Kangal İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Kangal İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Cnc Dik İşleme Operatörü

Kavurlar Makina San ve Tic A.Ş. - Kangal

Firmamızda görevlendirilmek üzere Cnc Dik İşleme Operatörü aranmaktadır.

3 ay önce

Yönetici Asistanı

Dipaş Pazarlama A.Ş. - Kangal

Depolama sistemleri ve nakliye üzerine uzmanlaşmış firmamıza;*Bağlı olduğu idari yöneticisine gelen telefon trafiğini yönetecek*Ziyaretlerde karşılama yapabilecek*Bilgisayar ortamında yazışmaları düzenli sağlayacak*Randevu/rezervasyon ve organizasyonların planlanması dikkatlice takip edecek*Satınalma İşlemlerini Yürütecek*Satış Pazarlama Süreçlerine Destek Olacak*İK süreçlerinde destek verecekİdari Yöneticisi İle Tüm Süreçlerde Aktif Görev Alacaktır.

5 ay önce

Masaj Terapisti

Violet Masaj Salonu - Kangal

İş yerimize masöz aramaktayız. Tecrübeli -tecrübesiz sigorta lojman imkanı vardır.

10 ay önce

Asistan

Ertaylar Dayanıklı Tüketim Malları Tic Ltd Şti - Kangal

Firmamız Türkiye genelinde kamu kurum ve kuruluşlarına ihale usulu malzeme tedariği sağlamakta olup genel merkez ofisinde çalışacak yöneticimize asistanlık yapacak ofise gelen misafirleri karşılayacak firmamızı temsil edecek şehir dışı ve içinde yapılacak firma ziyaretlerinde yöneticimize eşlik edecek, mail ve telefon trafiğini idare edecek Asistan aramaktayız.Maaş SSK yemek verilecek olup sabah 09 00 akşam 18 00 hafta sonu cumartesi pandemi sonrası tam gün çalışacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 hafta önce

Gayrimenkul Danışmanı

Fast & Real Gayrimenkul - Kangal

FAST & REAL GAYRİMENKUL - SIFIR VE 2.EL KONUT/TİCARİ SATIŞ VE KİRALAMA Firmamıza Deneyimli veya Yetiştirilmek üzere Gayrimenkul Danışmanları Alınacaktır.Çalışma Saatleri Sabah 09:30 Akşam esnek veya 19:00

10 ay önce

Sekreter

Akpar Pazarlama Mimarlık Tic Ltd Şti - Kangal

Ofis temizliği ve karşılama yapabilecek eleman aranmaktadır.

9 ay önce

Depo Elemanı

Mutaş Mutfak Isıtma İç ve Dış Tic Ltd Şti - Kangal

Bilgisayar kullanabilen,Depo bölümünün yerleşim düzeni hakkında deneyim sahibi Depo Elemanı olarak görevlendirilecek çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

10 ay önce

Temizlik Personeli

Online Teknik İşletmecilik San Tic Ltd Şti - Kangal

Kurtköy bölgesinde bulunan iş yerimizde görevlendirilmek üzere Temizlik Personeli aranmaktadır2557 Net Maaş + Agi + 275 yol ücreti + yemek SODEXO kartı + SgkÇalışma saati:Sabah 07:30 akşam 17:30 saatleri arasındadır.

2 ay önce

Sevkiyat Şoförü

Yiğit Filtre Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Kangal

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sevkiyat Şoförü aranmaktadır.Sevkiyatların zamanında ve eksiksiz gerçekleştirilmesi,Araç yükleme ve boşaltma işlemlerinin zamanında ve doğru olarak yapılması,Doğru araca doğru ürünlerin hatasız ve ürüne zarar vermeden zamanında yüklenmesi.

5 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Vanilin Tekstil San Tic Ltd Şti - Kangal

Modanın kalbinde bulunmak isteyen senin gibi yeteneklerle tanışmak ve birlikte büyümeye devam etmek istiyoruz .

1 yıl önce

İnşaat Teknikeri

Marblex İnşaat Mermer San Tic Ltd Şti - Kangal

Afrikadaki firmamızın inşaat projeleri işlerinde çalışmak üzere İnşaat Teknikeri alınacaktır.

