Karabağlar İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Karabağlar İş İlanları


Satış danışmanı

İhlas holding - Karabağlar

İhlas pazarlama bünyesinde satış danışmanı aranıyor

1 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Florist - Karabağlar

Cafeye Garson (Servis Elemanı) alınacaktır.

3 ay önce

Asistan

Uğraş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tic Ltd Şti - Karabağlar

Kliniğimize hasta karşılama,takip,arama işlemlerini takip edip organize edebilecek bayan Asistan arıyoruz.

3 ay önce

Demir Doğramacı

Akmetal- Cemal Kurgen - Karabağlar

Atölyemizde çalışacak Demir Doğrama Kaynak Ustası aranıyor.

3 ay önce

Oyun Ablası

Kidslab Bilim ve Oyun Atölyesi - Karabağlar

Oyun evimiz de Pazartesi ve cuma günleri öğlenden önceleri 1 ve öğleden sonraları 1 saat olmak üzere haftada 4 saat ders verecek,3-4 yaş grubu ile aktivitileri İngilizce işleyecek İngilizce bilen personel ihtiyacımız var.

3 ay önce

İnsan Kaynakları Asistanı

Efem Danışmanlık - Karabağlar

Endüstri Mühendisliği, Çalışma Ekonomisi, İşletme ve benzeri bölümlerinden mezun, İnsan Kaynaklarının tüm değerlerini sindirebilen, Tecrübesiz, Çalışmaya istekli, Yetiştirilmek üzere tempomuza ayak uydurabilecek veya Bilgi İşlem Stajyeri, İnsan Kaynakları Stajyeri, Halkla ilişkiler Stajyeri, kısaca tüm Stajyerler, İlgili okullarda öğrenci veya mezun tasarımcı olma hedefi güden, Ekip çalışmasına yatkın, Yaratıcılığına güvenen ve modern çalışmalar üretebilen, Staj programı boyunca devam edebilecek, Mobil Cihaz Uygulamaları yapabilen, (Stajyerler, tecrübesiz ama çalışmaya istekli arkadaşlar. Sevgiyle saygıyla özelimiz olsun isteriz.) Hem kurumsal hem saygın bir işim olsun isteyenler. Maksimum kazanç elde edebileceğiniz bir sistemde çalışma arkadaşları arıyoruz.Sosyal bilim, Sigortacılık, bilgisayar, finans gibi bilgilerle donatılmış, desteklenmiş ve bu bilgileri ilgili olduğu her alanda kullanılabilecek çağdaş, yaratıcı ve sorunları bağımsız olarak çözebilecek arkadaşlar yetiştirilmektedir.Sürekli Eğitim, sürekli gelişime açık…Şehir - İlçe / İzmir – Torbalı....Buca, Menderes, Bornova, Konak, Gaziemir, Karabağlar, Selçuk, Tire, Bayındır, Kemalpaşa yeterli ve iyi hizmet verebildiğimiz öncelikli iş alanlarımızdandır.

3 ay önce

Karabağlar İşkur İş ilanları

Karabağlar iş ilanları Günümüzde de son derece ilgili bu iş anlamında ve ekonomik süreçlerde de büyük sıkıntılar baş göstermektedir. Buna ek olarak sizler de bu gibi sorunlar içinde iseniz size özel olarak bu gibi durumlar içerisinde düzenlenen teknolojik aşamaları da kullanan biri olarak size desteklerimi olacaktır. Karabağlar bölgesinde yaşayanlar ya da ikamet edenler için başta olmak üzere pek çok insan için iş fırsatlarında büyük destekler elde edersiniz. Bu anlamda ilgil ve yeteneklerinize göre de belirlenen tüm bu iş fırsatlarını artık iş sahibi olma ile kullanınız. Bütün ilgili iş sahasından anında yararlanma durumları elde etmek için size yönelik olarak sunulan tüm zamanların en kolay iş bulma sistemini güncel olarak inceleyerek iş ilanlarından olumlu sonuçlar alınız.
Karabağlar Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Abdi İpekçi, Adnan Süvari, Ali Fuat Cebesoy, Ali Fuat Erden, Arap Hasan, Aşık Veysel, Aydın, Bahar, Bahçelievler, Bahriye Üçok, Barış, Basın Sitesi, Bozyaka, Cennetçeşme, Cennetoğlu, Çalıkuşu, Devrim, Doğanay, Esenlik, Esentepe, Esenyalı, Fahrettin Altay, Gazi, General Asım Gündüz, General Kazım Özalp, Gülyaka, Günaltay, İhsan Alyanak, Karabağlar, Kavacık, Kazım Karabekir, Kibar, Limontepe, Maliyeciler, Metin Oktay, Muammer Akar, Osman Aksüner, Özgür, Peker, Poligon, Refet Bele, Reis, Salih Omurtak, Sarıyer, Selvili, Sevgi, Şehitler, Tahsin Yazıcı, Tırazlı, Uğur Mumcu, Umut, Uzundere, Üçkuyular, Vatan, Yunus Emre, Yurdoğlu, Yüzbaşı Şerafettin
Karabağlar İşkur İletişim Adresi
Yeşillik Caddesi No:502, 35140, Karabağlar/İZMİR
Karabağlar İşkur Telefon Numaraları
Tel:(232) 253 57 32 , Fax:(232) 237 05 98 , E-mail:karabaglar@iskur.gov.tr

İzmir Geneli Sektörler