Karabük İş İlanları, Karabük'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Karabük İş İlanları


Vasıfsız Personell

Aktif Denizcilik - Karabük

Türkiye'nin ve dünyanın hızla gelişen ve en büyük işlerinden biri olan denizcilik işinde siz de yerinizi alarak iyi bir kazanç ve meslek edinebilirsiniz. TÜRKİYE GENELİ VE ULUSLARARASI; Kuru yük, konteyner, tanker, gaz ve yolcu gemilerine yurt içi tur organizasyonu düzenleyen ve turistik bölgelerdeki özel yatlarda sertifikalı olarak görev alacak personeller. GÜVERTE BÖLÜMÜ: Bakım onarım, raspa, boya ve vardiyalı çalışacak vasıfsız personeller. 2500-3500 TL / DOLAR ARASI MAAŞ Ayrıca gemi adamı cüzdanı olmayan acemi personeller için M.E.B ve denizcilik haberleşme bakanlığı onaylı anlaşmalı olduğumuz okullarda tam teşekküllü gemi adamı yetiştirme kursları düzenlenmektedir. Tüm sosyal haklar mevcuttur. Maaş + Mesai + İkramiye + SGK + Yemek Seyahat engeli olmayan, Denizcilik işini uzun vadeli düşünen, Kariyer yapmayı hedefleyen, Tecrübeli ve tecrübesiz, Sertifikalı olarak güverte, makine ve mutfak bölümünde yetiştirilmek üzere bay gemi personelleri alınacaktır. Not: Sabıka kaydı, sağlık sorunu olmayan ve en az ilköğretim mezunu olan kişiler insan kaynakları departmanlarımız dan bilgi edinebilirler. Not: İlgili adayların T.C. vatandaşı olması ve sabıka kaydının olmaması şartı ile telefonlarımızdan başvuru yapabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizle hafta içi 09:00-18:00, Cumartesi 09:00-16:00 saatleri arası iletişime geçebilirsiniz.

1 ay önce

Karabük İşkur İş İlanları

Demir-çelik denince ilk akla gelen kentlerimizden biri olan Karabük’te sanayileşmenin genellikle bu alanda yapıldığını görmekteyiz. Dolayısıyla Karabük iş ilanları da daha çok demir ve çelik üzerine çalışan fabrika ve şirketler tarafından yayınlanmakta. Birçok önemli fabrika ve şirketin varlığıyla günden güne daha da güçlenen Karabük ekonomisi, önümüzdeki yıllarda çok daha önemli istihdam oluşumlarına sahne olacağa benziyor.
Karabük Açık İş İlanları
Karabük iş ilanlarına bakıldığında en çok adı geçen firmaların başında; Seferoğlu Tekstil, Aygünsan Demir Çelik, Simçelik Haddecilik Sanayi, Erhallar Demir Çelik Sanayi, Başak Hazır Giyim, Boyacıoğlu Ltd. Şti, Yolbulan A.Ş ve Çelsantaş A.Ş geliyor. Bu firmalarda mühendis, muhasebeci, satış yetkilisi, ustabaşı ve benzeri departmanlarda çalışma olanağı bulanlar, kendilerini geliştirdikleri takdirde daha iyi pozisyonlara yükselebilmektedirler. Siz de Karabük iş ilanları platformumuzda yer alan firmalara başvurularınızı yaparak önünüze çıkan önemli fırsatları değerlendirebilir, marka haline gelmiş şirket ve fabrikalarda çalışma şansına sahip olabilirsiniz.

Karabük Geneli Sektörler