Karabük İş İlanları, Karabük'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Karabük İş İlanları


Sekreter

Ezgil Güvenlik Teknolojileri Ltd Şti - Karabük

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

1 hafta önce

Sistem Destek Uzmanı

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri San Tic Ltd Şti - Karabük

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sistem Destek Uzmanı aramaktayız.Sözleşmeli müşterilerimize bilgisayar, sunucu, yedekleme ve ağ sistemleri alanında, yerinde veya uzaktan destek vermek.Saha kurulumları, konfigürasyon, analiz, arıza bulma ve teknik destek.Sadece online başvuru kabul edilecektir

1 hafta önce

Modelist Yardımcısı(Tekstil)

Liberti İplik Giyim Tekstil San Tic Ltd Şti - Karabük

Firmamızda görevlendirilmek üzere Modelist Yardımcısı aranmaktadır.

1 hafta önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Skynet Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri - Karabük

Güvenlik Kamera Montajında Çalışacak Alarm Ve Yangın Algılama Sistemi Kurulumlarından Anlayan Tecrübeli aktif araç kullanabilen personel alınacaktır.

1 hafta önce

Grafiker

Yunus Copy Dijital Kopyalama - Karabük

Grafiker çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 hafta önce

Anketör

Teori Araştırma - Karabük

Yürütmekte olduğumuz kamu kurumu projesinde hane araştırma görevlileridaha önceden belirlenmiş adreslerde, bahsi geçen kamu kuruluşunun izni dahilinde yaşayan görüşmeciler ile yüz yüze anket yapmaya dayalı çalışmamız kapsamında vazifelendirilecek arkadaşlar aramaktayız.

1 hafta önce

İş Geliştirme Uzmanı

The Maxa E-Ticaret San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Karabük

Mevcut iş ortaklarımızda ki is fırsatlarının tespitini yapmak ,iş geliştirme kapsamında çalışmalar yapmak, Potansiyel çözüm ortakları ile sözlü ve yazılı olarak bağlantı kurmak, iletişimi sağlamak, ticari anlaşmalar üzerinde çalışmak ve pazarlık sürecini yönetmek,ve tüm bu işlemler özelinde bağlı bulunacağı yöneticisine raporlama yapmak.

1 hafta önce

Biyoloji Öğretmeni

Karekök Akademi - Karabük

Kurumumuz bünyesinde çalıştırılmak üzere Biyoloji Öğretmeni alınacaktır.

1 hafta önce

Karabük İşkur İş İlanları

Demir-çelik denince ilk akla gelen kentlerimizden biri olan Karabük’te sanayileşmenin genellikle bu alanda yapıldığını görmekteyiz. Dolayısıyla Karabük iş ilanları da daha çok demir ve çelik üzerine çalışan fabrika ve şirketler tarafından yayınlanmakta. Birçok önemli fabrika ve şirketin varlığıyla günden güne daha da güçlenen Karabük ekonomisi, önümüzdeki yıllarda çok daha önemli istihdam oluşumlarına sahne olacağa benziyor.
Karabük Açık İş İlanları
Karabük iş ilanlarına bakıldığında en çok adı geçen firmaların başında; Seferoğlu Tekstil, Aygünsan Demir Çelik, Simçelik Haddecilik Sanayi, Erhallar Demir Çelik Sanayi, Başak Hazır Giyim, Boyacıoğlu Ltd. Şti, Yolbulan A.Ş ve Çelsantaş A.Ş geliyor. Bu firmalarda mühendis, muhasebeci, satış yetkilisi, ustabaşı ve benzeri departmanlarda çalışma olanağı bulanlar, kendilerini geliştirdikleri takdirde daha iyi pozisyonlara yükselebilmektedirler. Siz de Karabük iş ilanları platformumuzda yer alan firmalara başvurularınızı yaparak önünüze çıkan önemli fırsatları değerlendirebilir, marka haline gelmiş şirket ve fabrikalarda çalışma şansına sahip olabilirsiniz.

Karabük Geneli Sektörler