeri alınacaktır.- Pazarlama faaliyetlerinin desteklenmesi-Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerin aranması- CRM programı ve işle ilgili farklı yazılımlar kullanılması- Müşteri ziyaretlerinde bulunabilecek- İdari görevlerin günlük yerine getirilmesi

2 ay önce

İhracat Pazarlama Elemanı

Mak Boru Profil Metal San ve Tic A.Ş. - Karaburun

Kendi portföyünü oluşturup müşteri çekebilmek ve ürünün satışını gerçekleştirmek.Gümrükleme konusuna ve mevzuatına hakim ve malın tesllmatını sağlamakŞirketin pazar alanını genişletmek için yeni stratejiler belirlemek,Pazar payı kazanmak için günceli takip etmek,Kârlı bir satış yapabilmek için doğru hedef kitleye ulaşmak,Satış alanında düzenlenen raporları değerlendirmek,Projeler oluşturmak,Müşteri ya da diğer şirketler ile görüşmeler yapmak,Ürün ya da hizmet hakkında reklam vermek için çeşitli mecra ve medya yayınları ile iletişime geçilmesini sağlamak, Satış sonuçlarını izlemek ve analiz etmek,Satış ve Pazarlama operasyonlarını kusursuz ve sorunsuz bir şekilde yönetmek,Güncel iş ve fiyat koşullarını takip etmek, kayıt altında tutmak, gerekli birimleri bu konuda bilgilendirmek.Alanında en az 2 yıl deneyimli İngilizce bilen pazarlama müdürü aranıyor.Profil, Sac ve Sac Boru satışında tecrübeli adaylar tercih sebebidir.

6 gün önce

Karaburun İşkur İş ilanları

Karaburun iş ilanları Karaburun civarında konaklayan ve ikamet eden bireyler başta olmak üzere pek çok çevre bölgelerde de iş sorunları yaşayan ve pek fazla insan işsizlik sıkıntıları çekmektedir. Buna yönelik olarak da insanlar arasında yaşanan büyük bir kargaşa ekonomik boyutlara da sıçramaktadır. Bu enflasyonun da yükselmesi ile yoğun bir yaşam sıkıntısı maddi külfetler açsından da büyük bir baş gösteren nedenlerdendir. Buna ek olarak sizler de bu işsizlik sorunların artık yaşamamak isterseniz sistem üzerinden artık kolay bir şekilde yetenekleriniz göre yerleşeceğiniz birçok iş şans içindesiniz. Bütün bireyler için oluşturtulmuş olunan bu web site üzerinden iş ilanları kapsamında içeriklere ve detaylı bir biçimde bilgiye de ulaşarak size yönelik her türlü kazanımlar da bu anlamda sunulur.
Karaburun Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Anbarseki, Bozköy, Eğlenhoca, Hasseki, İnecik, İskele, Kösedere, Küçükbahçe, Merkez, Mordoğan, Parlak, Saip, Salman, Sarpıncık, Tepeboz, Yayla
Karaburun İşkur İletişim Adresi
Akdeniz mah. Şehit Fethi Bey cd. No:47, 35960, Konak / İZMİR
Karaburun İşkur Telefon Numaraları
Tel:(232) 482 12 48 , Fax:(232) 441 10 41 , E-mail:izmir@iskur.gov.tr

İzmir Geneli Sektörler