Karabük İş İlanları, Karabük'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Karabük İş İlanları


Teknik Personel

Abant Bahçeli Köşk Otel - Karabük

Bolu Abant yolu bahçeli köşk doğal yaşam otelin elektrik,su tesisatı vb otelin çıkabilecek arıza bahçe düzenlemesi gibi işlerini yapabilecek Teknik Personel alınacaktır.Maaş +Sgk+Kalacak Yer+Yemek.

2 ay önce

Emlak Danışmanı

Evim Emlak Gayrimenkul - Karabük

Emlak Danışmanı aranmaktadır. *Eğitim firmamız tarafından verilecektir.

3 ay önce

Pazarlama Danışmanı

Movizi Bilişim Teknolojileri Tic San Ltd Şti - Karabük

Sektöründe öncü telekomünikasyon şirketimizin araç takip sistemleri, kamera ve çözüm ürünlerinin satışında deneyimli KADIN Pazarlama Danışmanı alınacaktır.

3 ay önce

Oto Yıkama Elemanı

Oys Susuz Oto Yıkama ve Bakım Tic Ltd Şti - Karabük

Başakşehir şubemize Oto Yıkama Elemanı aranıyor. 2000+yol parası + yemek parası verilecektir

3 ay önce

Turizm Rehberi

Nom Mühendislik Proje İnş ve Tur San Tic Ltd Şti - Karabük

5 yıldızlı otelimizde yapılan reklam organizasyonlarında misafir ailelere tesisin tanıtımını ve tatil rehberliği yapmak üzere 18-26 yaş arası bay-bayan Turizm Rehberi aranıyor.

3 ay önce

Saha Operasyon Temsilcisi

Egam Ziraat Müh Dan Hiz San ve Tic Ltd Şti - Karabük

Haşere mücadele ( ilaçlama) işimizde sahada aktif uygulama yapacak erkek adaylar arıyoruz.

3 ay önce

Döner Ustası

Kibrit Organik Tarım Süt Ürünleri San ve Tic A.Ş. - Karabük

Karadeniz Ereğli merkezde bulunan iş yerimizde çalışacak, Döner Ustası arıyoruz.

3 ay önce

Karabük İşkur İş İlanları

Demir-çelik denince ilk akla gelen kentlerimizden biri olan Karabük’te sanayileşmenin genellikle bu alanda yapıldığını görmekteyiz. Dolayısıyla Karabük iş ilanları da daha çok demir ve çelik üzerine çalışan fabrika ve şirketler tarafından yayınlanmakta. Birçok önemli fabrika ve şirketin varlığıyla günden güne daha da güçlenen Karabük ekonomisi, önümüzdeki yıllarda çok daha önemli istihdam oluşumlarına sahne olacağa benziyor.
Karabük Açık İş İlanları
Karabük iş ilanlarına bakıldığında en çok adı geçen firmaların başında; Seferoğlu Tekstil, Aygünsan Demir Çelik, Simçelik Haddecilik Sanayi, Erhallar Demir Çelik Sanayi, Başak Hazır Giyim, Boyacıoğlu Ltd. Şti, Yolbulan A.Ş ve Çelsantaş A.Ş geliyor. Bu firmalarda mühendis, muhasebeci, satış yetkilisi, ustabaşı ve benzeri departmanlarda çalışma olanağı bulanlar, kendilerini geliştirdikleri takdirde daha iyi pozisyonlara yükselebilmektedirler. Siz de Karabük iş ilanları platformumuzda yer alan firmalara başvurularınızı yaparak önünüze çıkan önemli fırsatları değerlendirebilir, marka haline gelmiş şirket ve fabrikalarda çalışma şansına sahip olabilirsiniz.

Karabük Geneli Sektörler