Karabük Topluluklar İş İlanları - Pro Kariyer

Karabük Topluluklar İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pazarlama Uzmanı

657 Yayıncılık Matbaacılık Ltd Şti - Karabük

Sincan Malıköy de buluna şirketimize görevlendirilmek üzere Pazarlama Uzmanı alınacaktır.

4 ay önce

Satış Elemanı

Tolga Pazarlama ve Temizlik Mad San Tic Ltd Şti - Karabük

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Elemanı aramaktayız.

5 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Yükselen Nesil Kişisel Gelişim Kursu - Karabük

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılında Bakırköy Yükselen Nesil Eğitim Kurumumuzda görev yapacak Fen Bilgisi Öğretmeni alınacaktır.

3 ay önce

Paketleme Elemanı

Burak Taban Ayakkabı San ve Dış Tic Ltd Şti - Karabük

Paketleme Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Kat Şefi ( Floor Supervisior)

Ayayorgi Hotel By T - Karabük

Verilen her görevi başarı ile yerine getirebilmek için gerekli olan yetenek, bilgi seviyesi, beceri ve kabileyetlere sahip, uyumlu, iletişime, öğrenmeye ve kendini sürekli geliştirmeye açık Otel çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 ay önce

Finans Uzmanı

As Kimya San ve Dış Tic A.Ş. - Karabük

Şirketimizin İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki ofisinde çalışmak üzere Finans Uzmanı takım arkadaşı arıyoruz.İş Tanımı:Müşteri ve satıcı cari hesaplarının takibini yapmak ve ödeme & tahsilat planlarını hazırlamak (öncelikli görev)Cari hesap mutabakatlarının yapılması,Borç Takip Raporu hazırlanması,Kasa hareketleri – tediye – tahsilat fişlerinin girişi,İrsaliye ve Fatura yazımı,Çek ve Banka giriş - çıkışlarının yapılması,Hizmet faturalarının kayıtlarının alınması,

4 ay önce

Asistan

1453 Yapı İstanbul - Karabük

Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firmamıza diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, giyimine özen gösteren, ikili ilişkilerde sabırlı ve hoşgörülü, para kazanmayı seven, sorumluluk sahibi, hayattan beklentisi olan, gün içinde bizi gerek ofis içinde gerekse saha çalışmalarımızda asiste edebilecek, bayan çalışma arkadaşları arıyoruz. Maaş+prim +yemek şeklinde çalışıyoruz.

2 gün önce

Sekreter

My Shops Gıda Dağıtım Pazarlama İth İhr San ve Tic Ltd Şti - Karabük

Ofis Sekreteri çalışacak ekip arkadaşı aramaktayız.

2 ay önce

Yönetici Asistanı

E Başarı Akademi Bilişim San Tic Ltd Şti - Karabük

Bayraklı Folkart karşısındaki ofisimizde çalışmak üzere Netsis bilgisi olan, Satış pazarlama departmanının ofis işlerini takip edebilecek, Ofis işlerinde yardımcı olacak Yönetici Asistanı takım arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Muhasebeci

Onur Butik Tekstil Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Karabük

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebeci aranmaktadır.

4 ay önce

İSG Uzmanı

Dünya Yatçılık A.Ş. - Karabük

İSG Uzmanı alımı yapılacaktır.İş Tanımı : Saha, üretim, tekne inşa faaliyetlerinin izlenmesi,Gerekli İSG tedbirlerin alınması, uygunsuzlukların anında uyarılarak raporlanması,Çalışma şartlarının uygun yürütülmesinin sağlanması, koordinasyon kurulması,Çalışanların İSG’nin sağlanması, kişisel koruyucu malzemelerin planlanması, tedariki, İş Sağlığı ve İş Güvenliği ile Çevreyle ilgili yasal yükümlülüklerin ve teknik gelişmelerin takibi,OHSAS 18001 (ISO 45001) standartlarına uygunluğunun sağlanması,Risk analizleri ile gerekli aksiyonların uygulamasının takibi,Afet, kaza, yangın veya patlama gibi durumlar için acil durum ekiplerinin ve planlarının güncelliği,Periyodik acil durum eğitimleri ve tatbikatların uygulanması,İSG ve Çevre farkındalık çalışmalarında rol alınması

3 ay önce

Abkant ve Giyotin Makas Operatörü

Ah & Met Asansör San ve Tic Ltd Şti - Karabük

Asansör sektöründe 20 yılı aşkın süredir hizmet veren kurumsal firmamıza Abkant Pres ve Giyotin Makas Operatörü dahil etmek istiyoruz.

2 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Gökyüzü Çocukları Anaokulu - Karabük

Gökyüzü Çocukları Anaokulunda çalışmak üzere Okul Öncesi Öğretmeni aranmaktadır.

2 ay önce

Grafik Tasarımcısı

İnsan İletişim Derneği - Karabük

Firmamızda tam zamanlı çalışabilecek Grafik Tasarımcı takım arkadaşı arıyoruz. Dergi, katalog, dış mecra reklamları, baskılı işler ve diğer bütün hizmetlerde destek vermesi gerekmektedir.

2 hafta önce

Tır Şoförü

Çağan Depolama Lojistik Ticaret A.Ş. - Karabük

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tır Şoförü aramaktayız.

5 ay önce

Vasıfsız Eleman

Gold Denizcilik - Karabük

**Yüksek Maaşla Çalışacak Gemici Adayları Aranıyor**Seyahat engeli olmayan, denizcilik işini uzun vadeli düşünen, kariyer yapmayı hedefleyen, tecrübesiz olarak güverte, makine ve mutfak bölümünde yetiştirilmek üzere Vasıfsız gemi personelleri alınacaktır. Not:Sağlık sorunu olmayan, sabıka kaydı bulunmayan ve en az ilköğretim mezunu iseniz ilgili telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.Tüm sosyal haklar mevcuttur...Ssk + Prim + 6 Ayda 1 Maaş İkramiye

2 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Gürsel Grup Otomotiv İnş Elk San ve Tic Ltd Şti - Karabük

Çay servis ve temizlik işlerinde deneyimli personel alımı yapılacaktır.

3 ay önce

Grafiker

Güler Sentetik Çuval Tekstil San ve Tic A.Ş. - Karabük

Firmamızda çalıştırılmak üzere, Corel Draw grafik programını kullanabilen Grafiker alınacaktır.Servis Güzergahı : Düztepe Yaşam Hastanesi Civarı , Yukarıbayır , Cergibozanlar , Binevler Reno Servisi , Erdem Koleji , Bülbülzade Mah.

5 ay önce

Kalite Kontrol Sorumlusu

Atos Kilit San ve Tic Ltd Şti - Karabük

Firmamız bünyesinde üretimi yapılmakta olan endüstriyel kilitlerin;Teknik Resimlerinin hazırlanması,Proses Kontrol Kartlarının oluşturulması,ISO 9001:2015 Kalite yönetmeliğince üretimin sağlanması,Gelen malzeme ve hammaddelerin kabul kritelerine uyup uymaması konularında yardımcı olabilecek personel aramaktayız.Firmamız İkitelli Organize Sanayide olup, Sultangazi, Kartaltepe, Esenler güzergahlarından geçen servisimiz mevcuttur.

1 ay önce

Estetisyen

Da Vinci Nişantaşı - Karabük

Güzellik merkezinde çalışacak Estetisyen arkadaşlar aranıyor.

5 ay önce

Karabük Geneli Sektörler