8 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Vega Lojistik A.Ş. - Kangal

Uluslararası Ağır Vasıta Taşımacılığ yapmakta olan firmamıza kendi filomuza ait araçların periyodik bakımı ve tamirata yönlendirilmesi ile ilgilenecek ve TÜV muayene kontrollerini takip edecek tecrübeli Teknik Servis ve Bakım Elemanı aranmaktadır.

8 ay önce

Çocuk Gelişim ve Eğitimcisi

Alemdağ Rehabilitasyon Merkezi Tic Ltd Şti - Kangal

Kurumumuz bünyesinde tam zamanlı olarak çalışabilecek Çocuk Gelişim Uzmanı aramaktayız

1 yıl önce

Yönetici Sekreter / Asistan

Vizyon Biyoteknoloji San Tic Ltd Şti - Kangal

Firmamız sağlık ürünleri ve inşaat malzemeleri tedariği işi ile iştigal etmektedir.Firmamıza Yönetici Asistanlığı yapacak kadın çalışma arkadaşı aramaktayız.Sabah 09:00 akşam 18:00 mesai saatleridir. Hafta sonu cumartesi yarım gün çalışma vardır.Maaş, ssk, yemek verilecek olup ücret görüşmeye çağrılacak kişiler ile yüz yüze anlatılacaktır.

1 yıl önce

Ofis Elemanı

Gkk Restoran ve Kozmetik Tic Ltd Şti - Kangal

Şirketimizde Ofis Elemanı aranmaktadır.İşin Tanımı:*Ticaret, danışmanlık ve araştırma* Ofis dosyalama, arşiv düzeni ve dokümantasyon işlemlerinin takip edilmesi,* Şirket müdürüne günlük yapılan işlerin raporunun verilmesi* İdari işler süreçlerine destek olunması, gerekli raporlamaların yapılması.*Ofisin düzeninin sağlanması

1 yıl önce

Asistan

Buse Nur Yüksel Hukuk Bürosu - Kangal

Bu ilan müşavirlik hizmeti verdiğimiz Türkiyenin önde gelen mimarlık şirketlerinden biri adınadır. Kağıthane ilçesinde bulunan şirkette, daha önce asistanlık deneyimine sahip yabancı müşteriler ile konuşabilecek seviyede İngilizce bilgisi olan kadın Asistan aranmaktadır. Cvbenim.com sitesinden bu ilana online başvurular değerlendirilmeye alınacaktır. CV’lerin fotoğraflı olması rica olunur. ***Telefon ile bilgi verilmeyecektir. Bilgilerinize.

1 yıl önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Şah Grup Danışmanlık Tic A.Ş. - Kangal

Danışmanlık ofisimizde müşterilere gereken bilgileri aktarıp aldığı cevaplar doğrultusunda gereken işlemleri yürütecek Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi alınacaktır.

4 ay önce

Satınalma Sorumlusu

Optivizyon Medikal Sağlık San Dış Tic Ltd Şti - Kangal

Şirketimizde müşterilerin talep ettiği malların pazar araştırmasını yapacak, fiyat teklifi alacak, gerekli olan tüm satın alma faaliyetlerini firmanın prosedürlerine uygun olarak yapmak ve kayıt altına almak üzere çalışacak Satınalma Sorumlusu aranmaktadır.Teklif hazırlık aşamasında sözleşme kapsamındaki malzemelerin maliyeti ve tedarik süresinin araştırılması vb. konularda İş Geliştirme ve Teklif Birimi ile ortak çalışmalar yapmak.

3 hafta önce

Sabit Gece Site Özel Güvenlik / Çekmeköy Taşdelen Mh

VİZYON VİP - Kangal

Çekmeköy bölgesine bağlı; Kirazlıdere mahallesi muhtarığına yakın, Taşdelen Mh site projemizde çalışacak, 23-41 arası,1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 4 gece 2 gün izin, 2803tl maaş+agi+ymk ile çalışacak, bay kimlikli, süresi geçmemiş özel güvenlik veya güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. 1 Yıl Özel Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa-Köşk projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

9 ay önce

Pazarlama Elemanı

Dr Group Medikal Ürünler San ve Tic A.Ş. - Kangal

Medikal ürün tanıtımı ve satışı için Pazarlama Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Sivas Geneli Sektörler